Startovní listina ACO Přibyslavský běh

předpřípravka

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 70

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorie
Apelt Alex ACOpředpřípravka kluci
Apelt Maxim ACOpředpřípravka kluci
Bártová Anna Žďár nad Sázavoupředpřípravka holky
Bártová Tereza Žďár nad Sázavoupředpřípravka holky
Benešová Adéla Havlíčkův Brodpředpřípravka holky
Brejcha Šimon Jirčanypředpřípravka kluci
Brejchová Klára Jirčanypředpřípravka holky
Eisner Josef ACOpředpřípravka kluci
Eliášová Adéla TJ Sokol Nížkovpředpřípravka holky
Fišerová Jolana předpřípravka holky
Garlíková Kristyna Prahapředpřípravka holky
Háněl Daniel ACOpředpřípravka kluci
Janáčková Barbora ACOpředpřípravka holky
Jeřábková Lenka Euthanasiapředpřípravka holky
Jureček Jan Jámypředpřípravka kluci
Kamarádová Helena Přibyslavpředpřípravka holky
Kocourek Viktor ACOpředpřípravka kluci
Konfršt Mikuláš Vepřovápředpřípravka kluci
Kořenářová Julie Havlíčkův Brodpředpřípravka holky
Koščák Samuel ACOpředpřípravka kluci
Krátká Aneta Havl.Brodpředpřípravka holky
Doležel Lukáš ACOpředpřípravka kluci
Maštalířský Ondřej Svratkapředpřípravka kluci
Mucha Kryštof předpřípravka kluci
Muchová Kristýna předpřípravka holky
Musilová Anežka ACOpředpřípravka holky
Novotný Lukáš ACOpředpřípravka kluci
Peňázová Nikola ACOpředpřípravka holky
Pipek David Lučicepředpřípravka kluci
Popík Vojtěch Popina Teampředpřípravka kluci
Popíková Monika Popina Teampředpřípravka holky
Přibyl Matyáš ACOpředpřípravka kluci
Přibylová Adriana ACOpředpřípravka holky
Brychtová Lucie předpřípravka holky
Sochor Tobiáš Polničkapředpřípravka kluci
Strašil Matěj ACOpředpřípravka kluci
Šípek Dominik Žďár nad Sázavoupředpřípravka kluci
Šrámková Denisa Savenciapředpřípravka holky
Šrámková Tereza Savenciapředpřípravka holky
Thomayer Vojtěch Přibyslavpředpřípravka kluci
Tonar Jan Havlíčkova Borovápředpřípravka kluci
Travnicek Antonin Ski team Heralecpředpřípravka kluci
Travnickova Lucie Ski team Heralecpředpřípravka holky
Troppová Iva ACOpředpřípravka holky
Veselá Dominika Nové Veselípředpřípravka holky
Veselá Viktorie Nové Veselípředpřípravka holky
Vrba Vojtěch ACOpředpřípravka kluci
Wágner Radek Savenciapředpřípravka kluci
Zadina Martin Dobrápředpřípravka kluci
Zadina Martin Dobrápředpřípravka kluci
Zadinová Michaela Dobrápředpřípravka holky
Stehno Mikuláš ACOpředpřípravka kluci
Vlčková Marcela předpřípravka holky
Musil Michal předpřípravka kluci
Doležel Adam předpřípravka kluci
Doležel Václav předpřípravka kluci
Forstová Viola předpřípravka holky
Vejslík Antonín předpřípravka kluci
Filipi Stela předpřípravka holky
Jozífková Anna SK Tricyklochlubna Ždárpředpřípravka holky
Tchirova Ela předpřípravka holky
Bárta Petr Přibyslav - Dobrápředpřípravka kluci
Havránková Natálie předpřípravka holky
Jarošová Kristina předpřípravka holky
Dočekal Jan Přibyslav, Savenciapředpřípravka kluci
Dočekalová Kristýna Přibyslav, Savenciapředpřípravka holky
Žáček Jakub předpřípravka kluci
Hlaváčová Ester Havl. Brodpředpřípravka holky
Hospoda Antonín Přibyslav - Dobrápředpřípravka kluci
Vajdová Anna Pohledpředpřípravka holky