Startovní listina Janovský trhák

Dětské závody

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 46

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorieSkupina 2Start Čas
1 Buchmannová Marie Děčínnejmladší 13:20:03
2 Ledašilová Natálie DěčínNaděje I. 13:37:38
3 Jeřábková Elenka Děčínnejmladší 13:20:03
4 Procházka Tomáš DěčínNaděje I. 13:37:38
5 Košíková Barbora Naděje II. 13:53:52
6 Krnáčová Terezka DěčínNaděje II. 13:53:52
7 Buchmannova Emma DecinNaděje II. 13:53:52
8 Laskošová Sofie JanovNaděje II. 13:53:52
9 Procházková Tereza DěčínNaděje II. 13:53:52
10 Gebhard Petr Mladší chlapci 14:07:15
13 Karim Mical DěčínNaděje I. 13:37:38
14 Nehasil Daniel JanovNaděje II. 13:57:18
15 Pros Sebastian Naděje I. 13:37:38
16 Pros Tobias Děčínnejmladší 13:20:03
17 Poláková Lucie nejmladší 13:20:03
18 Polák Tomáš Naděje I. 13:37:38
19 Vohradlíková Karolína nejmladší 13:20:03
20 Vohradník Ondra Naděje II. 13:57:18
21 Hrdlička Lukáš Naděje I. 13:37:38
22 Dej Matěj ArnolticeMladší chlapci 14:07:15
23 Bříšková Kája Benešov nad PloučnicíNaděje II. 13:53:52
24 Friš Ladislav Naděje I. 13:39:26
25 Doležal Matyáš Mladší chlapci 14:07:15
26 Doležal Miroslav Naděje II. 13:57:18
27 Prokop Vít Děčín Janovnejmladší 13:20:03
28 Ječmínek Ondřej PrahaNaděje I. 13:39:26
29 Ječmínek Tobiáš PrahaNaděje I. 13:39:26
30 Abtrachimov Matyáš ArnolticeMladší chlapci 14:07:15
31 Vágner Jakub DěčínNaděje I. 13:39:26
33 Šťastný Radim Naděje I. 13:39:26
34 Bozsenik David DěčínMladší chlapci 14:07:15
35 Zelenka Jan Mladší chlapci 14:07:15
36 Strnad Miroslav Mladší chlapci 14:07:15
37 Nováková Elena nejmladší 13:20:03
38 Soukupová Lucie Naděje II. 13:53:52
59 Budíčková Eliška Naděje II. 13:53:52
66 Gebhardtová Anna Mladší dívky 14:03:37
84 Čílová Lenka Naděje II. 13:53:52
105 Hrdličková Barbora Sršáň SklepMladší dívky 14:03:37
146 Zounková Pavlína Mladší dívky 14:03:37
147 Cortina Zetek Matias San Juan ArgentinaNaděje I. 13:39:26
148 Zounková Eliška Naděje II. 13:53:52
149 Cortina Zetek Samuel San Juan ArgentinaNaděje II. 13:57:18
160 Kopecka Adelka JANOVNaděje II. 13:53:52
161 Buláková Nikola DěčínMladší dívky 14:03:37
162 Zrustova Anna JanovMladší dívky 14:03:37