Počet přihlášených: 1032
st. č. | Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam | Milan | hlavní závod | Muži | ano | |
1 | Bajerová | Anna | Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ne |
2 | Albareda | Octavi | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
2 | Bärtl | Dominik | DUKLA Spořice | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
3 | Aschenbrenner | František | Kryrský maratónec | hlavní závod | Muži | ne |
3 | Bechyně | Vojtěch | Podbořany | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
4 | Aubrechtová | Kamila | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
4 | Bechyňová | Anna | Podbořany | dětský závod | Přípravka I dívky | ne |
5 | Babka | Pavel | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
5 | Belejová | Elen | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
6 | Bajer | Josef | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
6 | Belejová | Viktorie | SRTG Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
7 | Bartl | Milan | Krušnoborci | hlavní závod | Veteráni C | ne |
7 | Bočková | Barbora | ASICSFrontRunnerCZE | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
8 | Bartoš | Miroslav | BK Louny | hlavní závod | Veteráni C | ne |
8 | Červenková | Kateřina | Krasobruslařský klub Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
9 | Bayerová | Lenka | TJ Sokol Unhošť | hlavní závod | Veteránky B | ne |
9 | Červenková | Veronika | Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ne |
10 | Bečvář | Pavel | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
10 | Čížková | Natálka | Jirkov | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
11 | Belej | Tomáš | SRTG Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
11 | Čmejrková | Anežka Ema | Atletika Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
12 | Bělohlávek | Pavel | Jirkov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
12 | Dindová | Eliška | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
13 | Blailová | Jana | KK Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
13 | Dvořáková | Sára | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
14 | Bodnáriková | Marie | Březno u Chomutova | hlavní závod | Veteránky B | ne |
14 | Faiglova | Aneta | PROFFA team | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
15 | Brabec | Petr | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
15 | Faiglova | Nikol | PROFFA team | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
16 | Brožová | Kateřina | PROFFA team | hlavní závod | Ženy | ne |
16 | Gálová | Linda | KK Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
17 | Březík | Michal | hlavní závod | Muži | ne | |
17 | Gálová | Pavlína | KK Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
18 | Březinová | Dáša | TJ VS Kadaň | hlavní závod | Veteránky C | ne |
18 | Hamalčík | Jan | Jirkov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
19 | Buchtová | Martina | hlavní závod | Ženy | ne | |
19 | Hamalčíková | Anežka | Jirkov | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
20 | Bureš | Petr | Rozběháme Karlovy Vary | hlavní závod | Veteráni A | ne |
20 | Hernady | Patrik | Jirkov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
21 | Čelmák | Petr | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
21 | Holá | Eliška | Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ne |
22 | Čermák | Ondřej | Rozběhej Litvínov | hlavní závod | Muži | ano |
22 | Holub | Jakub | Chomutov | dětský závod | Nejmenší kluci | ne |
23 | Černý | Antonín | Maraton klub Kladno | hlavní závod | Veteráni B | ne |
23 | Holubová | Eliška | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
24 | Červenka | Karel | Hora Svaté Kateřiny | hlavní závod | Veteráni D | ne |
24 | Holubová | Štěpánka | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
25 | Červený | Ladislav | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
25 | Hout | Timmy | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ne |
26 | Červený | Martin | BC Slaný | hlavní závod | Muži | ne |
26 | Houtová | Amálie | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
27 | Dolezal | Tomas | Decin | hlavní závod | Muži | ne |
27 | Hradecká | Natálie | Teplice | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
28 | Dostálová | Miluška | Kladruby | hlavní závod | Veteránky A | ne |
28 | Hradecký | Samuel | Teplice | dětský závod | Přípravka I kluci | ne |
29 | Drdel | Milan | Jirkov | hlavní závod | Muži | ne |
29 | Hruška | Radek | Soběhrdy | dětský závod | Přípravka I kluci | ne |
30 | Drtinová | Víťa | Praha 8 | hlavní závod | Veteránky C | ne |
30 | Hudák | Matěj | Sokol Spořice | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
31 | Dřevikovský | Jaroslav | Jirkov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
31 | Hudáková | Jindřiška | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
32 | Dufková | Daniela | SRTG Strupčice | hlavní závod | Ženy | ne |
32 | Jakůbek | Daniel | Strážky | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
33 | Ďurčo | Filip | Kadaň | hlavní závod | Veteráni A | ne |
33 | Janstová | Elena | dětský závod | Přípravka II dívky | ne | |
34 | Dvořáková | Jana | TJ Atletika Klášterec nad Ohří | hlavní závod | Veteránky A | ne |
34 | Jelínek | Jakub | Báječné děti v běhu | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
35 | Eisenhammer | Jiří | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
35 | Jelínková | Eliška | Veseláči | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
36 | Eva | Tvrzova | Kiel/ nêmecko | hlavní závod | Ženy | ne |
36 | Juračka | Michal | Strupčice | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
37 | Fauová | Michaela | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
37 | Kalousová | Anna | dětský závod | Přípravka II dívky | ne | |
38 | Fian | Martin | Kadaň | hlavní závod | Veteráni A | ne |
38 | Kalužný | Maxmilián | Chomutov | dětský závod | Starší žáci | ne |
39 | Ficker | Alexandr | Praha | hlavní závod | Muži | ne |
39 | Karásková | Evelína | MÁLKOV | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
40 | Fidler | Martin | Čistá u Rakovníka | hlavní závod | Muži | ne |
40 | Kareš | Mikoláš | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
41 | Fišr | Vojtěch | Chomutov | hlavní závod | Veteráni B | ne |
41 | Kment | Kryštof | jirkov | dětský závod | Přípravka I kluci | ne |
42 | Fara | Petr | Chomutov | hlavní závod | Veteráni B | |
42 | Kovářová | Barbora | Vysoká Pec | dětský závod | Mladší žákyně | ne |
43 | Formanová | Nikola | Alzheimer nadační fond | hlavní závod | Ženy | ne |
43 | Král | Jan | Chomutov | dětský závod | Mladší žáci | ne |
44 | Franc | Jaroslav | Jirkov | hlavní závod | Muži | ne |
44 | Králová | Kateřina | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
45 | Futera | Stanislav | hlavní závod | Muži | ne | |
45 | Krejčí | Kryštof | Atletický oddíl TJ Klášterec nad Ohří | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
46 | Gál | Pavel | K.K. Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
46 | Krejčí | Šimon | Kotvina | dětský závod | Nejmenší kluci | ano |
47 | Gargoš | Martin | Jirkov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
47 | Krotký | Jakub | Králův dvůr | dětský závod | Nejmenší kluci | ne |
48 | Gargoš | Ondřej | Jirkov | hlavní závod | Muži | ne |
48 | Krotký | Jan | Králův dvůr | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
49 | Golden | Christopher | hlavní závod | Veteráni A | ne | |
49 | Krotký | Petr | Králův dvůr | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
50 | Grossmanová | Gabriela | Bílina | hlavní závod | Ženy | ne |
50 | Kubovič | Daniel | DUKLA Spořice | dětský závod | Mladší žáci | ne |
51 | Grycova | Olga | Klasterec nad Ohri | hlavní závod | Veteránky A | ne |
51 | Kučera | Ondrášek | dětský závod | Nejmenší kluci | ne | |
52 | Halász | Marek | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
52 | Liebig | Vojtěch | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ne |
53 | Hanák | Vladimír | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
53 | Mácha | Lukáš | Jirkov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
54 | Havlíčková | Michaela | triatlet karlovy vary | hlavní závod | Veteránky A | ne |
54 | Majzner | Jan | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
55 | Havel | Filip | BK Louny | hlavní závod | Muži | ano |
55 | Makara | Matěj | Chomutov 3 | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
56 | Hladík | Milan | hlavní závod | Veteráni A | ne | |
56 | Mareš | Adam | Kladno | dětský závod | Mladší žáci | ne |
57 | Hofman | Tomáš | hlavní závod | Muži | ne | |
57 | Mareš | Pavel | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
58 | Hojdar | Josef | Most - Čepirohy | hlavní závod | Veteráni A | ne |
58 | Mareš | Tomáš | Chomutov | dětský závod | Nejmenší kluci | ne |
59 | Holá | Denisa | SRTG Strupčice | hlavní závod | Ženy | ne |
59 | Mašková | Markéta | Krasobruslařský klub Chomutov, z.s. | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
60 | Holcman | Aleš | BK jeleni | hlavní závod | Veteráni A | ne |
60 | Matošková | Marie | Jirkov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
61 | Holcmanová | Miroslava | BK jeleni | hlavní závod | Veteránky A | ne |
61 | Matuška | Matěj | Chomutov | dětský závod | Mladší žáci | ne |
62 | Holeček | Jiří | TEMPO MAKERS | hlavní závod | Muži | ne |
62 | Milicka | Maxmilian | dětský závod | Přípravka II kluci | ano | |
63 | Holub | Miroslav | Chomutov Feintool | hlavní závod | Muži | ne |
63 | Mlejnek | Lukáš | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
64 | Holý | Jan | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
64 | Molnárová | Leontýna | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
65 | Holý | Josef | Cítoliby | hlavní závod | Veteráni A | ne |
65 | Mrkáčková | Tereza | BK Spořice | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
66 | Horak | Kamil | HORALKA Loucna pod Klinovcem | hlavní závod | Veteráni A | ne |
66 | Naouali | Jakub | Praha | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
67 | Hossnerová | Denisa | Kadaň | hlavní závod | Ženy | ne |
67 | Nedvědová | Magdaléna | Vysoká pec | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
68 | Hradecký | Lukáš | Teplice | hlavní závod | Muži | ne |
68 | Němeček | Jakub | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
69 | Hromadka | Lukas | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
69 | Němečková | Veronny | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
70 | Hubáček | Pavel | Tempo makers | hlavní závod | Muži | ne |
70 | Neugebauer | Vít | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
71 | Hušek | Daniel | BK Levharti Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
71 | Novotný | David | Klášterec nad Ohří | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
72 | Chlumecká | Jana | SRTG Most | hlavní závod | Ženy | ne |
72 | Novotný | Jakub | Klášterec nad Ohří | dětský závod | Nejmenší kluci | ne |
73 | Chuchel | Zdeněk | hlavní závod | Muži | ne | |
73 | Nuc | Jan | Chomutov 3 | dětský závod | Nejmenší kluci | ne |
74 | Chymová | Petra | Havlíčkův Brod | hlavní závod | Veteránky A | ne |
74 | Ostková | Valérie | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
75 | Imr | Martin | Jirkov | hlavní závod | Muži | ne |
75 | Ouzká | Eliška | Jirkov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
76 | Išler | Lukáš | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
76 | Ouzká | Štěpánka | Jirkov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
77 | Jahnová | Věra | Louny | hlavní závod | Veteránky A | ne |
77 | Palcrová | Michaela | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
78 | Jakubašek | Tibor | Most | hlavní závod | Veteráni A | ne |
78 | Petlan | Zdeněk | Spořice | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
79 | Jakubašeková | Kateřina | Most | hlavní závod | Veteránky A | ne |
79 | Plíšek | Jan Leonard | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ne |
80 | Jech | Dalibor | SKP Hvězda Jirkov | hlavní závod | Muži | ne |
80 | Plíšek | Šimon Tobias | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
81 | Jelínek | Tomáš | hlavní závod | Muži | ne | |
81 | Podhrázský | Matyáš | Jirkov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
82 | Jelínková | Jana | Báječné ženy v běhu | hlavní závod | Ženy | ne |
82 | Polívková | Viktorie | Praha-Modřany | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
83 | Jeníkovský | Lukáš | SRTG Strupčice | hlavní závod | Muži | ne |
83 | Procházka | Luděk | Chomutov | dětský závod | Mladší žáci | ne |
84 | Ježková | Karolina | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
84 | Procházková | Adela | TJ Klášterec nad Ohří | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
85 | Jindrová | Miroslava | hlavní závod | Ženy | ne | |
85 | Randaček | Alex | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
86 | Jiráček | Petr | MP. Chomutov | hlavní závod | Veteráni C | ne |
86 | Randačkova | Miriam | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ne |
87 | Jirkal | Tomáš | Aš | hlavní závod | Muži | ne |
87 | Ringlerová | Anna | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
88 | Jiřičná | Dana | Bonbon Praha | hlavní závod | Veteránky A | ne |
88 | Rudolf | Rupert | BK Louny | dětský závod | Nejmenší kluci | ne |
89 | Joneková | Nikola | SRTG STRUPČICE | hlavní závod | Ženy | ne |
89 | Ruzicka | Eduard | Chemnitz | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
90 | Jungmann | David | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
90 | Ruzicka | Gabriela | Chemnitz | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
91 | Kačer | Ctibor | TEMPO MAKERS | hlavní závod | Muži | ano |
91 | Ruzicka | Richard | Chemnitz | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
92 | Kalinovičová | Lenka | Kadaň | hlavní závod | Ženy | ne |
92 | Seifert | David | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
93 | Kareš | Ladislav | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteráni B | ne |
93 | Skokanová | Agnes | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
94 | Karešová | Zdeňka | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteránky B | ne |
94 | Sombota | Jiří | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
95 | Karlík Fišrová | Lída | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
95 | Sombota | Martin | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ne |
96 | Kazík | Josef | Praha | hlavní závod | Muži | ne |
96 | Sombotová | Nikol | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ne |
97 | Kelbich | Petr | Squadra di Alto Forno | hlavní závod | Veteráni B | ne |
97 | Stanečka | Jan | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
98 | Keller | Petr | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
98 | Stanečka | Ondřej | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
99 | Klíma | Rostislav | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
99 | Stredanská | Daniela | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
100 | Kobík | Martin | Cobram Team PPC | hlavní závod | Muži | ne |
100 | Sýkora | Jakub | párek v rohlíku | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
101 | Kodaj | Jiří | Louny | hlavní závod | Veteráni B | ne |
101 | Sýkorová | Zuzanka | párek v rohlíku | dětský závod | Přípravka II dívky | ne |
102 | Kohlova | Desislava | Praha | hlavní závod | Veteránky A | ne |
102 | Šilhavý | Martin | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ne |
103 | Kokšál | Radek | Litvínov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
103 | Široká | Natálie | Chomutov | dětský závod | dorostenky | ano |
104 | Kokšálová | Michaela | Litvínov | hlavní závod | Ženy | ne |
104 | Štětinová | Jana | Chomutov | dětský závod | Starší žákyně | ne |
105 | Kollár | Filip | SRTG Strupčice | hlavní závod | Veteráni A | ne |
105 | Trčálek | Jan | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
106 | Koller | Daniel | České Budějovice | hlavní závod | Muži | ne |
106 | Tržická | Terezka | Běžci Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
107 | Koller | Tereza | České Budějovice | hlavní závod | Ženy | ne |
107 | Tržický | Tomáš | Běžci Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
108 | Kollerová | Petra | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
108 | Tvrdíková | Klára | Jeníkov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
109 | Kopecký | Aleš | hlavní závod | Muži | ne | |
109 | Ulrich | Martin | dětský závod | Přípravka II kluci | ne | |
110 | Kopenec | Vojtěch | Kadaň | hlavní závod | Muži | ne |
110 | Ulrich | Václav | dětský závod | Přípravka II kluci | ne | |
111 | Kopica | Jiří | Oblastní muzeum v Chomutově | hlavní závod | Veteráni A | ne |
111 | Umlauf | Ondřej | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ne |
112 | Kořínek | Tobiáš | hlavní závod | Muži | ne | |
112 | Valešová | Valentina | dětský závod | Nejmenší dívky | ano | |
113 | Kořínek | Tomislav | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
113 | Vališ | Jan | Most | dětský závod | Mladší žáci | ne |
114 | Koskubová | Klára | Rozběháme Most | hlavní závod | Ženy | ano |
114 | Varga | Filip | Jirkov | dětský závod | Starší žáci | ne |
115 | Kotěšovec | Václav | BK Louny | hlavní závod | Veteráni B | ne |
115 | Varga | Max | Jirkov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
116 | Kottova | Barbora | BŽB | hlavní závod | Veteránky A | ne |
116 | Veselý | Petr | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
117 | Koudelka | Martin | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
117 | Vild | Daniel | Hrádečná | dětský závod | Přípravka II kluci | ne |
118 | Kousal | Kryštof | Jirkov | hlavní závod | Muži | ne |
118 | Vinkler | Petr | Chomutov | dětský závod | Starší žáci | ano |
119 | Kousalová | Štěpánka | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ne |
119 | Vondráček | Daniel | Chomutov | dětský závod | dorostenci | ne |
120 | Kovácsová | Věra | hlavní závod | Ženy | ne | |
120 | Zelenka | Marcel | Florbal Chomutov | dětský závod | dorostenci | ne |
121 | Kovářová | Zuzana | Sušany | hlavní závod | Ženy | ne |
122 | Krajíček | Václav | SK Dolní Chabry | hlavní závod | Muži | ne |
123 | Králová | Ivana | Praha 6 | hlavní závod | Veteránky A | ne |
124 | Krátilová | Hana | hlavní závod | Ženy | ne | |
125 | Kratochvílová | Pavlína | Tiger Relax Club | hlavní závod | Veteránky A | ne |
126 | Kreuzer | Jan | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
127 | Krocová | Valerie | Most | hlavní závod | Ženy | ne |
128 | Krotký | Jiří | Králův Dvůr | hlavní závod | Veteráni A | ne |
129 | Kroupová | Karolína | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
130 | Křapek | Milan | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
131 | Kubica | Pavel | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
132 | Kubík | Václav | hlavní závod | Muži | ne | |
133 | Kubovič | Daniel | DUKLA Spořice | hlavní závod | Muži | ne |
134 | Kucera | Petr | konzervativci | hlavní závod | Muži | ne |
135 | Kučera | Jiří | TEMPO MAKERS | hlavní závod | Veteráni B | ne |
136 | Kučera | Jiří | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
137 | Kudrna | Pavel | Libořice | hlavní závod | Veteráni A | ne |
138 | Kujíček | Tomáš | Bk Spořice | hlavní závod | Veteráni A | ano |
139 | Kvapil | Milan | SVVAT | hlavní závod | Muži | ne |
140 | Kyenge | Dan | Rozběháme Most | hlavní závod | Muži | ne |
141 | Kylíšek | Josef | Droužkovice | hlavní závod | Veteráni A | ne |
142 | Lalík | Patrik | Kadan | hlavní závod | Veteráni A | ne |
143 | Lehrl | Josef | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
144 | Lencová | Alice | TJ Dukla Praha | hlavní závod | Ženy | ano |
145 | Liebig | Vilém | Chomutov | hlavní závod | Veteráni B | ne |
146 | Linhart | Jan | Karlovy Vary | hlavní závod | Muži | ano |
147 | Longauerová | Lenka | ROZBĚHEJ LITVÍNOV | hlavní závod | Veteránky A | ne |
148 | Louda | Jaroslav | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
149 | Macháček | Radek | Praha - Vinor | hlavní závod | Muži | ano |
150 | Makula | Roman | CHOMUTOV | hlavní závod | Muži | ano |
151 | Marešová | Renata | Klášterec nad Ohří | hlavní závod | Veteránky A | ano |
152 | Marhoulová | Ivana | Šneci v běhu. | hlavní závod | Veteránky A | ne |
153 | Mašát | Martin | Šopíci | hlavní závod | Veteráni A | ne |
154 | Mašek | Jiří | TEMPO MAKERS | hlavní závod | Veteráni B | ne |
155 | Mašek | Martin | Krasobruslařský klub Chomutov, z.s. | hlavní závod | Veteráni B | ne |
156 | Sokol | Jan | AK Sokolov | hlavní závod | Muži | |
157 | Matula | David | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
158 | Matuščínová | Barbora | SRTG Most | hlavní závod | Ženy | ne |
159 | Mayerová | Eva | Plzeň | hlavní závod | Ženy | ano |
160 | Melich | Jakub | 4ZŠMost | hlavní závod | Muži | ne |
161 | Mišková | Zuzana | Prešov | hlavní závod | Ženy | ne |
162 | Mládek | Josef | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
163 | Mlejnková | Michaela | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
164 | Molnár | Jan | Kadaň | hlavní závod | Veteráni A | ne |
165 | Morav | Petr | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
166 | Morávek | Tomáš | Bk Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
167 | Moravová | Blanka | hlavní závod | Ženy | ne | |
168 | Motejzík | Václav | Jirkov | hlavní závod | Muži | ne |
169 | Motl | Martin | Drusklodol Teplice | hlavní závod | Veteráni A | ne |
170 | Mráz | Jaroslav | Most | hlavní závod | Muži | ne |
171 | Musungu | Brenda | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
172 | Mutlová | Eva | Kadaň | hlavní závod | Ženy | ne |
173 | Nedvěd | Miroslav | Praha | hlavní závod | Muži | ne |
174 | Němec | Marek | Jirkov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
175 | Nestler | Miroslav | Běžci Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
176 | Neubergerová | Eva | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
177 | Nezbedová | Anna | hlavní závod | Ženy | ne | |
178 | Niebauer | David | hlavní závod | Veteráni A | ano | |
179 | Nigrin | Přemysl | Rozběhej Litvínov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
180 | Nociar | Martin | Solargie Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
181 | Nováček | Jaroslav | otvice | hlavní závod | Muži | ne |
182 | Novák | Jakub | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
183 | Novák | Michal | Peruc | hlavní závod | Muži | ne |
184 | Nováková | Lenka | České Budějovice | hlavní závod | Ženy | ne |
185 | Novotná | Karolína | Klášterec nad Ohří | hlavní závod | Ženy | ne |
186 | Novotná | Lucie | vejprty | hlavní závod | Ženy | ne |
187 | Novotný | Roman | Pacemakers | hlavní závod | Veteráni B | ne |
188 | Nuc | Jan | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
189 | Nucová | Magdalena | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
190 | Ouzká | Petra | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ano |
191 | Ouzký | Stanislav | Jirkov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
192 | Ouzký | Tomáš | Otvice | hlavní závod | Veteráni A | ne |
193 | Pabišta | Petr | BKJ Most | hlavní závod | Veteráni B | ano |
194 | Pajer | Vojtěch | TJ Berušky | hlavní závod | Muži | ne |
195 | Pallayová | Kristína | Blatno | hlavní závod | Ženy | ne |
196 | Paluska | František | Hroznětín | hlavní závod | Veteráni A | ne |
197 | Pánková | Jana | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
198 | Panocha | Tomáš | Most | hlavní závod | Muži | ne |
199 | Panuška | David | SRTG Strupčice | hlavní závod | Muži | ne |
200 | Pásztor | Jan | Jirkov | hlavní závod | Muži | ne |
201 | Pátek | Tomáš | JIP Most | hlavní závod | Veteráni A | ano |
202 | Patera | Miroslav | BK Louny | hlavní závod | Veteráni B | ne |
203 | Pavlinská | Jana | New Roll Runners | hlavní závod | Ženy | ano |
204 | Pavlinský | Vladimír | Ostrov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
205 | Pelcová | Denisa | Transformers42 | hlavní závod | Ženy | ne |
206 | Pěnička | Aleš | SEA | hlavní závod | Muži | ne |
207 | Perglova | Alena | Chomutov | hlavní závod | Veteránky B | ne |
208 | Petrek | Jan Pavel | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
209 | Piwowarski | František | SRTG Strupčice | hlavní závod | Veteráni A | ne |
210 | Plášilová | Jindřiška | Kraslice | hlavní závod | Veteránky A | ne |
211 | Polanský | Petr | Most | hlavní závod | Veteráni A | ne |
212 | Polívka | Jan | Praha 4 | hlavní závod | Muži | ne |
213 | Polívková | Jitka | Praha 4 | hlavní závod | Veteránky A | ne |
214 | Pöplová | Romana | Chodov | hlavní závod | Veteránky B | ne |
215 | Pospíšil | Adam | Otvice | hlavní závod | Muži | ano |
216 | Pospíšil | František | Běžci Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
217 | Pospíšilová | Markéta | Horky nad Jizerou | hlavní závod | Veteránky A | ne |
218 | Prchlíková | Barbora | Benešovský běžecký klub | hlavní závod | Veteránky A | ne |
219 | Procházka | Marek | TJ Šumperk | hlavní závod | Veteráni A | ne |
220 | Procházka | Viktor | Karate Droužkovice | hlavní závod | Muži | ne |
221 | Prokeš | Dušan | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
222 | Pros | Vladimír | Most | hlavní závod | Muži | ne |
223 | Provazník | Petr | HOPMAN team Žatec | hlavní závod | Veteráni A | ne |
224 | Průcha | Oldřich | SEA | hlavní závod | Veteráni B | ne |
225 | Ptáčková | Jana | Už tam budeeem?! | hlavní závod | Ženy | ne |
226 | Ptáčková | Kateřina | Rozběháme Česko - Liberec | hlavní závod | Ženy | ano |
227 | Rada | Oldřich | Ústí nad Labem | hlavní závod | Veteráni A | ne |
228 | Radics | Marek | Magistrát města Most | hlavní závod | Veteráni A | ne |
229 | Razakowski | Martin | Kadaň | hlavní závod | Veteráni A | ne |
230 | Rebl | Jakub | Cobram Team PPC | hlavní závod | Muži | ne |
231 | Rola | Jan | Levharti Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
232 | Rusňáková | Ludmila | Chomutov | hlavní závod | Veteránky B | ne |
233 | Ruzicka | Petra | Chemnitz | hlavní závod | Veteránky A | ne |
234 | Rýdl | Vladimír | hlavní závod | Veteráni B | ne | |
235 | Rychlý | Adam | Praha | hlavní závod | Muži | ne |
236 | Rychnovský | Milan | Ústí nad Labem | hlavní závod | Veteráni A | ne |
237 | Rynt | Lukáš | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
238 | Skokanová | Agnesa | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
239 | Skoupy | Jan | Praha | hlavní závod | Muži | ne |
240 | Slabová | Milena | Chomutov | hlavní závod | Veteránky A | ne |
241 | Sládek | Vladimír | Srtg Strupčice | hlavní závod | Muži | ne |
242 | Smítková | Karolína | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
243 | Sochor | Josef | BĚŽCI CHOMUTOV | hlavní závod | Muži | ne |
244 | Sojka | Pavel | Údlice | hlavní závod | Muži | ano |
245 | Sombota | Jiří | Trutnov | hlavní závod | Veteráni B | ne |
246 | Sombota | Petr | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
247 | Stanečková | Michaela | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
248 | Staněk | Jan | Benešov nad Ploučnicí | hlavní závod | Veteráni A | ne |
249 | Steinerová | Gabriela | Béžci Chomutov | hlavní závod | Veteránky A | ano |
250 | Stejskal | Jakub | Kadaň | hlavní závod | Muži | ne |
251 | Stelnerová | Miroslava | hlavní závod | Veteránky B | ne | |
252 | Stumpf | Michal | Most | hlavní závod | Muži | ne |
253 | Svoboda | Jiří | Černčice | hlavní závod | Muži | ne |
254 | Sýkora | Pavel | Zadní Vinohrady | hlavní závod | Muži | ne |
255 | Šámal | Václav | BK Louny | hlavní závod | Muži | ne |
256 | Šilhánek | Martin | Jince | hlavní závod | Muži | ne |
257 | Šimkovičová | Lucia | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ne |
258 | Šimoňák | Milan | Jirkov | hlavní závod | Muži | ne |
259 | Šimůnek | Pavel | Rozběháme Most | hlavní závod | Muži | ne |
260 | Šindelářová | Lucie | hlavní závod | Ženy | ne | |
261 | Škaloudová | Petra | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteránky A | ne |
262 | Škrába | Jiří | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
263 | Škrípal | Karel | SEA | hlavní závod | Veteráni A | ne |
264 | Šmejkal | Vladislav | Vysoká Pec | hlavní závod | Muži | ne |
265 | Špírek | Michal | MaLé-R | hlavní závod | Muži | ne |
266 | Špírková | Lenka | MaLé-R | hlavní závod | Veteránky A | ne |
267 | Šrámek | Václav | Praha | hlavní závod | Muži | ne |
268 | Šrámková | Hana | Most | hlavní závod | Veteránky A | ne |
269 | Šrubař | Jakub | Žatec | hlavní závod | Muži | ne |
270 | Šťastný | Jaroslav | MK Kladno | hlavní závod | Veteráni C | ne |
271 | Štětka | Jiří | Most | hlavní závod | Veteráni A | ne |
272 | Štika | Martin | Hradec Kralove | hlavní závod | Muži | ne |
273 | Štika | Petr | hlavní závod | Muži | ne | |
274 | Švarc | Jiří | Krakov | hlavní závod | Muži | ne |
275 | Tapšík | Zdeněk | Chotějovice | hlavní závod | Veteráni A | ne |
276 | Thomanová | Ivča | hlavní závod | Veteránky A | ne | |
277 | Thumsová | Marie | Tragéd team | hlavní závod | Veteránky B | ne |
278 | Toman | Jaroslav | Karlovy Vary | hlavní závod | Muži | ne |
279 | Tručková | Lenka | Drusklodol Teplice | hlavní závod | Ženy | ne |
280 | Trunecek | Miroslav | Spořice | hlavní závod | Veteráni A | ne |
281 | Tržický | Lukáš | Běžci Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
282 | Tůma | Martin | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
283 | Turková | Lenka | Most | hlavní závod | Ženy | ne |
284 | Tvrz | Stanislav | Praha - Zbraslav | hlavní závod | Veteráni A | ne |
285 | Ulrichová | Zuzana | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
286 | Ulrike | Schwalbe | ASC Marktrodach | hlavní závod | Veteránky A | ano |
287 | Unger | Miroslav | Most | hlavní závod | Veteráni A | ne |
288 | Vaclíková | Hana | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ne |
289 | Valentová | Miroslava | Vysoká Pec | hlavní závod | Ženy | ne |
290 | Vališ | Karel | Most | hlavní závod | Veteráni A | ne |
291 | Vaněk | Jan | RD Vinařice | hlavní závod | Veteráni B | ne |
292 | Vaněk | Petr | RD Vinařice | hlavní závod | Muži | ne |
293 | Vaníček | Jiří | Chomutov | hlavní závod | Veteráni D | ano |
294 | Varga | Roman | Jirkov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
295 | Veselý | Martin | Chomutrov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
296 | Vitvar | Pavel | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteráni B | ne |
297 | Vlach | Michal | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
298 | Vlasák | Jiří | SKMP Kadaň | hlavní závod | Veteráni A | ne |
299 | Vodicka | Pavel | Most | hlavní závod | Veteráni B | ano |
300 | Vodrážka | Tomáš | Samurai Fight Club Chodov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
301 | Vojtěchovský | Ladislav | VitaSport.cz | hlavní závod | Muži | ne |
302 | Kratochvíl | Marek | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
303 | Volf | Miroslav | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ne |
304 | Vrba | Jakub | Chomutov | hlavní závod | Muži | ne |
305 | Vrbová | Petra | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ne |
306 | Watzke | Petr | VitaSport.cz / Teplice | hlavní závod | Veteráni B | ne |
307 | Weiglová | Martina | hlavní závod | Ženy | ne | |
308 | Zapletal | Pavel | Zlate Hory | hlavní závod | Muži | ne |
309 | Zapletal | Petr | Zlate Hory | hlavní závod | Veteráni B | ne |
310 | Zbuzek | Jaroslav | hlavní závod | Veteráni B | ne | |
311 | Zbuzková | Blanka | hlavní závod | Ženy | ne | |
312 | Zejda Králová | Kateřina | Most | hlavní závod | Ženy | ne |
313 | Filip | Ondřej | SRTG CV | hlavní závod | Muži | |
314 | Tvrzová | Eva | Kiel | hlavní závod | Ženy | |
316 | Koudelová | Eva | Chomutov | hlavní závod | Ženy | |
317 | Vávrů | Ivanka | TJ VTŽ Chomutov | hlavní závod | Ženy | |
318 | Smítka | Jan | Chomutov | hlavní závod | Muži | |
319 | Kováčová | Eliška | KV | hlavní závod | Ženy | |
320 | Škota | Jan | Spořice | hlavní závod | Muži | |
321 | Holý | Václav | DBK Kadaň | hlavní závod | Veteráni A | |
322 | Weschallová | Veronika | Chomutov | hlavní závod | Ženy | |
323 | Hanus | Miroslav | Martin | hlavní závod | Veteráni A | |
324 | Mydlář | Josef | Lavima Chomutov | hlavní závod | Muži | |
325 | Hrubá | Ivana | Litvínov | hlavní závod | Veteránky B | |
326 | Tichý | Václav | Cobram Team | hlavní závod | Muži | |
327 | Braun | Zdeněk | New Roll Runners | hlavní závod | Muži | |
401 | Armstark | Kvido | krušnohorci | štafeta nad 120 let | ne | |
402 | Boček, Potřebuješ, Dostálová | Jiří, Jan, Štěpánka | Běžci CHOMUTOV | štafeta nad 120 let | ne | |
403 | Denková, Oravcová, Bernášek | Mirka, Miluše, Stanislav | Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
404 | Gajzler, Umlauf, Stano | Jakub, Pavel, Ota | Pro zdraví a sport | štafeta nad 120 let | ano | |
405 | Hahn, Šupol, Patroch | Hana, Michal, Pavel | Sweep Ultimate Gym | štafeta nad 120 let | ne | |
406 | Kaisr, Patík, Alfery | Zdeněk, Jiří, Bohumil | Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
407 | Kollárová, Šebestovi | Markéta | Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
408 | Matějovic, Nucová, Chabrová | Petr, Pavla, Martina | Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
409 | Mihalinec, Burešovi | Jiří, Jaroslav, Daniel | Rafanda Údlice | štafeta nad 120 let | ne | |
410 | Michalová, Hladíková, Zárybnický | Jana, Alena, Jan | Otvice-Údlice | štafeta nad 120 let | ne | |
411 | Páša, Hladíková, Oliverius | Petr, Marcela, Vojtěch | Už tam budeeem?! | štafeta nad 120 let | ne | |
412 | Petrásková | Lenka | Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
413 | Prokešová | Renata | Běžci Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
414 | Rajkovová | Marta | Rozběháme Podbořany | štafeta nad 120 let | ne | |
415 | Repáčová, Razakowská, Gál | Marcela, Jana, Pavel | Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
416 | Sombotová, Jeřábek, Havlík | Kateřina, Jaroslav, Milan | Chomutov | štafeta nad 120 let | ne | |
417 | Štefanov | Milan | NOVÝ SEVER | štafeta nad 120 let | ne | |
418 | Töpfer | Jan, Aňa, Jéňa | ÁŇA-LÉŇA-JÉŇA RUN TEAM | štafeta nad 120 let | ne | |
419 | Vildová, Saloňová, Sochorová | Jana, Jana, Dagmar | Hrádečná | štafeta nad 120 let | ne | |
420 | Andršová, Bartošová, Charvát | Judita, Lucie, Jiří | SRTG Most | štafeta do 120 let | ne | |
421 | Burešová, Burešová, Blehová | Dominika, Jana, Natalie | Údlice | štafeta do 120 let | ne | |
422 | Cihelka, Schtz, Škvrnová | Radek, Martin, Nikol | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
423 | Čaprnda, Jiří, Mašát | Daniel, Martin, Daniel | házenkáři v záloze | štafeta do 120 let | ne | |
424 | Čečrlová | Lucie | Cobram Team PPC | štafeta do 120 let | ano | |
425 | Denková, Bernášek, Zahrádka | Kristýna, Tomáš, Václav | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
426 | Drdelová | Pavlína | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
427 | Ďurica | Pavel | TJ VTŽ Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
428 | Fiala | Martin | Fialky | štafeta do 120 let | ne | |
429 | Hodic, Hodicová, Kment | Luděk, Radka, Pavel | Náhodné setkání | štafeta do 120 let | ne | |
430 | Hrbková, Šantora, Hrbek | Vanda, Karel, Luděk | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
431 | Hvozdová | Barbora | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
432 | Jindrová, Milotová, Kindlová | Lenka, Andrea, Eva | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
433 | Jiskra, Mitura, Zwesperová | Marek, Jakub, Monika | Šneci v běhu | štafeta do 120 let | ne | |
434 | Karbanova, Kloucek, Janostak | Michaela, Martin, Josef | štafeta do 120 let | ano | ||
435 | Kašparová | Karla | Havlíčkův Brod | štafeta do 120 let | ne | |
436 | Kindl, Titl, Šofrová | Tomáš, Radek, Natálie | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
437 | Kindlova | Marcela | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
438 | Knížková, Šperlová, Táborský | Markéta, Tereza, Pavel | (J)elita | štafeta do 120 let | ne | |
439 | Kosnarová | Petra, Standa, Lukáš | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
440 | Kostková | Jitka | Údlice | štafeta do 120 let | ne | |
441 | Linhartová, Valušková, Hrušková | Simona, Michaela, Lenka | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
442 | Malecký, Gillová, Červená | Radek, Michaela, Lucie | Vodohospodářská stavební spol.s r.o. | štafeta do 120 let | ne | |
443 | Matušková, Svobodová, Chrpová | Hana, Lucie, Barbora | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
444 | Miiklovičová, Čermák, Schmieder | Jana, Radim, Otto | Hrušovany | štafeta do 120 let | ne | |
445 | Oravcová, Oravec, | Štěpánka, Vít | Fantastická trojka | štafeta do 120 let | ne | |
446 | Ostopenková, Kindl | Petra, Karel | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
447 | Podzimková, Kůsová, Nagyová | Markéta, Martina, Věra | Klášterec nad Ohří | štafeta do 120 let | ne | |
448 | Puršová, Kubáč, Dučinská | Simona, Miroslav, Šárka | Chomutov FIRO-tour | štafeta do 120 let | ne | |
449 | Robelová | Lucie | štafeta do 120 let | ne | ||
450 | Sejval, Boho, Vávra | Michal, Marek, Filip | SEA | štafeta do 120 let | ne | |
451 | Stárková, Dolnáková, Laušmanová | Tereza, Denisa, Petra | Běžci Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
452 | Stecker, Mrkáčková, Steckerová | Luděk, Jana, Iva | Sweep Ultimate Gym Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
453 | Škuba | Jan | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
454 | Šofrová | Natálie | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
455 | Toušková, Kousalová, Vršitý | Petra, Josefína, Vojtěch | štafeta do 120 let | ne | ||
456 | Valeš, Valešová, Jor | Jiří, Aneta, Martin | štafeta do 120 let | ne | ||
457 | Vaněk | Antonín | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
458 | Vítková, Šnábl, Vítek | Eliška, Michal, Jan | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
459 | Vlček, Martinková, Palková | Vladimír, Lenka, Kateřina | Běhám, abych se nezbláznil(a) | štafeta do 120 let | ne | |
460 | Vremský, Černý, Pour | Jan, Lukáš, Jaromír | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
461 | Vršitá, Mašková, Mašková | Monika, Artina, Marie | Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
462 | Zedník, Jenč, Béreš | Michal, Pavel, Ondřej | Městská policie Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
463 | Zollpriesterová | Barbora | OK POINT Chomutov | štafeta do 120 let | ne | |
464 | Hajný | Tomáš | Chomutov | štafeta do 120 let | ||
466 | Vávrová | Zuzana | Chomutov | štafeta do 120 let | ||
467 | Šofrová | Natálie | Chomutov | štafeta do 120 let | ||
0 | Adam | Milan | hlavní závod | Muži | ano | |
0 | Albareda | Octavi | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Andršová, Bartošová, Charvát | Judita, Lucie, Jiří | SRTG Most | štafeta do 120 let | ano | |
0 | armstark | kvido | krušnohorci | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Aschenbrenner | František | Kryrský maratónec | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Aubrechtová | Kamila | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Babka | Pavel | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Bajer | Josef | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Bajerová | Anna | Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Bärtl | Dominik | DUKLA Spořice | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Bartl | Milan | Krušnoborci | hlavní závod | Veteráni C | ano |
0 | Bartoš | Miroslav | BK Louny | hlavní závod | Veteráni C | ano |
0 | Bayerová | Lenka | TJ Sokol Unhošť | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Beck | Lukáš | AC Mariánské Lázně | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Becková | Kateřina | AC Mariánské Lázně | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Bečvář | Pavel | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Bechyně | Vojtěch | Podbořany | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Bechyňová | Anna | Podbořany | dětský závod | Přípravka I dívky | ano |
0 | Belej | Tomáš | SRTG Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Belejová | Elen | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Belejová | Viktorie | SRTG Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Bělohlávek | Pavel | Jirkov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Blailová | Jana | KK Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Boček, Potřebuješ, Dostálová | Jiří, Jan, Štěpánka | Běžci CHOMUTOV | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Bočková | Barbora | ASICSFrontRunnerCZE | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Bodnáriková | Marie | Březno u Chomutova | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Brabec | Petr | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Braum | Zdeněk | New Roll Runners | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Braun | Zdeněk | New Roll Runners | hlavní závod | Muži | |
0 | Brožová | Kateřina | PROFFA team | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Březík | Michal | hlavní závod | Muži | ano | |
0 | Březinová | Dáša | TJ VS Kadaň | hlavní závod | Veteránky C | ano |
0 | Buchtová | Martina | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Bureš | Petr | Rozběháme Karlovy Vary | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Burešová, Burešová, Blehová | Dominika, Jana, Natalie | Údlice | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Cihelka, Schtz, Škvrnová | Radek, Martin, Nikol | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Čaprnda, Jiří, Mašát | Daniel, Martin, Daniel | házenkáři v záloze | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Čečrlová | Lucie | Cobram Team PPC | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Čelmák | Petr | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Čermák | Ondřej | Rozběhej Litvínov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Černý | Antonín | Maraton klub Kladno | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Červenka | Karel | Hora Svaté Kateřiny | hlavní závod | Veteráni D | ano |
0 | Červenková | Kateřina | Krasobruslařský klub Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Červenková | Veronika | Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Červený | Ladislav | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Červený | Martin | BC Slaný | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Čížková | Natálka | Jirkov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Čmejrková | Anežka Ema | Atletika Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Denková, Bernášek, Zahrádka | Kristýna, Tomáš, Václav | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Denková, Oravcová, Bernášek | Mirka, Miluše, Stanislav | Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Dindová | Eliška | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Dolezal | Tomas | Decin | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Dostálová | Miluška | Kladruby | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Drdel | Milan | Jirkov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Drdelová | Pavlína | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Drtinová | Víťa | Praha 8 | hlavní závod | Veteránky C | ano |
0 | Dřevikovský | Jaroslav | Jirkov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Dufková | Daniela | SRTG Strupčice | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Ďurčo | Filip | Kadaň | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Ďurica | Pavel | TJ VTŽ Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Dvořáková | Jana | TJ Atletika Klášterec nad Ohří | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Dvořáková | Sára | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Eisenhammer | Jiří | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Eva | Tvrzova | Kiel/ nêmecko | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Faiglova | Aneta | PROFFA team | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Faiglova | Nikol | PROFFA team | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Fara | Petr | Chomutov | hlavní závod | Veteráni B | |
0 | Fauová | Michaela | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Fiala | Martin | Fialky | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Fian | Martin | Kadaň | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Ficker | Alexandr | Praha | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Fidler | Martin | Čistá u Rakovníka | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Filip | Ondřej | SRTG Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Filip | Ondřej | SRTG CV | hlavní závod | Muži | |
0 | Fišr | Vojtěch | Chomutov | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Fišr | Vojtěch | Chomutov | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Formanová | Nikola | Alzheimer nadační fond | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Franc | Jaroslav | Jirkov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Futera | Stanislav | hlavní závod | Muži | ano | |
0 | Gajzler, Umlauf, Stano | Jakub, Pavel, Ota | Pro zdraví a sport | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Gál | Pavel | K.K. Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Gálová | Linda | KK Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Gálová | Pavlína | KK Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Gargoš | Martin | Jirkov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Gargoš | Ondřej | Jirkov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Golden | Christopher | hlavní závod | Veteráni A | ano | |
0 | Grossmanová | Gabriela | Bílina | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Grycova | Olga | Klasterec nad Ohri | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Hahn, Šupol, Patroch | Hana, Michal, Pavel | Sweep Ultimate Gym | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Hajný | Tomáš | Chomutov | štafeta do 120 let | ||
0 | Halász | Marek | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Hamalčík | Jan | Jirkov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Hamalčíková | Anežka | Jirkov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Hanák | Vladimír | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Hanus | Miroslav | Martin | hlavní závod | Veteráni A | |
0 | Havel | Filip | BK Louny | hlavní závod | Muži | ano |
0 | havlíčková | michaela | triatlet karlovy vary | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Hernady | Patrik | Jirkov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Hladík | Milan | hlavní závod | Veteráni A | ano | |
0 | Hodic, Hodicová, Kment | Luděk, Radka, Pavel | Náhodné setkání | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Hofman | Tomáš | hlavní závod | Muži | ano | |
0 | Hojdar | Josef | Most - Čepirohy | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Holá | Denisa | SRTG Strupčice | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Holá | Eliška | Chomutov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Holcman | Aleš | BK jeleni | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Holcmanová | Miroslava | BK jeleni | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Holeček | Jiří | TEMPO MAKERS | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Holub | Jakub | Chomutov | dětský závod | Nejmenší kluci | ano |
0 | Holub | Miroslav | Chomutov Feintool | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Holubová | Eliška | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Holubová | Štěpánka | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Holý | Jan | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Holý | Josef | Cítoliby | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Holý | Václav | DBK Kadaň | hlavní závod | Veteráni A | |
0 | Horak | Kamil | HORALKA Loucna pod Klinovcem | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Hossnerová | Denisa | Kadaň | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Hout | Timmy | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
0 | Houtová | Amálie | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Hradecká | Natálie | Teplice | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Hradecký | Lukáš | Teplice | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Hradecký | Samuel | Teplice | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
0 | Hrbková, Šantora, Hrbek | Vanda, Karel, Luděk | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Hromadka | Lukas | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Hrubá | Ivana | Litvínov | hlavní závod | Veteránky B | |
0 | Hruška | Radek | Soběhrdy | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
0 | Hubáček | Pavel | Tempo makers | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Hudák | Matěj | Sokol Spořice | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Hudáková | Jindřiška | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Hušek | Daniel | BK Levharti Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Hvozdová | Barbora | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Chlumecká | Jana | SRTG Most | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Chuchel | Zdeněk | hlavní závod | Muži | ano | |
0 | Chymová | Petra | Havlíčkův Brod | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Imr | Martin | Jirkov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Išler | Lukáš | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Jahnová | Věra | Louny | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Jakubašek | Tibor | Most | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Jakubašeková | Kateřina | Most | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Jakůbek | Daniel | Strážky | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Janstová | Elena | dětský závod | Přípravka II dívky | ano | |
0 | Jech | Dalibor | SKP Hvězda Jirkov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Jelínek | Jakub | Báječné děti v běhu | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Jelínek | Tomáš | hlavní závod | Muži | ano | |
0 | Jelínková | Eliška | Veseláči | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Jelínková | Jana | Báječné ženy v běhu | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Jeníkovský | Lukáš | SRTG Strupčice | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Ježková | Karolina | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Jindrová | Miroslava | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Jindrová, Milotová, Kindlová | Lenka, Andrea, Eva | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Jiráček | Petr | MP. Chomutov | hlavní závod | Veteráni C | ano |
0 | Jirkal | Tomáš | Aš | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Jiřičná | Dana | Bonbon Praha | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Jiskra, Mitura, Zwesperová | Marek, Jakub, Monika | Šneci v běhu | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Joneková | Nikola | SRTG STRUPČICE | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Jungmann | David | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Juračka | Michal | Strupčice | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Kačer | Ctibor | TEMPO MAKERS | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Kaisr, Patík, Alfery | Zdeněk, Jiří, Bohumil | Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Kalinovičová | Lenka | Kadaň | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kalousová | Anna | dětský závod | Přípravka II dívky | ano | |
0 | Kalužný | Maxmilián | Chomutov | dětský závod | Starší žáci | ano |
0 | Karásková | Evelína | MÁLKOV | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Karbanova, Kloucek, Janostak | Michaela, Martin, Josef | štafeta do 120 let | ano | ||
0 | Kareš | Ladislav | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Kareš | Mikoláš | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Karešová | Zdeňka | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Karlík Fišrová | Lída | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kašparová | Karla | Havlíčkův Brod | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Kazík | Josef | Praha | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Kelbich | Petr | Squadra di Alto Forno | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Keller | Petr | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Kindl, Titl, Šofrová | Tomáš, Radek, Natálie | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Kindlova | marcela | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Klíma | Rostislav | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Kment | Kryštof | jirkov | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
0 | Knížková, Šperlová, Táborský | Markéta, Tereza, Pavel | (J)elita | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Kobík | Martin | Cobram Team PPC | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Kodaj | Jiří | Louny | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Kohlova | Desislava | Praha | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Kokšál | Radek | Litvínov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Kokšálová | Michaela | Litvínov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kollár | Filip | SRTG Strupčice | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Kollárová, Šebestovi | Markéta | Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Koller | Daniel | České Budějovice | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Koller | Tereza | České Budějovice | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kollerová | Petra | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kopecký | Aleš | hlavní závod | Muži | ano | |
0 | Kopenec | Vojtěch | Kadaň | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Kopica | Jiří | Oblastní muzeum v Chomutově | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Kořínek | Tobiáš | hlavní závod | Muži | ano | |
0 | Kořínek | Tomislav | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Koskubová | Klára | Rozběháme Most | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kosnarová | Petra, Standa, Lukáš | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Kostková | Jitka | Údlice | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Kotěšovec | Václav | BK Louny | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Kottova | Barbora | BŽB | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Koudelka | Martin | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Koudelová | Eva | Chomutov | hlavní závod | Ženy | |
0 | Kousal | Kryštof | Jirkov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Kousalová | Štěpánka | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Kovácsová | Věra | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Kováčová | Eliška | KV | hlavní závod | Ženy | |
0 | Kovářová | Barbora | Vysoká Pec | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Kovářová | Zuzana | Sušany | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Krajíček | Václav | SK Dolní Chabry | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Král | Jan | Chomutov | dětský závod | Mladší žáci | ano |
0 | Králová | Ivana | Praha 6 | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Králová | Kateřina | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Krátilová | Hana | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Kratochvílová | Pavlína | Tiger Relax Club | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Krejčí | Kryštof | Atletický oddíl TJ Klášterec nad Ohří | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Krejčí | Šimon | Kotvina | dětský závod | Nejmenší kluci | ano |
0 | Kreuzer | Jan | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Krocová | Valerie | Most | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Krotký | Jakub | Králův dvůr | dětský závod | Nejmenší kluci | ano |
0 | Krotký | Jan | Králův dvůr | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Krotký | Jiří | Králův Dvůr | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Krotký | Petr | Králův dvůr | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Kroupová | Karolína | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Křapek | Milan | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Kubica | Pavel | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Kubík | Václav | hlavní závod | Muži | ano | |
0 | Kubovič | Daniel | DUKLA Spořice | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Kubovič | Daniel | DUKLA Spořice | dětský závod | Mladší žáci | ano |
0 | Kucera | Petr | konzervativci | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Kučera | Jiří | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Kučera | Jiří | TEMPO MAKERS | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Kučera | Ondrášek | dětský závod | Nejmenší kluci | ano | |
0 | Kudrna | Pavel | Libořice | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Kujíček | Tomáš | Bk Spořice | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Kvapil | Milan | SVVAT | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Kyenge | Dan | Rozběháme Most | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Kylíšek | Josef | Droužkovice | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Lalík | Patrik | Kadan | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Lehrl | Josef | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Lencová | Alice | TJ Dukla Praha | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Liebig | Vilém | Chomutov | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Liebig | Vojtěch | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
0 | Linhart | Jan | Karlovy Vary | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Linhartová, Valušková, Hrušková | Simona, Michaela, Lenka | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Longauerová | Lenka | ROZBĚHEJ LITVÍNOV | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Louda | Jaroslav | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Mácha | Lukáš | Jirkov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Macháček | Radek | Praha - Vinor | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Majzner | Jan | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Makara | Matěj | Chomutov 3 | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | MAKULA | ROMAN | CHOMUTOV | hlavní závod | ano | |
0 | Malecký, Gillová, Červená | Radek, Michaela, Lucie | Vodohospodářská stavební spol.s r.o. | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Mareš | Adam | Kladno | dětský závod | Mladší žáci | ano |
0 | Mareš | Pavel | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Mareš | Tomáš | Chomutov | dětský závod | Nejmenší kluci | ano |
0 | Marešová | Renata | Klášterec nad Ohří | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Marhoulová | Ivana | Šneci v běhu. | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Mašát | Martin | Šopíci | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Mašek | Jiří | TEMPO MAKERS | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Mašek | Martin | Krasobruslařský klub Chomutov, z.s. | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Mašková | Markéta | Krasobruslařský klub Chomutov, z.s. | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Matějovic, Nucová, Chabrová | Petr, Pavla, Martina | Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Matějů | Radek | Lubná u Rakovníka | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Matošková | Marie | Jirkov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Matula | David | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Matuščínová | Barbora | SRTG Most | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Matuška | Matěj | Chomutov | dětský závod | Mladší žáci | ano |
0 | Matušková, Svobodová, Chrpová | Hana, Lucie, Barbora | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Mayerová | Eva | Plzeň | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Melich | Jakub | 4ZŠMost | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Mihalinec, Burešovi | Jiří, Jaroslav, Daniel | Rafanda Údlice | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Michalová, Hladíková, Zárybnický | Jana, Alena, Jan | Otvice-Údlice | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Miiklovičová, Čermák, Schmieder | Jana, Radim, Otto | Hrušovany | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Milicka | Maxmilian | dětský závod | Přípravka II kluci | ano | |
0 | Mišková | Zuzana | Prešov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Mládek | Josef | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Mlejnek | Lukáš | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Mlejnková | Michaela | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Molnár | Jan | Kadaň | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Molnárová | Leontýna | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | morav | Petr | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Morávek | Tomáš | Bk Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Moravová | Blanka | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Motejzík | Václav | Jirkov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Motl | Martin | Drusklodol Teplice | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Mráz | Jaroslav | Most | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Mrkáčková | Tereza | BK Spořice | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | musungu | Brenda | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Mutlová | Eva | Kadaň | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Mydlář | Josef | Lavima Chomutov | hlavní závod | Muži | |
0 | Naouali | Jakub | Praha | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Nedvěd | Miroslav | Praha | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Nedvědová | Magdaléna | Vysoká pec | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Němec | Marek | Jirkov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Němeček | Jakub | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Němečková | Veronny | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Nestler | Miroslav | Běžci Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Neubergerová | Eva | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Neugebauer | Vít | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Nezbedová | Anna | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Niebauer | David | hlavní závod | Veteráni A | ano | |
0 | Nigrin | Přemysl | Rozběhej Litvínov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Nociar | Martin | Solargie Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Nováček | Jaroslav | otvice | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Novák | Jakub | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Novák | Michal | Peruc | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Nováková | Lenka | České Budějovice | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Novotná | Karolína | Klášterec nad Ohří | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | novotná | lucie | vejprty | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Novotný | David | Klášterec nad Ohří | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Novotný | Jakub | Klášterec nad Ohří | dětský závod | Nejmenší kluci | ano |
0 | Novotný | Roman | Pacemakers | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Nuc | Jan | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Nuc | Jan | Chomutov 3 | dětský závod | Nejmenší kluci | ano |
0 | Nucová | Magdalena | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Oravcová, Oravec, | Štěpánka, Vít | Fantastická trojka | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Ostková | Valérie | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Ostopenková, Kindl | Petra, Karel | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Ouzká | Eliška | Jirkov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Ouzká | Petra | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Ouzká | Štěpánka | Jirkov | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Ouzký | Stanislav | Jirkov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Ouzký | Tomáš | Otvice | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Pabišta | Petr | BKJ Most | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Pajer | Vojtěch | TJ Berušky | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Palcrová | Michaela | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Pallayová | Kristína | Blatno | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Paluba | Marek | dětský závod | Přípravka II kluci | ne | |
0 | Paluba | Vojtěch | Chomutov | dětský závod | Mladší žáci | ne |
0 | Paluska | František | Hroznětín | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Pánková | Jana | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Panocha | Tomáš | Most | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Panuška | David | SRTG Strupčice | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Pásztor | Jan | Jirkov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Páša, Hladíková, Oliverius | Petr, Marcela, Vojtěch | Už tam budeeem?! | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Pátek | Tomáš | JIP Most | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Patera | Miroslav | BK Louny | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Pavlinská | Jana | New Roll Runners | hlavní závod | ano | |
0 | Pavlinský | Vladimír | Ostrov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Pelcová | Denisa | Transformers42 | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Pěnička | Aleš | SEA | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Perglova | Alena | Chomutov | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Petlan | zdeněk | Spořice | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Petrásková | Lenka | Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Petrek | Jan Pavel | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Piwowarski | František | SRTG Strupčice | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Plášilová | Jindřiška | Kraslice | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Plíšek | Jan leonard | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
0 | Plíšek | Šimon Tobias | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Podhrázský | Matyáš | Jirkov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Podzimková, Kůsová, Nagyová | Markéta, Martina, Věra | Klášterec nad Ohří | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Polanský | Petr | Most | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Polívka | Jan | Praha 4 | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Polívková | Jitka | Praha 4 | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Polívková | Viktorie | Praha-Modřany | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Pöplová | Romana | Chodov | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Pospíšil | Adam | Otvice | hlavní závod | ano | |
0 | Pospíšil | František | Běžci Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Pospíšilová | Markéta | Horky nad Jizerou | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Prchlíková | Barbora | Benešovský běžecký klub | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Procházka | Luděk | Chomutov | dětský závod | Mladší žáci | ano |
0 | Procházka | Marek | TJ Šumperk | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Procházka | Viktor | Karate Droužkovice | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Procházková | Adela | TJ Klášterec nad Ohří | dětský závod | Mladší žákyně | ano |
0 | Prokeš | Dušan | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Prokešová | Renata | Běžci Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Pros | Vladimír | Most | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Provazník | Petr | HOPMAN team Žatec | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Průcha | Oldřich | SEA | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Ptáčková | Jana | Už tam budeeem?! | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Ptáčková | Kateřina | Rozběháme Česko - Liberec | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Puršová, Kubáč, Dučinská | Simona, Miroslav, Šárka | Chomutov FIRO-tour | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Rada | Oldřich | Ústí nad Labem | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Radics | Marek | Magistrát města Most | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Rajkovová | Marta | Rozběháme Podbořany | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Randaček | Alex | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Randačkova | Miriam | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
0 | Razakowski | Martin | Kadaň | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Rebl | Jakub | Cobram Team PPC | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Repáčová, Razakowská, Gál | Marcela, Jana, Pavel | Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Ringlerová | Anna | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Robelová | Lucie | štafeta do 120 let | ano | ||
0 | Rola | Jan | Levharti Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Rudolf | Rupert | BK Louny | dětský závod | Nejmenší kluci | ano |
0 | Rusňáková | Ludmila | Chomutov | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Ruzicka | Eduard | Chemnitz | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Ruzicka | Gabriela | Chemnitz | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Ruzicka | PETRA | Chemnitz | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Ruzicka | Richard | Chemnitz | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Rýdl | Vladimír | hlavní závod | Veteráni B | ano | |
0 | Rychlý | Adam | Praha | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Rychnovský | Milan | Ústí nad Labem | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Rynt | Lukáš | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Seifert | David | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Sejval, Boho, Vávra | Michal, Marek, Filip | SEA | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Skokanová | Agnes | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Skokanová | Agnesa | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Skoupy | Jan | Praha | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Slabová | Milena | Chomutov | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Sládek | Vladimír | Srtg Strupčice | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Smítka | Jan | Chomutov | hlavní závod | Muži | |
0 | Smítková | Karolína | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Sochor | Josef | BĚŽCI CHOMUTOV | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Sojka | Pavel | Údlice | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Sokol | Jan | AK Sokolov | hlavní závod | Muži | |
0 | Sombota | Jiří | Trutnov | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Sombota | Jiří | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Sombota | Martin | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
0 | Sombota | Petr | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Sombotová | Nikol | Chomutov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Sombotová, Jeřábek, Havlík | Kateřina, Jaroslav, Milan | Chomutov | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Stanečka | Jan | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
0 | Stanečka | Ondřej | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
0 | Stanečková | Michaela | Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Staněk | Jan | Benešov nad Ploučnicí | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Stárková, Dolnáková, Laušmanová | Tereza, Denisa, Petra | Běžci Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Stecker, Mrkáčková, Steckerová | Luděk, Jana, Iva | Sweep Ultimate Gym Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Steinerová | Gabriela | Béžci Chomutov | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Stejskal | Jakub | Kadaň | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Stelnerová | Miroslava | hlavní závod | Veteránky B | ano | |
0 | Stredanská | Daniela | Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Stumpf | Michal | Most | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Svoboda | Jiří | Černčice | hlavní závod | Muži | ano |
0 | sýkora | jakub | párek v rohlíku | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Sýkora | Pavel | Zadní Vinohrady | hlavní závod | Muži | ano |
0 | sýkorová | zuzanka | párek v rohlíku | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Šámal | Václav | BK Louny | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Šilhánek | Martin | Jince | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Šilhavý | Martin | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
0 | Šimkovičová | Lucia | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Šimoňák | Milan | Jirkov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Šimůnek | Pavel | Rozběháme Most | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Šindelářová | Lucie | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Široká | Natálie | Chomutov | dětský závod | dorostenky | ano |
0 | Škaloudová | Petra | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Škota | Jan | Spořice | hlavní závod | Muži | |
0 | Škrába | Jiří | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Škrípal | Karel | SEA | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Škuba | Jan | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Šmejkal | Vladislav | Vysoká Pec | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Šofrová | Natálie | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Šofrová | Natálie | Chomutov | štafeta do 120 let | ||
0 | Špírek | Michal | MaLé-R | hlavní závod | ano | |
0 | Špírková | Lenka | MaLé-R | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Šrámek | Václav | Praha | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Šrámková | Hana | Most | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Šrubař | Jakub | Žatec | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Šťastný | Jaroslav | MK Kladno | hlavní závod | Veteráni C | ano |
0 | Štefanov | Milan | NOVÝ SEVER | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | štětinová | Jana | Chomutov | dětský závod | Starší žákyně | ano |
0 | Štětka | Jiří | Most | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Štika | Martin | Hradec Kralove | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Štika | Petr | hlavní závod | Muži | ano | |
0 | Švarc | Jiří | Krakov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | TAPŠÍK | Zdeněk | Chotějovice | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Thomanová | Ivča | hlavní závod | Veteránky A | ano | |
0 | Thumsová | Marie | Tragéd team | hlavní závod | Veteránky B | ano |
0 | Tichý | Václav | Cobram Team | hlavní závod | Muži | |
0 | Toman | Jaroslav | Karlovy Vary | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Töpfer | Jan, Aňa, Jéňa | ÁŇA-LÉŇA-JÉŇA RUN TEAM | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Toušková, Kousalová, Vršitý | Petra, Josefína, Vojtěch | štafeta do 120 let | ano | ||
0 | Trčálek | Jan | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Tručková | Lenka | Drusklodol Teplice | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Trunecek | Miroslav | Spořice | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Tržická | Terezka | Běžci Chomutov | dětský závod | Přípravka II dívky | ano |
0 | Tržický | Lukáš | Běžci Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Tržický | Tomáš | Běžci Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Tůma | Martin | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Turková | Lenka | Most | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Tvrdíková | Klára | Jeníkov | dětský závod | Nejmenší dívky | ano |
0 | Tvrz | Stanislav | Praha - Zbraslav | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Tvrzová | Eva | Kiel | hlavní závod | Ženy | |
0 | Ulrich | Martin | dětský závod | Přípravka II kluci | ano | |
0 | Ulrich | Václav | dětský závod | Přípravka II kluci | ano | |
0 | Ulrichová | Zuzana | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Ulrike | Schwalbe | ASC Marktrodach | hlavní závod | Veteránky A | ano |
0 | Umlauf | Ondřej | Chomutov | dětský závod | Přípravka I kluci | ano |
0 | Unger | Miroslav | Most | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Vaclíková | Hana | Jirkov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Valentová | Miroslava | Vysoká Pec | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Valeš, Valešová, Jor | Jiří, Aneta, Martin | štafeta do 120 let | ano | ||
0 | Valešová | Valentina | dětský závod | Nejmenší dívky | ano | |
0 | Vališ | Jan | Most | dětský závod | Mladší žáci | ano |
0 | Vališ | Karel | Most | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Vaněk | Antonín | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Vaněk | Jan | RD Vinařice | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Vaněk | Petr | RD Vinařice | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Vaníček | Jiří | Chomutov | hlavní závod | Veteráni D | ano |
0 | Varga | Filip | Jirkov | dětský závod | Starší žáci | ano |
0 | Varga | Max | Jirkov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Varga | Roman | Jirkov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Vávrová | Zuzana | Chomutov | štafeta do 120 let | ||
0 | Vávrů | Ivanka | TJ VTŽ Chomutov | hlavní závod | Ženy | |
0 | Veselý | Martin | Chomutrov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Veselý | Petr | Chomutov | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Vild | Daniel | Hrádečná | dětský závod | Přípravka II kluci | ano |
0 | Vildová, Saloňová, Sochorová | Jana, Jana, Dagmar | Hrádečná | štafeta nad 120 let | ano | |
0 | Vinkler | Petr | Chomutov | dětský závod | Starší žáci | ano |
0 | Vítková, Šnábl, Vítek | Eliška, Michal, Jan | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Vitvar | Pavel | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Vlach | Michal | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Vlasák | Jiří | SKMP Kadaň | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Vlček, Martinková, Palková | Vladimír, Lenka, Kateřina | Běhám, abych se nezbláznil(a) | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Vodicka | Pavel | Most | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Vodrážka | Tomáš | Samurai Fight Club Chodov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Vojtěchovský | Ladislav | VitaSport.cz | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Volf | Miroslav | Běžci Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Volf | Miroslav | Chomutov | hlavní závod | Veteráni A | ano |
0 | Vondráček | Daniel | Chomutov | dětský závod | dorostenci | ano |
0 | Vrba | Jakub | Chomutov | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Vrbová | Petra | Běžci Chomutov | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Vremský, Černý, Pour | Jan, Lukáš, Jaromír | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Vršitá, Mašková, Mašková | Monika, artina, Marie | Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Watzke | Petr | VitaSport.cz / Teplice | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Weiglová | Martina | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Weschallová | Veronika | Chomutov | hlavní závod | Ženy | |
0 | Zapletal | Pavel | Zlate Hory | hlavní závod | Muži | ano |
0 | Zapletal | Petr | Zlate Hory | hlavní závod | Veteráni B | ano |
0 | Zbuzek | Jaroslav | hlavní závod | Veteráni B | ano | |
0 | Zbuzková | Blanka | hlavní závod | Ženy | ano | |
0 | Zedník, Jenč, Béreš | Michal, Pavel, Ondřej | Městská policie Chomutov | štafeta do 120 let | ano | |
0 | Zejda Králová | Kateřina | Most | hlavní závod | Ženy | ano |
0 | Zelenka | Marcel | Florbal Chomutov | dětský závod | dorostenci | ano |
0 | Zollpriesterová | Barbora | OK POINT Chomutov | štafeta do 120 let | ano |