Startovní listina Chodovská vlečka

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 59

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Audy Adam Habartovhlavní závodM1ano
Bašus Lubomír Kolováhlavní závodM1ano
Bechiňský Václav New Roll Runnershlavní závodM1ne
Bendová Lucie Samurai Gym hlavní závodZ2ano
Bendová Šárka Chodovhlavní závodZ1ano
Beránková Miriam CHODOVpřípravka I holky
Beránková Petra CHODOVstarší žákyně
Bokšayová Jiřina hlavní závodZ2ano
Bokšayová Monika Chodovhlavní závodZ2ne
Bokůvková Alena Chodov u Karlových Var 1hlavní závodZ2ne
Braunfuchsova Dagmar Chodovhlavní závodZ2ano
Bureš Radek New Roll Runnershlavní závodM1ano
Čekan Miroslav Ostrovhlavní závodM3ne
Dvořáková Lenka Chodovhlavní závodZ1ano
Hampejsová Martina Karlovy Varyhlavní závodZ1ano
Hlavsová Michaela Karlovy Varyhlavní závodZ1ano
Holeček František Triatlet Karlovy Varyhlavní závodM3ano
Horvath Martin Sak chodovhlavní závodM1ne
Housková Hana Chodovhlavní závodZ1ano
Hůrka Otakar Bike a Běh Ostrovhlavní závodM2ne
Jirsa Dominik Triatlet Karlovy Varypřípravka II kluci
Jirsa Kristijan Triatlet Karlovy Varypřípravka I kluci
Kalfář Jaroslav Chodovhlavní závodM2ne
Kiss Jiří Karate kllub Chodov a Hasiči Chodovhlavní závodM2ano
Kňava Martin Bike a Běh Ostrovhlavní závodM1ne
Korellusová Markéta Triatlet Karlovy Varyhlavní závodZ1ne
Královec Jiří AK Sokolovhlavní závodM3ano
Kristenová Nela Triatlet KVhlavní závodZ1ano
Kuchválek Ondřej Chodovpřípravka I kluci
Kuchválková Denisa Chodovpřípravka I holky
Kuchválková Jana Triatlet Karlovy Varyhlavní závodZ2ne
Kvapilová Gabriela Karlovy Varyhlavní závodZ2ano
Lang Tomáš ŠAK Chodovhlavní závodM2ano
Lochschmidt Fabian ŠAK Chodovstarší žáci
Maucher Blanka Chodovhlavní závodZ2ne
Merunka Jan ŠAK Chodovhlavní závodM1ne
Miková Tereza ŠAK Chodovpřípravka II holky
Miková Zuzana ŠAK Chodovpřípravka I holky
Nehybová Ilona Chodovhlavní závodZ2ano
Novotna Vera Bublavahlavní závodZ2ano
Palubjak Robert Chodovhlavní závodM1ano
Paluska František Hroznětínhlavní závodM2ano
Parth Ondřej Chodovhlavní závodM1ne
Parthová Simona Chodovhlavní závodZ2ano
Pizinger Patrik ŠAK Chodovhlavní závodM2ne
Pizingerová Magdalena Chodovhlavní závodZ2ne
Pöplová Romana Chranišovhlavní závodZ2ano
Pospisilova Alzbeta New Roll Runnershlavní závodZ2ano
Smutná Helena Chodovhlavní závodZ2ano
Smutná Tereza Chodovhlavní závodZ1ano
Soukup Luděk ŠAK Chodovhlavní závodM1ano
Soukup Vojtěch Chodovpřípravka I kluci
toman jaroslav zive sokolovskohlavní závodM1ne
Vachrlon Václav ŠAK Chodovhlavní závodM1ano
Válek Michal Chodovhlavní závodM2ano
Valková Andrea hlavní závodZ2ano
Vinterová Lenka Chodovhlavní závodZ2ne
Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club Chodovhlavní závodM2ne
Weissova Natalie Chodovmladší žákyně