Startovní listina Zručský májový běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 136

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategorie
Adamcová Andrea F1973Atletika VlašimHlavní závod 8400 mŽeny C
Auersvald Miloš M1992Spartak Praha 4Hlavní závod 8400 mMuži A
Auersvaldová Eliška F1996Spartak Praha 4Hlavní závod 8400 mŽeny A
Bělina Adam M2007TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žáci
Bělina Jan M2009TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMinižáci
Bělina Matěj M2013belinova.tereza@seznam.czDětské závodyBenjamínci
Blažejovská Martina F2011TJ Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyPředškolačky
Blažejovská Veronika F2013TJ Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyBenjamínky
Boušek Bohumil M1971Běhny Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mMuži B
Bulíčková Barbora F1983CírkviceHlavní závod 8400 mŽeny B
Burianová Jana F1977K.O. PoděbradyHlavní závod 8400 mŽeny B
Čechurová Šárka F1992Hlavní závod 8400 mŽeny A
Čuková Veronika F1978AC ŠakalíkHlavní závod 8400 mŽeny B
Dobřický Jan M2014ČáslavDětské závodyBenjamínci
Drbal Luboš M1987Sdh Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
Dubják Ondřej M2003TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žáci
Dubják Petr M1970Jiřické srnkyŠtafeta
Dubjáková Kateřina F1999TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mŽeny A
Fajmanová Emílie F2011TJ Jiskra ZručDětské závodyPředškolačky
Foller Miroslav M1973EFA VlasimHlavní závod 8400 mMuži B
Fučíková Eva F1986MšenoLidový běh 3100 mLB Ženy
Gabko Matěj M2008TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žáci
Gabko Matěj M2008PALMyŠtafeta
Gabková Adéla F2011TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
Grivalský Michal M1987Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
Grivalský Petr M1986Libčice nad VltavouHlavní závod 8400 mMuži A
Haspeklo Jiří M1983Zruč nad S.Hlavní závod 8400 mMuži A
Henemanová Lenka F1977BlažejoviceHlavní závod 8400 mŽeny B
Herák Maik M2015Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
Hynek Ondřej M2009Kutná HoraDětské závodyMinižáci
Hynková Gabriela F1978Kutná HoraHlavní závod 8400 mŽeny B
Chmelová Michaela F2003TJ Jiskra ZručDětské závodyStarší žákyně
Jánošík Dominik M2009VlašimDětské závodyMinižáci
Jánošík Dominik M2009VlašimLidový běh 3100 mLB Muži
Jánošík Rudolf M1971VlašimHlavní závod 8400 mMuži B
Jantač Martin M2016Kralupy nad VltavouDětské závodyBroučci
Jantač Tadeáš M2004TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žáci
Jantač Tomáš M2012TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
Jantačová Adéla F2013Kralupy nad VltavouDětské závodyBenjamínky
Jeník Marek M1986AC ŠakalíkHlavní závod 8400 mMuži A
Jiroušková Hana F1972ZnosimHlavní závod 8400 mŽeny C
Kamarýt Pavel M1975Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mMuži B
Kašpar Michal M1976RS VlašimHlavní závod 8400 mMuži B
Kašparová Michaela F2011RS VlašimDětské závodyPředškolačky
Kočovský Miroslav M1971SenohrabyHlavní závod 8400 mMuži B
Korecký Jakub M2003Zruč Nad SázavouDětské závodyStarší žáci
Korel David M1991Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
Korn David M1984Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mMuži A
Kovařík Šimon M2014Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínci
Krejčová Iveta F1988Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mŽeny A
Křováková Ilona F1990PohřebačkaHlavní závod 8400 mŽeny A
KUČEROVÁ ANETA F2004ATLETIKA BENEŠOVDětské závodyStarší žákyně
KUČEROVÁ ANETA F2004ATLETIKA BENEŠOVLidový běh 3100 mLB Ženy
KUČEROVÁ Blanka F1978Running LadiesHlavní závod 8400 mŽeny B
KUČEROVÁ KAROLÍNA F2006ATLETIKA BENEŠOVDětské závodyMladší žákyně
KUČEROVÁ KAROLÍNA F2006ATLETIKA BENEŠOVLidový běh 3100 mLB Ženy
Kuldová Tereza F1990PrahaHlavní závod 8400 mŽeny A
Kuliš Daniel M2012TJjiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
Kulišová Sofie F2015Zruč nad SázavouDětské závodyBerušky
Lapáčková Tereza F2008TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žákyně
Lebeda Jindřich M2005TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMladší žáci
Lejnar Martin M1972Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži B
Maur Jan M1973Praha KunraticeLidový běh 3100 mLB Muži
Maur Kryštof M2008Praha KunraticeLidový běh 3100 mLB Muži
Maxa Antonín M2009TJ Jiskra Zruč n.S.Dětské závodyMinižáci
Maxa Vojtěch M2006TJ Jiskra Zruč n.S.Dětské závodyMladší žáci
Maxa Vojtěch M2006TJ Jiskra Zruč n.S.Lidový běh 3100 mLB Muži
Merašická Dagmar F1959Continental Automotive Czech Republic s...Hlavní závod 8400 mŽeny D
Mládek Filip M2014Pierrine team ŽelivDětské závodyBenjamínci
Mládek Tomáš M1970Pierrine team ŽelivHlavní závod 8400 mMuži B
Mládková Nella F2011Pierrine team ŽelivDětské závodyPředškolačky
Mrázek Václav M2013VlastějoviceDětské závodyBenjamínci
Mrázková Kateřina F2011TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
Novák Jiří M1985VšebořiceHlavní závod 8400 mMuži A
Nykodymová Marie F2014Kutná HoraDětské závodyBenjamínky
Otava Miloš M1957TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži D
Panušková Eva F2008SázavaDětské závodyNejmladší žákyně
Patera Matěj M2011TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
Pavlíček Martin M1983AC SPARTA PRAHAHlavní závod 8400 mMuži A
Pavlíčková Jolana F2014AC SPARTA PRAHADětské závodyBenjamínky
Pavlíčková Nela F2011AC SPARTA PRAHADětské závodyPředškolačky
Peroutková Jindřiška F2012Atletika ZručDětské závodyPředškolačky
Peroutková Soňa F2014Atletika Zruč n.S.Dětské závodyBenjamínky
Petrásková Nikol F1998TJ JiskraHlavní závod 8400 mŽeny A
Peukert Jiří M1977Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži B
Pivoňka Tomáš M1979Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
Plachý Lukáš M1981Hlavní závod 8400 mMuži A
Podany Martin M1982CírkviceHlavní závod 8400 mMuži A
Poledňáková Olga F1986Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mŽeny A
Potulická Vendula F2014PrahaDětské závodyBenjamínky
Rada Tobiáš M2007Atletika BenešovDětské závodyNejmladší žáci
Rada Vít M2011Atletika BenešovDětské závodyPředškoláci
Radová Daniela F2005Atletika BenešovDětské závodyMladší žákyně
Rucki Kristýna F1986PrahaHlavní závod 8400 mŽeny A
Řeháková Laura F2008Atletika BenešovDětské závodyNejmladší žákyně
Řeháková Valerie F2012Atletika BenešovDětské závodyPředškolačky
Říha Šimon M1991Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
Sadílek Luboš M1978SázavaHlavní závod 8400 mMuži B
Setnička Vojtěch M1992SDH ČejticeHlavní závod 8400 mMuži A
Slavíček Jindřich M1959JiřiceLidový běh 3100 mLB Muži
Slavíčková Alena F1965JiřiceLidový běh 3100 mLB Ženy
Stozicka Alena F1974BukovanyLidový běh 3100 mLB Ženy
Stozicky Martin M2008SDH BukovanyDětské závodyNejmladší žáci
Stozicky Michal M2008SDH bukovanyDětské závodyNejmladší žáci
Stozicky Petr M1975SDH BukovanyHlavní závod 8400 mMuži B
Suková Nikola F2007TJ Spartak VlašimDětské závodyNejmladší žákyně
Svoboda Matěj M2008TJ JISKRA ZRUC N.S.Dětské závodyNejmladší žáci
Svobodová Eliška F2010TJ JISKRA ZRUC N.S.Dětské závodyMinižákyně
Svobodová Lucie F1981TJ Jiskra Zruč nad SázavouŠtafeta
Šanda Ladislav M1982Anička&Ládík Chlumec nad Cidlinou...Hlavní závod 8400 mMuži A
Šárová Andrea F1984VoticeHlavní závod 8400 mŽeny A
Ševců Petr M1989Ledeč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
Šibrava Patrik M2012TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
Šperkerová Vendula F1974M-team PrahaHlavní závod 8400 mŽeny B
Šramková Michalka F2012TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
Štíchová Nikola F2008VlašimDětské závodyNejmladší žákyně
Tlachová Petra F1981JinočanyHlavní závod 8400 mŽeny B
Tůma Jiří M1963Obchodní akademie VlašimHlavní závod 8400 mMuži C
Tůma Jonáš M2007DubovskoHlavní závod 8400 m
Tůma Ladislav M1966DubovskoHlavní závod 8400 mMuži C
Tůmová Lenka F1973DubovskoLidový běh 3100 mLB Ženy
Tůmová Leontýna F2004DubovskoLidový běh 3100 mLB Ženy
Uttl Libor M1988AC ŠakalíkHlavní závod 8400 mMuži A
Uttlová Petra F1989AC ŠakalíkLidový běh 3100 mLB Ženy
Valeš Jarda M1974Kutná HoraHlavní závod 8400 mMuži B
Váňa Štěpán M2009JiřiceDětské závodyMinižáci
Vaňkátová Petra F1982Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mŽeny B
Vávrová Adéla F2013Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
Vávrová Linda F2010JISKRA ZRUČ NAD SÁZAVOUDětské závodyMinižákyně
Veselá Vendula F1983Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mŽeny B
Vobecký Filip M2010Atletika BenešovDětské závodyMinižáci
Vobecký LUKÁŠ M2010Atletika BenešovDětské závodyMinižáci
Vodvárka Ladislav M1982Zruč nad S.Hlavní závod 8400 mMuži A
Vorlíček Jakub M2015Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
Vrána Matěj M2015Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
Žaba Dominik M2012TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci