Startovní listina Run For Help Poděbrady

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 182

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodPlatba
Bašus Stanislav M1967Poděbradyhlavní závod na 10 kmano
Bašusová Michaela F1990Poděbradyhlavní závod na 10 kmano
Bělka Petr M1971Dvoryrodinný běh 3,3 kmne
Bělková Zuzana F1986Dvoryrodinný běh 3,3 kmne
Bělkova Zuzana F2010Dvoryrodinný běh 3,3 kmne
Beranová Milada F1977Humpolechlavní závod na 10 kmano
Blažek David M1975Štafeta Lidice - Ležákyhlavní závod na 10 kmne
Blažek David M1975Štafeta Lidice - Ležákyhlavní závod na 10 kmne
Blažek Jakub M2005Atletika Slatiňanyrodinný běh 3,3 kmne
Bortlíková Erika F1980hlavní závod na 10 kmano
Bořek Pavel M1989Žehuňhlavní závod na 10 kmano
Bruštík Adam M2014Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Bruštík Petr M1979Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Bruštíková Hana F1979Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Bruštíková Tereza F2011Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Břečková Šárka F2014Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmano
Budka Tadeáš M2013Kolínrodinný běh 3,3 kmne
Budková Jana F1984Kolínrodinný běh 3,3 kmne
Buksová Sandra F1986Vrdyhlavní závod na 10 kmano
Bulan Jiří M2009IronTIme testrodinný běh 3,3 km
Bulan Jiří M2009IronTIme testrodinný běh 3,3 kmne
Bulan Jiří M1983IronTIme testrodinný běh 3,3 kmne
Bulan Jiří M1983IronTIme testhlavní závod na 10 kmne
Bulan Jiří M1983IronTIme testhlavní závod na 10 kmne
Buriánková Stanislava F1943SDH Úmonínrodinný běh 3,3 kmano
Čížek Ivan M1962Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmano
Dlab Jiří M1958Klub ČKD Kutná Horarodinný běh 3,3 kmne
Dlabová Jindra F1960Klub ČKD Kutná Horarodinný běh 3,3 kmne
Feresova Daniela F1984Podebradyhlavní závod na 10 kmne
Fiala Petr M1967Podebradyrodinný běh 3,3 kmne
Grösslová Lenka F1971Centrum Prima Pedagogikyhlavní závod na 10 kmano
Hájková Tereza F1988rodinný běh 3,3 kmano
Havelková Stanislava F1976Úmyslovicerodinný běh 3,3 kmano
Hejhal Zdenek M1983Vrbova Lhotarodinný běh 3,3 kmano
Helclová Barbora F1996Kolín hlavní závod na 10 kmne
Holovská Barborka F2013Lysá nad Labemrodinný běh 3,3 kmano
Holovská Michala F1982Lysá nad Labemrodinný běh 3,3 kmano
Holovský Marek M2011Lysá nad Labemrodinný běh 3,3 kmano
Homanová Renáta F1976Pečkyhlavní závod na 10 kmano
Homanová Renáta F1976Pečkyrodinný běh 3,3 kmano
Hübschová Aneta F1985Pečkyhlavní závod na 10 kmano
Chadima Jan M2014Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Chadima Matyáš M2011Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Chadimová Hana F1983Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Charvátová Martina F1989Poděbradyhlavní závod na 10 kmano
Chlubna Patrik M2008FK BOHEMIA PODĚBRADYrodinný běh 3,3 kmano
Chudobová Klára F2002Rašovicerodinný běh 3,3 kmano
Jäger Filip M1992FBC Snipers Poděbradyhlavní závod na 10 kmano
Jirků Zdenka F1990rodinný běh 3,3 kmano
Jirout Jakub M1988Městec Králové hlavní závod na 10 kmano
Kačerová Monika F1974Zvolehlavní závod na 10 kmano
Kačerová Monika F1974Zvolerodinný běh 3,3 kmano
Kalivoda Vladimír M1976Kostelec nad Černými lesyhlavní závod na 10 kmano
Kaňkovská Iva F1977rodinný běh 3,3 kmano
Kaňkovský Michal M2008rodinný běh 3,3 kmano
Kaňkovský Petr M1974rodinný běh 3,3 kmano
Kaňkovský Petr M2010rodinný běh 3,3 kmano
Karafiát Ondřej M2006Pečkyrodinný běh 3,3 kmne
Karafiátová Eliška F2003Pečkyrodinný běh 3,3 kmne
Karafiátová Pavla F1975Pečkyhlavní závod na 10 kmne
Karafiátová Pavla F1975Pečkyrodinný běh 3,3 kmne
Knápek Martin M1983Sadskáhlavní závod na 10 kmano
Kopinec Stanislav M1983Prahahlavní závod na 10 kmano
Koudelka Jiří M1983Znojmohlavní závod na 10 kmano
Král Jakub M1984rodinný běh 3,3 kmano
Král Murphy M2014rodinný běh 3,3 kmano
Králová Dorotka F2017rodinný běh 3,3 kmano
Krejčí Pavel M1981Pečecký Pajátihlavní závod na 10 kmano
Krovoza Roman M1972Semicerodinný běh 3,3 kmano
Krovozová Gabriela F1974Semicerodinný běh 3,3 kmano
Krovozová Natalie F1995Semice rodinný běh 3,3 kmano
Krovozová Viktorie F2003Semicerodinný běh 3,3 kmano
Krumlová Michaela F1990rodinný běh 3,3 kmano
Ktish Yaman M1998Poděbradyrodinný běh 3,3 kmne
Kvasnička Daniel M1985Žehuňhlavní závod na 10 kmano
Kysilka Vratislav M1978GP Kolínhlavní závod na 10 kmano
Kysilkova Patricie F2013Zahornice rodinný běh 3,3 kmano
Kysilkova Valérie F2008Zahornice rodinný běh 3,3 kmano
Kysilkova Žaneta F1983Zahornice rodinný běh 3,3 kmano
Lacioková Veronika F1987Pardubicerodinný běh 3,3 kmano
Lachmannová Michaela F1980Třebestovicehlavní závod na 10 kmano
Majercik Miroslav M1989F.C. Vsetatyhlavní závod na 10 kmano
manželová Eliška F2011rodinný běh 3,3 kmne
manželová jitka F1982rodinný běh 3,3 kmne
Mašínová Alena F1982Velim, okres Kolínhlavní závod na 10 kmano
Matěj Bělka M2008Dvoryrodinný běh 3,3 kmne
Matulová Barbora Milena Matulová F1986Kutná Horarodinný běh 3,3 kmne
Matulová Helena Anna F2009Kutná Horarodinný běh 3,3 kmne
Melezinková Simona F1988Poděbradyhlavní závod na 10 kmne
Metelcová Aneta F2005Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmano
Metelcová Markéta F1972Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmano
Metelec Petr M1973Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmano
Metelec Petr M2008Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmano
Mikotová Nikola F1985Praha 5hlavní závod na 10 kmne
Mikotová Nikola F1985Praha 5rodinný běh 3,3 kmano
Mikotová Stanislava F1954Praha 5rodinný běh 3,3 kmano
Mráz Marek M1997Vrbová Lhotahlavní závod na 10 kmne
Müller Jan M1988Kutná Horarodinný běh 3,3 kmano
Muller Šimon M2014Kutná Horarodinný běh 3,3 kmano
Musilová Radka F1975Havlíčkův Brodhlavní závod na 10 kmano
MUuler Šimon M2014Kutná Horarodinný běh 3,3 kmne
Nádeník Jiří M1991Kolínhlavní závod na 10 kmano
Němcová Monika F1971Rašovicerodinný běh 3,3 kmano
Němcová Monika F1981Rašovicerodinný běh 3,3 kmano
Němec Josef M2009Rašovicerodinný běh 3,3 kmano
Němec Roman M1979Rašovicerodinný běh 3,3 kmano
Němec Vojtěch M2005Rašovicerodinný běh 3,3 kmano
Nesporý Lukáš M1991Humpolec hlavní závod na 10 kmano
Neuman Jiří M1966Pardubicehlavní závod na 10 kmano
Nickelová Justýna Josefína F2016Poděbradyrodinný běh 3,3 kmne
Nikodým Ivan M1982Lékárna.czhlavní závod na 10 kmano
Nováková Eliška F2001Běhej Poděbrady rodinný běh 3,3 kmano
Nováková Iveta F1989Kutná Horarodinný běh 3,3 kmano
Nováková Věra F1976Prahahlavní závod na 10 kmano
Novotná Helena F1991Poděbrady rodinný běh 3,3 kmne
Novotný Radek M1969Amélie hlavní závod na 10 kmne
Nutil Josef M1972Poděbradyhlavní závod na 10 kmne
Partyk Bohdan M1978Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Partyk František M2010Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Partyková Ivana F2013Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Partyková Martina F1980Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Pávová Žaneta F1982Pilulkahlavní závod na 10 kmne
Procházka David M2008Kutná Horarodinný běh 3,3 kmano
Procházka David M2008Kutná Horarodinný běh 3,3 kmne
Procházková Libuše F1977Kutná Horahlavní závod na 10 kmne
Procházková Libuše F1977Kutná Horahlavní závod na 10 kmano
Prudká Martina F1983Poděbradyhlavní závod na 10 kmne
Ptáčníková Laura F2016Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Ptáčníková Stella F1981Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Rejholcová Emma F2017Maloticerodinný běh 3,3 kmano
Rejholcová Iva F1989Malotice hlavní závod na 10 kmano
Rejholec Josef M1970GP Kolínhlavní závod na 10 kmano
Rekova Lucie F1990Plananyhlavní závod na 10 kmano
Růžička David M2008Walk To Winrodinný běh 3,3 kmano
Růžička Filip M2011Walk To Winrodinný běh 3,3 kmano
Růžička Tomáš M1979Walk To Winhlavní závod na 10 kmano
Růžičková Jitka F2011Walk To Winrodinný běh 3,3 kmano
Růžičková Martina F1977Walk To Winrodinný běh 3,3 kmano
Skýva Jakub M2009Kutná Horarodinný běh 3,3 kmano
Skýva Jiří M1974Kutná Horarodinný běh 3,3 kmano
Skývová Barbora F2016Kutná Horarodinný běh 3,3 kmano
Skývová Renáta F1984Kutná Horarodinný běh 3,3 kmano
Sobotka Martin M1986Kutná Horahlavní závod na 10 kmano
Solomová Jitka F1979Poděbradyhlavní závod na 10 kmano
Staněk Jan M1986Praha 5rodinný běh 3,3 kmano
Staňková Simona F2017Praha 5rodinný běh 3,3 kmano
Stehlík Oldřich M1948TJ Liga 100 Praharodinný běh 3,3 kmano
Sykáčková Petra F1985Lipechlavní závod na 10 kmano
Sykora Michal M2007Walk To Winrodinný běh 3,3 kmano
Synek Tomáš M1986Kutná Horarodinný běh 3,3 kmne
Šimčák Jaromír M1990Nehvizdyrodinný běh 3,3 kmne
Šmejkal Břetislav M1974rodinný běh 3,3 kmano
Šmejkal Lukáš M2006rodinný běh 3,3 kmano
Šmejkalová Jitka F1983rodinný běh 3,3 kmano
Šmejkalová Tereza F2009rodinný běh 3,3 kmano
Tichá Jana F1987hlavní závod na 10 kmano
Tobiska Lukáš M2008Roztokyrodinný běh 3,3 kmano
Tobiska Tadeas M2008Roztokyrodinný běh 3,3 kmano
Tobiskova Kateřina F1978Roztokyrodinný běh 3,3 kmano
Tumpachová Andrea F1984rodinný běh 3,3 kmne
Urban Petr M1977Velim, okres Kolínhlavní závod na 10 kmano
Urbanová Johana F1992hlavní závod na 10 kmano
Vachter Matyáš M2010Poděbradyrodinný běh 3,3 kmano
Vachter Michal M1981Pečkyrodinný běh 3,3 kmano
Vachterová Martina F1980Pečkyrodinný běh 3,3 kmano
Vachterová Mia F2013Pečkyrodinný běh 3,3 kmano
Váňa Jiří M1982Poděbradyhlavní závod na 10 kmano
Vaňura Ondřej M1981Běrunicehlavní závod na 10 kmne
Vitas Angela F1992Prahahlavní závod na 10 kmne
Vondráková Jana F1981ČKD Kutná Hora, a.s.hlavní závod na 10 kmano
Vopolková Stanislava F1967SDH Úmonínrodinný běh 3,3 kmano
Vopolková Stanislava F1988SDH Úmonínhlavní závod na 10 kmano
Vopolková Zdeňka F1990SDH Úmonínrodinný běh 3,3 kmano
Votava Martin M1991FC Paběnicehlavní závod na 10 kmano
Zatloukal Marek M1982Milovicerodinný běh 3,3 kmne
Zatloukal Marek M1982Milovicehlavní závod na 10 kmne
Zatloukal Marek M1982Milovicerodinný běh 3,3 kmne
Zatloukal Vojtěch M2010Milovicehlavní závod na 10 kmne
Zatloukal Vojtěch M2010Milovicerodinný běh 3,3 kmne
Zatloukal Vojtěch M2010Milovicerodinný běh 3,3 kmne
Zvoník Pavel M1981Kolínrodinný běh 3,3 kmano
Zvoník Vít M2017Kolínrodinný běh 3,3 kmano