Startovní listina Bakovský půlmaraton

muži

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 82

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Bednář Jiří C (muži 50 - 59)ano
Boček Libor G5B (muži 40 - 49)ano
Boslai Róbert A (muži do 39)ano
Červený Michal CorpusB (muži 40 - 49)ano
Čeřovský Luděk ČejeticeA (muži do 39)ano
Čivrný Jiří SemilyA (muži do 39)ano
Domorád Vojtěch Bakov nad JizerouA (muži do 39)ano
Dvorak Vojtech Dvořák Systems, s.r.o.A (muži do 39)ano
Dvořák Michal HO Sherpa climbA (muži do 39)ano
Fajman Jaroslav Mladá BoleslavA (muži do 39)ano
Firman Vlastimil NehvizdyC (muži 50 - 59)ano
Hašl Pavel ČistáB (muži 40 - 49)ano
Hlava Pavel LibišB (muži 40 - 49)ano
Horák Petr punkB (muži 40 - 49)ano
Hurych Jakub Maratón klub KladnoA (muži do 39)ano
Chlouba František Rychnov u Jablonce nad NisouD (muži 60plus)ano
Jandík Oldřich scottacime.czB (muži 40 - 49)ano
Jelínek Michal Praha 8A (muži do 39)ano
Jindrák Milan Slavoj HousliceA (muži do 39)ano
Kautzký Tomáš KněžmostB (muži 40 - 49)ano
Koravský Roman ELEVEN RUN TEAMB (muži 40 - 49)ano
Krabec Tomáš PrahaA (muži do 39)ano
Kučera Jan černý prasataA (muži do 39)ano
Matějka Milan Staněk sport TurnovD (muži 60plus)ano
Menzel Dan MONO 50A (muži do 39)ne
Nebeský Jakub L4M Mladá BoleslavA (muži do 39)ano
Novotný Jaroslav TEP TrutnovD (muži 60plus)ano
Novotný Jíří kosmos bikesB (muži 40 - 49)ano
Odnoha David KosmorunnersB (muži 40 - 49)ano
Pešl Josef TT Loko BerounA (muži do 39)ano
Popovský Otta CHEBD (muži 60plus)ano
Radonský Tomáš Rychnov u JablonceB (muži 40 - 49)ano
Semerák Ivo KněžmostB (muži 40 - 49)ano
Slouka Matěj Severní VětryA (muži do 39)ano
Smrž Ondřej Nečum a běž!B (muži 40 - 49)ano
Staněk Roman CS Trinité VratislaviceB (muži 40 - 49)ano
Suchý Miroslav Forrest GumpB (muži 40 - 49)ano
Šandera Martin BONBON, JičínB (muži 40 - 49)ano
Šíp Ladislav SCMT LiberecC (muži 50 - 59)ano
Švadlenka Jan Lawi Sport (AC MB)A (muži do 39)ano
Trnka Pavel Nečum a běž!A (muži do 39)ano
Trpišovský František Běhám pro radostB (muži 40 - 49)ano
Ungerman Tonda TJ Sokol PodlázkyB (muži 40 - 49)ano
Valeš Josef TanvaldB (muži 40 - 49)ano
Valkoun Petr Bakov nad JizerouB (muži 40 - 49)ano
Vaněk Pavel PrahaC (muži 50 - 59)ano
Vladyka Jan AC Praha 1890D (muži 60plus)ano
Vošvrda Michal Lawi sportB (muži 40 - 49)ano
Wolf Jan BradlecB (muži 40 - 49)ano
Woronycz Petr MichaloviceA (muži do 39)ano
Zlomek Martin HO Sherpa climbA (muži do 39)ano
Beneš Marek KněžmostA (muži do 39)ne
Scheu Harald LMBB (muži 40 - 49)ne
Štěpánek Libor A (muži do 39)
Kysela Jan A (muži do 39)
Franc Petr Triatlon Ml. BoleslavB (muži 40 - 49)
Vopat Václav TJ Sokol PodlázkyA (muži do 39)
Čančík Michal KosmonosyB (muži 40 - 49)
Hamáček Vladimír AC Mladá BoleslavA (muži do 39)
Pekárek Matěj PrahaA (muži do 39)
Prikner Rostislav PrahaA (muži do 39)
Šlégl Martin Sokol PodlázkyB (muži 40 - 49)
Šlégl Jiří TJ Sokol PodlazkyA (muži do 39)
Češka Martin Triatlon Ml. BoleslavA (muži do 39)
Suchý Michal Lawi StarsA (muži do 39)
Kafka Leoš Český běžecký klubA (muži do 39)
Kuželka Tomáš TJ Sokol DřevěniceC (muži 50 - 59)
Ruta Luboš JičínB (muži 40 - 49)
Babka Adam DH-FR Racing TanvaldA (muži do 39)
Kovář Michal TJ Sokol UnhošťB (muži 40 - 49)
Kolář Dalibor MB SannyB (muži 40 - 49)
Pikrl Pavel LiberecA (muži do 39)
Koudelka Vít Los Brejlos WichterleA (muži do 39)
Černohous Marek PrahaC (muži 50 - 59)
Sábl Martin Mono50 Run TeamB (muži 40 - 49)
Koutník Dušan Sokol VlastibořiceB (muži 40 - 49)
Balatka Miroslav SKP Korspitz JablonecA (muži do 39)
Bufka Zdeněk AC Česká LípaD (muži 60plus)ne
Havel Miroslav Roudnice nad LabemA (muži do 39)ne
Mašek Martin Praha 5B (muži 40 - 49)ne
Slouka Matěj Severní VětryA (muži do 39)ne
Šťastný Tomáš PSK Olymp Praha - KERTEAMA (muži do 39)ne