Startovní listina ACO Přibyslavský běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 233

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Apelt Alex ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Apelt Maxim ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Bárta Adam Žďár nad Sázavoupřípravkapřípravka klucine
Bárta Daniel Žďár nad Sázavoupřípravkapřípravka klucine
Bártová Anna Žďár nad Sázavoupředpřípravkapředpřípravka kluci
Bártová Tereza Žďár nad Sázavoupředpřípravkapředpřípravka holky
Benešová Adéla Havlíčkův Brodpředpřípravkapředpřípravka holky
Brejcha Šimon Jirčanypředpřípravkapředpřípravka kluci
Brejchová Klára Jirčanypředpřípravkapředpřípravka holky
Dočekal Jakub ACOpřípravkapřípravka kluciano
Eisner Josef ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Eliášová Adéla TJ Sokol Nížkovpředpřípravkapředpřípravka holky
Fišerová Jolana předpřípravkapředpřípravka holky
Fišerová Zuzana přípravkapřípravka holkyano
Forst Matouš Žďár nad Sázavoupřípravkapřípravka klucine
Garlík Tomáš Prahapřípravkapřípravka kluciano
Garlíková Kristyna Prahapředpřípravkapředpřípravka holky
Glatt Hugo ACOmladší žactvomladší žáciano
Glattová Aneta ACOstarší žactvostarší žákyněano
Halamková Martina ACOstarší žactvostarší žákyněano
Háněl Daniel ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Háněl Tomáš ACOmladší žactvomladší žáciano
Havlíček Radek Přibyslavmladší žactvomladší žácine
Havlíčková Denisa Přibyslavpřípravkapřípravka holkyano
Hitzger Adam Havlíčkův Brodstarší žactvostarší žáciano
Hitzger David Havlíčkův Brodpřípravkapřípravka kluciano
Hitzger Jakub Havlíčkův Brodmladší žactvomladší žáciano
Hitzger Marek Havlíčkův Brodmladší žactvomladší žáciano
Hrenic Tobiáš Přibyslavpřípravkapřípravka klucine
Hrenicová Dita ACOpřípravkapřípravka holkyano
Janáčková Barbora ACOpředpřípravkapředpřípravka holky
Jeřábková Lenka Euthanasiapředpřípravkapředpřípravka holky
Jureček Jan Jámypředpřípravkapředpřípravka kluci
Jurečková Nela Jámypřípravkapřípravka holkyano
Kamarád Štěpán Přibyslavpřípravkapřípravka klucine
Kamarádová Helena Přibyslavpředpřípravkapředpřípravka holky
Kocourek Viktor ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Konfršt Mikuláš Vepřovápředpřípravkapředpřípravka kluci
Konfršt Štěpán Vepřovápřípravkapřípravka kluciano
Kořenářová Julie Havlíčkův Brodpředpřípravkapředpřípravka holky
Koščák Samuel ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Krátká Aneta Havl.Brodpředpřípravkapředpřípravka holky
Kužel Jakub Žďár nad Sázavoustarší žactvostarší žáciano
Kysilka Ondřej ŽĎár nad Sázavoupřípravkapřípravka kluciano
Kysilka Václav Žďár nad Sázavoumladší žactvomladší žáciano
Lokvenc Jakub ACOstarší žactvostarší žáciano
Lokvenc Vít ACOmladší žactvomladší žáciano
Mašek Vojtěch SK TRI CYKLOCHLUBNApřípravkapřípravka klucine
Maštalířská Edita Svratkapřípravkapřípravka holkyano
Maštalířský Ondřej Svratkapředpřípravkapředpřípravka kluci
Mucha Kryštof předpřípravkapředpřípravka kluci
Muchová Kristýna předpřípravkapředpřípravka holky
Musilová Anežka ACOpředpřípravkapředpřípravka holky
Musilová Tereza ACOpřípravkapřípravka holkyano
Nečasová Kateřina Nové Město na Moravěpřípravkapřípravka holkyano
Nečasová Magdaléna Nové Město na Moravěmladší žactvomladší žákyněano
Novák Jakub ACOmladší žactvomladší žáciano
Nováková Sára ACOpřípravkapřípravka holkyano
Novotná Hana Nová Ves u Nového Města na Moravěmladší žactvomladší žákyněne
Novotný Bohuslav ACOpřípravkapřípravka kluciano
Novotný Lukáš ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Omes Dominik ACOmladší žactvomladší žáciano
Omesová Marie Anna ACOpřípravkapřípravka holkyano
Pazour Matyáš ACOstarší žactvostarší žáciano
Peňázová Nikola ACOpředpřípravkapředpřípravka holky
Pipek David Lučicepředpřípravkapředpřípravka kluci
Popík Vojtěch Popina Teampředpřípravkapředpřípravka kluci
Popíková Monika Popina Teampředpřípravkapředpřípravka holky
Přibyl Matyáš ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Přibylová Adriana ACOpředpřípravkapředpřípravka holky
Rosická Milena Savenciapřípravkapřípravka holkyano
Rosický Jan Savenciapřípravkapřípravka kluciano
Sedlák Jan ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Sedlák Lukáš ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Sláma Sebastian BOJ Žďár nad Sázavoupřípravkapřípravka kluciano
Slámová Barbora BOJ Žďár nad Sázavoumladší žactvomladší žákyněano
Sochor Tobiáš Polničkapředpřípravkapředpřípravka kluci
Sochorová Šarlota Polničkapřípravkapřípravka holkyano
Splítek Petr ACOstarší žactvostarší žáciano
Strašil Matěj ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Šípek Dominik Žďár nad Sázavoupředpřípravkapředpřípravka kluci
Šrámek Matěj Savenciapřípravkapřípravka kluciano
Šrámková Denisa Savenciapředpřípravkapředpřípravka holky
Šrámková Klára Přibyslavstarší žactvostarší žákyněne
Šrámková Tereza Savenciapředpřípravkapředpřípravka holky
Tecl Jiří Česká Bělá mladší žactvomladší žáciano
Thomayer Vojtěch Přibyslavpředpřípravkapředpřípravka kluci
Tlustoš Kryštof ACOpřípravkapřípravka kluciano
Tomas Adam SK Stříbrné Horypřípravkapřípravka kluciano
Tomas Luboš SK Stříbrné Horymladší žactvomladší žáciano
Tonar Jan Havlíčkova Borovápředpřípravkapředpřípravka kluci
Travnicek Antonin Ski team Heralecpředpřípravkapředpřípravka kluci
Travnickova Lucie Ski team Heralecpředpřípravkapředpřípravka holky
Troppová Iva ACOpředpřípravkapředpřípravka holky
Troppová Stella ACOpřípravkapřípravka holkyano
Ulrich Jáchym ACOpřípravkapřípravka kluciano
Vaverka Adam Pribyslavmladší žactvomladší žáciano
Veselá Dominika Nové Veselípředpřípravkapředpřípravka holky
Veselá Viktorie Nové Veselípředpřípravkapředpřípravka holky
Vrba Matouš ACOpřípravkapřípravka kluciano
Vrba Vojtěch ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Wágner Radek Savenciapředpřípravkapředpřípravka kluci
Zadina Martin Dobrápředpřípravkapředpřípravka kluci
Zadina Martin Dobrápředpřípravkapředpřípravka kluci
Zadinová Michaela Dobrápředpřípravkapředpřípravka holky
Zahrádka Pavel Nová Ves u Nového Města na Moravěmladší žactvomladší žácine
Zahrádka Pavel Nová Ves u Nového Města na Moravěmladší žactvomladší žácine
Zahrádková Lucie Nová Ves u Nového Města na Moravěmladší žactvomladší žákyněne
Stehno Mikuláš ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Šormová Emilie ACOpřípravkapřípravka holkyano
Bárta Martin SavenciapůlmaratonM40-49ano
Berky Jiří Termesivy 85půlmaratonM50-59ano
Brychta Jiri TJ nové město na Moravě půlmaratonM40-49ano
Čapka František Minerva BoskovicepůlmaratonM50-59ano
Čeloud; Patrik PribyslavpůlmaratonMdo39ano
Čeloudová Šárka PřibyslavpůlmaratonZdo35ano
Danihel Jan Amatér PolničkapůlmaratonM40-49ano
Doležel Jiří půlmaratonMdo39ano
Doležel Tomáš UtinpůlmaratonM40-49ano
Dubský Roman ACOpůlmaratonM40-49ano
Fabrik Miroslav BrnopůlmaratonM50-59ano
Fabriková Blanka BrnopůlmaratonZ45plusano
Fišer Luděk lufipůlmaratonMdo39ano
Geist Jiří ACOpůlmaratonM40-49ano
Halamková Veronika ACOpůlmaratonZdo35ano
Havlena Jan Havlíčkův BrodpůlmaratonM40-49ano
Havránek Josef Bratčice půlmaratonM40-49ano
Hrubý Zdeněk ACOpůlmaratonMdo39ano
Chleboun Jan WM KohoutovpůlmaratonM40-49ano
Januška Ivan ŠanovpůlmaratonM50plusano
Jelínek Antonín Aquaclub Havlíčkův BrodpůlmaratonM50plusano
Jeřábek Vít EuthanasiapůlmaratonM40-49ano
Jiřičná Dana Bonbon PrahapůlmaratonZ45plusano
Jureček Jan JámypůlmaratonMdo39ano
Keclík Martin Žďár nad SázavoupůlmaratonM40-49ne
Koloc Pavel AC Total ZeropůlmaratonM50-59ne
Kořenář Petr Havlíčkův BrodpůlmaratonM40-49ano
Koščák Peter ACOpůlmaratonMdo39ano
Kotrba Jaroslav čáslavpůlmaratonM40-49ano
Krýsová Eliška Havlíčkův BrodpůlmaratonZdo35ano
Kubát Jiří PřibyslavpůlmaratonMdo39ano
Kubíček Rudolf ACOpůlmaratonM40-49ano
Kucirek Petr Havlickuv BrodpůlmaratonM50-59ano
Lacina Václav SavenciapůlmaratonM40-49ano
Lacinová Hanka SavenciapůlmaratonZ45plusano
Landa Jiří ACOpůlmaratonjuniořiano
Ledvinka Josef PřibyslavpůlmaratonM40-49ano
Loubová Alena SvratkapůlmaratonZdo35ano
Mahel Leoš SavenciapůlmaratonMdo39ano
Marek Jaroslav JihlavapůlmaratonMdo39ano
Marinec Petr ACOpůlmaratonM40-49ano
Mašek Daniel SK TRI CYKLOCHLUBNApůlmaratonM40-49ano
Meloun Vít Dlouhá VespůlmaratonMdo39ano
Moravec Jaroslav PřibyslavpůlmaratonM50-59ne
Moravec Jaroslav SavenciapůlmaratonM50-59ano
Moravec Vojtěch SavenciapůlmaratonMdo39ano
Mucha Jaromír NHÚ Balinka VMpůlmaratonM40-49ano
Mucha Miroslav NHÚ Balinka VMpůlmaratonM40-49ano
Nečas Ladislav Nové Město na MoravěpůlmaratonM40-49ano
Netolická Anika Havlíčkův BrodpůlmaratonZdo35ano
Nováček Tomáš SDH KamennápůlmaratonMdo39ano
Novotná Renata T. P. W. TEAM půlmaratonZdo35ne
Nožička Miloš půlmaratonM50-59ano
Omes Michael ACOpůlmaratonM50-59ano
Ondrackova Radka Zub casupůlmaratonZ45plusano
Pavlas Antonín PřibyslavpůlmaratonM50plusano
Píša Jan KK PardubicepůlmaratonM40-49ano
Ptáček Jindřich SK SázavapůlmaratonM40-49ano
Rázlová Anna Havlíčkův Brodpůlmaratonjuniorkyano
Růžička Jan Světlá nad SázavoupůlmaratonM40-49ano
Sedmík Michal ACOpůlmaratonMdo39ano
Singh Rakesh ACOpůlmaratonMdo39ano
Sochor Miloš PolničkapůlmaratonM40-49ano
Strašil Miroslav PřibyslavpůlmaratonMdo39ano
Strašil Miroslav PřibyslavpůlmaratonM40-49ano
Strnad Richard BOOS planpůlmaratonM40-49ano
Szurman Michal Havl. BrodpůlmaratonMdo39ne
Šerý Drahoslav Jamné u JihlavypůlmaratonM40-49ano
Šisler Pavel Hamry nad SázavoupůlmaratonM50-59ano
Šmídová Adéla PrahapůlmaratonZdo35ano
ŠRámek Jan ŠrámkovicpůlmaratonMdo39ne
Šrámek Jan ŠrámkovicpůlmaratonMdo39ano
Šrámková Monika ŠrámkovicpůlmaratonZdo35ano
Thomayer Jan SavenciapůlmaratonMdo39ano
Toman David PolnápůlmaratonMdo39ano
Tropp Stanislav ACOpůlmaratonMdo39ano
Tvrdík Pavel Wlach Transport PolnápůlmaratonMdo39ano
Uchytil Zdeněk LhůtapůlmaratonM40-49ano
Vábek Jiří půlmaratonMdo39ano
Valenta Jiří AxiomOrbitt Žďár nad SázavoupůlmaratonM50-59ano
Vaščák Lukáš Přibyslav půlmaratonMdo39ne
Vašek René KrucemburkpůlmaratonM40-49ano
Vaverka Josef PřibyslavpůlmaratonM40-49ano
Veselský Martin KunemilpůlmaratonMdo39ano
Veselý Oldřich Nové VeselípůlmaratonM40-49ano
Vlček Jiří BrzkovpůlmaratonM40-49ano
Zdražil Roman OudoleňpůlmaratonMdo39ano
Zelený Zbyněk Havlíčkova BorovápůlmaratonMdo39ano
Žoudlík Milan půlmaratonM50plusano
Brabenec Aleš půlmaratonMdo39ne
Brabenec Miroslav půlmaratonM50-59ne
Brejchová Kateřina Jirčany/Annabergštafeta 2člennáano
Háněl Tomáš ACO - Keřkovský běhnyštafeta 2člennáano
Hitzger Petr Havlíčkův Brodštafeta 2člennáano
Hrenic Ondřej ACO - Dva náhradnícištafeta 2člennáano
Kamarádová Jana ÚČI Přibyslavštafeta 2člennáano
Krajcigr Jan Havlíčkův Brodštafeta 2člennáano
Kratochvíl Pavel Savencia - Hodoňáci Ištafeta 2člennáano
Maštalířská Simona Svratkaštafeta 2člennáano
Mátl Petr ACOštafeta 2člennáano
Mrlíková Tydlitátová Eva Mnichoviceštafeta 2člennáano
Peňáz Pavel ACO DRUŽBAštafeta 2člennáano
Pibil Jaroslav Malá Loseniceštafeta 2člennáano
Ravčuková Markéta BOOS plan „Poběhlice“štafeta 2člennáano
Sláma Jiří BOJ Žďár nad Sázavouštafeta 2člennáano
Šimonová Barbora Nové Město na Moravěštafeta 2člennáano
Zvolánková Olga ACO - Žihadlaštafeta 2člennáano
Brychta Jiří Městské lázně Nové Město na Moravěštafeta 4člennáano
Eisner Josef CS Cargoštafeta 4člennáano
Halamka Josef ACO - SORRY jACOštafeta 4člennáano
Hasíková Veronika BOOS plan “ 2+vh“štafeta 4člennáano
Havlenová Jana ACO Drým týmštafeta 4člennáano
Jonák Ivo ACO - BOB na tratištafeta 4člennáano
Kavalír Martin Železnohorák týmštafeta 4člennáano
Kučerová Jana Savencia - Hodoňáci II.štafeta 4člennáano
Mišurová Radka Pohledštafeta 4člennáano
Novotný Pavel Nová Ves u Nového Města na Moravěštafeta 4člennáano
Pometlová Eliška ACO - Jabloňácištafeta 4člennáano
Pospíšil Antonín BOOS plan "Čtyři v tom"štafeta 4člennáano
Rosický Jan Savencia teamštafeta 4člennáano
Sobotková Barbora PO(MALÍ) BANÁNI štafeta 4člennáano
Staněk Vojtěch ACO - Rychlé šípy z DDštafeta 4člennáano
Šípková Marcela Žďár nad Sázavouštafeta 4člennáano