Startovní listina Mělnický vinařský běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 260

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 2Platba
Baloun Josef Račicedětský 300kluci 300
Baloun Petr Račicedětský 600kluci 600
Balounová Martina Račice10 kmZdo35ano
Barbořík Kristian Stará Boleslavdětský 300kluci 300
Barbořík Sebastian Stará Boleslavdětský 300kluci 300
Bartůněk Matěj dětský 300kluci 300
Baselová Marcela Kralupy nad Vltavou10 kmZdo35ano
Benedikt Matěj 10 kmMdo39ano
Blecha Martin Šviháci10 kmM50plusano
Blechová Lucie LBS Sport Team10 kmjuniorkyano
Blumentritova Simona Adventní běhání10 kmZ35-49ano
Bohoněk Miloš Run the World10 kmMdo39ano
Bohoňková Vendula Jilemnice10 kmZdo35ano
Bojadziev Nikolaj Melnik10 kmM50plusano
Bradáčová Martina MK Kladno10 kmZ35-49ano
Brtna František Velké Přílepy10 kmM50plusano
Cibulková Hana Litoměřice10 kmZ35-49ano
Cimlerová Lenka Roudnice nad Labem10 kmZ35-49ano
Cimrová Věra Mělník10 kmZ35-49ano
Coblová Štěpánka Lázně Toušeň10 kmZdo35ano
Čech Martin Říčany10 kmMdo39ano
Černá Eva 10 kmZ35-49ano
Černá Jana Praha10 kmZ35-49ne
Černý Ladislav 10 kmM50plusano
Červenková Pavlína Štětí10 kmZ35-49ano
Daňová Kateřina Litoměřice10 kmZ35-49ano
Dočekal Jan Mělník10 kmMdo39ano
Dočekalová Beáta dětský 600holky 600
Dočekalová Jana Mělník10 kmZ35-49ano
Dočekalová Julie dětský 300holky 300
Drahovzalová Julie dětský 300holky 300
Dubský Dalibor 10 kmM40-49
Dvořáková Eva Mělník10 kmZ35-49ano
Edrová Andrea 10 kmZ35-49ano
Fajgl Luboš Sokol Cítov10 kmM40-49IZSano
Fajglová Anna Sokol Cítovdětský 600holky 600
Fajglová Šárka Sokol Cítovdětský 300holky 300
Feistner Jiří AC Praha 189010 kmM40-49IZS
Fidrant Aleš Mělník10 kmMdo39ano
Fořtíková Maja Mělníkdětský 300holky 300
Gajdošík Miroslav Dolní Beřkovice10 kmM50plusano
Gramskopf Leoš Mělník10 kmMdo39ano
Gramskopf Lukáš dětský 900kluci 900
Gramskopf Vojtěch dětský 600kluci 600
Hájek Karel Strančice 10 kmM40-49ano
Hájková Šárka Velvary10 kmZ35-49ano
Hart Adam Hamráčekdětský 600kluci 600
Hart Michal Kyskovice10 kmMdo39ano
Hartová Ema Hamráčekdětský 600holky 600
Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy 10 kmM40-49ano
Haufová Jitka Kralupy nad Vltavou10 kmZ35-49ano
Haufová Klaudia Kralupydětský 300holky 300
Hausman Martin Mělník10 kmM50plusano
Havlíček Lukáš Mělník10 kmMdo39ano
Havlíčková Lada Kralupy nad Vltavou10 kmZ35-49ano
Havlíčková Tereza Mělníkdětský 600holky 600
Hejna Jan Říčany10 kmM40-49ano
Hliněná Kateřina LuigiCocoti - Mělník10 kmZdo35
Hronek Matěj Mělník10 kmjuniořiIZSano
Hrstka Kryštof dětský 600kluci 600
Hušek Jan Atletika Neratovicedětský 600kluci 600
Hušek Radek Kly10 kmM40-49ano
Hušek Radek Atletika Neratovice10 kmjuniořiano
Hušková Hana dětský 900holky 900
Chabada Jan TJ Sokol Roudnice nad Labemdětský 900kluci 900
Chocholová Jana Praha 910 kmZ35-49ano
Janda Petr Parta bez triček - Šumperk10 kmM50plusano
Jandová Lída Parta bez triček - Šumperk10 kmZ35-49ano
Jedlička Václav Jenichovdětský 300kluci 300
Jelínek Michal Mĕlník10 kmM40-49ano
Jelínek Roman Mělník10 kmM40-49ano
Jermanová Nina RunTheWorddětský 300holky 300
Jíra Jan Melnik10 kmMdo39ano
Jiráň Antonín RUNTHEWORLDdětský 600kluci 600
Jiráňová Tamara RUNTHEWORLD10 kmZ35-49ano
Kačer Ctibor Run the World10 kmMdo39ano
Kadlec Jiří Praha 710 kmMdo39ano
Karlíková Anna Praha 10 kmZdo35ano
Kašpar Jan VSK ELEKTRO PRAHA10 kmM40-49
Kašparová Anna BIKERANCHdětský 900holky 900
Kažmír Roman IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM10 kmM40-49
Kerner Matěj 10 kmMdo39ano
Kernerová Martina 10 kmZdo35ano
Kettnerová Kristýna Praha10 kmjuniorkyano
Kinkal Jindřich Obříství10 kmM40-49ano
Klepáčová Pavlína Roudnice nad Labem10 kmZ35-49ano
Klimeš Alexander dětský 600kluci 600
Kobrle Daniel Mělník10 kmMdo39ano
Kocsisová Monika TT3 sports10 kmZ35-49ano
Kočvarová Ladislava Strančice 10 kmZ35-49ano
Kofroň Radek Benátky nad Jizerou10 kmM40-49ano
Koláčný Václav PČR10 kmMdo39IZSano
Kolářová Julie Mělníkdětský 300holky 300
Kos Jan Mladá Boleslav10 kmMdo39ano
Koudelková Iva 10 kmZdo35ano
Kozáková Dáša 10 kmZ35-49ano
Kozáková Karolína Roudnice nad Labemdětský 600holky 600
Kozáková Martina Roudnice nad Labemdětský 900holky 900
Kožušník Jaroslav 10 kmM40-49
Kralova Veronika Zeleneč10 kmZ35-49ano
Krátká Kateřina Praha 4 Kamýkdětský 900holky 900
Krátká Lucie Praha 4 Kamýk10 kmZ35-49ne
Krátký Marek Praha 4 Kamýkdětský 600kluci 600
Krátký Martin Praha 4 Kamýk10 kmMdo39ano
Kratochvíl Filip Litoměřicedětský 300kluci 300
Kratoňová Michaela Run the World 10 kmZ35-49ano
Królová Hana Kralupy nad Vltavou10 kmZ35-49ano
Krupička František Krupičáci10 kmjuniořiano
Krupička František Krupičáci10 kmM40-49ano
Krzáková Martina Lemondice Česká Lípa 10 kmZdo35ano
Křemen Martin Klecany10 kmM50plusano
Kubešová Anna Šneci v běhu 10 kmZ35-49ano
Kubová Michaela IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM10 kmZ35-49
Kučera Miroslav Malé Žernoseky10 kmM50plusano
Kučera Miroslav Malé Žernosekydětský 600kluci 600
Kůla Jan Neratovice10 kmMdo39ano
Kuttelwascherová Martina Kladno10 kmZ35-49ano
Langerová Michaela Liběchov10 kmZ35-49ano
Ledinský Tomáš Parta bez triček10 kmjuniořiano
Lenochová Lenka Kozárovice, Zálezlice10 kmZ35-49ano
Levová Lucie Dolní Zimoř10 kmZ35-49ano
Lotterová Andrea Rtw10 kmZ35-49ano
Mach Pavel Praha10 kmM40-49ano
Machová Jana 10 kmZdo35ano
Majercik Miroslav Vsetaty10 kmMdo39ano
Malá Kateřina TOM a KČT Kralupy nad Vltavou10 kmZ35-49ano
Mališová Karla Sabzo10 kmZ50plusano
Málková Hanka Lemondice Česká Lípa 10 kmZdo35ano
Marčík Vladimír Praha10 kmMdo39ano
Maršálková Michala Praha10 kmZ35-49
Maříková Hana ZZS SČK10 kmZ50plusano
Maříková Viktorie Praha 8dětský 900holky 900
Mašek Jiří Hořín 10 kmMdo39ano
Mašek Martin Praha 510 kmM40-49ano
Matoušek Jan Mělník10 kmM40-49ano
Melichar Vladimír Luigi Cocotti10 kmMdo39ano
Michal Josef Mlazice10 kmM40-49ano
Michálek Michal Mlazice10 kmM40-49ano
Miler Jiří LAWI STARS10 kmM40-49
Mojžíšová Barbora Mělník10 kmZdo35ano
Molek Jaroslav Běžecký klub Unipetrol10 kmM40-49IZSano
Mraček Jan Mělník10 kmM50plusano
Mráziková Julie DPK Mělníkdětský 600holky 600
Mráziková Klaudie DPK Mělníkdětský 300holky 300
Myška Petr Mělník10 kmMdo39ano
Nesvadbová Eliška Žatec10 kmZdo35ano
Nová Gabriela Báječné ženy v běhu10 kmZ35-49ano
Novák Josef NOVAKART.cz10 kmM50plusano
Novák Lukáš Hoštka10 kmMdo39ano
Nováková Jana Mělník10 kmZ35-49ano
Odstrčil Petr Mělník10 kmM40-49
Oncirk Milan 10 kmMdo39ano
Oujeská Simona OOB ADAMOVdětský 900holky 900
Oujeský Dan OOB ADAMOVdětský 900kluci 900
Oujeský Lukáš OOB ADAMOVdětský 900kluci 900
Oujeský Tomáš OOB ADAMOV10 kmM40-49
Paříková Soňa Báječné ženy v běhu10 kmZ35-49ano
Pastyříková Vladimíra Zeleneč10 kmZ35-49ano
Pecháčová Eva Velké Přílepy10 kmZ35-49ano
Pekárková Blanka Baječné ženy v běhu 10 kmZ35-49ano
Podráská Lenka Nebužely10 kmZ35-49ano
Pračko Milan 10 kmMdo39ano
Prázný Michal Praha10 kmM40-49
Prchal Pavel 10 kmM40-49
Průcha Oldřich Kadaň10 kmM50plusano
Průchová Jana 10 kmZ35-49ano
Ráček Zdeněk 10 kmMdo39
Reutov Andrei Praha10 kmMdo39ano
Rokl Patrik Mělník10 kmMdo39ano
Rokos Milan Račice10 kmM40-49ano
Řeháková Petra šneci v běhu10 kmZ50plusano
Sankot Samuel Melnikdětský 300kluci 300
Seidl Radim Zdiby10 kmM40-49ano
Skokan Jan Sokol Roudnice n/L Atletikadětský 600kluci 600
Skokanová Štěpánka Sokol Roudnice n/L Atletikadětský 300holky 300
Slánská Katka nebužely10 kmZdo35ano
Slíva Jonáš Obřístvídětský 600kluci 600
Slíva Petr Hitrádio City 93710 kmM40-49ano
Smotlachová Evina Mělník10 kmZdo35ano
Spáčil Stanislav Praha10 kmMdo39
Srba Jaromír Praha 8 - Březiněves10 kmMdo39ano
Srbová Anežka Prahadětský 300holky 300
Srbová Eliška Prahadětský 300holky 300
Stanislav Martin Luigi Cocotti10 kmjuniořiano
Stanislav Ondřej dětský 900kluci 900
Strakoš Martin Příbor10 kmMdo39
Stránská Petra Cvikov10 kmZ50plusano
Stránský Jiří Cvikov10 kmM50plusano
Stránský Radek TJ Sokol Jestřabí Lhota10 kmM40-49ano
Suchý Michal Lawi Stars10 kmMdo39
Suchý Patrik Praha10 kmMdo39ano
Svatoň David TT3 sports10 kmM40-49ano
Szőkölová Kateřina Btníky10 kmZdo35ano
Šafránek Matěj SKI TEAMdětský 600kluci 600
Šafránek Štěpán SKI TEAMdětský 600kluci 600
Šafránková Bára SKI TEAMdětský 300holky 300
Šafránková Klára Jenštejn10 kmZ35-49ano
Šafránková Nikola Jenštejndětský 600holky 600
Šafránková Rita IThinkBeer10 kmZ35-49ano
Šebesta Václav Mělník10 kmMdo39ano
Šesták Martin TJ EMĚ Mělník10 kmM50plusano
Šesták Vojtěch Klub na Hřišti Velký Borek10 kmjuniořiano
Šíma Jiří Luigi Cocotti10 kmjuniořiano
Šiml Jan Novis TK Praha10 kmM50plusano
Šimonek Josef Mělník10 kmM40-49ano
Šístková Markéta Mělník10 kmZ35-49ano
Šnajdr Filip LuigiCocoti - Mělník10 kmM40-49
Šnajdr Matěj LuigiCocoti - Mělníkdětský 900kluci 900
Šnajdrová Dorota Mělníkdětský 300holky 300
Šporcl Radek Unipetrol Spolana10 kmM50plus
Štefan Filip dětský 600kluci 600
Štefan Jakub dětský 900kluci 900
Štefan Radim Run the World10 kmM40-49ano
Štelcíková Ludmila Rozárka10 kmZ35-49ano
Štěpnička Jan Přívory10 kmMdo39
Štruplová Eva Mělník10 kmZ35-49
Štruplová Nela Mělníkdětský 900holky 900
Táborská Julie TRIATHLON MĚLNÍKdětský 600holky 600
Táborský Robin Triathlon Mělníkdětský 300kluci 300
Tajč Jakub Nelahozeves - Lešanydětský 300kluci 300
Tajč Jan HH Smíchov10 kmM50plusano
Tajčová Johana HH Smíchovdětský 300holky 300
Topic Jiri Racice10 kmMdo39ano
Trhoň Jan SHM KLUB NERATOVICE10 kmM40-49
Trochta Pavel Klub na Hřišti Velký Borek10 kmM40-49ano
Urbánková Anna Řepín10 kmZdo35ano
Vabroušek Michal DUKLA PRAHA10 kmM40-49ano
Vabroušek Pavel RTW10 kmM40-49ano
Valda Jakub dětský 600kluci 600
Valda Pavel 10 kmM40-49ano
Valínová Dagmar Mělník10 kmZ35-49ano
Valtr Vladimír MP Praha10 kmM50plusIZSano
Vaněk Ondřej Ostrýdětský 600kluci 600
Vaněk Tomáš Ostrý10 kmMdo39ano
Vaňkát Honza Ekonom Praha Outdoor10 kmMdo39ano
Váňová-Hluší Kateřina Lemondice Česká Lípa 10 kmZ35-49ano
Verešová Věra Mělník10 kmZ35-49ano
Veselá Anita Mělník10 kmZ50plusano
Veselý Vladimír Hasiči Neratovice10 kmM40-49IZSano
Vít Filip Slivenecdětský 600kluci 600
Vít Jiří TONDA Sport Prušánky10 kmMdo39ano
Vítek Vojtěch Run the world10 kmMdo39ano
Vítová Helena Slivenec10 kmZ35-49ano
Vítová Klárka Slivenecdětský 600holky 600
Vojáček Aleš Praha10 kmM40-49ano
Vojáček Aleš Praha10 kmjuniořiano
Vostrá Mošovská Lucie Báječné ženy v běhu10 kmZ35-49ano
Zajíc Ondřej Praha10 kmM40-49
Zákora Adam Novakart.czdětský 600kluci 600
Zákora Lukáš Novakart.czdětský 600kluci 600
Zákorová Kateřina Novakart.cz10 kmZ35-49ano
Zapletal Pavel Zlate Hory10 kmMdo39ano
Zapletal Petr Zlate hory10 kmM50plusano
Zapp Max dětský 600kluci 600
Zappová Ella dětský 600holky 600
Zappová Sylva Melnik10 kmZ35-49ano
Zloský Ondřej Hostín10 kmMdo39
Zloský Šimon Hostíndětský 600kluci 600
Žákovec Jiří 10 kmM40-49
Žežulka Ríša Velký Borekdětský 600kluci 600ne