Startovní listina Run For Help Poděbrady

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 936

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Malínský Oskar rodinný běh 3,3 kmchlapcine
Bahno Lukáš HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Bareš Lukášek Křinecrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Barešová Danielka Křinec rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Barešová Jana Křinecrodinný běh 3,3 kmženyano
Barták Ladislav Milvit Waterrodinný běh 3,3 kmmužiano
Barták Ladislav Milvit Waterrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Barták Lukáš Kolínrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Bartáková Elen Milvit Waterrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Bartáková Eliška Milvit Waterrodinný běh 3,3 kmženyano
Bartáková Monika Kolínrodinný běh 3,3 kmženyano
Bartheldy Oliver HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Baštecký Štěpán Velký osekrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Bauer David Opočnicerodinný běh 3,3 kmmužiano
Bauer Stanislav Netrebicerodinný běh 3,3 kmmužiano
Bělská Adéla Poděbrady rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Fialová Nela rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Beneš Pavel Sányrodinný běh 3,3 kmmužiano
Benešová Ella Sányrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Benešová Jana Future studiorodinný běh 3,3 kmženyano
Benešová Klára Sányrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Benešová Tereza Pole Dance-Centrum pro všechnyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Benešová Viktorie Pole Dance-Centrum pro všechnyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Beranová Martina Poděbrady rodinný běh 3,3 kmženyano
Blažek Jakub Atletika Slatiňanyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Blažek Petr SK Sokol Opočnicerodinný běh 3,3 kmmužiano
Blažek Petr SK Sokol Opočnicerodinný běh 3,3 kmchlapciano
Bodlák Michal rodinný běh 3,3 kmmužiano
Bodláková Emička rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Bodláková Míla rodinný běh 3,3 kmženyano
Boháč Vojtěch Čáslavrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Bőhmová Beáta Loučeňrodinný běh 3,3 kmženyano
Bouda Martin Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Bruštík Adam Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Bruštík Petr Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Bruštíková Hana Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Bruštíková Tereza Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Brzobohatá Míša Křinecrodinný běh 3,3 kmženyano
Břečková Šárka Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmdívkyano
Buriánková Stanislava SDH Úmonínrodinný běh 3,3 kmženyano
Cerna Tereza Podebradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Cerny Jakub Podebradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Čapek Jan Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Čermáková Petra Poděbrady rodinný běh 3,3 kmženyano
Černá Kačka Městec Královérodinný běh 3,3 kmdívkyano
Černá Věra rodinný běh 3,3 kmženyano
Černý Josef rodinný běh 3,3 kmmužiano
Červinka Marian Kolín rodinný běh 3,3 kmmužiano
Čížek Ivan Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmmužiano
Dej David Poděbrady rodinný běh 3,3 kmmužiano
Dej Jakub Poděbrady rodinný běh 3,3 kmchlapcine
Deverová Miloslava KLUB SEVERSKÉ CHŮZE,OBLAST KERSKOrodinný běh 3,3 kmženyano
Dlab Jiří Klub ČKD Kutná Horarodinný běh 3,3 kmmužiano
Dlabová Jindra Klub ČKD Kutná Horarodinný běh 3,3 kmženyano
Dobromyslová Kristýna rodinný běh 3,3 kmženyano
Douděra Šimon HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Elzas Věra Poděbrady rodinný běh 3,3 kmženyne
Solom Jiří Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Ernstová Eva rodinný běh 3,3 kmženyano
Ernstová Gábinka rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Fabián Filip Chotěšicerodinný běh 3,3 kmchlapciano
Fabiánová Anna Chotěšicerodinný běh 3,3 kmdívkyano
Fabiánová Eva Chotěšicerodinný běh 3,3 kmženyano
Fárek Oliver rodinný běh 3,3 kmchlapciano
Fárek Roman rodinný běh 3,3 kmmužiano
Feres Vaclav Podebradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Feresova Daniela Podebradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Feresova Zuzana Podebradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Fiala Martin rodinný běh 3,3 kmmužiano
Fiala Patrik HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Fialová Dana rodinný běh 3,3 kmženyano
Fialová Monika rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Glierová Bohdana ZŠ Jedna radost Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Goldová Žaneta rodinný běh 3,3 kmženyano
Hadraba František Kutná Horarodinný běh 3,3 kmchlapciano
Hájková Miroslava Klub severské chůze,oblast Kerskorodinný běh 3,3 kmženyano
Hájková Tereza rodinný běh 3,3 kmženyano
Haklová Jana EMiJarodinný běh 3,3 kmženyano
Hálová Sabina Chlumec n/Crodinný běh 3,3 kmdívkyano
Haškovcová Martina Čáslavrodinný běh 3,3 kmženyano
Havelková Stanislava Úmyslovicerodinný běh 3,3 kmženyano
Havlina Šimon HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Havlina Šimon HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužine
Havlinová Sára HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyne
Havránková Eliška Podebradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Hejdová Hana Milovicerodinný běh 3,3 kmženyano
Hejdová Monika Milovicerodinný běh 3,3 kmdívkyano
Hejhal Filip Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmne
Hejhal Matyáš Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmchlapciano
Hejhal Zdenek Vrbova Lhotarodinný běh 3,3 kmmužiano
Hejhalová Pavlína Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmženyano
Hepová Kateřina ZŠ Jedna radostrodinný běh 3,3 kmženyano
Heřmann Pavel ZŠ Jedna radosthlavní závod na 10 kmmužine
Hlavatá Iveta rodinný běh 3,3 kmženyano
Hlavatá Karolína Hradec Královérodinný běh 3,3 kmdívkyano
Hlavatá Viktorie Hradec Královérodinný běh 3,3 kmdívkyano
Hlavatý Adam rodinný běh 3,3 kmchlapciano
Hlavatý Jan rodinný běh 3,3 kmmužiano
Hlušička David Čáslavrodinný běh 3,3 kmmužiano
Hněvsa Matěj HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Hofman Adam Budiměřicerodinný běh 3,3 kmchlapciano
Hofman Daniel Čáslavrodinný běh 3,3 kmmužiano
Hofman Daniel Budiměřicerodinný běh 3,3 kmmužiano
Holan Petr Poříčany rodinný běh 3,3 kmmužiano
Holan Petr Poříčany rodinný běh 3,3 kmne
Holanová Denisa Poříčany rodinný běh 3,3 kmženyano
Holovská Barborka Lysá nad Labemrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Holovská Michala Lysá nad Labemrodinný běh 3,3 kmženyano
Holovský Marek Lysá nad Labemrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Homanová Renáta Pečkyrodinný běh 3,3 kmženyano
Horníček Štěpán HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Horníček Tobiáš HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Houdová Kristýna Neratovicerodinný běh 3,3 kmženyano
Houfková Monika Čáslav rodinný běh 3,3 kmženyano
Hradecký Samuel HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Hrbek Lukáš HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Hruška Šimon HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Hudcová Aneta Nymburkrodinný běh 3,3 kmženyano
Hyský Lukas Poděbrady rodinný běh 3,3 kmmužiano
Chadima Jan Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Chadima Matyáš Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Chadimová Hana Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Chen Petr HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Chlubna Patrik FK BOHEMIA PODĚBRADYrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Chramosta Ondřej HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Chramosta Štěpán HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Chrástecká Tereza Čeperkarodinný běh 3,3 kmženyano
Chudobová Klára Rašovicerodinný běh 3,3 kmdívkyano
Janatová Romana Křinecrodinný běh 3,3 kmženyano
Janeckova Lucie Kolinrodinný běh 3,3 kmženyano
Janeček Aleš Kounice rodinný běh 3,3 kmmužiano
Jánský Radek Běhej Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Jelínková Nováková Magda Kutná Horarodinný běh 3,3 kmženyano
Jeriová Anna Čáslavrodinný běh 3,3 kmženyano
Jirků Zdenka rodinný běh 3,3 kmženyano
Jonová Lia rodinný běh 3,3 kmženyano
Jonová Vanesa rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Kačerová Monika Zvolerodinný běh 3,3 kmženyano
Kafka Václav HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Kalfiřt Filip HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Kalincová Karla Sányrodinný běh 3,3 kmženyano
Kalincová Petra Sányrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Kaňkovská Iva rodinný běh 3,3 kmženyano
Kaňkovský Michal rodinný běh 3,3 kmchlapciano
Kaňkovský Petr rodinný běh 3,3 kmmužiano
Kaňkovský Petr rodinný běh 3,3 kmchlapciano
Karafiát Ondřej Pečkyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Karafiátová Eliška Pečkyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Karafiátová Pavla Pečkyrodinný běh 3,3 kmženyano
Katona Blažej Čáslavrodinný běh 3,3 kmmužiano
Katrnošková Alena Pečkyrodinný běh 3,3 kmženyne
Katrnošková Marie Pečkyrodinný běh 3,3 kmdívkyne
Klouda David HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Knobloch Honza rodinný běh 3,3 kmchlapciano
Knobloch Jan rodinný běh 3,3 kmmužiano
Knoblochová Nikolka rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Knoblochová Petra rodinný běh 3,3 kmženyano
Knop Dušan Velký Osekrodinný běh 3,3 kmmužiano
Knopová Michaela Velký Osekrodinný běh 3,3 kmženyano
Kociánová Laura Poděbrady rodinný běh 3,3 kmdívkyne
Kociánová Luisa Poděbrady rodinný běh 3,3 kmdívkyne
Kočanová Andrea Kutná Horarodinný běh 3,3 kmženyano
Kočová Kamila Křinecrodinný běh 3,3 kmženyano
Kočová Tereza Křinecrodinný běh 3,3 kmženyano
Koderová Zdenka Městec Královérodinný běh 3,3 kmženyano
Kolacna Agata Podebradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Kolacna Lucie Podebradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Kolacny Milan Podebradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Kordač Honzík Křinecrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Kordač Jiří Křinecrodinný běh 3,3 kmmužiano
Kordač Petr Křinecrodinný běh 3,3 kmmužiano
Kordačová Jitka Křinecrodinný běh 3,3 kmženyano
Kordačová Markéta Křinecrodinný běh 3,3 kmženyano
Kordačová Markétka Křinecrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Kordačová Petra Křinecrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Kordačová Štěpánka Křinecrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Kordiak Charlotte rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Kordiak Lenka Walk to Winrodinný běh 3,3 kmženyano
Kordiak Pavel PRAHA 6rodinný běh 3,3 kmmužiano
Koudelková Iveta Kutná Horarodinný běh 3,3 kmženyano
Kovanda Ondřej HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Král Jakub rodinný běh 3,3 kmmužiano
Král Murphy rodinný běh 3,3 kmchlapciano
Králová Alenka Vlkánčicerodinný běh 3,3 kmdívkyano
Králová Dorotka rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Králová Renáta Kolínrodinný běh 3,3 kmženyano
Kramer Ondřej HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Kramerova Ivana Podebradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Kroužel Tomáš ATLETIKA SKP Nymburkrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Kroužilová Iva Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Krovoza Roman Semicerodinný běh 3,3 kmmužiano
Krovozová Gabriela Semicerodinný běh 3,3 kmženyano
Krovozová Natalie Semice rodinný běh 3,3 kmženyano
Krovozová Viktorie Semicerodinný běh 3,3 kmdívkyano
Krtilová Tereza Kutná Horarodinný běh 3,3 kmdívkyano
Krumlová Michaela rodinný běh 3,3 kmženyano
Krumlová Nella Čáslavrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Krumlová Radek Čáslavrodinný běh 3,3 kmmužiano
Krumlová Sebastian Čáslavrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Krumlová Zdena Čáslavrodinný běh 3,3 kmženyano
Křivka Roman Chrudimrodinný běh 3,3 kmmužiano
Křivková Adélka Chrudimrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Křivková Terezka Chrudimrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Křížová Martina rodinný běh 3,3 kmženyano
Ktish Yaman Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužine
Kubálek Jakub Křinecrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Kubálek Jindřich Křinecrodinný běh 3,3 kmmužiano
Kubálek Pavel Křinecrodinný běh 3,3 kmmužine
Kubátová David Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Kubátová Karolína Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Kuchařová Miluše Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Kuklík David TJ Pátekrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Kuklík Radek Svět sporturodinný běh 3,3 kmmužiano
Kuklíková Barbora SKP Nymburkrodinný běh 3,3 kmdívkyne
Kuklíková Emička Svět sporturodinný běh 3,3 kmdívkyano
Kuklíková Věra Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Kulhavá Hana Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Kulvejtová Vendula Milovicerodinný běh 3,3 kmdívkyano
Kurka Jan Ratenicerodinný běh 3,3 kmchlapcine
Kurka Jan Ratenicerodinný běh 3,3 kmchlapciano
Kramer Ondřej HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Kurka Martin HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Kurka Tomáš Ratenicerodinný běh 3,3 kmmužiano
Kurkova Martina Ratenicerodinný běh 3,3 kmženyne
Kurková Martina Ratenicerodinný běh 3,3 kmženyano
Kůřil Jiří Kolínrodinný běh 3,3 kmmužiano
Kvízová Karolína Pístyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Kysilkova Patricie Zahornice rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Kysilkova Valérie Zahornice rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Kysilkova Žaneta Zahornice rodinný běh 3,3 kmženyano
Lacioková Veronika Pardubicerodinný běh 3,3 kmženyano
Lachman Ondřej HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Lachman Pavel HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Langrová Ema Centrum Prima Pedagogikarodinný běh 3,3 kmdívkyano
Langrová Ema Centrum Prima Pedagogikarodinný běh 3,3 kmdívkyne
Lazar Jiří Kovanskorodinný běh 3,3 kmchlapciano
Lazar Vít Kovanskorodinný běh 3,3 kmmužiano
Lazarová Anna Kovanskorodinný běh 3,3 kmdívkyano
Lazarová Marie Kovanskorodinný běh 3,3 kmženyano
Lickova Martina PRAHA 6rodinný běh 3,3 kmženyano
Lokajíček Kryštof HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Lokajíčková Lucie Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyne
Luňak Mirek EMiJarodinný běh 3,3 kmmužiano
Luňáková Ema EMiJarodinný běh 3,3 kmdívkyano
Luxemburk Tomáš HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Luxmeburková Alena HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Macurová Kristýna rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Machalická Renáta Kořenicerodinný běh 3,3 kmženyano
Malá Tereza Pečkyrodinný běh 3,3 kmženyano
Málek Filip rodinný běh 3,3 kmchlapciano
Málek Martin rodinný běh 3,3 kmmužiano
Malinová Jana Netřebicerodinný běh 3,3 kmženyano
Malinová Kateřina Netřebicerodinný běh 3,3 kmženyano
Málková Lucie rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Manželová Eliška rodinný běh 3,3 kmdívkyne
Manželová Jitka rodinný běh 3,3 kmženyne
Martincová Šarlota Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyne
Martínek Matyáš Milvit Waterrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Martínek Tomáš Milvit Waterrodinný běh 3,3 kmmužiano
Mašek Mikuláš Zvěřínekrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Mašková Anežka Zvěřínekrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Mašková Simona Zvěřínekrodinný běh 3,3 kmženyano
Matěj Bělka Dvoryrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Matoušek Tomáš Libušínrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Matoušková Jana Libušínrodinný běh 3,3 kmženyano
Matoušková Lenka Kolínrodinný běh 3,3 kmženyano
Matoušková Petra Kolínrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Matulová Barbora Milena Matulová Kutná Horarodinný běh 3,3 kmženyne
Matulová Helena Anna Kutná Horarodinný běh 3,3 kmdívkyne
Meišner Jakub HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Melezinková Kristyna Velký Osekrodinný běh 3,3 kmženyne
Metelcová Aneta Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmdívkyano
Metelcová Markéta Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmženyano
Metelec Petr Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmmužiano
Metelec Petr Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmchlapciano
Mikotová Nikola Praha 5rodinný běh 3,3 kmženyano
Mikotová Stanislava Praha 5rodinný běh 3,3 kmženyano
Mlejnková Tereza rodinný běh 3,3 kmženyano
Mlejnková Veronika rodinný běh 3,3 kmženyano
Monček Jindřich Základní škola JEDNA RADOST Pňov-Předhrrodinný běh 3,3 kmmužiano
Mončeková Lenka Základní škola JEDNA RADOST Pňov-Předhrrodinný běh 3,3 kmženyano
Mrázová Šárka Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmženyano
Mrňáková Lucie Dobřeň rodinný běh 3,3 kmženyano
Mrňáková Mirka TJ Sokol Suchdolrodinný běh 3,3 kmženyano
Müller Jan Kutná Horarodinný běh 3,3 kmmužiano
Muller Šimon Kutná Horarodinný běh 3,3 kmchlapciano
Murphy Abigail rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Murphy Ian rodinný běh 3,3 kmmužiano
Murphy Matthew rodinný běh 3,3 kmchlapciano
Murphy Nathan rodinný běh 3,3 kmchlapciano
Murphy Šárka rodinný běh 3,3 kmženyano
Myška Michal Libice nad Cidlinourodinný běh 3,3 kmchlapciano
Myšková Iveta Libice nad Cidlinourodinný běh 3,3 kmženyano
Najbrtová Eva Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Najman Jaroslav Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Najman Jiří Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Najmanová Štěpánka Opočnicerodinný běh 3,3 kmdívkyano
Němcová Monika Rašovicerodinný běh 3,3 kmženyano
Němcová Monika Rašovicerodinný běh 3,3 kmženyano
Němec Josef Rašovicerodinný běh 3,3 kmchlapciano
Němec Roman Rašovicerodinný běh 3,3 kmmužiano
Němec Vojtěch Rašovicerodinný běh 3,3 kmchlapciano
Neureiterová Nella Kolínrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Neureiterová Romana Kolínrodinný běh 3,3 kmženyano
Nickelová Justýna Josefína Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Novák Jindřich podmokyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Novák Tobiáš Podebradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Novakova Anastazie PRAHA 6rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Nováková Eliška Běhej Poděbrady rodinný běh 3,3 kmženyano
Nováková Eliška Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Nováková Iveta Kutná Horarodinný běh 3,3 kmženyano
Novotná Helena Poděbrady rodinný běh 3,3 kmženyne
Novotná Klára rodinný běh 3,3 kmženyano
Novotná Renata Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Ondrová Marie Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Partyk Bohdan Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Partyk František Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Partyková Ivana Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Partyková Martina Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Pavel Kolenčík Lišicerodinný běh 3,3 kmmužiano
Pavlík Mojmír Běhej Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Pavlík Vojtěch Běhej Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Pavlíková Gábina Běhej Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Pazderka David HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Pažout Ondřej Nymburkrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Pažout Roman Nymburkrodinný běh 3,3 kmmužiano
Pažoutová Lucie Nymburkrodinný běh 3,3 kmženyano
Petlák Eliáš HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Pokorná Adéla HO Sokol Nymburkrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Pokorná Nikola podmokyrodinný běh 3,3 kmženyano
Pokorný Pavel HO Sokol Nymburkrodinný běh 3,3 kmmužiano
Polačko Jakub HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Poláková Lucie Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Popek Matyáš HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Procházka David Kutná Horarodinný běh 3,3 kmchlapciano
Procházková Anežka Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Procházková Františka TJ Sokol Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Procházková Pavla Nymburkrodinný běh 3,3 kmženyano
Ptáčníková Laura Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Ptáčníková Stella Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Půlpánová Romana rodinný běh 3,3 kmženyano
Radová Jana Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Radová Kristýna Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Reissigová Pavlína Křinecrodinný běh 3,3 kmženyano
Reissigová Pavlína Vlkánčicerodinný běh 3,3 kmženyano
Rejholcová Emma Maloticerodinný běh 3,3 kmdívkyano
Riha Michal Kluk Podebradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Růžička David Walk To Winrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Růžička Filip Walk To Winrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Růžičková Jitka Walk To Winrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Růžičková Martina Walk To Winrodinný běh 3,3 kmženyano
Řehák Jakub SK Měštec Královérodinný běh 3,3 kmchlapciano
Sedlák Matyáš HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Sedlák Přemysl HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužine
Sedlák Vojtěch HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Schwarzová Pavlína Chrudimrodinný běh 3,3 kmženyano
Silerova Eva Kolín 2rodinný běh 3,3 kmženyano
Simonová Věra Opočnicerodinný běh 3,3 kmženyano
Singr Jakub Velký osekrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Singrová Renata Velký Osekrodinný běh 3,3 kmženyano
Singrová Svatava Velký Osekrodinný běh 3,3 kmženyano
Singrova Svatava Velký osekrodinný běh 3,3 kmženyano
Skála František HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Skála Martin Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Skýva Jakub Kutná Horarodinný běh 3,3 kmchlapciano
Skýva Jiří Kutná Horarodinný běh 3,3 kmmužiano
Skývová Barbora Kutná Horarodinný běh 3,3 kmdívkyano
Skývová Renáta Kutná Horarodinný běh 3,3 kmženyano
Sodomová Nika Třebestovicerodinný běh 3,3 kmženyano
Sochová Lenka Nymburkrodinný běh 3,3 kmženyano
Sojková Monika Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Souček Matouš FK Bohemia Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Součková Amálie Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Spiderman X FILM LEGENDS MUSEUMrodinný běh 3,3 kmmužiano
Staněk Jan Praha 5rodinný běh 3,3 kmmužiano
Staňková Simona Praha 5rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Stará Drahomíra Staratarodinný běh 3,3 kmženyne
Starý Albert Staratarodinný běh 3,3 kmchlapciano
Starý Jáchym Staratarodinný běh 3,3 kmchlapciano
Starý Tomáš Staratarodinný běh 3,3 kmmužiano
Stehlík Oldřich TJ Liga 100 Praharodinný běh 3,3 kmmužiano
Stejskal Marek Třebestovicerodinný běh 3,3 kmmužine
Stejskalová Tereza Třebestovicerodinný běh 3,3 kmženyne
Stránský Václav Nymburk 2rodinný běh 3,3 kmmužiano
Strnad Lukáš TJ Sokol Chlístovicerodinný běh 3,3 kmmužiano
Strnadová Viktorie Sadskárodinný běh 3,3 kmdívkyano
Stybalova Monika Velimrodinný běh 3,3 kmženyne
Suchánková Růženka Kolínrodinný běh 3,3 kmženyne
Sykora Michal Walk To Winrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Synek Tomáš Kutná Horarodinný běh 3,3 kmmužine
Ševc Dominik HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Šimčák Jaromír Nehvizdyrodinný běh 3,3 kmmužine
Škarohlíd Marek Stráž nad Nisourodinný běh 3,3 kmchlapciano
Škarohlíd Vítek Marcel Stráž nad Nisourodinný běh 3,3 kmchlapciano
Škopková Marie rodinný běh 3,3 kmženyano
Škorničková Michaela Pístyrodinný běh 3,3 kmženyano
Šmejkal Břetislav rodinný běh 3,3 kmmužiano
Šmejkal Lukáš rodinný běh 3,3 kmchlapciano
Šmejkalová Jitka rodinný běh 3,3 kmženyano
Šmejkalová Tereza rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Šoltysová Kateřina Běcharyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Šoltysová Libuše Běcharyrodinný běh 3,3 kmženyano
Šoltysová Natálie Běcharyrodinný běh 3,3 kmženyano
Špitálská Anna rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Šťastný Václav Toušicerodinný běh 3,3 kmmužiano
Štěpánek Ivo Jaroměřrodinný běh 3,3 kmmužiano
Štěpánková Kateřina Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmženyne
Štěpánková Lenka Jaroměřrodinný běh 3,3 kmženyano
Štěrba Milan Kolínrodinný běh 3,3 kmmužiano
Štěrbová Barbora Kolínrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Šustrová Veronika Kolín rodinný běh 3,3 kmženyano
Tlapák Jiří Podebradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Tlapakova Jana Podebradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Tobiska Lukáš Roztokyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Tobiska Tadeas Roztokyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Tobiska Tomáš Roztokyrodinný běh 3,3 kmmužine
Tobiskova Kateřina Roztokyrodinný běh 3,3 kmženyano
Tomaščík Linda Mladá Boleslavrodinný běh 3,3 kmženyano
Tomaščík Michelle Marie Mladá Boleslavrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Tomaščík Rastislav Mladá Boleslavrodinný běh 3,3 kmmužiano
Tomaščík Viktória Michelle Mladá Boleslavrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Trnková Ivana Kořenicerodinný běh 3,3 kmženyano
Truchla Ivana Kolinrodinný běh 3,3 kmženyano
Tumpachová Andrea rodinný běh 3,3 kmženyne
Vachter Matyáš Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Vachter Michal Pečkyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Vachterová Martina Pečkyrodinný běh 3,3 kmženyano
Vachterová Mia Pečkyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Vajda Daniel Cerhenicerodinný běh 3,3 kmchlapciano
Vajda Daniel HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Vajda Michal HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Vajdová Irena Cerhenicerodinný běh 3,3 kmženyano
Váňa Michal Čáslavrodinný běh 3,3 kmmužiano
Váňa Šimon Čáslavrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Váňa Vojtěch Kanoistika Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Vančurová Tereza rodinný běh 3,3 kmdívkyano
Vaněk Adam Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Vaněk Jáchym HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Vaněk Tomáš Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Vaněk Tomáš HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Vanišová Barbora Remedyrodinný běh 3,3 kmženyano
Vaňková Markéta Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Váňová Gabriela Čáslavrodinný běh 3,3 kmženyano
Váňová Lucie Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Váňová Tereza Nymburk 2rodinný běh 3,3 kmženyano
Vaverka Filip Doběhnout a přežítrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Vaverka Richard Doběhnout a přežítrodinný běh 3,3 kmmužiano
Vaverková Julie Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Vaverková Lucie Doběhnout a přežítrodinný běh 3,3 kmženyano
Vaverková Petra Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Vaverková Simona Doběhnout a přežítrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Vavris Roman Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužine
Vavřina Marek HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Vendlová Olga Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Vendlová Olga Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyne
Vendlová Olinka Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Vernerová Kamila Hrubý Jeseníkrodinný běh 3,3 kmženyano
Vodička Lukáš Sadská rodinný běh 3,3 kmchlapciano
Vodičková Michaela Sadská rodinný běh 3,3 kmženyano
Vojnar David Třebestovicerodinný běh 3,3 kmmužiano
Vojnarová Markéta Třebestovicerodinný běh 3,3 kmdívkyano
Vojnarová Natálie Třebestovicerodinný běh 3,3 kmdívkyano
Vojnarová Veronika Třebestovicerodinný běh 3,3 kmženyne
Vokralova Ema Velimrodinný běh 3,3 kmdívkyne
Volmuth Václav HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Volmuth Vojtěch HC Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapcine
Volmuthova Renata Poděbrady rodinný běh 3,3 kmženyano
Vopařilová Denisa Nymburkrodinný běh 3,3 kmženyano
Vopolková Stanislava SDH Úmonínrodinný běh 3,3 kmženyano
Vopolková Zdeňka SDH Úmonínrodinný běh 3,3 kmženyano
Vosáhlo Jiří Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Vosáhlová Bára Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Vosáhlová Markéta Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženyano
Vosáhlová Vendy Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Vrána Matěj Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmchlapciano
Vrána Miroslav Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmmužiano
Vránová Denisa Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmženyano
Vránová Jana Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmženyano
Vrba Tomas rodinný běh 3,3 kmchlapciano
Vyleťalová Tereza SKP Nymburkrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Wolf Beátka FILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADYrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Wolf Dominik FILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADYrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Wolf Johnny FILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADYrodinný běh 3,3 kmmužiano
Wolf Ondra FILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADYrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Wolf Pavlína FILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADYrodinný běh 3,3 kmženyano
Wolf Sebastian FILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADYrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Zajíc Jiří Tupadlyrodinný běh 3,3 kmmužiano
Zajícová Anička Tupadlyrodinný běh 3,3 kmdívkyano
Zajícová Majdalenka Tupadlyrodinný běh 3,3 kmne
Zajícová Pavla Tupadlyrodinný běh 3,3 kmženyano
Zálešáková Petra Opočnicerodinný běh 3,3 kmženyano
Zatloukal Marek Milovicerodinný běh 3,3 kmmužine
Zatloukal Vojtěch Milovicerodinný běh 3,3 kmchlapcine
Zavadilová Pavlína Budiměřicerodinný běh 3,3 kmženyano
Zvoník Pavel Kolínrodinný běh 3,3 kmmužiano
Zvoník Vít Kolínrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Žďánská Anežka Praha 8rodinný běh 3,3 kmdívkyne
Žďánská Tereza Praha 8rodinný běh 3,3 kmženyne
Žďánský Jan Praha 8rodinný běh 3,3 kmchlapcine
Adamcová Pavlína rodinný běh 3,3 kmženyano
Bělský Denis Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapciano
Bartheldy Patrk rodinný běh 3,3 kmmuži
Baudyšová Bára rodinný běh 3,3 kmženy
Baudyš Pavel rodinný běh 3,3 kmmuži
Baudyš Toník rodinný běh 3,3 kmchlapci
Baudyš Bertík rodinný běh 3,3 kmchlapci
Baudyšová Vanda rodinný běh 3,3 kmdívky
Málková Nikola Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívky
Špitálská Klára Přerov nad Labemrodinný běh 3,3 kmdívky
Fávek Dominik rodinný běh 3,3 kmchlapci
Franková Emma Sadskárodinný běh 3,3 kmdívky
Caňkářová Nikola Sadskárodinný běh 3,3 kmdívky
Sodomová Barbora Třebestovicerodinný běh 3,3 kmženy
Havelka Jan Hostovicerodinný běh 3,3 kmmuži
Havelka Adam Hostovlicerodinný běh 3,3 kmchlapci
Havelková Kamila Hostovicerodinný běh 3,3 kmženy
Havelková Jana Hostovicerodinný běh 3,3 kmdívky
Bártová Lucie Choťánkyrodinný běh 3,3 kmmuži
Gold Adam rodinný běh 3,3 kmchlapci
Králová Martina SRTG Kolínrodinný běh 3,3 km
Rypková Veronika SRTG Kolínrodinný běh 3,3 kmženy
Tobiška Tomáš Roztovkyrodinný běh 3,3 kmmuži
Plaček Adam Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapci
Plačková Anna rodinný běh 3,3 kmdívky
Vejrová Jana Kounicerodinný běh 3,3 kmženy
Vejrová Zuzana rodinný běh 3,3 kmdívky
Vejr Jan rodinný běh 3,3 kmchlapci
Rychtařík Filip rodinný běh 3,3 kmchlapci
Vesecký Dominik rodinný běh 3,3 kmchlapci
Splaucová Ema rodinný běh 3,3 kmdívky
Luxemburková Sofie rodinný běh 3,3 kmdívky
Luxemburk Patrik rodinný běh 3,3 kmmuži
Havrdová Adéla rodinný běh 3,3 kmženy
Havrda Luboš rodinný běh 3,3 kmmuži
Semanco Tereza Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženy
Semanco Elen rodinný běh 3,3 kmdívky
Semanco Lili rodinný běh 3,3 kmdívky
Semanco Radim rodinný běh 3,3 kmmuži
Sedláčková Eliška rodinný běh 3,3 kmdívky
Mocová Eva Třebestovicerodinný běh 3,3 kmženy
Beňová Zuzana Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženy
Beňová Nikol rodinný běh 3,3 kmženy
Kaňkovská Kateřina Třebestovicerodinný běh 3,3 kmženy
Kudrna Jan rodinný běh 3,3 kmmuži
Kaňkovský Ivan Třebestovicerodinný běh 3,3 kmmuži
Myšková Aneta Libice nad C.rodinný běh 3,3 kmženy
Trnka Adam rodinný běh 3,3 kmchlapci
Hradecká Marcela rodinný běh 3,3 kmženy
Vaňková Renata rodinný běh 3,3 kmženy
Luxemburková Alena rodinný běh 3,3 kmženy
Luxemburk Tomáš rodinný běh 3,3 kmmuži
Ševc Alex rodinný běh 3,3 kmchlapci
Ševcová Ivana rodinný běh 3,3 kmženy
Ševc Martin rodinný běh 3,3 kmmuži
Tomek Vladimír rodinný běh 3,3 kmmuži
Dudková Anna rodinný běh 3,3 kmženy
Dudková Kristýna rodinný běh 3,3 kmdívky
Kučerová Hana rodinný běh 3,3 kmženy
Helclová Radka rodinný běh 3,3 kmženy
Helcl Antonín rodinný běh 3,3 kmchlapci
Liegert Max rodinný běh 3,3 kmchlapci
Liegert Samuel rodinný běh 3,3 kmchlapci
Liegert Jakub rodinný běh 3,3 kmmuži
Liegertová Michaela rodinný běh 3,3 kmženy
Helclová Amálka rodinný běh 3,3 kmdívky
Dejdová Dana rodinný běh 3,3 kmženy
Janková Adéla rodinný běh 3,3 kmdívky
Zobáčová Blanka Nymburkrodinný běh 3,3 kmženy
Zobáčová Štěpánka Nymburkrodinný běh 3,3 kmženy
Hrebenár Matej Nymburkrodinný běh 3,3 kmmuži
Kneblová Erika rodinný běh 3,3 kmdívky
Satkova Gabina rodinný běh 3,3 kmženy
Pavelka Tomáš rodinný běh 3,3 kmmuži
Pavelka David rodinný běh 3,3 kmchlapci
Kysílka Vojta rodinný běh 3,3 kmchlapci
Obadal Michal Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapci
Obadal Michal Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapci
Šimonová Jana Kolínrodinný běh 3,3 kmženy
Smetanová Jitka Kolínrodinný běh 3,3 kmženy
Šlapáková Lenka rodinný běh 3,3 kmdívky
Šlapák Pavel rodinný běh 3,3 kmmuži
Ilavský Roman Třebestovicerodinný běh 3,3 kmmuži
Kubíček Tomáš Nymburkrodinný běh 3,3 kmmuži
Bárta František Choťánkyrodinný běh 3,3 kmchlapci
Bárta Ondřej Choťánkyrodinný běh 3,3 kmchlapci
Rejchrt Luboš Plaček Petrodinný běh 3,3 kmmuži
Adamec Míra hlavní závod na 10 kmmužiano
Bašus Stanislav Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Bašusová Michaela Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Bělská Ivana Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Beneš Pavel Sányhlavní závod na 10 kmmužiano
Benešová Michala Leviathan Dragonshlavní závod na 10 kmženyano
Beranová Milada Humpolechlavní závod na 10 kmženyano
Bláha Vojtěch Pečkyhlavní závod na 10 kmmužiano
Blažek David Štafeta Lidice - Ležákyhlavní závod na 10 kmmužiano
Blažek Petr SK Sokol Opočnicehlavní závod na 10 kmmužiano
Bližňák Vojtěch TJ Sokol Praha Královské Vinohradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Boháčková Iveta Lysá nad Labemhlavní závod na 10 kmženyano
Bortlíková Erika hlavní závod na 10 kmženyano
Bořek Pavel Žehuňhlavní závod na 10 kmmužiano
Bourová Martina hlavní závod na 10 kmženyano
Brzák Petr Polepyhlavní závod na 10 kmmužiano
Buksová Sandra Vrdyhlavní závod na 10 kmženyano
Bureš Martin Leviathan Dragonshlavní závod na 10 kmmužiano
Bürger Jan Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Correia Sónia Ribeira da Lagehlavní závod na 10 kmženyano
Denk Lukáš Mladá Boleslavhlavní závod na 10 kmmužiano
Dobrkovský Jakub HC Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužine
Dominik Vít Leviathan Dragonshlavní závod na 10 kmmužiano
Grösslová Lenka Centrum Prima Pedagogikyhlavní závod na 10 kmženyano
Haklová Jana EMiJahlavní závod na 10 kmženyano
Hálová Lucie Chlumec nad Cidlinouhlavní závod na 10 kmženyano
Haník Zdeněk Nymburkhlavní závod na 10 kmmužiano
Haníková Adéla Nymburkhlavní závod na 10 kmženyano
Haníková Svatava Nymburkhlavní závod na 10 kmženyano
Hánová Alexandra Prahahlavní závod na 10 kmženyano
Harapesová Anna Poděbrady hlavní závod na 10 kmženyano
Hejduk Martin Čáslavhlavní závod na 10 kmmužiano
Hlavatá Veronika Hradec Královéhlavní závod na 10 kmženyano
Hofman Daniel budiměřicehlavní závod na 10 kmmužiano
Homanová Renáta Pečkyhlavní závod na 10 kmženyano
Horák Dominik HC Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Hrstka Michal Pondělní dietářihlavní závod na 10 kmmužiano
Hübschová Aneta Pečkyhlavní závod na 10 kmženyano
Hurníková Leona Záhornicehlavní závod na 10 kmženyano
Charvátová Martina Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Chvalovský Jan hlavní závod na 10 kmmužiano
Jäger Filip FBC Snipers Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Jecha Václav Pondělní dietářihlavní závod na 10 kmmužiano
Jeřábek Pavel Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Jirásková Lucie Kolínhlavní závod na 10 kmženyano
Jirout Jakub Městec Králové hlavní závod na 10 kmmužiano
Kačerová Monika Zvolehlavní závod na 10 kmženyano
Kalivoda Vladimír Kostelec nad Černými lesyhlavní závod na 10 kmmužiano
Kaplan Daniel Běhej Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Karafiátová Pavla Pečkyhlavní závod na 10 kmženyano
Kdoulová Mirka Sověticehlavní závod na 10 kmženyano
Knický Tomáš Milvit Waterhlavní závod na 10 kmmužiano
Kocmánková Michaela Nymburkhlavní závod na 10 kmženyano
Kočová Vlasta Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Koleček Matěj HC Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužine
Komárková Lenka Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Koňáková Hanka Budiměřicehlavní závod na 10 kmženyano
Kopinec Stanislav Prahahlavní závod na 10 kmmužiano
Kordiak Lickova Lenka Walk to Winhlavní závod na 10 kmženyano
Kosinková Kateřina Luštěnicehlavní závod na 10 kmženyano
Koudelková Nikola Kutná Horahlavní závod na 10 kmženyano
Kozakova Klara Wild teamhlavní závod na 10 kmženyano
Krameš David Sebraný šrothlavní závod na 10 kmmužiano
Kratochvíl Jan Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Kratochvílová Markéta Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Kratochvílová Pavla Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Krupková Iva Tatcehlavní závod na 10 kmženyano
Kříž Tomáš HC Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužine
Kubát Marek HC Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Kuklík David SKP NYMBURKhlavní závod na 10 kmmužiano
Kuklík Radek Svět sportuhlavní závod na 10 kmmužiano
Kulvejtová Daniela Milovicehlavní závod na 10 kmženyano
Kutifelová Lucie hlavní závod na 10 kmženyano
Kvasnička Daniel Žehuňhlavní závod na 10 kmmužiano
Kysilka Vratislav GP Kolínhlavní závod na 10 kmmužiano
Lachmannová Michaela Třebestovicehlavní závod na 10 kmženyano
Lázňovská Markéta Kutná Horahlavní závod na 10 kmženyano
Lukeš Adam HC Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužine
Macháček Jan Kostomlaty nad Labemhlavní závod na 10 kmmužiano
Macháčková Eva hlavní závod na 10 kmženyano
Majercik Miroslav F.C. Vsetatyhlavní závod na 10 kmmužiano
Mann Martin To rozchodíš!hlavní závod na 10 kmmužiano
Martinková Kateřina WILD Teamhlavní závod na 10 kmženyano
Marvanová Branislava Králův Dvůrhlavní závod na 10 kmženyano
Mašek Jiří Hořínhlavní závod na 10 kmmužiano
Mašínová Alena Velim, okres Kolínhlavní závod na 10 kmženyano
Matuszná Veronika Mosty u Jablunkovahlavní závod na 10 kmženyano
Melichar Roman Lopata Prahahlavní závod na 10 kmmužiano
Musilová Radka Havlíčkův Brodhlavní závod na 10 kmženyano
Nádeník Jiří Kolínhlavní závod na 10 kmmužiano
Najbrtová Monika Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Navrátil Ludvík Pátekhlavní závod na 10 kmmužiano
Navrátilová Štoková Jana Pátekhlavní závod na 10 kmženyano
Nedbalý Jaroslav HC Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužine
Nedvědová Kristýna Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Nesporý Lukáš Humpolec hlavní závod na 10 kmmužiano
Nesvadbová Tereza Opolanyhlavní závod na 10 kmženyano
Nétek Petr hlavní závod na 10 kmmužiano
Neuman Jiří Pardubicehlavní závod na 10 kmmužiano
Nikodým Ivan Lékárna.czhlavní závod na 10 kmmužiano
Nováková Věra Prahahlavní závod na 10 kmženyano
Novotný Radek Amélie hlavní závod na 10 kmmužiano
Nutil Josef Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Papoušek Přemysl HC Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Parusová Jana Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Pařík Ondřej Sokol Kolínhlavní závod na 10 kmmužiano
Pátková Jana Kolínhlavní závod na 10 kmženyano
Pavel Jirka Sověticehlavní závod na 10 kmmužiano
Pavlík David Šneci v běhuhlavní závod na 10 kmmužiano
Pavlík Mojmír Běhej Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Pěcha Tomáš VTJ Běhoun Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Poláček Petr hlavní závod na 10 kmmužiano
Polák Jan WILD TEAMhlavní závod na 10 kmmužiano
Polívka Vladimír Chlumec nad Cidlinouhlavní závod na 10 kmmužiano
Polívková Monika Chlumec nad Cidlinouhlavní závod na 10 kmženyano
Popková Andrea hlavní závod na 10 kmženyano
Prchal Pavel GP Kloínhlavní závod na 10 kmmužiano
Prudká Martina Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Puzyrevská Jana Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Radoměřský Jan Miskovice hlavní závod na 10 kmmužiano
Rakušan Vojtěch Pondělní dietářihlavní závod na 10 kmmužiano
Rejholcová Iva Malotice hlavní závod na 10 kmženyano
Rejholec Josef GP Kolínhlavní závod na 10 kmmužiano
Rekova Lucie Plananyhlavní závod na 10 kmženyano
Richterová Anna Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Richterová Monika Lysá nad Labemhlavní závod na 10 kmženyano
Rozsívalová Markéta Milovicehlavní závod na 10 kmženyano
Rumlová Iva Poděbrady hlavní závod na 10 kmženyano
Růžička Tomáš Walk To Winhlavní závod na 10 kmmužiano
Řeháková Barbora Pondělní dietářihlavní závod na 10 kmženyano
Schlauf Jaroslav Sebraný šrothlavní závod na 10 kmmužine
Váňa Jiří Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Skokanová Petra Kolín - Štítaryhlavní závod na 10 kmženyano
Slavík Martin hlavní závod na 10 kmmužiano
Slavíková Andrea hlavní závod na 10 kmženyano
Slavikova Eva Prahahlavní závod na 10 kmženyne
Slivanská Kateřina Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Slivanská Tereza Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Smolíková Iveta Hradec Královéhlavní závod na 10 kmženyano
Sobotka Martin Kutná Horahlavní závod na 10 kmmužiano
Solomová Jitka Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Svobodová Anna Červené Pečkyhlavní závod na 10 kmženyano
Sykáčková Petra Lipechlavní závod na 10 kmženyano
Šimáň Jaromír Podebradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Škarohlíd Marcel Stráž nad Nisouhlavní závod na 10 kmmužiano
Škarohlídová Lucie Stráž nad Nisouhlavní závod na 10 kmženyano
Šlaisová Renáta BŽBhlavní závod na 10 kmženyano
Šlauf Pavel Kolínhlavní závod na 10 kmmužiano
Šoltys Petr Běcharyhlavní závod na 10 kmmužiano
Šťastná Eva MILOVICE NAD LABEM 1hlavní závod na 10 kmženyano
Šulc Michal Plzeňhlavní závod na 10 kmmužiano
Švec Jiří Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Švorbová Marcela Kolínhlavní závod na 10 kmženyano
Tichá Jana hlavní závod na 10 kmženyano
Tomek Tomáš Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Toupal David HC Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužine
Toupal Patrik HC Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužine
Trpišovský Miroslav SK Jakubhlavní závod na 10 kmmužiano
Tržická Romana Nymburkhlavní závod na 10 kmženyano
Třeštik František Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Tuma Miroslav Osečekhlavní závod na 10 kmmužiano
Urban Petr Velim, okres Kolínhlavní závod na 10 kmmužiano
Urbanová Johana hlavní závod na 10 kmženyano
Váňa Radek Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Váňová Marcela Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Vaňura Ondřej Běrunicehlavní závod na 10 kmmužiano
Vejvodová Eva Kolínhlavní závod na 10 kmženyano
Vendl Zdenek Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Vitas Angela Prahahlavní závod na 10 kmženyne
Vondráková Jana ČKD Kutná Hora, a.s.hlavní závod na 10 kmženyano
Vopařilová Kamila Nymburkhlavní závod na 10 kmženyano
Vopolková Stanislava SDH Úmonínhlavní závod na 10 kmženyano
Vorlicek Michal Podebradyhlavní závod na 10 kmmužiano
Vorlicek Michal Podebradyhlavní závod na 10 kmmužine
Votava Martin FC Paběnicehlavní závod na 10 kmmužiano
Vyhlidalova Zuzana Poděbradyhlavní závod na 10 kmženyano
Vyleťalová Naďa hlavní závod na 10 kmženyano
Zábraha Petr HC Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužine
Zahradníček Jan HC Poděbradyhlavní závod na 10 kmmužine
Zatloukal Vojtěch Milovicehlavní závod na 10 kmmužine
Katrnošková Alena Pečkyhlavní závod na 10 kmženy
Flídrová Jana Kanoistika Poděbradyhlavní závod na 10 kmženy
Fásek Dominik hlavní závod na 10 kmmuži
Šuková Hana Poděbradyhlavní závod na 10 kmženy
Udržal Milan hlavní závod na 10 kmmuži
Horáček Matěj Pátekhlavní závod na 10 kmmuži
Dudková Klára hlavní závod na 10 kmženy
Šmerhová Petra Radimhlavní závod na 10 kmženy
Košický Štefan Sokolečhlavní závod na 10 kmmuži
Kantůrek Josef Týnec nad Labemhlavní závod na 10 kmmuži
Vargová Veronika Prahahlavní závod na 10 kmženy
Krompigel Jan Třebestovicehlavní závod na 10 kmmuži
Zimola Petr Pondělní dietářihlavní závod na 10 kmmuži
Heřmann Pavel rodinný běh 3,3 kmmuži
Kritinář Michal hlavní závod na 10 kmmuži
Kobzanová Anna Malá Skálahlavní závod na 10 kmženy
Dobiáš Ludvík Poděbradyhlavní závod na 10 kmmuži
Dobiáš Luděk Poděbradyhlavní závod na 10 kmmuži
Dovičín Pavel Nymburkhlavní závod na 10 kmmuži
Kolář Bohuslav Prahahlavní závod na 10 kmmuži
Doležal Jan Poděbradyhlavní závod na 10 kmmuži
Kršková Michaela hlavní závod na 10 kmženy
Žák Pavel Poděbradyhlavní závod na 10 kmmuži
Vaníček Miloš Poděbradyhlavní závod na 10 kmmuži
Větrovská Renata Fitness Arena Poděbradyhlavní závod na 10 kmženy
Špulák Petr Kolínhlavní závod na 10 kmmuži
Kotýzová Petra Kolínhlavní závod na 10 kmženy
Nováková Jana Oškobrchhlavní závod na 10 kmženy
Novák Matěj BA Nymburkhlavní závod na 10 kmmuži
Preininger Tomáš Praha 5hlavní závod na 10 kmmuži
Kroužilová Iva Poděbradyhlavní závod na 10 kmženy
Barták Zdeněk Bowling Squash Sadskáhlavní závod na 10 kmmuži
Švambergová Radka Trabant Lysáhlavní závod na 10 kmženy
Borecký Ladislav Poděbradyhlavní závod na 10 kmmuži
Dvorský Tomáš hlavní závod na 10 kmmuži
Dudková Jana hlavní závod na 10 kmženy
Kříž Jaroslav Nymburkhlavní závod na 10 kmmuži
Pivoňka Michal hlavní závod na 10 kmmuži
Šindelářová Stanislava FK Čáslavhlavní závod na 10 kmženy
Vrchota Metoděj Poděbradyhlavní závod na 10 kmmuži
Kašpar Michal hlavní závod na 10 kmmuži
Kašparová Anna hlavní závod na 10 kmženy
Uchytil František hlavní závod na 10 kmmuži
Soukupová Pavla hlavní závod na 10 kmženy
Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošťhlavní závod na 10 kmženy
Brtek Tomáš hlavní závod na 10 kmmuži
Prášil Matěj hlavní závod na 10 kmmuži
Voborová Denisa hlavní závod na 10 kmženy
Víchová Petra Continentalhlavní závod na 10 kmženy
Pašková Gabriela Continentalhlavní závod na 10 kmženy
Holík David SKTG Mladá Boleslavhlavní závod na 10 kmmuži
Bednář Miroslav AC Čáslavhlavní závod na 10 kmmuži
Škorpíková Bára Poděbradyhlavní závod na 10 kmženy
Vídeňská Barbora hlavní závod na 10 kmženy
Hrabinský Timmo Poděbradyhlavní závod na 10 kmmuži
Kolenec Antonín Wild Teamhlavní závod na 10 kmmuži
Hruška Lukáš Berunicehlavní závod na 10 kmmuži
Doula Sufjan Pondělní dietářihlavní závod na 10 kmmuži
Zejda Lukáš Prahahlavní závod na 10 kmmuži
Hrdinková Monika Pondělní dietářihlavní závod na 10 kmženy
Pragrová Lucie Lindehlavní závod na 10 kmženy
Michl Pavel Kanoistika Poděbradyhlavní závod na 10 kmmuži
Breyerová Petra Hlásná Třebáňhlavní závod na 10 kmženy
Kulrejtová Vendula Poděbradyhlavní závod na 10 kmženy
Dörflerová Zuzana Černošicehlavní závod na 10 kmženy
Vondruška Pavel Žehuňhlavní závod na 10 kmmuži
Barascu Catalin hlavní závod na 10 kmmuži
Vykydalová Kamila hlavní závod na 10 kmženy
Vinter Tomáš Písekhlavní závod na 10 kmmuži
Polzinková Michaela hlavní závod na 10 kmženy
Bulušek Petr Poděbradyhlavní závod na 10 kmmuži
Typltová Petra Křinecrodinný běh 3,3 kmženy
Sádlová Tereza Křinecrodinný běh 3,3 kmdívky
Sádlo Josef Křinecrodinný běh 3,3 kmmuži
Vesecký Daniel rodinný běh 3,3 kmchlapci
Vesecká Jaroslava rodinný běh 3,3 kmženy
Martin Josef Poříčanyrodinný běh 3,3 kmmuži
Martinová Lucie Poříčanyrodinný běh 3,3 kmženy
Martin Josef Poříčanyrodinný běh 3,3 kmchlapci
Martin Kryštof Poříčanyrodinný běh 3,3 kmchlapci
Králová Petra rodinný běh 3,3 kmženy
Hlávka Martin rodinný běh 3,3 kmmuži
Krejčí Ladislav Městec Královérodinný běh 3,3 kmmuži
Krejčová Pavlína Městec Královérodinný běh 3,3 kmženy
Krejčí Sebastian Městec Královérodinný běh 3,3 kmchlapci
Brtek Josef Odřepsyrodinný běh 3,3 kmchlapci
Kovalec Jan Poděbradyrodinný běh 3,3 kmmuži
Dušková Dominika Tři dvoryrodinný běh 3,3 kmdívky
Dušková Vanda Tři dvoryrodinný běh 3,3 kmdívky
Dušková Lenka Tři dvoryrodinný běh 3,3 kmženy
Kopecká Michaela Kolínrodinný běh 3,3 kmženy
Paňková Kateřina Kolínrodinný běh 3,3 kmdívky
Kadlec Martin rodinný běh 3,3 kmmuži
Novák Jáchym Neratovicerodinný běh 3,3 kmchlapci
Novák Jaroslav Neratovicerodinný běh 3,3 kmmuži
Javorský Václav Kolínrodinný běh 3,3 kmmuži
Duslová Alena Kolínrodinný běh 3,3 kmženy
Štěrbová Lenka Kolínrodinný běh 3,3 kmženy
Paňková Romana Tři dvoryrodinný běh 3,3 kmženy
Kočí Matěj Křinecrodinný běh 3,3 kmchlapci
Kubálková Leona Křinecrodinný běh 3,3 kmženy
Seidl Jakub Týnec n/Lrodinný běh 3,3 kmmuži
Davidová Eva Praharodinný běh 3,3 kmženy
Suchánková Martina Kolínrodinný běh 3,3 kmženy
Toman Kristián Nymburkrodinný běh 3,3 kmchlapci
Javorská Květa Kolínrodinný běh 3,3 kmženy
Vegrichtová Jitka Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženy
Kolpak Viktor rodinný běh 3,3 kmmuži
Kolpak Matěj rodinný běh 3,3 kmchlapci
Kadlecová Klaudie rodinný běh 3,3 kmdívky
Kadlecová Karolína rodinný běh 3,3 kmženy
Kamínská Tereza rodinný běh 3,3 kmdívky
Vajja Ondřej rodinný běh 3,3 kmmuži
Střelbová Lenka rodinný běh 3,3 kmženy
Střelba Antonín rodinný běh 3,3 kmchlapci
Marák Daniel Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapci
Hála Petr Chlumec n.C.rodinný běh 3,3 kmmuži
Novotný Marek Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapci
Bortlíková Eliška rodinný běh 3,3 kmdívky
Benh Vít Chlebyrodinný běh 3,3 kmchlapci
Grösslová Kristýna CPP Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženy
Vlasáková Šárka Nymburkrodinný běh 3,3 kmženy
Prokopová Taťána rodinný běh 3,3 kmženy
Prokopová Angelika rodinný běh 3,3 kmdívky
Prokopová Beatrice rodinný běh 3,3 kmdívky
Šídová Hana rodinný běh 3,3 kmženy
Novotná Marie rodinný běh 3,3 kmdívky
Novotná Helena rodinný běh 3,3 kmženy
Burešová Iveta rodinný běh 3,3 kmženy
Burešová Markéta rodinný běh 3,3 kmženy
Burešová Karolína rodinný běh 3,3 kmženy
Bártková Michaela rodinný běh 3,3 kmženy
Hodačová Kateřina SKP Nymburkrodinný běh 3,3 kmdívky
Škochová Ema Nymburkrodinný běh 3,3 kmdívky
Maráková Sofie Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívky
Martinková Marcela Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženy
Zmeškalová Markéta Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženy
Mikotová Magdalena Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívky
Dobiášová Nela Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívky
Rohlíčková Simona Nymburkrodinný běh 3,3 kmdívky
Houžvička Petr rodinný běh 3,3 kmmuži
Zákružná Markéta rodinný běh 3,3 kmženy
Poustková Linda Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženy
Strejčková Lucie rodinný běh 3,3 kmženy
Pospíšilová Helena rodinný běh 3,3 kmženy
Píšová Tereza Běhej Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívky
Zedníková Zuzana Poděbradyrodinný běh 3,3 kmženy
Nožičková Lenka Chlumec n.C.rodinný běh 3,3 kmženy
Štěpánek Bruno Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmchlapci
Štěpánková Laura Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmdívky
Horáček Matěj rodinný běh 3,3 kmchlapci
Horáčková Adéla rodinný běh 3,3 kmdívky
Melezinková Kristýna Velký Osekrodinný běh 3,3 kmženy
Mejšnerová Marcela rodinný běh 3,3 kmženy
Mejšner Matěj rodinný běh 3,3 kmchlapci
Černá Lucie rodinný běh 3,3 kmdívky
Petrželka Vít rodinný běh 3,3 kmchlapci
Petrželková Linda rodinný běh 3,3 kmdívky
Nikodým Ivan rodinný běh 3,3 kmmuži
Novotná Marie Ela Poděbradyrodinný běh 3,3 kmdívky
Novotný Mikuláš Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapci
Novotný Metoděj Poděbradyrodinný běh 3,3 kmchlapci
Košvancová Lucie rodinný běh 3,3 kmdívky
Lázňovská Markéta Kutná Horarodinný běh 3,3 kmženy
Havlíček Jiří rodinný běh 3,3 kmmuži
Štěpánková Katka Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmženy
Štěpánek Petr Vrbová Lhotarodinný běh 3,3 kmmuži
Mach Pavel TJ Pátekrodinný běh 3,3 kmmuži
Machová Eva TJ Pátekrodinný běh 3,3 kmdívky
Soukupova Pavla Opolanyhlavní závod na 10 kmženyne