Startovní listina Skalní kros

10 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 113

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorieSkupina 2Skupina 3Platba
3 Ambrúžová Simona Jilemnické nebeGazelyHano
6 Bálik Štefan JičíněvesVlciano
12 Bílek Jiří OCRA CZ TEAMVlciano
14 Borovsky Jindrich HradcanyVlciano
16 Brabcová Štěpánka Gazelyano
19 Brezinova Ivana Gazelyano
21 Bubeník Jiří BoseňVlciano
25 Czinner Michal PrahaVlciano
27 Černý Lukáš Vlciano
28 Červinková Jida Gazelyano
30 Děkanovská Markéta ZMastersano
31 Dekoj Viktor Lysa nad LabemVlciHano
32 Dlabač Pavel Praha - BarrandovMMastersano
35 Dutý Jaroslav Sokol KněžmostVlciano
38 Fencl Jan PrahaVlciano
41 Fibrichová Petra TurnovGazelyano
50 Hanzalova Karolina Praha RadotinGazelyano
52 Havlas David Vlciano
54 Hendrych Tomáš Horní LibchavaMMastersHano
58 Hrčkulák Richard Kutná HoraVeterániano
63 Hybš Marek SRTG KolínVlciano
66 Jakubička Tomáš Sokol Železný BrodMLegendyano
68 Janáček Jiří Veterániano
71 Jelínková Hana Gazelyano
72 Jerlingová Lucka Řevnice - Marná Snaha team :-)Gazelyano
74 Johan Oldřich SK Nové Město nad MetujíMMastersano
75 Klouček Richard Žďár u KumburkuVeterániano
77 Karbanova Michaela Šneci v běhu ZMastersano
78 Kasparova Pavlina GazelyHano
80 Kautzký Tomáš Sokol KněžmostMMastersano
82 Kmoch Linda PodebradyZMastersHano
84 Kmoško Peter PrahaVlciano
91 Košková Martina KORAZMastersano
92 Kotlík Kamil MMastersano
95 Krajicek Martin Sokol VeltezVlciano
96 Král Vítězslav MMastersano
101 Křepelová Anna Praha 8ZLegendyano
103 Kučerová Jana PrahaVeteránkyano
109 Kyselová Romana TJ Sokol Podlázky- DaloviceGazelyano
110 Láník Ladislav Prackovice nad LabemMMastersano
114 Lorencová Bláhová Romana PrahaZMastersano
121 Matula Martin Vlciano
126 Mokráň Tomáš Jablonec nad NisouVlciano
130 Mrázková Michaela DivišovGazelyHano
131 Mrňák Aleš TurnovVlciHano
132 Mulačová Marie Zrzi teamGazelyano
133 Muranska Dominika PrahaGazelyano
136 Němečková Alena Los BucanerosGazelyano
138 Nosek Jaroslav BK SemilyVlciano
139 Nováková Lucie Gazelyano
145 Opltová Jana Gazelyano
146 Paulů Blanka maratonstav úpiceZLegendyano
149 Pavlovič Peter KošiceVlciano
156 Pohlodková Lenka Hodkovice nad MohelkouGazelyano
157 Pokorná Nikola PodmokyGazelyano
158 Poláčková Ivana Praha 6Gazelyano
159 Politzer Tomáš PrahaVlciHano
161 Pospíšil Vít TJ Sokol KněžmostMMastersano
162 Pospíšilová Eva TJ Sokol KněžmostGazelyano
163 Pospíšilová Klára ČKL HARRACHOVGazelyano
167 Ramešová Jana RudnaGazelyano
173 Sládek Jakub Barbarian extreme tesmVlciano
174 Sládek Jaroslav SolopiskyMMastersano
175 Slavíková Petra Kutná HoraGazelyano
176 Staňová Jitka PrahaGazelyano
177 Steiner Michal Kostecké panstvíMMastersano
178 Strnadová Lucie Praha 9ZMastersano
182 Svobodova Zuzana Hradec KraloveGazelyano
186 Szonda Gabriela PrahaZMastersHano
189 Šantin Václav PodhájVlciano
194 Šinkovská Olga Hradec KrálovéZMastersano
200 Štros Ota Bonbon PrahaVeterániano
201 Štrosová Alice Bonbon PrahaZMastersano
205 Tichý Stanislav Veterániano
206 Tržil Tomáš MMastersano
209 Tuhovčáková Dana ZMastersano
226 Vodička Josef VlciHano
227 Vöröšová Petra BEAST VarnsdorfZMastersano
228 Vošoustová Bára Hradec KrálovéGazelyano
230 Vysloužilová Kateřina Run Magazine TeamVeteránkyano
232 Velešík Marek MMastersHano
234 Zderadičková Lenka Jablonecké MattonkyVeteránkyano
242 Černý Jiří Jablonecké MattonkyMMastersNegano
244 Koťátková Věra AgátaZMastersNegano
245 Koutníková Lucie VlastibořiceZMastersNegano
249 Pelikán Karel TJ SOKOL Podlázky - DaloviceVlciNegano
255 Němeček Pavel Borek pod TroskamiVlciNegano
262 Šebková Petra ZMasters
264 Výda Michal MMasters
267 Janatová Zuzana Gazely
269 Janata Tomáš MMasters
270 Kmoch Michal PodebradyVlciNegne
271 Jerie Marek TJ MaglaVlci
273 Sokolář Ondřej TurnovVlci
274 Gajdoš Karol MLegendy
275 Oudová Theodora SRTG PříbramGazely
276 Oudová Sandra SRTG PříbramZMasters
278 Šlapák Milan MMasters
281 Langerová Kristýna Gazely
282 Jahoda Rostislav Maraton Jablonec nad NisouMLegendy
285 Čamek Jakub KladnoMMasters
289 Plešková Lenka PrahaZMasters
290 Jelínek Vladislav Č. Lípa (centrál)MLegendy
293 Procházková Jana Praha ŽižkovZMasters
294 Eliáš Pavel LiberecMMastersne
299 Ondruch Adam Light Bike Running TeamVlci
326 Semerák Ivo KněžmostMMasters
334 Halo Pavel Špinavej LopézVlci
354 Sajdlová Jana Žižkovský tygřiGazelyne
365 Pokorný Roman FF MichleMMasters
366 Child Markéta PrahaZMasters
375 Vočko Jam Sk VČelničnáVeteránine
382 Králová Petra PrahaGazelyHne