Startovní listina ADRA běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 266

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodSkupina 2Platba
Albasini Sofia GEPběh 5 km / 5k run
Alexander Daniel Prahaběh 5 km / 5k runne
Alexander Daniel Prahaběh 5 km / 5k runano
Alexander Daniel Prahaběh 5 km / 5k runne
Bahor Asja GEPběh 5 km / 5k run
Barták Jiří Prahaběh 5 km / 5k runne
Bejlovcova Ivana Brnokoloběžka dospělí / adults scooter půjčit koloběžkuano
Bejlovec Jiri Brnodětský koloběh / kids scooterpůjčit koloběžku
Bělunková Iva Praha 4dětský závod / race for kids
Bendová Barbora Praha 9běh 5 km / 5k runano
Bendovská Júlia Prahaběh 5 km / 5k runano
Bezděkovská Tereza Prahadětský závod / race for kids
Bezděkovský Ondřej Prahadětský závod / race for kids
Blahová Kateřina 2N Prahaběh 5 km / 5k run
Blűmelová Iva Kolínběh 5 km / 5k runano
Böhmová Lenka GEPběh 10 km / 10k run
Böhmová Veronika GEPběh 5 km / 5k run
Botezatu Andrei GEPběh 5 km / 5k run
Briššová Bianka Prahaběh 5 km / 5k runano
Brůha Tomáš Dachser Czech Republicběh 10 km / 10k run
Břínek Tmbk koloběžka dospělí / adults scooter půjčit koloběžku
Cajthamlová Markéta Passerinvest groupběh 5 km / 5k run
Cedidla Ondra Štěnovicedětský závod / race for kids
Cedidla Ondra Roztoky u Prahydětský koloběh / kids scooterpůjčit koloběžkuano
Cedidlová Eliška Roztoky u Prahydětský závod / race for kids
Cedidlová Eliška Roztoky u Prahydětský koloběh / kids scooterpůjčit koloběžkuano
Cigoš Bohumil Vracovběh 10 km / 10k run
Císařovská Nikola Prahaběh 10 km / 10k runano
Částka Jaroslav Adastra.oneběh 10 km / 10k runano
Čečrdle Jan Zápyběh 5 km / 5k runano
Daďová Andrea Fresh Runnersběh 10 km / 10k runano
Dalibor, Kašparová Matěj, Zuzana Zápyštafeta 2x5 km / 5k relay (2x5k)ano
Dařina Milan Prahaběh 5 km / 5k runano
Dařina Šimon Roztokyběh 5 km / 5k runano
Denemark Tomas DHLběh 10 km / 10k runano
Dimitrov Mihail běh 5 km / 5k runano
Dobiáš Max Trialpointdětský závod / race for kids
Dobiášová Maya Trialpointdětský závod / race for kids
Dokova-Petrova Danaila běh 5 km / 5k runano
Dolejš, Heczko Samuel, Alena Prahaštafeta 2x5 km / 5k relay (2x5k)ano
Dolejšová Eliška Prahadětský závod / race for kids
Dřevínek Filip Dukla Prahadětský závod / race for kids
Dřevínková Julie Dukla Prahadětský závod / race for kids
Dudal Daniel Prahadětský závod / race for kids
Dudal Daniel Prahadětský koloběh / kids scooter
Dudal Julia Prahadětský závod / race for kids
Dudal Julia Prahadětský koloběh / kids scooter
Duchoňová Marika Passerinvest Group, a.s.běh 5 km / 5k run
Dvořák David běh 5 km / 5k runano
Dvořáková Jana Dachser Czech Republicběh 5 km / 5k run
Eis Miloslav 2Nběh 10 km / 10k run
Eliášová Tereza běh 10 km / 10k runano
Emanuel, Filip Ľudovít, Süsmilich Řícanyštafeta 2x5 km / 5k relay (2x5k)ano
Emanuelova Sofie Ricanydětský závod / race for kids
Erben Václav Karlovy Varyběh 10 km / 10k runano
Fejfarová Karla Bonbonběh 5 km / 5k runano
Fleisznerová Bára Prahaběh 5 km / 5k runano
Foltýn Jakub běh 5 km / 5k runano
Francová Blanka Les Bonvivantsběh 5 km / 5k run
Froňková Jitka Dachser Czech Republicběh 5 km / 5k run
Fürst, Fürstová Lukáš, Monika Prahaštafeta 2x5 km / 5k relay (2x5k)ano
Fürstová Monika Kráska a zvířeštafeta 2x5 km / 5k relay (2x5k)ano
Gao Alessandro GEPběh 5 km / 5k run
Gavriněv, Marek Vojtěch, Jan Seznamštafeta 2x5 km / 5k relay (2x5k)ano
Gregorovič Tomáš běh 5 km / 5k runano
Handzel Jakub Pragueběh 10 km / 10k runano
Hanley Eoin GEPběh 10 km / 10k run
Hartman Šimon Dukla Prahadětský závod / race for kids
Hartmanová Kateřina Dukla Prahadětský závod / race for kids
Hartmanová Tereza Dukla Prahadětský závod / race for kids
Havelková Lenka běh 5 km / 5k runano
Heczko Alena štafeta 2x5 km / 5k relay (2x5k)ano
Heczko Robert Praha běh 10 km / 10k runano
Hejda Marek dětský závod / race for kids
Hejdová Karolína dětský závod / race for kids
Hejdová Katarína běh 5 km / 5k runano
Hess Daniel Prahadětský závod / race for kids
Hlava Milan Praha 4běh 10 km / 10k runano
Holeček Jan Dachser Czech Republicběh 5 km / 5k run
Holoubková Andrea Praha běh 10 km / 10k runano
Horsinková Kateřina Báječné ženy v běhuběh 10 km / 10k runano
Houšková Alice Praha 10běh 10 km / 10k runano
Houšková Tereza HC Hostivařběh 5 km / 5k runano
Hradecký Michal Přestavlky u Čerčankoloběžka dospělí / adults scooter
Hrdinka Filip Praha 10běh 10 km / 10k runano
Hrdinka Marek Praha 10běh 10 km / 10k runano
Hucl Matouš Plzeňběh 10 km / 10k run
Chabada Jan Turbo Roudnicedětský závod / race for kids
Chabada Jan Turbo Roudnicedětský závod / race for kids
Chabada Jan Turbo Roudnicedětský závod / race for kids
Chabada Jan Turbo Roudnicedětský závod / race for kids
Chabada Jan Turbo Roudnicedětský závod / race for kids
Chambers George Prahadětský závod / race for kids
Chambers Chris Prahaběh 5 km / 5k runano
Chejn Jiří běh 10 km / 10k runano
Chlapkova Barbora GEPběh 10 km / 10k run
Choděra, Kraják Radek, Pavel Brandýs nad Labemštafeta 2x5 km / 5k relay (2x5k)ano
Jarošová Kristýna Praha 5běh 10 km / 10k runano
Jasanská Lucie Prahaběh 5 km / 5k runano
Jasinski Adam běh 10 km / 10k runne
Jasinski Wiktor běh 5 km / 5k runne
Jenček Michal Prahaběh 10 km / 10k runano
Ježková Martina Lysá nad Labemběh 10 km / 10k runano
Jiřičná Dana Bonbon Prahaběh 10 km / 10k runano
Jonášová Petra Prahaběh 5 km / 5k runano
Jonczyová Monika běh 5 km / 5k runano
Junková Nikola Prahakoloběžka dospělí / adults scooter půjčit koloběžkuano
Kadlecova Monika Pim-bežecky klubběh 10 km / 10k runano
Kalábová Kateřina Velké Přílepykoloběžka dospělí / adults scooter půjčit koloběžkuano
Kašparová Zuzana Zápyštafeta 2x5 km / 5k relay (2x5k)ano
Klauzar Jasna GEPběh 10 km / 10k run
Kocian Ondřej Sokol Břevnovdětský závod / race for kids
Kolaříková Tereza Praha 4běh 5 km / 5k runano
Kolouchová Skarlet Prahaběh 10 km / 10k runano
Kolouchová Skarlet Prahadětský koloběh / kids scooterpůjčit koloběžku
Košťálová Simona Prahaběh 5 km / 5k runne
Kozojedova Magdalena funkcionalitaběh 10 km / 10k runano
Kraják Pavel Prahaštafeta 2x5 km / 5k relay (2x5k)ano
Králíček Martin Pohodářiběh 10 km / 10k runano
Krasnay Tomáš Adastra.oneběh 10 km / 10k runano
Křelinová Lenka DHL ITS Running clubběh 10 km / 10k runano
Kříhová Miroslava Prahaběh 5 km / 5k runano
Kšírová Romana Dachser Czech Republicběh 5 km / 5k run
Kubalová Nikola Passerinvest group, a.s.běh 5 km / 5k run
Kubová Adéla Prahadětský závod / race for kids
Kubový Ondřej Prahadětský závod / race for kids
Kudláčková Barbora Praha 9běh 5 km / 5k runano
Kudláčková Radka Praha 9běh 5 km / 5k runano
Kuncová Anežka Čelákovicekoloběžka dospělí / adults scooter půjčit koloběžkuano
Kunstát Jan dětský závod / race for kids
Kunstát Jiří dětský závod / race for kids
Kunstátová Kamila dětský závod / race for kids
Kunstátová Karolína dětský závod / race for kids
Lambert Jaroslav 2N Telekomunikaceběh 10 km / 10k run
Le Caroline GEPběh 5 km / 5k run
Leclerc Jean-Baptiste běh 10 km / 10k runano
Liskarova Irena Praha běh 5 km / 5k runano
Liškařová Zuzana Prahaběh 5 km / 5k runano
Ludvíková Aneta dětský závod / race for kids
Lupač Tomáš běh 10 km / 10k runano
Macháč Václav Fresh Runnersběh 10 km / 10k runano
Machačová Lucie 2Nběh 5 km / 5k run
Machálková Lucie běh 10 km / 10k runano
Machalová Markéta běh 5 km / 5k runano
Malá Eva Prahaběh 5 km / 5k runne
Marek Jan Televize Seznamštafeta 2x5 km / 5k relay (2x5k)ano
Marek Jiří Brymark Teamběh 10 km / 10k runano
Márová Kristýna běh 10 km / 10k runano
Michalíková Hana Dachser Czech Republicběh 5 km / 5k run
Mizerová Veronika Újezd pod Troskamiběh 5 km / 5k runano
Muijdermab Vilma Prahaběh 10 km / 10k runano
Nnaji Samuel Prahadětský závod / race for kids
Novotná Lucie Jičínběh 5 km / 5k runano
Nový Josef 2N týmběh 10 km / 10k run
Ochecová Markéta SK Jeseniova Prahadětský závod / race for kids
Ochocinska Paulina GEPběh 5 km / 5k run
Ovesný Petr 2N Telekomunikaceběh 10 km / 10k run
Pavla Bajuszová Prahaběh 5 km / 5k runne
Pavlík Dominik Prahaběh 5 km / 5k runano
Pavlík Martin Prahaběh 10 km / 10k runano
Pavlíková Lucie Praha běh 5 km / 5k runano
Pecníková Jana běh 10 km / 10k runano
Petrov Petar běh 5 km / 5k runano
Plaček Lukáš dětský závod / race for kids
Plačková Linda dětský závod / race for kids
Plesníková Hana GEPběh 10 km / 10k run
Pokorný Petr Tehovběh 10 km / 10k run
Pokorný Tomáš běh 10 km / 10k runne
Preslová Lenka Passerinvest Groupběh 10 km / 10k run
Purek Jan Dachser Czech Republicběh 10 km / 10k run
Rabarioelina Audrey GEPběh 5 km / 5k run
Rakova Iveta GEPběh 5 km / 5k run
Rieger Vojtěch Viktorka Žižkovdětský závod / race for kids
Richter Ondřej běh 5 km / 5k runano
Roberts Shaun běh 10 km / 10k runano
Rosenhoferová Aneta běh 10 km / 10k runano
Rozbroj Aleš ADRA Ostravaběh 10 km / 10k runano
Rozbroj Aleš ADRA Ostravakoloběžka dospělí / adults scooter půjčit koloběžkuano
Růžička Pavel běh 10 km / 10k runano
Sankovičová Kristýna Jičínběh 5 km / 5k runano
Semerádová Anna Prahaběh 5 km / 5k run
Semerádová Klára dětský závod / race for kids
Semerák Jaroslav Prahaběh 5 km / 5k run
Schreiberová Daniela Brandýs nad Labem koloběžka dospělí / adults scooter půjčit koloběžkuano
Siffermann Christina GEPběh 5 km / 5k run
Skrla Jonathan běh 5 km / 5k runano
Skrlová Cornelia dětský závod / race for kids
Slabová Adéla běh 10 km / 10k runano
Slezáková Andrea Hradec Královéběh 5 km / 5k runano
Smerdova Eva GEPběh 5 km / 5k run
Sojáková Barunka Praha 7dětský závod / race for kids
Sojáková Verunka Praha 7 dětský závod / race for kids
Soukalová Petra Opavaběh 10 km / 10k runano
Staněk Dušan Ostrava Factory Racingběh 10 km / 10k runano
Staněk Kamil PRAHAběh 10 km / 10k runano
Staňková Karolína Praha - Radotíndětský závod / race for kids
Staňková Kateřina Praha - Radotíndětský závod / race for kids
Staňková Kristýna PRAHAběh 5 km / 5k runano
Stašková Adéla Černošicedětský závod / race for kids
Stevens Nasiru běh 5 km / 5k runne
Stevens Ruth Dubnica nad Vahomdětský závod / race for kids
Stránská Anna Prahaběh 10 km / 10k runano
Strejc Václav prahaběh 5 km / 5k runano
Stryalová Lenka Nová Roleběh 5 km / 5k runano
Stušková Eva Černošiceběh 10 km / 10k run
Sysel Daniel Lázně Toušeňštafeta 2x5 km / 5k relay (2x5k)ano
Šafaříková Aneta 2N běh 10 km / 10k run
Šebelová Hana Prahaběh 5 km / 5k runano
Šedivý David Brnodětský závod / race for kids
Šíma Šimon TJ Popelovdětský závod / race for kids
Šimečková Veronika Prahakoloběžka dospělí / adults scooter půjčit koloběžkuano
Šimsa Jakub Štěnovicedětský závod / race for kids
Šimsa Jakub Štěnovicedětský koloběh / kids scooterano
Šimsa Vojtěch Štěnovicedětský závod / race for kids
Šimsa Vojtěch Štěnovicedětský koloběh / kids scooterpůjčit koloběžkuano
Šimsová Jitka Štěnoviceběh 5 km / 5k runano
Šimsová Jitka Štěnovicekoloběžka dospělí / adults scooter půjčit koloběžkuano
Šimsová Johanka Štěnovicedětský závod / race for kids
Šimsová Johanka Štěnovicedětský koloběh / kids scooterpůjčit koloběžkuano
Šmrha Michal běh 10 km / 10k runne
Štěpánová Jana Stará Boleslavběh 10 km / 10k runano
Štěpánová Zdeňka Praha 3běh 10 km / 10k runne
Štolfová Andrea Prahaběh 5 km / 5k runano
Švomová Veronika EPOběh 10 km / 10k runne
Tomanová Tereza Brandýs nad Labemdětský závod / race for kids
Trčka Jan Prahaběh 10 km / 10k runano
Trinh Hai An běh 10 km / 10k runano
Trnková Kateřina Prahaběh 10 km / 10k run
Tůmová Klára Prahaběh 5 km / 5k runano
Tykva Lukáš Rekordběh 5 km / 5k runano
Tykvová Markéta Rekordběh 10 km / 10k runano
Van Doorsselaere Marian GEPběh 10 km / 10k run
Vaněk Petr KOSTELEC NAD ORLICÍběh 5 km / 5k runano
Vaníčková Žaneta Pardubiceběh 5 km / 5k runano
Vápeník Šimon Prahadětský závod / race for kids
Vápeníková Klára Prahaběh 5 km / 5k runano
Vavrdová Ludmila Praha 4běh 5 km / 5k runano
Vavrdová Zuzana Praha 4běh 5 km / 5k runano
Vilikus Ondřej Praha 6běh 5 km / 5k runano
Vilikusová Veronika dětský závod / race for kids
Vlček Filip Brnoběh 10 km / 10k runne
Vlček Filip Brnoběh 10 km / 10k runano
Vobořil Marek dětský závod / race for kids
Vobořilová Jitka běh 10 km / 10k runano
Vobořilová Vendula dětský závod / race for kids
Vodňanská Zuzana GEPběh 5 km / 5k run
Voldřichová Petra Dachser Czech Republicběh 5 km / 5k run
Vomastek Petr TVANADEJE.CZ běh 10 km / 10k runano
Vrba Michal Plzeňběh 10 km / 10k runano
Vrba Michal Plzeňběh 5 km / 5k runano
Vrba Tadeáš Plzeňběh 10 km / 10k runano
Vrbová Monika Plzeňběh 5 km / 5k runano
Vyčichlo Tomáš běh 10 km / 10k runano
Wachtl Denis Praha Stodůlkyběh 10 km / 10k runne
Wesolowska Maja Prahaběh 10 km / 10k runano
Zaman Yul-Rahim GEPběh 10 km / 10k run
Zborková Anita Prahaběh 5 km / 5k runne
Zdrha Alojz Mariánské Lázněběh 5 km / 5k runano
Zelenková Julie Prahadětský závod / race for kids
Zemanová Petra 2Nběh 5 km / 5k run
Zigler Jan Nebušiceběh 10 km / 10k runano
Zigler Vendula Nebušiceběh 10 km / 10k runano
Zíková Markéta běh 5 km / 5k run
Zýka Vladimír FC Moutardeběh 5 km / 5k runano
Žďánská Anna Prahadětský závod / race for kids
Živčáková Štěpánka Jičínběh 5 km / 5k runano