Startovní listina Chodovská vlečka

Počet přihlášených: 94

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Audy Adam Habartovhlavní závodM1ano
Bašta Vojtěch Chodovhlavní závodM1
Bašus Lubomír Kolováhlavní závodM1ano
Bauer Miroslav Sokolovhlavní závodM2
Bauer Sandy LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodZ2
Bednárová, Záhrobský Michaela, Lukáš Karlovy Vary, AC Sparta Prahaštafeta
Bechiňský Václav hlavní závodM1
Bendová Šárka Chodovhlavní závodZ1ano
Bock Ines LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodZ2
Bock Jens LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodM3
Bock Maik LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodM1
Bokůvková Alena Chodov u Karlových Var 1hlavní závodZ2ne
Braum Zdeněk New Roll Runnershlavní závodM1
Braunfuchsova Dagmar Chodovhlavní závodZ2ano
Brožek Vítek WITTE BIKE TEAMhlavní závodM1ano
Brožková Štěpánka Ostrovhlavní závodZ1ano
Bureš Radek New Roll Runnershlavní závodM1ano
Coufal Jakub Witte Bike Teamhlavní závodM1ano
Čekan Miroslav Ostrovhlavní závodM4ano
Čočková Jana Nemocnice Ostrovhlavní závodZ2ano
Dvořák Oldřich Triatlet Karlovy Varyhlavní závodM4ano
Dvořáková Lenka Chodovhlavní závodZ1ano
Folvarčík Jiří ŠAK Chodovhlavní závodM1ano
Grosser Tomáš Karlovarský vegetariánhlavní závodM2ano
Hampejsová Martina Karlovy Varyhlavní závodZ1ano
Hataš Jiří Chodovhlavní závodM1ne
Havlinová Michaela Triatlet KVštafetaano
Holeček František Triatlet Karlovy Varyhlavní závodM4ano
Horváth Michal Chodovhlavní závodM1
Housková Hana Chodovhlavní závodZ1ano
Hůrka Otakar Bike a Běh Ostrovhlavní závodM2ne
Husáková Jana Chodovhlavní závodZ1
Kaden Dietmar LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodM3
Kalfář Jaroslav Chodovhlavní závodM2ano
Kincl Tomáš ŠAK Chodovhlavní závodM1
Kiss Jiří Karate kllub Chodov a Hasiči Chodovhlavní závodM2ano
Kňava Martin Bike a Běh Ostrovhlavní závodM1ano
Kolářík Martin hlavní závodM1
Koláříková Jaroslava hlavní závodZ1
Korellusová Markéta Triatlet Karlovy Varyštafetaano
Kowolowski Robert Chodovhlavní závodM1ne
Kozová Vendula Korejský Sršni hlavní závodZ1ano
Kožák Milan SC Start Karlovy Varyhlavní závodM3ano
Královec Jiří AK Sokolovhlavní závodM4ano
Krassa Manfred ŠAK Chodovhlavní závodM4ne
Kristenová Nela Triatlet KVhlavní závodZ1ano
Kubálek Petr Korejský Sršnihlavní závodM2ano
Kubín Michal hlavní závodM1
Kubínová Martina hlavní závodZ2
Kuchválková Jana Triatlet Karlovy Varyhlavní závodZ2ano
Kuneš Adam Korejský sršni hlavní závodM1ano
Kvasnička Dominik KV Arena Teamhlavní závodM1ano
Kvasničková Radka KV Arena Teamhlavní závodZ2ano
Lang Tomáš ŠAK Chodovhlavní závodM2ano
Lubinová Romana SC Start Karlovy Varyhlavní závodZ2ano
Macháček Marek Triatlet Karlovy Varyhlavní závodM2ano
Malý Lubomír Karlovy Varyhlavní závodM3
Meisner Simon LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodM3
Merunka Jan ŠAK Chodovhlavní závodM1ano
Mikeš Václav Sport Josefovhlavní závodM4ne
Molnárová Jana Čochtan team H. Slavkovhlavní závodZ1
Nehybová Ilona Chodovhlavní závodZ2ano
Nováček Jan LK Slovan Karlovy Varyhlavní závodM3
Omrai Jan TJ Slavoj Bečov n/Thlavní závodM2
Pacourek Petr TJ Počernyhlavní závodM3ano
Palubjak Robert Chodovhlavní závodM1ano
Paluska František Hroznětínhlavní závodM2ano
Parihuzič Dušan Živé Sokolovskohlavní závodM2ano
Pavlinská Jana New Roll Runnershlavní závodZ1
Pavlinský Vladimír Ostrovhlavní závodM2
Pizinger Patrik ŠAK Chodovhlavní závodM2ne
Pizingerová Magdalena Chodovhlavní závodZ2ne
Plášilová Jindřiška Kraslicehlavní závodZ2ano
Pöplová Romana Chranišovhlavní závodZ2ano
Pospisilova Alzbeta New Roll Runnershlavní závodZ2ano
Provazník David ŠAK Chodovhlavní závodM1
Provazníková Martina ŠAK Chodovhlavní závodZ2
Punčochář Jan hlavní závodM1
Sekyrová Ivana AK Sokolovhlavní závodZ2ne
Smutná Tereza Chodovhlavní závodZ1ano
Sokol Jan AK Sokolovhlavní závodM1ne
Soukup Luděk ŠAK Chodovhlavní závodM1ano
Srba Stanislav hlavní závodM1ne
Streichsbier Zdeněk hlavní závodM2
Šplinarová Jana SC Start Karlovy Varyhlavní závodZ2ano
Švejdar Slávek Triatlet Karlovy Varyhlavní závodM2ne
Tautenhahn Anja LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodZ1
Vachrlon Václav ŠAK Chodovhlavní závodM1ano
Válek Michal Chodovhlavní závodM2ano
Valjent Jiří Luky team Chodovhlavní závodM3ano
Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club Chodovhlavní závodM2ano
Vogel Marcel LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodM1
Wystrach Marek Loučkyhlavní závodM2ano
Wýstrach Pavel Loket hlavní závodM1ano