Počet přihlášených: 386
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie |
---|---|---|---|---|
Košík | Martin | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Prouzová | Šárka | Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Douša | Václav | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Šafránková | Klára | Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Černý | Timas | Šneci v běhu | hlavní trať 5 km | muži |
Minx | Jan | Kbely cycling team | hlavní trať 5 km | muži |
Šimek | Michal | Brandýs nad Labem | hlavní trať 5 km | muži |
Tvrdek | Jiří | hlavní trať 5 km | muži | |
Marák | Michal | hlavní trať 5 km | muži | |
Matousek | Jiri | hlavní trať 5 km | muži | |
Šmejkalová | Anna | Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Zámostný | Pavel | iThinkBeer | hlavní trať 5 km | muži |
Fischerova | Jana | Jenstejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Kral | Martin | Kbely | hlavní trať 5 km | muži |
Karbulka | Pavel | ŠAKAL Kbely | hlavní trať 5 km | muži |
Karbulková | Alice | ŠAKAL Kbely | hlavní trať 5 km | ženy |
Dvořák | Martin | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Vala | Jan | hlavní trať 5 km | muži | |
Hoke | Petr | Helen Doron English Čelákovice | hlavní trať 5 km | muži |
Simon | Kateřina | hlavní trať 5 km | ženy | |
Poborská | Helena | Kerteam | hlavní trať 5 km | ženy |
Chmelař | Petr | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Marek | Pavel | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Parma | Jirka | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Parmová | Šárka | Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Fidler | Tomas | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Malý | Jaroslav | Jílové u Prahy | hlavní trať 5 km | muži |
Malý | Matyáš | Jílové u Prahy | hlavní trať 5 km | muži |
Lehký | Tomáš | Jílové u Prahy | hlavní trať 5 km | muži |
Paulová | Markéta | Praha 9 | hlavní trať 5 km | ženy |
Hanulík | Karel | Praha9 Vinoř | hlavní trať 5 km | muži |
Jansta | Josef | Praha 9 | hlavní trať 5 km | muži |
Flegl | Vlastimil | AO Spartak Vrchlabí | hlavní trať 5 km | muži |
Kopřivová | Karolína | Praha9 | hlavní trať 5 km | ženy |
Citta | Pavel | Private Grafendorf | hlavní trať 5 km | muži |
Cittová | Veronika | Private Grafendorf | hlavní trať 5 km | ženy |
Gdula | Lukáš | Hvězda Pardubice z.s. | hlavní trať 5 km | muži |
Dlabač | Václav | Vinoř | hlavní trať 5 km | muži |
Landa | Petr | hlavní trať 5 km | muži | |
Malá | Lucie | hlavní trať 5 km | ženy | |
Plaček | Pavel | hlavní trať 5 km | muži | |
Líbalová | Michaela | Neratovice | hlavní trať 5 km | ženy |
Svobodová | Kamila | Neratovice | hlavní trať 5 km | ženy |
Nedorostová | Tereza | Lobkovice- Neratovice | hlavní trať 5 km | ženy |
Ondruch | Adam | LightBike Running Team | hlavní trať 5 km | muži |
Roflíková | Marcela | hlavní trať 5 km | ženy | |
Doktor | Tomáš | Přezletice | hlavní trať 5 km | muži |
Klauz | Jiří | hlavní trať 5 km | muži | |
Zandl | Patrick | Piráti Brandýs | hlavní trať 5 km | muži |
Korčák | Daniel | Praha 10 - Záběhlice | hlavní trať 5 km | muži |
Černý | Tomáš | Šneci v běhu | rodinný běh | |
Tvrdková | Elen | rodinný běh | ||
Maráková | Jana | Praha 9 - Kbely | rodinný běh | |
Zemanová | Jana | Vinoř | rodinný běh | |
Kautsky | Tim | Kbely | rodinný běh | |
Dvořáková | Anička | Jenštejn | rodinný běh | |
Hoke | Magdalena | Helen Doron English Čelákovice | rodinný běh | |
Simon | David | rodinný běh | ||
Nešuta | Jakub | hlavní trať 5 km | muži | |
Golasowská | Kateřina | hlavní trať 5 km | ženy | |
Elgner | Robert | ZF Frýdlant | hlavní trať 5 km | muži |
Strach | Jaroslav | Jenšten | hlavní trať 5 km | muži |
Valsová | Daniela | Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Strnadová | Lucie | Profesionální svině | hlavní trať 5 km | ženy |
Fryk | Petr | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Vnouček | Karel | ASK-Hrdlořezy | hlavní trať 5 km | muži |
Kroulík | Jiří | Přezletice | hlavní trať 5 km | muži |
Kroulíková | Dora | Přezletice | hlavní trať 5 km | ženy |
Filecová | Adéla | SDH Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Pařízková | Anna | SDH Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Volmutová | Sára | SDH Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Hajková | Alena | Praha | hlavní trať 5 km | ženy |
Mařík | Michal | hlavní trať 5 km | muži | |
Kasalý | Přemysl | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Chmurová Focherová | Lucie | hlavní trať 5 km | ženy | |
Kalandra | Jan | Vinoř | hlavní trať 5 km | muži |
Kracík | Jan | Hostinné | hlavní trať 5 km | muži |
Hajko | David | Praha | hlavní trať 5 km | muži |
Malečková | Simona | Přezletice | hlavní trať 5 km | ženy |
Černá | Jana | Přezletice | hlavní trať 5 km | ženy |
Zikmundová | Barbora | Přezletice | hlavní trať 5 km | ženy |
Šnokhousová | Radka | Praha | hlavní trať 5 km | ženy |
Zich | Miroslav | Jenštejn | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Paulová | Magdalena | Praha 9 | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Malina | Jakub | Amt | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Hřivnová | Anna | Kostelec nad Labem | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Burova | Margarita | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky | |
Hladká | Valerie | Jenštejn | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Marková | Tereza | Jenštejn | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Poborská | Eliška | SK ZŠ Jeseniova | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Bánovská | Adéla | Praha - Vinoř | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Bauerová | Nela | Atletika Stará Boleslav | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Němec | Viktor | AC Tepo Kladno | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Karbulka | Matěj | ŠAKAL Kbely | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Karbulková | Adéla | ŠAKAL Kbely | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Sabadoš | Daniel | Jenštejn | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Hudec | Ondřej | Atletika Neratovice | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Rejzek | Tomas | Jenstejn | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Hejný | Martin | hlavní trať 5 km | muži | |
Schutz | Petr | hlavní trať 5 km | muži | |
Herbst | Josef | hlavní trať 5 km | muži | |
Fryková | Eliška | hlavní trať 5 km | ženy | |
Vaněček | Petr | hlavní trať 5 km | muži | |
Janeček | Petr | rodinný běh | ||
Janečková | Markéta | rodinný běh | ||
Doktorová | Helena | rodinný běh | ||
Malá | Viktorie | žáci 1 km (2002 - 2007) | ||
Poborský | Petr | rodinný běh | ||
Stofs | Matyáš | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci | |
Vacek | Dominik | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci | |
Šormová | Hana | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky | |
Šormová | Adéla | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky | |
Krutský | Radovan | hlavní trať 5 km | muži | |
Fischerová | Viki | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky | |
Fialová | Petra | rodinný běh | ||
Vinduška | Kristian | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci | |
Šálený | Petr | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci | |
Šálená | Klára | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky | |
Matoušková | Tereza | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky | |
Vindušková | Mia | rodinný běh | ||
Vindušková | Mia | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky | |
Hlaváčková | Sofie | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky | |
Tichý | Petr | hlavní trať 5 km | muži | |
Kulich | Jáchym | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci | |
Pertlíková | Karolína | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky | |
Rodný | Samuel | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci | |
Rodný | Gil | Jenstejn | rodinný běh | |
Obšivač | Pavel | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci | |
Drmotová | Veronika | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky | |
Jurníková | Tereza | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky | |
Šebrle | Daniel | Stará Boleslav | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Košíková | Natálie | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Košíková | Marek | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Doušová | Ema | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Šafránková | Nikola | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Hudcová | Veronika | Neratovice | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Černá | Zuzana | Přezletice | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Minxová | Kristýna | Brandýsa nad Labem | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Tvrdková | Sofie | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky | |
Marák | Samuel | Praha 9 | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Matouskova | Nikola | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky | |
Šmejkal | Vilém | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Šmejkalová | Julie | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Rezek | Matěj | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Dašek | Lukáš | brandýs nad labem | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Langerová | Mariana | ASB | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Rachová | Běla | Obec Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Bauer | Sebastian | Atletika Stará Boleslav | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Králík | Jakub | ASK Slavia Praha | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Augustinová | Kamila | Šakal Kbely | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Stavrakis | Thomas | ŠAK Novoborská | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Repaska | Tereza | Fit Studio D/Jenstejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Pertlova | Barbora | Fit Studio D | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Kučerová | Tereza | Atletika Neratovice | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Kautsky | Tobias | Kbely | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Kral | Viktor | Kbely | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Fischerová | Gábi | Jenstejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Fischerová | Páťa | Jenstejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Sabadošova | Tereza | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Hoke | Berenika | Helen Doron English Čelákovice | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Hoke | Magdalena | Helen Doron English Čelákovice | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Plačková | Linda | Spartak Praha 4 | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Dvořáková | Mája | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Eliáš | Adam | Podolanka | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Janatka | Míra | Podolanka | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Vintrová | Luisa | ČAKOVICE | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Vintr | Marek | ČAKOVICE | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Vala | Jan | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci | |
Valová | Karolína | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky | |
Alexa | Hugo | Praha 4 | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Musílek | Daniel | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Musílek | David | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Šimon | David | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci | |
Plaček | Lukáš | rodinný běh | ||
Fidlerová | Anna Marie | Jenštejn | rodinný běh | |
Hlaváček | Norbert | Jenštejn | rodinný běh | |
Srna | Robert | Praha | hlavní trať 5 km | muži |
Chmura | Vit | hlavní trať 5 km | muži | |
Zikmundová | Romana | Přezletice | hlavní trať 5 km | ženy |
Petrů | Tomáš | STS Chvojkovice Brod | hlavní trať 5 km | muži |
Alexa | Hugo | Praha 4 | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Augustinová | Kamila | Šakal Kbely | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Bánovská | Adéla | Praha - Vinoř | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Bauer | Sebastian | Atletika Stará Boleslav | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Bauerová | Nela | Atletika Stará Boleslav | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Blahova | Jana | Velen | hlavní trať 5 km | ženy |
Blahova | Jana | Velen | hlavní trať 5 km | ženy |
Burova | Margarita | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky | |
Citta | Pavel | Private Grafendorf | hlavní trať 5 km | muži |
Cittová | Veronika | Private Grafendorf | hlavní trať 5 km | ženy |
Černá | Jana | Přezletice | hlavní trať 5 km | ženy |
Černá | Zuzana | Přezletice | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Černý | Timas | Šneci v běhu | hlavní trať 5 km | muži |
Černý | Tomáš | Šneci v běhu | rodinný běh | |
dašek | lukáš | brandýs nad labem | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Dlabač | Václav | Vinoř | hlavní trať 5 km | muži |
Doktor | Tomáš | Přezletice | hlavní trať 5 km | muži |
Douša | Václav | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Doušová | Ema | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Dvořák | Martin | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Dvořáková | Anička | Jenštejn | rodinný běh | |
Dvořáková | Mája | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Elgner | Robert | ZF Frýdlant | hlavní trať 5 km | muži |
Eliáš | Adam | Podolanka | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Fidler | Tomas | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Fidlerová | Anna Marie | Jenštejn | rodinný běh | |
Filecová | Adéla | SDH Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Fischerová | Gábi | Jenstejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Fischerova | Jana | Jenstejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Fischerová | Páťa | Jenstejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Flegl | Vlastimil | AO Spartak Vrchlabí | hlavní trať 5 km | muži |
Fryk | Adam | TJ Dukla Praha | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Fryk | Petr | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Frykova | Eliska | TJ Dukla Praha | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Frykova | Eliska | TJ Dukla Praha | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Gdula | Lukáš | Hvězda Pardubice z.s. | hlavní trať 5 km | muži |
Golasowská | Kateřina | hlavní trať 5 km | ženy | |
Hajko | David | Praha | hlavní trať 5 km | muži |
Hajková | Alena | Praha | hlavní trať 5 km | ženy |
Hanulík | Karel | Praha9 Vinoř | hlavní trať 5 km | muži |
Hladká | Valerie | Jenštejn | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Hlaváček | Norbert | Jenštejn | rodinný běh | |
Hlaváček | Norbert | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Hlaváček | Norbert | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Hlaváček | Robert | PRAHA | hlavní trať 5 km | muži |
Hlaváček | Robert | PRAHA | hlavní trať 5 km | muži |
Hoke | Berenika | Helen Doron English Čelákovice | rodinný běh | |
Hoke | Berenika | Helen Doron English Čelákovice | rodinný běh | |
Hoke | Berenika | Helen Doron English Čelákovice | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Hoke | Magdalena | Helen Doron English Čelákovice | rodinný běh | |
Hoke | Magdalena | Helen Doron English Čelákovice | rodinný běh | |
Hoke | Magdalena | Helen Doron English Čelákovice | rodinný běh | |
Hoke | Magdalena | Helen Doron English Čelákovice | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Hoke | Petr | Helen Doron English Čelákovice | rodinný běh | |
Hoke | Petr | Helen Doron English Čelákovice | rodinný běh | |
Hoke | Petr | Helen Doron English Čelákovice | hlavní trať 5 km | muži |
Hřivnová | Anna | Kostelec nad Labem | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Hudcová | Veronika | Neratovice | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Hudec | Ondřej | Atletika Neratovice | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Chmelař | Petr | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Chmura | Vit | hlavní trať 5 km | muži | |
Chmurová Focherová | Lucie | hlavní trať 5 km | ženy | |
Janatka | Míra | Podolanka | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Jansta | Josef | Praha 9 | hlavní trať 5 km | muži |
Kalandra | Jan | Vinoř | hlavní trať 5 km | muži |
Karbulka | Matěj | ŠAKAL Kbely | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Karbulka | Pavel | ŠAKAL Kbely | hlavní trať 5 km | muži |
Karbulková | Adéla | ŠAKAL Kbely | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Karbulková | Alice | ŠAKAL Kbely | hlavní trať 5 km | ženy |
Kasalý | Přemysl | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Kasalý | Přemysl | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Kasalý | Přemysl | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
kautsky | radovan | Kbely | rodinný běh | |
Kautsky | Radovan | Kbely | rodinný běh | |
Kautsky | Tim | Kbely | rodinný běh | |
Kautsky | Tobias | Kbely | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Klauz | Jiří | Bakov nad Jizerou | hlavní trať 5 km | muži |
Kopřivová | Karolína | Praha9 | hlavní trať 5 km | ženy |
Korčák | Daniel | Praha 10 - Záběhlice | hlavní trať 5 km | muži |
Košík | Martin | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Košíková | Marek | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Košíková | Natálie | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Kracík | Jan | Hostinné | hlavní trať 5 km | muži |
Kral | Martin | Kbely | hlavní trať 5 km | muži |
Kral | Viktor | Kbely | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Králík | Jakub | ASK Slavia Praha | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Kroulíková | Dora | Přezletice | hlavní trať 5 km | ženy |
Kroulíková | Jiří | Přezletice | hlavní trať 5 km | muži |
Kučerová | Tereza | Atletika Neratovice | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Kyral | Václav | Easy go run | hlavní trať 5 km | muži |
Kyral | Václav | Easy go run | hlavní trať 5 km | muži |
Landa | Petr | hlavní trať 5 km | muži | |
Langerová | Mariana | ASB | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Lehký | Tomáš | Jílové u Prahy | hlavní trať 5 km | muži |
Líbalová | Michaela | Neratovice | hlavní trať 5 km | ženy |
Lorenz | Michal | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Lorenz | Michal | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Malá | Kateřina | hlavní trať 5 km | ženy | |
Malá | Kateřina | hlavní trať 5 km | ženy | |
Malá | Lucie | hlavní trať 5 km | ženy | |
Malečková | Simona | Přezletice | hlavní trať 5 km | ženy |
Malina | Jakub | Amt | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Malý | Jaroslav | Jílové u Prahy | hlavní trať 5 km | muži |
Malý | Matyáš | Jílové u Prahy | hlavní trať 5 km | muži |
Marák | Michal | Praha 9 | hlavní trať 5 km | muži |
Marák | Samuel | Praha 9 | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Maráková | Jana | Praha 9 - Kbely | rodinný běh | |
Marek | Pavel | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Marková | Tereza | Jenštejn | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Mařík | Michal | hlavní trať 5 km | muži | |
Mašín | Ondřej | Brandys nad Labem | hlavní trať 5 km | muži |
Mašín | Ondřej | Brandys nad Labem | hlavní trať 5 km | muži |
Matousek | Jiri | hlavní trať 5 km | muži | |
Matouskova | Nikola | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky | |
Matouskova | Tereza | žáci 1 km (2002 - 2007) | ||
Matouskova | Tereza | žáci 1 km (2002 - 2007) | ||
Minx | Jan | Kbely cycling team | hlavní trať 5 km | muži |
Minxova | Kristyna | Brandýs nad Labem | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Mrvík | Martin | Brandýs nad Labem | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Mrvík | Tomáš | Brandýs nad Labem | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Musílek | Daniel | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Musílek | David | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Nedorostová | Tereza | Lobkovice- Neratovice | hlavní trať 5 km | ženy |
Němec | Viktor | AC Tepo Kladno | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Nešuta | Jakub | hlavní trať 5 km | muži | |
Ondruch | Adam | LightBike Running Team | hlavní trať 5 km | muži |
Parma | Jirka | Jenštejn | hlavní trať 5 km | muži |
Parmová | Šárka | Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Pařízková | Anna | SDH Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Paulová | Magdalena | Praha 9 | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Paulová | Markéta | Praha 9 | hlavní trať 5 km | ženy |
Pertlova | Barbora | Fit Studio D | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Petrů | Tomáš | STS Chvojkovice Brod | hlavní trať 5 km | muži |
Plaček | Lukáš | rodinný běh | ||
Plaček | Pavel | hlavní trať 5 km | muži | |
Plačková | Linda | Spartak Praha 4 | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Poborská | Eliška | SK ZŠ Jeseniova | žáci 1 km (2002 - 2007) | holky |
Poborská | Helena | Kerteam | hlavní trať 5 km | ženy |
Poborský | Jiří | Praha 3 - Žižkov | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Prouzová | Šárka | Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Rachová | Běla | Obec Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Rejzek | Tomas | Jenstejn | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Repaska | Tereza | Fit Studio D/Jenstejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Rezek | Matěj | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
RODNÝ | Samuel | Jenstejn | rodinný běh | |
RODNÝ | Samuel | Jenstejn | hlavní trať 5 km | muži |
Rodný | Samuel | Jenstejn | hlavní trať 5 km | muži |
Roflíková | Marcela | Brandýs nad Labem | hlavní trať 5 km | ženy |
Sabadoš | Daniel | Jenštejn | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Sabadošova | Tereza | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Seifert | Lukáš | Pečky | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Simon | David | Polerady | rodinný běh | |
Simon | David | Polerady | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Simon | Kateřina | Polerady | rodinný běh | |
Simon | Kateřina | rodinný běh | ||
Simon | Kateřina | Polerady | hlavní trať 5 km | ženy |
Srna | Daniel | Praha | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Srna | Daniel | Praha | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Srna | Robert | Praha | hlavní trať 5 km | muži |
Stavrakis | THOMAS | ŠAK Novoborská | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Strach | Jaroslav | Jenšten | hlavní trať 5 km | muži |
Strnadová | Lucie | Profesionální svině | hlavní trať 5 km | ženy |
Svobodová | Kamila | Neratovice | hlavní trať 5 km | ženy |
Šafránková | Klára | Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Šafránková | Nikola | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Šebrle | Daniel | Stará Boleslav | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Ševčík | Zdenek | Brandys nad Labem | rodinný běh | |
Ševčík | Zdenek | Brandys nad Labem | rodinný běh | |
Ševčík | Zdenek | Brandys nad Labem | hlavní trať 5 km | muži |
Ševčík | Zdenek | Brandys nad Labem | hlavní trať 5 km | muži |
Ševčíková | Magdalena | Brandys nad Labem | rodinný běh | |
Ševčíková | Magdalena | Brandys nad Labem | rodinný běh | |
Ševčíková | Magdalena | Brandys nad Labem | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Šimek | Michal | Brandýs nad Labem | hlavní trať 5 km | muži |
Šmejkal | Vilém | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
Šmejkalová | Anna | Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Šmejkalová | Julie | Jenštejn | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Šmejkalovi | Anna, Vilém, Julie | Jenštejn | rodinný běh | |
Šmejkalovi | Anna, Vilém, Julie | Jenštejn | rodinný běh | |
Šnokhousová | Radka | Praha | hlavní trať 5 km | ženy |
Štěpánková | Ivana | Praha 9 - Kyje | hlavní trať 5 km | ženy |
Štěpánková | Ivana | Praha 9 - Kyje | hlavní trať 5 km | ženy |
Tich | Peter | Jenstejn | hlavní trať 5 km | muži |
Tich | Peter | Jenstejn | hlavní trať 5 km | muži |
Tvrdek | Jiri | Mnisek pod Brdy | rodinný běh | |
Tvrdek | Jiri | Mnisek pod Brdy | hlavní trať 5 km | muži |
Tvrdkova | Elen | Mnisek pod Brdy | rodinný běh | |
Tvrdkova | Martina | Mnisek pod Brdy | rodinný běh | |
Tvrdkova | Sofie | Mnisek pod Brdy | rodinný běh | |
Tvrdkova | Sofie | Mnisek pod Brdy | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Vacíková | Tereza | Brandys nad Labem | hlavní trať 5 km | ženy |
Vacíková | Tereza | Brandys nad Labem | hlavní trať 5 km | ženy |
Vala | Jan | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci | |
Vala | Jan | hlavní trať 5 km | muži | |
Valová | Karolína | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky | |
Valsová | Daniela | Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
VINTR | MAREK | ČAKOVICE | žáci 500 m (2008 a mladší) | kluci |
VINTROVÁ | Luisa | ČAKOVICE | žáci 500 m (2008 a mladší) | holky |
Vnouček | Karel | ASK-Hrdlořezy | hlavní trať 5 km | muži |
Volmutová | Sára | SDH Jenštejn | hlavní trať 5 km | ženy |
Zámostný | Pavel | iThinkBeer | hlavní trať 5 km | muži |
Zandl | Patrick | Piráti Brandýs | hlavní trať 5 km | muži |
Zemanová | Jana | Vinoř | rodinný běh | |
Zich | Miroslav | Jenštejn | žáci 1 km (2002 - 2007) | kluci |
Zikmundová | Barbora | Přezletice | hlavní trať 5 km | ženy |
Zikmundová | Romana | Přezletice | hlavní trať 5 km | ženy |