Startovní listina Zručský májový běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 308

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorie
1 Adamcová Andrea Atletika VlašimHlavní závod 8400 mŽeny C
2 Anděl Jaroslav ChabeřiceHlavní závod 8400 mMuži B
3 Auersvald Miloš Spartak Praha 4Hlavní závod 8400 mMuži A
4 Auersvaldová Eliška Spartak Praha 4Hlavní závod 8400 mŽeny A
5 Boušek Bohumil Běhny Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mMuži B
6 Burianová Jana K.O. PoděbradyHlavní závod 8400 mŽeny B
7 Cinka Ivan Benešovský běžecký klubHlavní závod 8400 mMuži D
8 Culbertson Lenka The American Kutna HoraHlavní závod 8400 mŽeny B
11 Drbal Luboš SDH Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
12 Dryml Jakub LitomyšlHlavní závod 8400 mMuži A
13 Dubják Petr Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži B
14 Dubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mŽeny A
15 Dvořák Radek PaběniceHlavní závod 8400 mMuži A
16 Fiala Radovan Benešovský běžecký klubHlavní závod 8400 mMuži B
17 Foller Miroslav EFA VlasimHlavní závod 8400 mMuži B
18 Gaman Jaroslav TJ Sokol SenohrabyHlavní závod 8400 mMuži E
19 Grivalský Michal Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
21 Haspeklo Jiří Zruč nad S.Hlavní závod 8400 mMuži A
22 Henemanová Lenka BlažejoviceHlavní závod 8400 mŽeny B
23 Hynková Gabriela Kutná HoraHlavní závod 8400 mŽeny B
26 Jiroušková Hana ZnosimHlavní závod 8400 mŽeny C
28 Kašpar Michal RS VlašimHlavní závod 8400 mMuži B
29 Kočovský Miroslav SenohrabyHlavní závod 8400 mMuži B
30 Korel David Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
31 Korn David Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mMuži A
32 Kos Pavel TJ Sokol SenohrabyHlavní závod 8400 mMuži B
33 Krčálová Olga PolnáHlavní závod 8400 mŽeny B
35 Křováková Ilona PohřebačkaHlavní závod 8400 mŽeny A
36 Kučerová Blanka Running LadiesHlavní závod 8400 mŽeny B
37 Kuldová Tereza PrahaHlavní závod 8400 mŽeny A
38 Lejnar Martin Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži B
39 Lenhart David BrnoHlavní závod 8400 mMuži A
40 Majorová Kateřina PardubiceHlavní závod 8400 mŽeny A
41 Mayer Jan Atletika BenešovHlavní závod 8400 mMuži D
42 Merašická Dagmar Continental Automotive Czech Republic sHlavní závod 8400 mŽeny D
43 Mládek Tomáš Pierrine team ŽelivHlavní závod 8400 mMuži B
44 Novák Jiří VšebořiceHlavní závod 8400 mMuži A
45 Oberlander Jan TJ Sokol SenohrabyHlavní závod 8400 mMuži B
46 Otava Miloš TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži D
47 Pavlíček Martin AC SPARTA PRAHAHlavní závod 8400 mMuži A
48 Petrásková Nikol TJ JiskraHlavní závod 8400 mŽeny A
49 Peukert Jiří Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži B
50 Picková Jana ChramištěHlavní závod 8400 mŽeny C
52 Poledňáková Olga Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mŽeny A
53 Polívka Petr PotěhyHlavní závod 8400 mMuži A
54 Příhoda Stanislav Kutná HoraHlavní závod 8400 mMuži A
55 Rucki Kristýna PrahaHlavní závod 8400 mŽeny A
57 Sadílek Luboš SázavaHlavní závod 8400 mMuži B
58 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom PrahaHlavní závod 8400 mMuži B
59 Setnička David SDH ČejticeHlavní závod 8400 mMuži A
64 Ševců Petr Ledeč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
65 Šimek Pavel PolnáHlavní závod 8400 mMuži B
66 Šíša Martin Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
67 Šperkerová Vendula M-team PrahaHlavní závod 8400 mŽeny B
68 Špůrek Petr Koloběžka VracoviceHlavní závod 8400 mMuži B
69 Štíchová Veronika Hlavní závod 8400 mŽeny B
70 Tichý František AZ tým Světlá nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži C
71 Tlachová Petra JinočanyHlavní závod 8400 mŽeny B
72 Tůma Jiří Obchodní akademie VlašimHlavní závod 8400 mMuži C
73 Tůma Jonáš DubovskoHlavní závod 8400 mMuži A
74 Tůma Ladislav DubovskoHlavní závod 8400 mMuži C
75 Uttl Libor AC ŠakalíkHlavní závod 8400 mMuži A
76 Valeš Jarda Kutná HoraHlavní závod 8400 mMuži B
77 Vaňkátová Petra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mŽeny B
79 Vlk Václav RadíkoviceHlavní závod 8400 mMuži A
80 Vodvárka Ladislav Zruč nad S.Hlavní závod 8400 mMuži A
81 Závorka Milan SDH ChabeřiceHlavní závod 8400 mMuži A
82 Augustín Michael TJ Sokol SenohrabyDětské závodyBenjamínci
83 Bělina Adam TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žáci
84 Bělina Jan TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMinižáci
85 Bělina Matěj belinova.tereza@seznam.czDětské závodyBenjamínci
86 Blažejovská Martina TJ Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyPředškolačky
87 Blažejovská Veronika TJ Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyBenjamínky
88 Brožík Ivan PyšelyDětské závodyNejmladší žáci
89 Brožíková Marie PyšelyDětské závodyPředškolačky
90 Carmine Nicol Atletika Jižní MěstoDětské závodyMinižákyně
91 Culbertson Sofia The American Kutna HoraDětské závodyNejmladší žákyně
92 Dobřický Jan ČáslavDětské závodyBenjamínci
93 Drymlová Agnes LitomyšlDětské závodyBenjamínky
94 Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žáci
95 Fajmanová Emílie TJ Jiskra ZručDětské závodyPředškolačky
96 Fialová Dagmar BenešovDětské závodyNejmladší žákyně
97 Fiedler Adam HolubiceDětské závodyPředškoláci
98 Fleková Kamila Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
99 Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žáci
100 Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
101 Herák Maik Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
102 Hofman Max Rugby ŘíčanyDětské závodyPředškoláci
103 Hrubý Šimon Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínci
104 Hrubý Tomáš TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
105 Hynek Ondřej Kutná HoraDětské závodyMinižáci
106 Chmelová Michaela TJ Jiskra ZručDětské závodyStarší žákyně
107 Jantač Martin Kralupy nad VltavouDětské závodyBroučci
108 Jantač Tadeáš TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žáci
109 Jantač Tomáš TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
110 Jantačová Adéla Kralupy nad VltavouDětské závodyBenjamínky
111 Kašparová Michaela RS VlašimDětské závodyPředškolačky
112 Kaštálková Tereza LoketDětské závodyPředškolačky
113 Korecký Jakub Zruč Nad SázavouDětské závodyStarší žáci
114 Kos Jakub TJ Sokol SenohrabyDětské závodyStarší žáci
115 Kosová Karolína TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMinižákyně
116 Kotiš Martin TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMinižáci
117 Kotišová Karolína TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMladší žákyně
118 Kovařík Šimon Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínci
119 Kučerová Aneta ATLETIKA BENEŠOVDětské závodyStarší žákyně
120 Kučerová Karolína ATLETIKA BENEŠOVDětské závodyMladší žákyně
121 Kuliš Daniel TJjiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
122 Kulišová Sofie Zruč nad SázavouDětské závodyBerušky
123 Lapáčková Tereza TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žákyně
124 Lebeda Jindřich TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMladší žáci
125 Lichtenbergová Zuzana TJ Sokol SenohrabyDětské závodyNejmladší žákyně
126 Maxa Antonín TJ Jiskra Zruč n.S.Dětské závodyMinižáci
127 Maxa Vojtěch TJ Jiskra Zruč n.S.Dětské závodyMladší žáci
128 Mládek Filip Pierrine team ŽelivDětské závodyBenjamínci
129 Mládková Nella Pierrine team ŽelivDětské závodyPředškolačky
130 Možíšová Magdaléna TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMinižákyně
131 Mrázek Václav VlastějoviceDětské závodyBenjamínci
132 Mrázková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
133 Nykodymová Marie Kutná HoraDětské závodyBenjamínky
134 Panušková Eva SázavaDětské závodyNejmladší žákyně
135 Patera Matěj TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
136 Pavlíčková Jolana AC SPARTA PRAHADětské závodyBenjamínky
137 Pavlíčková Nela AC SPARTA PRAHADětské závodyPředškolačky
138 Peroutková Jindřiška Atletika ZručDětské závodyPředškolačky
139 Peroutková Soňa Atletika Zruč n.S.Dětské závodyBenjamínky
140 Poslušná Dagmar TJ Sokol SenohrabyDětské závodyBenjamínky
141 Poslušná Karla TJ Sokol SenohrabyDětské závodyPředškolačky
142 Potulická Vendula PrahaDětské závodyBenjamínky
143 Rada Tobiáš Atletika BenešovDětské závodyNejmladší žáci
144 Rada Vít Atletika BenešovDětské závodyPředškoláci
145 Radová Daniela Atletika BenešovDětské závodyMladší žákyně
146 Richter Vojtěch Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žáci
147 Řeháková Laura Atletika BenešovDětské závodyNejmladší žákyně
148 Řeháková Valerie Atletika BenešovDětské závodyPředškolačky
149 Sabová Klára PrahaDětské závodyPředškolačky
150 Sabová Markéta PrahaDětské závodyBenjamínky
151 Sadílková Ema Dětské závodyNejmladší žákyně
152 Sadílková Nela Dětské závodyPředškolačky
153 Seidl Marek OB ŘíčanyDětské závodyPředškoláci
154 Seidlová Magdalena OB ŘíčanyDětské závodyMinižákyně
155 Skořepová Eliška TJ Sokol SenohrabyDětské závodyPředškolačky
156 Smolák Pavel TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
157 Smoláková Aneta Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
158 Stozicky Martin SDH BukovanyDětské závodyNejmladší žáci
159 Stozicky Michal SDH bukovanyDětské závodyNejmladší žáci
160 Straka Adam TJ Sokol SenohrabyDětské závodyPředškoláci
161 Suková Nikola TJ Spartak VlašimDětské závodyNejmladší žákyně
164 Svobodová Laura TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMladší žákyně
165 Šafrová Klára TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
166 Šafrová Lucie TJ Jiskra Zruč nás SázavouDětské závodyMinižákyně
167 Šibrava Patrik TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
168 Šramková Michalka TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
169 Šťastná Lucie TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMladší žákyně
170 Šťastný Pavel TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMinižáci
171 Štíchová Nikola VlašimDětské závodyNejmladší žákyně
172 Tlamichová Alice TJ Sokol SenohrabyDětské závodyBenjamínky
173 Tlamichová Barbora TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMinižákyně
174 Toman Toník Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
175 Váňa Štěpán JiřiceDětské závodyMinižáci
176 Vávrová Adéla Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
177 Vávrová Linda JISKRA ZRUČ NAD SÁZAVOUDětské závodyMinižákyně
178 Vilimovský Josef Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínci
179 Vobecký Filip Atletika BenešovDětské závodyMinižáci
180 Vobecký Lukáš Atletika BenešovDětské závodyMinižáci
181 Vorlíček Jakub Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
182 Vrána Matěj Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
183 Zahrádka Vít Sokol SenohrabyDětské závodyNejmladší žáci
184 Zahradkova Ela SenohrabyDětské závodyBerušky
185 Zahradkova Ema SenohrabyDětské závodyBerušky
186 Zahrádková Leontyna Sokol SenohrabyDětské závodyBenjamínky
187 Zelená Barbora TJ Sokol SenohrabyDětské závodyNejmladší žákyně
188 Žaba Daniel Dětské závodyBroučci
189 Žaba Dominik TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
190 Hasala Matouš IronTimeDětské závodyBroučci
191 Zajíčková Anna Dětské závodyBenjamínky
192 Zajíčková Klára Dětské závodyBenjamínky
193 Zajíčková Šárka Dětské závodyPředškolačky
194 Šperker Honzík KalpartaDětské závodyPředškoláci
195 Krbaťa Tomáš Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žáci
196 Herout František SKC Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
198 Pustka Felix Dětské závodyPředškoláci
199 Loskotová Karolína RosiceDětské závodyBerušky
200 Miláčková Laurinka Ledeč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
201 Smejkal Jan Zruč nad SázavouDětské závodyMinižáci
202 Lopko Radim LazištěDětské závodyMinižáci
203 Ulrych Samuel LazištěDětské závodyMinižáci
204 Lopko Mikuláš LazištěDětské závodyNejmladší žáci
205 Svobodová Adéla Spartak VlašimDětské závodyNejmladší žákyně
206 Miláček Petra Ledeč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
207 Louda Samuel Žižkov - PrahaDětské závodyNejmladší žáci
208 Svoboda Ondřej DivišovDětské závodyBroučci
209 Šimečková Anička Sokol SenohrabyDětské závodyMinižákyně
210 Šimečková Kateřina Sokol SenohrabyDětské závodyMladší žákyně
211 Straková Karolína TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMinižákyně
212 Halaška Matyáš VlašimDětské závodyBenjamínci
213 Tlachová Elena JinočanyDětské závodyPředškolačky
214 Havránková Natálie Ledeč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
215 Veselý Václav Sokol SenohrabyDětské závodyBenjamínci
216 Jankula Richard Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
217 Jankulová Vivien Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyně
218 Jankula Roman Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
219 Čiháková Aneta Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
220 Šťastný Antonín Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
221 Čechová Annabel Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
222 Podešva Alex BB Racing ČerčanyDětské závodyBenjamínci
223 Podešva Patrik BB Racing ČerčanyDětské závodyPředškoláci
224 Plachý Daniel BenešovDětské závodyPředškoláci
225 Jež Sebastián Dětské závodyBenjamínci
226 Jež Filip Dětské závodyBenjamínci
227 Hrabánková Karolína VračkoviceDětské závodyPředškolačky
228 Brzková Veronika PravonínDětské závodyMinižákyně
229 Tvrdíková Josefína TJ ZručDětské závodyPředškolačky
231 Jámborová Ema Adrien Elixir Elite TeamDětské závodyMinižákyně
232 Sehnal Adrien SC RadotínHlavní závod 8400 mMuži D
233 Marešová Barbora Atletika BenešovDětské závodyNejmladší žákyně
234 Marešová Tereza Atletika BenešovDětské závodyMinižákyně
235 Nádvorník Josef Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
236 Jelínek Zdeněk TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žáci
237 Ottlová Šárka Atletika BenešovDětské závodyMinižákyně
238 Záklasníková Julie Atletika VlašimDětské závodyMinižákyně
239 Kalný Vojtěch SKP Olympia Kutná HoraDětské závodyMinižáci
240 Rybenská Jitka KRB ChrudimHlavní závod 8400 mŽeny B
241 Holan Matyáš HC VlašimDětské závodyMladší žáci
242 Hamouzová Tereza KolínDětské závodyNejmladší žákyně
243 Holanová Justýna ZŠ Vorlina VlašimDětské závodyMinižákyně
244 Novák Daniel Atletika BenešovvDětské závodyMinižáci
245 Šnajdrová Darina NeveklovDětské závodyMladší žákyně
246 Kroužilová Iva Poděbrady/Atletika KolínHlavní závod 8400 mŽeny B
247 Bak Martin HejniceHlavní závod 8400 mMuži B
248 Kroužilová Michaela PoděbradyDětské závodyNejmladší žákyně
249 Kroužil Tomáš PoděbradyDětské závodyMinižáci
250 Šostý Štěpán BenešovDětské závodyMinižáci
251 Hálová Petra BenešovHlavní závod 8400 mŽeny A
252 Hrubý Petr AC ČáslavDětské závodyMladší žáci
253 Chaloupka Josef BudkoviceDětské závodyDorostenci
254 Tulachová Klára KřivsoudovDětské závodyMladší žákyně
255 Jahoda Vojtěch Benešov u PrahyDětské závodyStarší žáci
256 Neděla Štěpán Trhový ŠtěpánovDětské závodyDorostenci
257 Adamec Jiří TJ Spartak VlašimDětské závodyStarší žáci
258 Brožík František S&B VlašimHlavní závod 8400 mMuži C
259 Pejša Jan Hlavní závod 8400 mMuži B
260 Keil Jaroslav Běžec VysočinyHlavní závod 8400 mMuži D
261 Prchal Pavel GP KolínHlavní závod 8400 mMuži C
262 Neděla Štěpán Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mMuži A
263 Zajíček Stanislav ŠemniceHlavní závod 8400 mMuži A
264 Miler Jiří Lawi StarsHlavní závod 8400 mMuži B
265 Plášil Matěj TJ Sokol Senohraby Hlavní závod 8400 mMuži A
266 Hejný Martin ČechticeHlavní závod 8400 mMuži B
267 Novakovský Jan Osek u DuchcovaHlavní závod 8400 mMuži B
268 Malenová Hana Osek u DuchcovaHlavní závod 8400 mŽeny B
269 Skalická Vlasta TaH PrahaHlavní závod 8400 mŽeny D
270 Mrva Pavel BBK - PopoviceHlavní závod 8400 mMuži C
271 Rataj Stanislav Sokol Praha PrčiceHlavní závod 8400 mMuži E
272 Hájek Josef TJ Jiskra ZručHlavní závod 8400 mMuži C
273 Novotný Radek AmélieHlavní závod 8400 mMuži B
274 Kouba Martin Ledeč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
275 Vonšovský Jan ČáslavHlavní závod 8400 mMuži A
276 Kahoun Jan Louňovice pod BlaníkemHlavní závod 8400 mMuži A
277 Kovařík Tomáš Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
278 Veselý Jan Sokol SenohrabyHlavní závod 8400 mMuži C
279 Houžvičková Lucie Hlavní závod 8400 mŽeny B
280 Jirásek Jiří K.O. PoděbradyHlavní závod 8400 mMuži C
281 Sloup Jan PrahaHlavní závod 8400 mMuži C
282 Sloupová Tereza Hlavní závod 8400 mŽeny A
291 Brabec Saša Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
371 Dubják Petr Jiřické srnkyŠtafeta
372 Gabko Matěj PALMyŠtafeta
373 Petrů Jindřich Zruč nad SázavouŠtafeta
374 Svobodová Lucie BestieŠtafeta
375 Adamcová Andrea Štafeta - VlašimŠtafeta
401 Blažejovský Ladislav TJ Jiskra Zruč n. Sáz.Lidový běh 3100 mLB Muži
402 Fialová Blanka Benešovský běžecký klubLidový běh 3100 mLB Ženy
403 Fiedler Adam HolubiceLidový běh 3100 mLB Muži
405 Hájek Lukáš Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
406 Hybš Marek SRTG ČelákoviceLidový běh 3100 mLB Muži
407 Kučerová Aneta ATLETIKA BENEŠOVLidový běh 3100 mLB Ženy
408 Kučerová Karolína ATLETIKA BENEŠOVLidový běh 3100 mLB Ženy
409 Maur Jan Praha KunraticeLidový běh 3100 mLB Muži
410 Maur Kryštof Praha KunraticeLidový běh 3100 mLB Muži
411 Maxa Aleš TJ Jiskra Zruč n.S.Lidový běh 3100 mLB Muži
412 Maxa Vojtěch TJ Jiskra Zruč n.S.Lidový běh 3100 mLB Muži
413 Maxová Petra TJ Jiskra Zruč n.S.Lidový běh 3100 mLB Ženy
414 Pivoňka Tomáš Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
416 Slavíček Jindřich JiřiceLidový běh 3100 mLB Muži
417 Slavíčková Alena JiřiceLidový běh 3100 mLB Ženy
418 Smolák Pavel Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
420 Tůmová Lenka DubovskoLidový běh 3100 mLB Ženy
421 Tůmová Leontýna DubovskoLidový běh 3100 mLB Ženy
422 Uttlová Petra AC ŠakalíkLidový běh 3100 mLB Ženy
423 Kunstová Lenka TJ Sokol SenohrabyLidový běh 3100 mLB Ženy
424 Partyková Veronika VlašimLidový běh 3100 mLB Ženy
427 Miláčková Lenka Ledeč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
428 Tůma Jiří Dolní KraloviceLidový běh 3100 mLB Muži
429 Šindelářová Stanislava FK ČáslavLidový běh 3100 mLB Ženy
430 Kohout Pavel DubovskoLidový běh 3100 mLB Muži
431 Maxa Antonín TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
432 Gabko Matěj TJ Jiskra ZručLidový běh 3100 mLB Muži
433 Bělina Adam TJ Jiskra ZručLidový běh 3100 mLB Muži
434 Bělina Jan TJ Jiskra ZručLidový běh 3100 mLB Muži
435 Maurová Michaela KunraticeLidový běh 3100 mLB Ženy
0 Fiala Erik AlberoviceHlavní závod 8400 mMuži A
0 Holan Matyáš HC VlašimDětské závodyMladší žáci
0 Chodilík Aleš PřerovHlavní závod 8400 mMuži B
0 Mrva Pavel BBK / PopoviceHlavní závod 8400 mMuži C
0 Novotný Radek AmélieHlavní závod 8400 mMuži B
0 Sabová Šárka PrahaHlavní závod 8400 mŽeny B
0 Šimánková Elen Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
0 Švejnoha Daniel HrušovHlavní závod 8400 mMuži B