Startovní listina Dačického 12

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 340

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodPlatba
1 Andrle Jakub Kostelec n.Č.lesy12 kmano
2 Aubrechtova Erika Kolin12 kmano
4 Beitlová Markéta Kolín12 kmano
5 Benešová Aneta Pivo a Myslivec12 kmano
6 Bernard Jaroslav Kutná Hora12 kmano
7 Blažek Jan Rychle z Michle12 kmano
10 Borovcová Aneta Kutná Hora12 kmano
11 Borovec David Kutná Hora12 kmano
12 Brož Radek Praha12 kmano
14 Bubeník Michal Kolín12 kmano
15 Buksová Sandra Vrdy12 kmano
16 Buřičová Marcela GP Kolín12 kmano
17 Cervanová Iva ANAVI tým12 kmano
18 Cincibus Ondřej Čáslav12 kmano
19 Culbertson Lenka The American12 kmano
20 Culek Martin Viktoria Sedlec12 kmano
21 Cvešpr Oldřich Kutná Hora 112 kmano
22 Cvešpr Oldřich Kutná Hora 112 kmano
23 Cvešpr Radek Kutná Hora 112 kmano
24 Czagan Jan SDH Dědek12 kmano
26 Čechová Markéta Frýdlant12 kmano
27 Čentíš Ján Čáslav12 kmano
30 Černovský Radek Kutná Hora12 kmano
31 Černý Jakub Sokol Kaňk12 kmano
32 Číhař Tomáš Chvojenec12 kmano
33 Číhař Tomáš Chvojenec12 kmano
34 Číž Josef Lázně Bohdaneč12 kmano
35 Čížek Jan Klokan přiletí v dubnu12 kmano
36 Čtvrtečka Václav Boston team12 kmano
37 Danešová Martina Sázava12 kmano
38 Dieiev Oleksii Fialové kobry GLOBO GYM12 kmano
39 Dlouhý Josef Kutná Hora12 kmano
40 Dostál Lukáš Viktoria Sedlec12 kmano
41 Doubrava David Kutná Hora12 kmano
42 Draplová Ivana ControlTech12 kmano
43 Draplová - Beitlová Magda Rožnov pod Radhoštěm12 kmano
45 Dvořák Lukáš Kutná Hora12 kmano
46 Dvořák Radek Paběnice12 kmano
48 Ernst Martin Letiště Praha12 kmano
49 Faltýn Jiří TJ Fotři12 kmano
50 Faltýnová Pavlína TJ Fotři12 kmano
51 Ficek Tomáš SK Chotěboř12 kmano
52 Ficková Martina DBK Chotěboř12 kmano
53 Francová Michaela Kutná Hora12 kmano
54 Geláček Pavel Dřevěný nohy Kolín12 kmano
56 Hájek Luboš TJ Sokol Červené Janovice12 kmano
57 Hájek Matěj FK Čáslav12 kmano
58 Hájek Ondřej Anděl12 kmano
59 Hájková Martina Kutná Hora12 kmano
60 Hájková Pavla Malín12 kmano
61 Hanušová Kateřina Kutná Hora12 kmano
62 Hanušová Zdeňka Rataje nad Sázavou12 kmano
63 Hasala Jiří VHS Vrchlice-Maleč a.s. Kutná Hora12 kmano
64 Hasala Ondra TJ Sokol Libčice12 kmano
65 Hasalová Zuzka TJ Kometa Praha12 kmano
67 Havelková Václava 12 kmano
68 Havlíčková Vlasta 12 kmano
69 Havlová Veronika TJ Fotři12 kmano
70 Havránek Josef Ryzí amatér12 kmano
71 Havránková Daniela Potěhy/Kerteam12 kmano
72 Herel Jiří Přítoky12 kmano
73 Herel Lubos Lesk Kolin12 kmano
75 Hlavička Štěpán Sokol Přerov12 kmano
76 Hnídek Jan Dřevěný Nohy Kolín12 kmano
77 Hobl Tomáš Tuzemský Um12 kmano
78 Hoblová Zdena Tuzemský Um12 kmano
79 Hodečková Iveta Červené Pečky12 kmano
80 Horáček Václav Sop Kolin12 kmano
81 Horák Jakub SK Sportík Čáslav12 kmano
82 Horák Jaromír Hlízov12 kmano
83 Horký Jaromír TJ Sokol Kaňk12 kmano
84 Horký Martin TJ Sokol Kaňk12 kmano
87 Hráčková Marie Kutná Hora12 kmano
89 Hudková Alžběta Sedlčany12 kmano
90 Hvězda Jan Viktoria Sedlec12 kmano
91 Chalupa Josef Havlíčkův Brod12 kmano
93 Chmel Miroslav Kutná Hora12 kmano
94 Choutka Petr Kutná Hora-Malín12 kmano
95 Chudomel Petr Kolín12 kmano
96 Jakeš Josef Týniště nad Orlicí12 kmano
97 Janatová Eva Wildgym Kutná Hora12 kmano
98 Jančev Radoslav 12 kmano
99 Janda Tomáš Čáslav12 kmano
100 Jandus Daniel Zbraslavice12 kmano
101 Jelínek Filip Kutná Hora12 kmano
102 Jílek Michal Praha 912 kmano
103 Jirásko Lubomír SK SRCH12 kmano
104 Jiřička Miloš 12 kmano
105 Johaník Jakub Uherské Hradiště/Brno12 kmano
106 Johaníková Lucie AC Moravská Slavia Brno12 kmano
107 Jon Miloslav Praha 912 kmano
108 Kalaš Václav Kutná Hora12 kmano
109 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady12 kmano
110 Kareš Jiří Koudelníci Kutná Hora12 kmano
112 Kavka Jan Fialové kobry GLOBO GYM12 kmano
113 Klíma Martin Kolín12 kmano
114 Kočová Vlasta Poděbrady12 kmano
115 Koller Petr Kutná Hora12 kmano
116 Komár Jozef Praha12 kmano
117 Komárová Viktória Praha12 kmano
118 Kopečková Hana TJ Sokol Družba Suchdol12 kmano
119 Kořínek Miroslav Viktoria Sedlec12 kmano
120 Kořínková Aneta Čáslav12 kmano
121 Košátko Daniel Viktoria Sedlec12 kmano
122 Košnářová Nikola 12 kmano
123 Košťák Lubos 12 kmano
124 Kotrba Jaroslav Bratčice12 kmano
125 Kotrba Štěpán Jasmín Kutná Hora12 kmano
126 Koutová Lenka Roztoky12 kmano
127 Kozáková Klára Wild team12 kmano
128 Kozubek Petr Praha 312 kmano
129 Kožíšek Václav ControlTech12 kmano
130 Kraus Pavel Praha12 kmano
132 Krejčí Tomáš Kank12 kmano
133 Krejčíková Ilona Hatě12 kmano
134 Krištofík Jan Kutná Hora12 kmano
135 Kropáček Tomáš Kutná Hora12 kmano
136 Kroupa Radek Kolín12 kmano
137 Křížová Renata Kutná Hora12 kmano
138 Kubišta Petr Sokol Kolín12 kmano
139 Kučerová Štěpánka TJ Sokol Hradec Králové12 kmano
140 Kudláček Karel Squash klub Poděbrady12 kmano
141 Kudrna Zbyněk Enduraining12 kmano
142 Kumstát Jan Fialové kobry GLOBO GYM12 kmano
143 Kunášek Michal Tj Sokol Paběnice12 kmano
144 Kupecký Josef Poděbrady12 kmano
145 Kvíz Vladimír Tuzemský Um12 kmano
146 Kysilka Vratsialv GP Kolín12 kmano
147 Lacman Jiří Čáslav12 kmano
148 Lacman Lubomír Hlízov12 kmano
149 Lacman Ondřej Kutná Hora12 kmano
150 Lacmanová Petra Kutná Hora12 kmano
151 Laibl Jan Staňkovice12 kmano
152 Lebeda Stanislav Wildgym Kutná Hora12 kmano
154 Liberský Martin TJ Sokol Červené Janovice12 kmano
155 Linhart Vladimír Kutná Hora12 kmano
156 Lipa Patryk Cieszyn12 kmano
157 Liška Samuel 12 kmano
159 Louvar Lukáš Čáslav12 kmano
160 Madera Milan P8 Čimice12 kmano
161 Macháček Tomáš SRTG Kolín12 kmano
162 Machala Pavel Chvaletice12 kmano
163 Majercik Miroslav F.C. Vsetaty12 kmano
164 Málek Jiří Církvice12 kmano
165 Maloch Pavel Zasmuky12 kmano
166 Maršíková Alice Praha12 kmano
167 Martinková Kateřina Kutná Hora12 kmano
168 Mazac Martin Caslav12 kmano
169 Měchura Marek SK Svěrák12 kmano
170 Mendez Leoncio Praha12 kmano
171 Menšík Robert SQUIRTLE12 kmano
172 Mierva Iva Nové Dvory12 kmano
173 Mikoláš Václav SPARTA KH B12 kmano
174 Míšek Karel Kutná Hora12 kmano
177 Müllerová Petra GP Kolín12 kmano
178 Nedvěd Tomáš Kolín12 kmano
179 Nedvěd Vladimír Kolín12 kmano
180 Němec Arnošt Kolín12 kmano
181 Němec Jan Kolín12 kmano
182 Králová Bohumila GP Kolín12 kmano
183 Novák Marcel 12 kmano
184 Novakova Barbora Sokol Kunvald12 kmano
185 Nováková Lucie 12 kmano
187 Novotný Petr Sparta Praha12 kmano
188 Novotný Zdeněk TITAN-NEUROREHABILITACE s.r.o.12 kmano
189 Ondrášek Petr Žleby12 kmano
190 Panek David Čáslav12 kmano
191 Paťhová Pečenková Lucie Kostelec nad Černými lesy12 kmano
192 Pavlík David Šneci v běhu12 kmano
193 Pavlík Michal Kutná Hora12 kmano
194 Pěgřímek Milan Autocombi Kutná Hora12 kmano
195 Pěcha Tomáš VTJ Běhoun Poděbrady12 kmano
197 Pešout Michal Vinařice12 kmano
198 Petrásek Josef TJ Sokol Paběnice12 kmano
199 Petrová Martina Praha 812 kmano
200 Pícha Petr Páchováci12 kmano
201 Píša Ondřej SK Svěrák12 kmano
203 Plačková Aneta Kutná Hora12 kmano
205 Pokorný Štěpán Kutná Hora12 kmano
206 Polák Jan Čáslav12 kmano
209 Rambousek Jan Joachym MTB12 kmano
210 Rauvolfová Nicole Báječné ženy v běhu12 kmano
211 Rejholec Josef GP Kolín12 kmano
212 Roštík Patrik Pivo a Myslivec12 kmano
215 Růžička Jan Tj Sokol Kaňk12 kmano
216 Rybenská Jitka AC Čáslav12 kmano
217 Sákrová Markéta Pardubice12 kmano
218 Sedlacek Radim Praha12 kmano
219 Sedláček Jan SK Svěrák12 kmano
220 Semerád Tomáš Žleby12 kmano
222 Skalník Pavel STS Chvojkovice Brod12 kmano
223 Skopal Vladimír BEZLEPKA KOLÍN12 kmano
224 Slavíček Jan Kutná Hora12 kmano
225 Slomek Jaromír Praha12 kmano
226 Slomek Martin Bonbon Praha12 kmano
227 Sobotka Martin Wildgym Kutná Hora12 kmano
228 Sobotka Ondřej Vodranty12 kmano
229 Sotona Petr Kolín12 kmano
230 Sova Jan MP Praha12 kmano
232 Staněk Milan Kenast Pečky12 kmano
233 Starý František Kutná Hora12 kmano
234 Stehlik Karel Kutná Hora12 kmano
235 Steiger Kamil Razak team12 kmano
236 Stránský Matěj Pyšely12 kmano
237 Sukup Tomáš Vrdy12 kmano
238 Svoboda Martin TJ Sokol Paběnice12 kmano
239 Špulák Petr Polepy12 kmano
240 Šachová Aneta SQUIRTLE12 kmano
241 Šanc Pavel Červené Pečky12 kmano
242 Šanda Ladislav Anička&Ládík Chlumec nad Cidlinou12 kmano
243 Šimek David Pivo a Myslivec12 kmano
244 Šimek Petr Plaňany12 kmano
247 Šindelářová Stanislava FK Čáslav12 kmano
248 Šnokhousová Radka Praha12 kmano
249 Šorf Jiří Praha12 kmano
250 Šrámek Jaroslav CZECHMANIA.CZ12 kmano
251 Štál Vašek STS Chvojkovice Brod12 kmano
252 Štálová Naďa STS Chvojkovice Brod12 kmano
255 Šťastný Zděnek Přední Lhota - Poděbrady12 kmano
256 Štěpánek Martin Podhořany u Ronova12 kmano
258 Šubotníková Ivana Kostelec nad Černými lesy12 kmano
259 Šuhaj Bohumil Dačice12 kmano
261 Tesaříková Jindřiška Oleška12 kmano
264 Trusa Rudolf Kutná Hora12 kmano
265 Trusová Jitka Kutná Hora12 kmano
267 Urbanová Johana Všetaty12 kmano
268 Valeš Jaroslav Kutná Hora12 kmano
269 Vališ Patrik Kutná Hora12 kmano
270 Valová Eliška rungo pro ženy12 kmano
271 Vandas Martin AC Fimfárum12 kmano
272 Vavák Jindřich Praha12 kmano
273 Veselý Matěj SRTG Kutná Hora12 kmano
275 Viktora Milan Hodonín12 kmano
276 Viktora Milan Hodonin12 kmano
278 Vilimovská Kateřina TJ Fotři12 kmano
279 Vilimovský Martin TJ Fotři12 kmano
280 Vízner Jan Nové Dvory12 kmano
281 Vodička Josef TJ Zentiva12 kmano
282 Vokoun Lukáš N.P.C. Kutná Hora12 kmano
283 Vokoun Radek N.P.C. Kutná Hora12 kmano
285 Vorlíčková Kateřina Kutná Hora12 kmano
286 Voseček Zdeněk Krchlebská Lhota12 kmano
287 Votava Martin Tj Sokol Paběnice12 kmano
288 Vrbenský Jakub Kutná Hora12 kmano
289 Vavák Michal Bystricka12 kmano
290 Vyskočilová Martina Kutná Hora12 kmano
291 Vystavěl Filip Fialové kobry GLOBO GYM12 kmano
293 Zdeňková Lenka Čáslav12 kmano
294 Zelený Zbyněk Havlíčkova Borová12 kmano
295 Zeman Vladimír Sokol Kolín-atletika12 kmano
297 Zrzavý Jan Sokol Kank12 kmano
298 Železný Martin Kutná Hora12 kmano
299 Hurychová Kristýna Kutná Hora12 kmano
300 Opočenský Jaroslav Kutná Hora12 kmano
301 Opravil Zdeněk Chropyně12 kmano
302 Totušek Jan Slavia praha12 kmano
303 Zajíc Jiří CD*KH12 kmano
304 Vaváková Helena Kutná Hora12 kmano
305 Dočekal Jan Mělnický šíp12 kmano
306 Dubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou12 kmano
307 Kupr Martin Kutná Hora12 kmano
308 Maxová Lenka Razak team12 kmano
309 Miler Jiří Lawi Stars12 kmano
310 Omová Miška AC Turnov12 kmano
312 Skokánková Veronika 12 kmano
313 Šulc Radek Světice12 kmano
314 Šulcova Petra Světice12 kmano
315 Vasek Jakub Fan klub Petry Vaskove12 kmano
316 Vlastník Jakub Kutná Hora12 kmano
317 Žebráková Táňa Kolín12 kmano
318 Čepera Jan Ztělesněné Zlo12 kmano
319 Hoskovec Lukáš SDH Zruč nad Sázavou12 kmano
320 Jirásko Jan 12 kmano
321 Jirsová Simona Kutná Hora12 kmano
322 Maksa Michal Nepomerice12 kmano
323 Novotný Tomáš Havlíčkův Brod12 kmano
324 Pavlas Antonín Přibyslav12 kmano
325 Sedlák František Praha12 kmano
326 Schulhof Jan KSM Hrádek12 kmano
327 Sychrovský Pavel Poděbrady12 kmano
328 Šimůnková Lacmanová Tereza Čáslav12 kmano
329 Štálová Martina STS Chvojkovice Brod12 kmano
330 Češpiva Václav Viktoria Sedlec12 kmano
331 Drbal Luboš SDH Zruč nad Sázavou12 kmano
332 Fabiánová Martina Kutná Hora12 kmano
333 Král Josef Zadarmo12 kmano
334 Kučera David Olšany12 kmano
335 Lutovská Petra Liberec12 kmano
336 Lutovský Ondřej Liberec12 kmano
337 Malý Milan TJ Sokol Kamenice12 kmano
338 Marek Jaroslav Jihlava12 kmano
339 Merašická Dagmar Continental Automotive CR s.r.o.12 kmano
340 Nasadošová Iva Kutná Hora - Kaňk12 kmano
341 Nedvěd Marek Kolín12 kmano
342 Pávek Petr OK Bor12 kmano
343 Podlenová Lenka Barchovice12 kmano
344 Probst Tomáš Kutna Hora12 kmano
345 Segečová Lenka Plzeň12 kmano
346 Skalka Jakub 12 kmano
347 Sobotka Jiří TJ Zbýšov12 kmano
348 Sobotková Kristýna Kutná Hora12 kmano
349 Svoboda Pavel 12 kmano
350 Šmerhová Petra Radim12 kmano
351 Teplá Jana Joskatel12 kmano
352 Teplý Ondřej Joskatel12 kmano
353 Blažková Jana SK Zanzik Friends12 kmano
354 Podškubka Petr SK Zanzik Friends12 kmano
355 Kraslova Sabina Londyn12 kmano
356 Jílek Martin 12 km
357 Karabinoš Tomáš Café Racers12 kmano
358 Auer Štefan Kutná Hora12 kmano
359 Příhoda Stanislav Kutná Hora12 kmano
360 Novák Miroslav Kutná Hora12 kmano
361 Martínek Pavel 12 kmano
362 Machová Simona 12 km
363 Hájek Jakub 12 km
364 Jalovec Jan 12 km
365 Vlčko Marin 12 km
366 Hrčkulák Richard 196712 km
367 Král Přemysl Kolín12 km
368 Říha Michal Čáslav12 kmano
369 Novotný Jiří UNO Srch12 kmano
370 Froš Štěpán Café Bajer Pardubice12 kmano
371 Jordanov Marcel Obec Klamoš12 kmano
372 Vavruška Michal 12 kmano
373 Hájek Ivoš TJ Sokol Červené Janovice12 kmano
374 Pondělíček Michal 12 km
375 Podaný Martin Církvice12 kmano
376 Výborný Michal Cerhenice12 kmano
377 Brandejská Irena 12 km
378 Holas Jaromír 12 km
379 Jarošová Martina GP Kolín12 kmne
380 Protiva Marek Kolín12 km
381 Váňa Karel AC Čáslav z.s.12 kmano
382 Komárková Tereza Kutná Hora12 kmano
383 Sadilek Lubos Sazava12 kmano
384 Auerová Veronika Kutná Hora12 kmano
385 Poborská Helena Kerteam12 kmano
386 Strejček Jiří 12 km
400 Jeřábková Veronika 12 kmano