Startovní listina Jenštejnská pětka insportline

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 386

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorie
Košík Martin Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Prouzová Šárka Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Douša Václav Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Šafránková Klára Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Černý Timas Šneci v běhuhlavní trať 5 kmmuži
Minx Jan Kbely cycling teamhlavní trať 5 kmmuži
Šimek Michal Brandýs nad Labemhlavní trať 5 kmmuži
Tvrdek Jiří hlavní trať 5 kmmuži
Marák Michal hlavní trať 5 kmmuži
Matousek Jiri hlavní trať 5 kmmuži
Šmejkalová Anna Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Zámostný Pavel iThinkBeerhlavní trať 5 kmmuži
Fischerova Jana Jenstejnhlavní trať 5 kmženy
Kral Martin Kbelyhlavní trať 5 kmmuži
Karbulka Pavel ŠAKAL Kbelyhlavní trať 5 kmmuži
Karbulková Alice ŠAKAL Kbelyhlavní trať 5 kmženy
Dvořák Martin Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Vala Jan hlavní trať 5 kmmuži
Hoke Petr Helen Doron English Čelákovicehlavní trať 5 kmmuži
Simon Kateřina hlavní trať 5 kmženy
Poborská Helena Kerteamhlavní trať 5 kmženy
Chmelař Petr Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Marek Pavel Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Parma Jirka Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Parmová Šárka Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Fidler Tomas Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Malý Jaroslav Jílové u Prahyhlavní trať 5 kmmuži
Malý Matyáš Jílové u Prahyhlavní trať 5 kmmuži
Lehký Tomáš Jílové u Prahyhlavní trať 5 kmmuži
Paulová Markéta Praha 9hlavní trať 5 kmženy
Hanulík Karel Praha9 Vinořhlavní trať 5 kmmuži
Jansta Josef Praha 9hlavní trať 5 kmmuži
Flegl Vlastimil AO Spartak Vrchlabíhlavní trať 5 kmmuži
Kopřivová Karolína Praha9hlavní trať 5 kmženy
Citta Pavel Private Grafendorfhlavní trať 5 kmmuži
Cittová Veronika Private Grafendorfhlavní trať 5 kmženy
Gdula Lukáš Hvězda Pardubice z.s.hlavní trať 5 kmmuži
Dlabač Václav Vinořhlavní trať 5 kmmuži
Landa Petr hlavní trať 5 kmmuži
Malá Lucie hlavní trať 5 kmženy
Plaček Pavel hlavní trať 5 kmmuži
Líbalová Michaela Neratovicehlavní trať 5 kmženy
Svobodová Kamila Neratovice hlavní trať 5 kmženy
Nedorostová Tereza Lobkovice- Neratovice hlavní trať 5 kmženy
Ondruch Adam LightBike Running Teamhlavní trať 5 kmmuži
Roflíková Marcela hlavní trať 5 kmženy
Doktor Tomáš Přezleticehlavní trať 5 kmmuži
Klauz Jiří hlavní trať 5 kmmuži
Zandl Patrick Piráti Brandýshlavní trať 5 kmmuži
Korčák Daniel Praha 10 - Záběhlicehlavní trať 5 kmmuži
Černý Tomáš Šneci v běhurodinný běh
Tvrdková Elen rodinný běh
Maráková Jana Praha 9 - Kbelyrodinný běh
Zemanová Jana Vinořrodinný běh
Kautsky Tim Kbelyrodinný běh
Dvořáková Anička Jenštejnrodinný běh
Hoke Magdalena Helen Doron English Čelákovicerodinný běh
Simon David rodinný běh
Nešuta Jakub hlavní trať 5 kmmuži
Golasowská Kateřina hlavní trať 5 kmženy
Elgner Robert ZF Frýdlanthlavní trať 5 kmmuži
Strach Jaroslav Jenšten hlavní trať 5 kmmuži
Valsová Daniela Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Strnadová Lucie Profesionální sviněhlavní trať 5 kmženy
Fryk Petr Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Vnouček Karel ASK-Hrdlořezy hlavní trať 5 kmmuži
Kroulík Jiří Přezleticehlavní trať 5 kmmuži
Kroulíková Dora Přezleticehlavní trať 5 kmženy
Filecová Adéla SDH Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Pařízková Anna SDH Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Volmutová Sára SDH Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Hajková Alena Prahahlavní trať 5 kmženy
Mařík Michal hlavní trať 5 kmmuži
Kasalý Přemysl Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Chmurová Focherová Lucie hlavní trať 5 kmženy
Kalandra Jan Vinořhlavní trať 5 kmmuži
Kracík Jan Hostinnéhlavní trať 5 kmmuži
Hajko David Prahahlavní trať 5 kmmuži
Malečková Simona Přezleticehlavní trať 5 kmženy
Černá Jana Přezleticehlavní trať 5 kmženy
Zikmundová Barbora Přezleticehlavní trať 5 kmženy
Šnokhousová Radka Prahahlavní trať 5 kmženy
Zich Miroslav Jenštejnžáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Paulová Magdalena Praha 9žáci 1 km (2002 - 2007)holky
Malina Jakub Amtžáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Hřivnová Anna Kostelec nad Labemžáci 1 km (2002 - 2007)holky
Burova Margarita žáci 1 km (2002 - 2007)holky
Hladká Valerie Jenštejnžáci 1 km (2002 - 2007)holky
Marková Tereza Jenštejnžáci 1 km (2002 - 2007)holky
Poborská Eliška SK ZŠ Jeseniovažáci 1 km (2002 - 2007)holky
Bánovská Adéla Praha - Vinořžáci 1 km (2002 - 2007)holky
Bauerová Nela Atletika Stará Boleslav žáci 1 km (2002 - 2007)holky
Němec Viktor AC Tepo Kladnožáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Karbulka Matěj ŠAKAL Kbelyžáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Karbulková Adéla ŠAKAL Kbelyžáci 1 km (2002 - 2007)holky
Sabadoš Daniel Jenštejn žáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Hudec Ondřej Atletika Neratovicežáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Rejzek Tomas Jenstejnžáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Hejný Martin hlavní trať 5 kmmuži
Schutz Petr hlavní trať 5 kmmuži
Herbst Josef hlavní trať 5 kmmuži
Fryková Eliška hlavní trať 5 kmženy
Vaněček Petr hlavní trať 5 kmmuži
Janeček Petr rodinný běh
Janečková Markéta rodinný běh
Doktorová Helena rodinný běh
Malá Viktorie žáci 1 km (2002 - 2007)
Poborský Petr rodinný běh
Stofs Matyáš žáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Vacek Dominik žáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Šormová Hana žáci 1 km (2002 - 2007)holky
Šormová Adéla žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Krutský Radovan hlavní trať 5 kmmuži
Fischerová Viki žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Fialová Petra rodinný běh
Vinduška Kristian žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Šálený Petr žáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Šálená Klára žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Matoušková Tereza žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Vindušková Mia rodinný běh
Vindušková Mia žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Hlaváčková Sofie žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Tichý Petr hlavní trať 5 kmmuži
Kulich Jáchym žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Pertlíková Karolína žáci 1 km (2002 - 2007)holky
Rodný Samuel žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Rodný Gil Jenstejnrodinný běh
Obšivač Pavel žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Drmotová Veronika žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Jurníková Tereza žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Šebrle Daniel Stará Boleslavžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Košíková Natálie Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Košíková Marek Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Doušová Ema Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Šafránková Nikola Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Hudcová Veronika Neratovicežáci 500 m (2008 a mladší)holky
Černá Zuzana Přezleticežáci 500 m (2008 a mladší)holky
Minxová Kristýna Brandýsa nad Labemžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Tvrdková Sofie žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Marák Samuel Praha 9žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Matouskova Nikola žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Šmejkal Vilém Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Šmejkalová Julie Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Rezek Matěj Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Dašek Lukáš brandýs nad labemžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Langerová Mariana ASB žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Rachová Běla Obec Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Bauer Sebastian Atletika Stará Boleslav žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Králík Jakub ASK Slavia Prahažáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Augustinová Kamila Šakal Kbelyžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Stavrakis Thomas ŠAK Novoborskážáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Repaska Tereza Fit Studio D/Jenstejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Pertlova Barbora Fit Studio Džáci 500 m (2008 a mladší)holky
Kučerová Tereza Atletika Neratovicežáci 500 m (2008 a mladší)holky
Kautsky Tobias Kbelyžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Kral Viktor Kbelyžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Fischerová Gábi Jenstejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Fischerová Páťa Jenstejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Sabadošova Tereza Jenštejn žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Hoke Berenika Helen Doron English Čelákovicežáci 500 m (2008 a mladší)holky
Hoke Magdalena Helen Doron English Čelákovicežáci 500 m (2008 a mladší)holky
Plačková Linda Spartak Praha 4žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Dvořáková Mája Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Eliáš Adam Podolankažáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Janatka Míra Podolankažáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Vintrová Luisa ČAKOVICEžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Vintr Marek ČAKOVICEžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Vala Jan žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Valová Karolína žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Alexa Hugo Praha 4žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Musílek Daniel Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Musílek David Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Šimon David žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Plaček Lukáš rodinný běh
Fidlerová Anna Marie Jenštejnrodinný běh
Hlaváček Norbert Jenštejnrodinný běh
Srna Robert Prahahlavní trať 5 kmmuži
Chmura Vit hlavní trať 5 kmmuži
Zikmundová Romana Přezleticehlavní trať 5 kmženy
Petrů Tomáš STS Chvojkovice Brodhlavní trať 5 kmmuži
Alexa Hugo Praha 4žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Augustinová Kamila Šakal Kbelyžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Bánovská Adéla Praha - Vinořžáci 1 km (2002 - 2007)holky
Bauer Sebastian Atletika Stará Boleslav žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Bauerová Nela Atletika Stará Boleslav žáci 1 km (2002 - 2007)holky
Blahova Jana Velen hlavní trať 5 kmženy
Blahova Jana Velen hlavní trať 5 kmženy
Burova Margarita žáci 1 km (2002 - 2007)holky
Citta Pavel Private Grafendorfhlavní trať 5 kmmuži
Cittová Veronika Private Grafendorfhlavní trať 5 kmženy
Černá Jana Přezleticehlavní trať 5 kmženy
Černá Zuzana Přezleticežáci 500 m (2008 a mladší)holky
Černý Timas Šneci v běhuhlavní trať 5 kmmuži
Černý Tomáš Šneci v běhurodinný běh
dašek lukáš brandýs nad labemžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Dlabač Václav Vinořhlavní trať 5 kmmuži
Doktor Tomáš Přezleticehlavní trať 5 kmmuži
Douša Václav Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Doušová Ema Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Dvořák Martin Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Dvořáková Anička Jenštejnrodinný běh
Dvořáková Mája Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Elgner Robert ZF Frýdlanthlavní trať 5 kmmuži
Eliáš Adam Podolankažáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Fidler Tomas Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Fidlerová Anna Marie Jenštejnrodinný běh
Filecová Adéla SDH Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Fischerová Gábi Jenstejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Fischerova Jana Jenstejnhlavní trať 5 kmženy
Fischerová Páťa Jenstejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Flegl Vlastimil AO Spartak Vrchlabíhlavní trať 5 kmmuži
Fryk Adam TJ Dukla Prahažáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Fryk Petr Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Frykova Eliska TJ Dukla Prahažáci 1 km (2002 - 2007)holky
Frykova Eliska TJ Dukla Prahažáci 1 km (2002 - 2007)holky
Gdula Lukáš Hvězda Pardubice z.s.hlavní trať 5 kmmuži
Golasowská Kateřina hlavní trať 5 kmženy
Hajko David Prahahlavní trať 5 kmmuži
Hajková Alena Prahahlavní trať 5 kmženy
Hanulík Karel Praha9 Vinořhlavní trať 5 kmmuži
Hladká Valerie Jenštejnžáci 1 km (2002 - 2007)holky
Hlaváček Norbert Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Hlaváček Norbert Jenštejnrodinný běh
Hlaváček Norbert Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Hlaváček Robert PRAHAhlavní trať 5 kmmuži
Hlaváček Robert PRAHAhlavní trať 5 kmmuži
Hoke Berenika Helen Doron English Čelákovicežáci 500 m (2008 a mladší)holky
Hoke Berenika Helen Doron English Čelákovicerodinný běh
Hoke Berenika Helen Doron English Čelákovicerodinný běh
Hoke Magdalena Helen Doron English Čelákovicežáci 500 m (2008 a mladší)holky
Hoke Magdalena Helen Doron English Čelákovicerodinný běh
Hoke Magdalena Helen Doron English Čelákovicerodinný běh
Hoke Magdalena Helen Doron English Čelákovicerodinný běh
Hoke Petr Helen Doron English Čelákovicehlavní trať 5 kmmuži
Hoke Petr Helen Doron English Čelákovicerodinný běh
Hoke Petr Helen Doron English Čelákovicerodinný běh
Hřivnová Anna Kostelec nad Labemžáci 1 km (2002 - 2007)holky
Hudcová Veronika Neratovicežáci 500 m (2008 a mladší)holky
Hudec Ondřej Atletika Neratovicežáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Chmelař Petr Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Chmura Vit hlavní trať 5 kmmuži
Chmurová Focherová Lucie hlavní trať 5 kmženy
Janatka Míra Podolankažáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Jansta Josef Praha 9hlavní trať 5 kmmuži
Kalandra Jan Vinořhlavní trať 5 kmmuži
Karbulka Matěj ŠAKAL Kbelyžáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Karbulka Pavel ŠAKAL Kbelyhlavní trať 5 kmmuži
Karbulková Adéla ŠAKAL Kbelyžáci 1 km (2002 - 2007)holky
Karbulková Alice ŠAKAL Kbelyhlavní trať 5 kmženy
Kasalý Přemysl Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Kasalý Přemysl Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Kasalý Přemysl Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
kautsky radovan Kbelyrodinný běh
Kautsky Radovan Kbelyrodinný běh
Kautsky Tim Kbelyrodinný běh
Kautsky Tobias Kbelyžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Klauz Jiří Bakov nad Jizerouhlavní trať 5 kmmuži
Kopřivová Karolína Praha9hlavní trať 5 kmženy
Korčák Daniel Praha 10 - Záběhlicehlavní trať 5 kmmuži
Košík Martin Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Košíková Marek Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Košíková Natálie Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Kracík Jan Hostinnéhlavní trať 5 kmmuži
Kral Martin Kbelyhlavní trať 5 kmmuži
Kral Viktor Kbelyžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Králík Jakub ASK Slavia Prahažáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Kroulíková Dora Přezleticehlavní trať 5 kmženy
Kroulíková Jiří Přezleticehlavní trať 5 kmmuži
Kučerová Tereza Atletika Neratovicežáci 500 m (2008 a mladší)holky
Kyral Václav Easy go runhlavní trať 5 kmmuži
Kyral Václav Easy go runhlavní trať 5 kmmuži
Landa Petr hlavní trať 5 kmmuži
Langerová Mariana ASB žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Lehký Tomáš Jílové u Prahyhlavní trať 5 kmmuži
Líbalová Michaela Neratovicehlavní trať 5 kmženy
Lorenz Michal Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Lorenz Michal Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Malá Kateřina hlavní trať 5 kmženy
Malá Kateřina hlavní trať 5 kmženy
Malá Lucie hlavní trať 5 kmženy
Malečková Simona Přezleticehlavní trať 5 kmženy
Malina Jakub Amtžáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Malý Jaroslav Jílové u Prahyhlavní trať 5 kmmuži
Malý Matyáš Jílové u Prahyhlavní trať 5 kmmuži
Marák Michal Praha 9hlavní trať 5 kmmuži
Marák Samuel Praha 9žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Maráková Jana Praha 9 - Kbelyrodinný běh
Marek Pavel Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Marková Tereza Jenštejnžáci 1 km (2002 - 2007)holky
Mařík Michal hlavní trať 5 kmmuži
Mašín Ondřej Brandys nad Labemhlavní trať 5 kmmuži
Mašín Ondřej Brandys nad Labemhlavní trať 5 kmmuži
Matousek Jiri hlavní trať 5 kmmuži
Matouskova Nikola žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Matouskova Tereza žáci 1 km (2002 - 2007)
Matouskova Tereza žáci 1 km (2002 - 2007)
Minx Jan Kbely cycling teamhlavní trať 5 kmmuži
Minxova Kristyna Brandýs nad Labemžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Mrvík Martin Brandýs nad Labemžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Mrvík Tomáš Brandýs nad Labemžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Musílek Daniel Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Musílek David Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Nedorostová Tereza Lobkovice- Neratovice hlavní trať 5 kmženy
Němec Viktor AC Tepo Kladnožáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Nešuta Jakub hlavní trať 5 kmmuži
Ondruch Adam LightBike Running Teamhlavní trať 5 kmmuži
Parma Jirka Jenštejnhlavní trať 5 kmmuži
Parmová Šárka Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Pařízková Anna SDH Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Paulová Magdalena Praha 9žáci 1 km (2002 - 2007)holky
Paulová Markéta Praha 9hlavní trať 5 kmženy
Pertlova Barbora Fit Studio Džáci 500 m (2008 a mladší)holky
Petrů Tomáš STS Chvojkovice Brodhlavní trať 5 kmmuži
Plaček Lukáš rodinný běh
Plaček Pavel hlavní trať 5 kmmuži
Plačková Linda Spartak Praha 4žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Poborská Eliška SK ZŠ Jeseniovažáci 1 km (2002 - 2007)holky
Poborská Helena Kerteamhlavní trať 5 kmženy
Poborský Jiří Praha 3 - Žižkovžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Prouzová Šárka Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Rachová Běla Obec Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Rejzek Tomas Jenstejnžáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Repaska Tereza Fit Studio D/Jenstejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Rezek Matěj Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
RODNÝ Samuel Jenstejnhlavní trať 5 kmmuži
RODNÝ Samuel Jenstejnrodinný běh
Rodný Samuel Jenstejnhlavní trať 5 kmmuži
Roflíková Marcela Brandýs nad Labemhlavní trať 5 kmženy
Sabadoš Daniel Jenštejn žáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Sabadošova Tereza Jenštejn žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Seifert Lukáš Pečky žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Simon David Polerady žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Simon David Polerady rodinný běh
Simon Kateřina Polerady rodinný běh
Simon Kateřina Poleradyhlavní trať 5 kmženy
Simon Kateřina rodinný běh
Srna Daniel Prahažáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Srna Daniel Prahažáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Srna Robert Prahahlavní trať 5 kmmuži
Stavrakis THOMAS ŠAK Novoborskážáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Strach Jaroslav Jenšten hlavní trať 5 kmmuži
Strnadová Lucie Profesionální sviněhlavní trať 5 kmženy
Svobodová Kamila Neratovice hlavní trať 5 kmženy
Šafránková Klára Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Šafránková Nikola Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Šebrle Daniel Stará Boleslavžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Ševčík Zdenek Brandys nad Labemrodinný běh
Ševčík Zdenek Brandys nad Labemhlavní trať 5 kmmuži
Ševčík Zdenek Brandys nad Labemrodinný běh
Ševčík Zdenek Brandys nad Labemhlavní trať 5 kmmuži
Ševčíková Magdalena Brandys nad Labemrodinný běh
Ševčíková Magdalena Brandys nad Labemžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Ševčíková Magdalena Brandys nad Labemrodinný běh
Šimek Michal Brandýs nad Labemhlavní trať 5 kmmuži
Šmejkal Vilém Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Šmejkalová Anna Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Šmejkalová Julie Jenštejnžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Šmejkalovi Anna, Vilém, Julie Jenštejnrodinný běh
Šmejkalovi Anna, Vilém, Julie Jenštejnrodinný běh
Šnokhousová Radka Prahahlavní trať 5 kmženy
Štěpánková Ivana Praha 9 - Kyjehlavní trať 5 kmženy
Štěpánková Ivana Praha 9 - Kyjehlavní trať 5 kmženy
Tich Peter Jenstejnhlavní trať 5 kmmuži
Tich Peter Jenstejnhlavní trať 5 kmmuži
Tvrdek Jiri Mnisek pod Brdyhlavní trať 5 kmmuži
Tvrdek Jiri Mnisek pod Brdyrodinný běh
Tvrdkova Elen Mnisek pod Brdyrodinný běh
Tvrdkova Martina Mnisek pod Brdyrodinný běh
Tvrdkova Sofie Mnisek pod Brdyžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Tvrdkova Sofie Mnisek pod Brdyrodinný běh
Vacíková Tereza Brandys nad Labemhlavní trať 5 kmženy
Vacíková Tereza Brandys nad Labemhlavní trať 5 kmženy
Vala Jan žáci 500 m (2008 a mladší)kluci
Vala Jan hlavní trať 5 kmmuži
Valová Karolína žáci 500 m (2008 a mladší)holky
Valsová Daniela Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
VINTR MAREK ČAKOVICEžáci 500 m (2008 a mladší)kluci
VINTROVÁ Luisa ČAKOVICEžáci 500 m (2008 a mladší)holky
Vnouček Karel ASK-Hrdlořezy hlavní trať 5 kmmuži
Volmutová Sára SDH Jenštejnhlavní trať 5 kmženy
Zámostný Pavel iThinkBeerhlavní trať 5 kmmuži
Zandl Patrick Piráti Brandýshlavní trať 5 kmmuži
Zemanová Jana Vinořrodinný běh
Zich Miroslav Jenštejnžáci 1 km (2002 - 2007)kluci
Zikmundová Barbora Přezleticehlavní trať 5 kmženy
Zikmundová Romana Přezleticehlavní trať 5 kmženy