Startovní listina Noční běhy Chebskem 2018 - Plesná

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 70

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Ballová Marie PlesnáDospělíZ2 (30-39)ano
Bašus Lubomír KolováDospělíM2 (30-39)ano
Baxa Petr DaloviceDospělíM3 (40-49)ano
Baxová Blanka DaloviceDospělíZ3 (40-49)ano
Bechiňský Václav New Roll RunnersDospělíM2 (30-39)ano
Bobenič Josef Cvočci SokolovDospělíM3 (40-49)ano
Bobeničová Ingrid Cvočci SokolovDospělíZ3 (40-49)ano
Broz Milan DospělíM2 (30-39)ne
Břížďalová Stella Mariánské LázněDospělíZ1 (16-29)ne
Břížďalová Stella Mariánské LázněDospělíZ1 (16-29)ne
Bureš Radek New Roll RunnersDospělíM1 (16-29)ano
Dančová Štěpánka DospělíZ3 (40-49)ano
Faltus Daniel DospělíM3 (40-49)ano
Gontkovičová Lucie DospělíZ2 (30-39)ne
Havelka Daniel KOME klub KrasliceDospělíano
Heiserová Hana ChodovDospělíZ3 (40-49)ano
Heiserová Hanča ChodovDospělíZ1 (16-29)ano
Hovorková Barbora USK Akademik Cheb, z. s.DospělíZ1 (16-29)ano
Hron Petr New Roll RunnersDospělíM1 (16-29)ano
Chlad Miroslav Rozběhnito.cz - ChebDospělíM3 (40-49)ano
Jáglová Karla LibáDospělíZ5 (60plus)ano
Jirkal Tomáš DospělíM2 (30-39)ano
Klesnil Jaroslav Horní PochloviceDospělíM2 (30-39)ne
Královec Jiří AK SokolovDospělíM5 (60plus)ano
Kratochvílová Zuzana Frantiskovy LazneDospělíZ1 (16-29)ne
Kristenová Nela Triatlet KVDospělíZ2 (30-39)ano
Kulhánek Michal KV Arena Team Karlovy VaryDospělíM1 (16-29)ano
Kunciter Lukáš Seals runDospělíM1 (16-29)ano
Kunciterová Alena Seals runDospělíZ2 (30-39)ano
Kunzl Tomáš New Roll RunnersDospělíano
Kvasnička Dominik KV Arena Team Karlovy VaryDospělíano
Kvasničková Radka KV Arena Team Karlovy VaryDospělíZ3 (40-49)ano
Lang Tomáš ŠAK ChodovDospělíM3 (40-49)ano
Marek Adam PROFI SPORT ChebDospělíano
Maucher Blanka ChodovDospělíZ3 (40-49)ano
Merle Jakub KOME klub KrasliceDospělíM2 (30-39)ano
Mika Emil KolováDospělíM5 (60plus)ano
Molcarová Václava Rozbehnito.cz chebDospělíZ3 (40-49)ne
Naughton Marcela ChebDospělíZ3 (40-49)ano
Norek Jaroslav LubyDospělíM1 (16-29)ano
Novotný Jiří SokolovDospělíM2 (30-39)ano
Pavlinská Jana New Roll RunnersDospělíano
Pleskač Marek New Roll RunnersDospělíM2 (30-39)ano
Polák Filip KV Arena Team Karlovy VaryDospělíM1 (16-29)ano
Poláková Klára KV Arena Team Karlovy VaryDospělíano
Pöplová Romana ChodovDospělíZ4 (50-59)ano
Raclavský David ChebDospělíM2 (30-39)ano
Rančevová Simona Dospělíano
Richter Robert BukovanyDospělíM3 (40-49)ano
Skalický Pavel DospělíM2 (30-39)ano
Sklenář Lukáš Seals runDospělíM2 (30-39)ano
Soukupová Nikol SokolovDospělíZ2 (30-39)ano
Strnad David Tři SekeryDospělíM3 (40-49)ano
Stuchl Jindřich KV Arena Team Karlovy VaryDospělíM3 (40-49)ano
Svojtkova Martina ChebDospělíZ4 (50-59)ano
Šalátová Renata ChebDospělíZ3 (40-49)ano
Špidlíková Kristýna OstrovDospělíZ1 (16-29)ano
Štípek Petr KOME klub KrasliceDospělíM1 (16-29)ano
Štrbová Eliška TachovDospělíZ1 (16-29)ne
Štrbová Gabriela SokolovDospělíZ3 (40-49)ano
Švejdar Slávek KV Arena Team Karlovy VaryDospělíM3 (40-49)ano
Švejdarová Šárka KV Arena Team Karlovy VaryDospělíano
Tvaroužek Tomáš New Roll RunnersDospělíM1 (16-29)ano
Vaňková Klára HazlovDospělíZ1 (16-29)ano
Veselý Miroslav ŽluticeDospělíM1 (16-29)ano
Volfová Lucie SokolovDospělíZ2 (30-39)ano
vrba Karel Ak HabartovDospělíM4 (50-59)ano
Vysocká Dagmar ChebDospělíZ4 (50-59)ano
Werner Petr LubyDospělíM3 (40-49)ano
Závora Ivan Báječní v běhu OstrovDospělíM4 (50-59)ano