Startovní listina Krokudy Litoměřice

Počet přihlášených: 117

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Barnetová Kamila Báječné ženy v běhu10 kmZ35plusano
Beneš Viktor KB Střelka Brno10 kmMdo35
Beránek Antonín Litoměřicedětský 800 mkluci 5-9ano
Beránek Jan Litoměřicedětský 800 mkluci 0-4ano
Berrouche Faysal Ústí nad Labem-město10 kmM35plusano
Berrouche Lenka Ústí nad Labem-město10 kmZ35plusano
Blacha Ondrej 10 kmM35plusne
Bradáč Adam ASK Lovosicemládež 1600 mkluci 10-14
Bradáčová Hana Litoměřicedětský 800 mkluci 5-9
Burger Jonáš Teplicemládež 1600 mkluci 10-14
Burgerová Ema Teplicemládež 1600 mholky 10-14
Čedíková Barbora Michaela Litoměřicedětský 800 mkluci 5-9ano
Čedíková Viktorie Litoměřicedětský 800 mkluci 0-4ano
Černá Adéla Litoměřice 10 kmZdo35ano
Červenková Pavlína Štětí10 kmZ35plusano
Doležal Tomáš SK Tři sestry10 kmM35plus
Doležalová Liliana SK Tři sestrydětský 800 mkluci 0-4
Doležalová Nela SK Tři sestrydětský 800 mkluci 5-9
Ehrlich Jaroslav Rozběháme Kamenici, Stružnice10 kmM35plus
Ekrtová Jarka Running Lizard 10 kmZ35plusano
Filingr Aleš AC Ústí nad Labem10 kmMdo35ano
Foudová Lucie Litoměřicedětský 800 mkluci 5-9
Haasová Monika Running Lizard 10 kmZ35plusano
Hasenovičová Andrea Litoměřicedětský 800 mkluci 5-9ne
Hasenovičová Nicol Litoměřicedětský 800 mkluci 5-9ano
Holakovská Michaela Bolly Run Team Teplice10 kmZ35plusano
Holec Pavel UČČ Litoměřice10 kmM35plusano
Hrdina Martin Litoměřice10 kmM35plus
Hrdinová Tereza Magdaléna Litoměřicedětský 800 mkluci 5-9
Hromas Petr Křešice10 kmM35plusano
Hübst Zdeněk Kolín10 kmMdo35ano
Hübstová Petra Kolín10 kmZdo35ano
Illek Martin Litoměřice10 kmM35plusano
Illichmann Matěj Litoměřicedětský 800 mkluci 5-9ano
Illichmannová Bohdana Litoměřice10 kmZ35plusano
Imiálek Michal Litoměřice 10 kmM35plusano
Jehlička Jiří Jehla Team10 kmM35plusano
Jenšovský Viktor Litoměřice10 kmM35plusne
John Vladimír Lovosice10 kmMdo35
Kačic Oskar Leo Litoměřicedětský 800 mkluci 0-4ano
Kačic Vítězslav Litoměřice10 kmM35plusano
Kačur Dan ASK Lovosicemládež 1600 mkluci 10-14ano
Kačur Jan Litoměřice10 kmM35plusano
Kačur Radim ASK Lovosicemládež 1600 mkluci 10-14ano
Kačurová Petra Litoměřice10 kmZ35plusano
Kahounova Zdeňka Litomerice 10 kmZdo35ano
Kittlová Iva Bolly Run Team Teplice10 kmZ35plusano
Kloboučník Martin 10 kmMdo35
Klug Pavel Chotěšov10 kmM35plusano
Konvalinka Martin Kravaře v Čechách10 kmM35plusano
Korous Jan 10 kmMdo35
Kotková Petra Dolní Zálezly10 kmZdo35ano
Králová Jana 10 kmZ35plusne
Kubinec Václav Litoměřice10 kmM35plusano
Kučera Kryštof ASK Lovosicedětský 800 mkluci 5-9ano
Kučera Marek Tatranská strela10 kmMdo35ano
Kučerová Ema ASK Lovosicemládež 1600 mholky 10-14ano
Kulišová Gabriela Litoměřice10 kmZ35plusano
Kvičerová Kristina KRK Litoměřicedětský 800 mkluci 5-9
Lamoš Adam dětský 800 mkluci 5-9
Lamoš Jakub dětský 800 mkluci 5-9
Landa Lukáš Litoměřice10 kmM35plusano
Landa Patrik Litoměřice10 kmM35plusano
Matěcha David Teplice10 kmM35plus
Mertlova Monika 10 kmZ35plusne
Minář Václav Krupka10 kmM35plusano
Minaříková Kateřina Litoměřice10 kmZ35plusano
Minářová Karolína Krupkadětský 800 mkluci 5-9
Minářová Veronika Krupkadětský 800 mkluci 5-9
Musil Jiří Litoměřice10 kmM35plus
Muzičková Ilona Litoměřicedětský 800 mkluci 5-9ano
Muzičková Kateřina Litoměřicedětský 800 mkluci 5-9ano
Nováková Marcela Litoměřice10 kmZ35plusano
Pichňa Michal Litoměřice10 kmM35plusano
Pichňa Štěpán Švédsko10 kmMdo35ano
Pichňová Lucie Litoměřice10 kmZdo35ano
Pichňová Viktorie Josefina 10 kmZdo35
Pleyer Jakub 10 kmMdo35ne
Pleyer Jan 10 kmM35plusne
Pleyer Lukas 10 kmM35plusne
Pleyerova Katerina dětský 800 mkluci 0-4ne
Poláček Adam Litoměřice10 kmMdo35
Polan Michal KC Kutná Hora10 kmM35plusano
Porubová Ludmila Bohušovice nad ohří10 kmZ35plusano
Prochazka Ales 10 kmMdo35ne
Reinhartová Karina Lovosice10 kmZdo35
Rikl Milan Žitenická žihadla10 kmM35plusano
Rybáková Lenka KC Kutná Hora10 kmZdo35ano
Rybenská Michaela Bolly Run TeamTeplice10 kmZ35plusano
Řezníček Filip Running Lizard 10 kmM35plusano
Sikorová Lenka Musher klub JCC10 kmZdo35ano
Slezák Adam Litoměřice 10 kmMdo35ano
Slezáková Veronika Litoměřice 10 kmZdo35ne
Slunečko Tristan Litoměřicedětský 800 mkluci 5-9ano
Slunečková Zuzana Litoměřice10 kmZ35plusano
Spálenková Vladimíra Ústí nad Labem10 kmZ35plusano
Stehlík Radek Litoměřice10 kmM35plus
Steklá Jana Velký Újezd10 kmZdo35ano
Svačinová Ludmila 10 kmZdo35
Šetek Štěpán Litoměřice10 kmMdo35ano
Šimberský Pavel Litoměřice10 kmM35plus
Šímová Drahomíra Žitenice10 kmZ35plusano
Štěpková Monika Litoměřice10 kmZdo35ano
Štercl Marian Litoměřice10 kmM35plus
Šulíková Kateřina Úštěk mládež 1600 mholky 10-14ano
Taich Jaroslav Polepy-Okna10 kmM35plus
Tall Pavel Pivovar Moucha Praha Braník10 kmM35plusano
Vacovský Robert Litoměřice10 kmM35plus
Vakrčka Pavel Běhám za Litoměřice10 kmMdo35
Valenta Milan Litoměřice10 kmM35plus
Veselá Alice Michalovicedětský 800 mkluci 5-9
Veselý Vilém Michalovicedětský 800 mkluci 5-9
Vostřelová Zuzana 10 kmZdo35
Votroubek Mich Praha10 kmMdo35ano
Walderova Hana 10 kmZdo35ne
Žák Alexandr Litoměřicedětský 800 mkluci 5-9
Žák Richard Litoměřicemládež 1600 mkluci 10-14