Startovní listina Mělnický vinařský běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 81

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 2Platba
Blumentritova Simona Adventní běhání10 kmZ35plusano
Brtna František Velké Přílepy10 kmM50plusne
Bulan Jiří IronTIme test10 kmMdo39IZSne
Cibulková Hana Litoměřice10 kmZ35plusano
Cimlerová Lenka Roudnice nad Labem10 kmZ35plusano
Černá Jana Praha10 kmZ35plusne
Daňová Kateřina Litoměřice10 kmZ35plusne
Dočekal Jan Mělník10 kmMdo39ne
Dočekalová Jana Mělník10 kmZ35plusne
Dolejš Martin Mlazice10 kmMdo39ne
Dolejšová Monika Mělník - Praha 10 kmZdo35ano
Durdoňová Dominika Mělníkdětský 600holky 600
Gramskopf Leoš Mělník10 kmMdo39ano
Haklova Nelli Cítovdětský 600holky 600
Haklova Renata Cítov10 kmZ35plusano
Haklova Tess Cítovdětský 900holky 900
Hausman Martin Mělník10 kmM50plusne
Hejna Jan Říčany10 kmM40-49ano
Hušek Radek Kly10 kmM40-49ne
Kačer Ctibor Run the World10 kmMdo39ano
Klapačová Pavla Klapka tým Sukorady10 kmZ35plusano
Klepáčová Pavlína Roudnice nad Labem10 kmZ35plusano
Kobrle Daniel Mělník10 kmMdo39ne
Kocsisová Monika TT3 sports10 kmZ35plusano
Kovářová Pavla Roudnice nad Labem10 kmZdo35ne
Krsová Helena Dubá10 kmZ35plusne
Krupička František Krupičáci10 kmjuniořine
Krupička František Krupičáci10 kmM40-49IZSne
Krupička Jindřich Krupičácidětský 900kluci 900
Krzáková Martina Lemondice Česká Lípa 10 kmZdo35ne
Křemen Martin Klecany10 kmM50plusne
Kubešová Anna Šneci v běhu 10 kmZ35plusano
Kučera Miroslav Malé Žernoseky10 kmM50plusano
Lotterová Andrea Rtw10 kmZ35plusne
Majercik Miroslav Vsetaty10 kmMdo39ano
Málková Hanka Lemondice Česká Lípa 10 kmZdo35ne
Mašek Jiří Hořín 10 kmMdo39ne
Matoušek Jan Mělník10 kmM40-49ano
Michálek Michal Mlazice10 kmM40-49ne
Mojžíšová Barbora Mělník10 kmZdo35ano
Molek Jaroslav Běžecký klub Unipetrol10 kmM40-49IZSano
Myška Petr Mělník10 kmMdo39ano
Nesvadbová Eliška Žatec10 kmZdo35ne
Nová Gabriela Báječné ženy v běhu10 kmZ35plusano
Novák Josef NOVAKART.cz10 kmM50plusne
Nováková Jana Mělník10 kmZ35plusne
Novotna Gabriela Mělnik10 kmZdo35ano
Pecháčová Eva Velké Přílepy10 kmZ35plusne
Pekárková Blanka Baječné ženy v běhu 10 kmZ35plusano
Průcha Oldřich Kadaň10 kmM50plusano
Reutov Andrei Praha10 kmMdo39ano
Řeháková petra šneci v běhu10 kmZ35plusne
Řeháková petra šneci v běhu10 kmZ35plusano
Seidl Radim Zdiby10 kmM40-49ano
Sekerová Lada 10 kmZdo35ne
Stránská Petra Rungo Cvikov10 kmZ35plusne
Stránská Petra Cvikov10 kmZ35plusano
Stránský Jiří Cvikov10 kmM50plusne
Stránský Jiří Cvikov10 kmM50plusano
Stránský Michal Kometa Bethelem10 kmMdo39ano
Stránský Radek TJ Sokol Jestřabí Lhota10 kmM40-49ano
Suchardová Kateřina Děčín10 kmZdo35ne
Šašek Matěj Roudnice nad Labem10 kmMdo39ano
Šašková Kristýna Roudnice nad Labemdětský 600holky 600
Šašková Zuzana Roudnice nad Labem10 kmZdo35ne
Šesták Martin TJ EMĚ Mělník10 kmM50plusano
Šimonek Josef Mělník10 kmM40-49ne
Šindelářová Jana Šneci v běhu10 kmZdo35ano
Štefan Radim Run the World10 kmM40-49ne
Trhlík Jiří Plzeň10 kmM50plusano
Urbanová Johana 10 kmZdo35ano
Valtr Vladimír MP Praha10 kmM50plusIZSano
Vaněk Tomáš Ostrý10 kmMdo39ano
Váňová-Hluší Kateřina Lemondice Česká Lípa 10 kmZ35plusne
Vavřinová Lucie Mělník10 kmZdo35ne
Velčevová Dita Jevineves10 kmZdo35ano
Velčevová Jana 10 kmZdo35ano
Veselá Anita Mělník10 kmZ35plusne
Veselý Vladimír Hasiči Neratovice10 kmM40-49IZSne
Vostrá Mošovská Lucie Báječné ženy v běhu10 kmZ35plusano
Zatlukal Tomáš 10 kmMdo39ano