Startovní listina Chodovská vlečka

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 94

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Pizinger Patrik ŠAK Chodovhlavní závodM2ne
Soukup Luděk ŠAK Chodovhlavní závodM1ano
Pizingerová Magdalena Chodovhlavní závodZ2ne
Bauer Miroslav Sokolovhlavní závodM2
Hampejsová Martina Karlovy Varyhlavní závodZ1ano
Lang Tomáš ŠAK Chodovhlavní závodM2ano
Kiss Jiří Karate kllub Chodov a Hasiči Chodovhlavní závodM2ano
Vachrlon Václav ŠAK Chodovhlavní závodM1ano
Bašta Vojtěch Chodovhlavní závodM1
Nováček Jan LK Slovan Karlovy Varyhlavní závodM3
Kňava Martin Bike a Běh Ostrovhlavní závodM1ano
Braunfuchsova Dagmar Chodovhlavní závodZ2ano
Válek Michal Chodovhlavní závodM2ano
Bokůvková Alena Chodov u Karlových Var 1hlavní závodZ2ne
Hataš Jiří Chodovhlavní závodM1ne
Coufal Jakub Witte Bike Teamhlavní závodM1ano
Brožek Vítek WITTE BIKE TEAMhlavní závodM1ano
Brožková Štěpánka Ostrovhlavní závodZ1ano
Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club Chodovhlavní závodM2ano
Kalfář Jaroslav Chodovhlavní závodM2ano
Macháček Marek Triatlet Karlovy Varyhlavní závodM2ano
Valjent Jiří Luky team Chodovhlavní závodM3ano
Pospisilova Alzbeta New Roll Runnershlavní závodZ2ano
Koláříková Jaroslava hlavní závodZ1
Kolářík Martin hlavní závodM1
Pacourek Petr TJ Počernyhlavní závodM3ano
Wystrach Marek Loučkyhlavní závodM2ano
Wýstrach Pavel Loket hlavní závodM1ano
Krassa Manfred ŠAK Chodovhlavní závodM4ne
Molnárová Jana Čochtan team H. Slavkovhlavní závodZ1
Omrai Jan TJ Slavoj Bečov n/Thlavní závodM2
Smutná Tereza Chodovhlavní závodZ1ano
Husáková Jana Chodovhlavní závodZ1
Kubínová Martina hlavní závodZ2
Kubín Michal hlavní závodM1
Kuchválková Jana Triatlet Karlovy Varyhlavní závodZ2ano
Plášilová Jindřiška Kraslicehlavní závodZ2ano
Mikeš Václav Sport Josefovhlavní závodM4ne
Kaden Dietmar LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodM3
Bock Maik LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodM1
Vogel Marcel LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodM1
Bock Jens LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodM3
Meisner Simon LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodM3
Bauer Sandy LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodZ2
Tautenhahn Anja LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodZ1
Bock Ines LC Oelsnitz-Erzgebirgehlavní závodZ2
Kožák Milan SC Start Karlovy Varyhlavní závodM3ano
Lubinová Romana SC Start Karlovy Varyhlavní závodZ2ano
Palubjak Robert Chodovhlavní závodM1ano
Pöplová Romana Chranišovhlavní závodZ2ano
Grosser Tomáš Karlovarský vegetariánhlavní závodM2ano
Čočková Jana Nemocnice Ostrovhlavní závodZ2ano
Hůrka Otakar Bike a Běh Ostrovhlavní závodM2ne
Kvasnička Dominik KV Arena Teamhlavní závodM1ano
Kvasničková Radka KV Arena Teamhlavní závodZ2ano
Sekyrová Ivana AK Sokolovhlavní závodZ2ne
Čekan Miroslav Ostrovhlavní závodM4ano
Parihuzič Dušan Živé Sokolovskohlavní závodM2ano
Streichsbier Zdeněk hlavní závodM2
Audy Adam Habartovhlavní závodM1ano
Merunka Jan ŠAK Chodovhlavní závodM1ano
Housková Hana Chodovhlavní závodZ1ano
Nehybová Ilona Chodovhlavní závodZ2ano
Malý Lubomír Karlovy Varyhlavní závodM3
Paluska František Hroznětínhlavní závodM2ano
Punčochář Jan hlavní závodM1
Dvořáková Lenka Chodovhlavní závodZ1ano
Kubálek Petr Korejský Sršnihlavní závodM2ano
Kozová Vendula Korejský Sršni hlavní závodZ1ano
Švejdar Slávek Triatlet Karlovy Varyhlavní závodM2ne
Kuneš Adam Korejský sršni hlavní závodM1ano
Kristenová Nela Triatlet KVhlavní závodZ1ano
Bašus Lubomír Kolováhlavní závodM1ano
Bureš Radek New Roll Runnershlavní závodM1ano
Bendová Šárka Chodovhlavní závodZ1ano
Královec Jiří AK Sokolovhlavní závodM4ano
Sokol Jan AK Sokolovhlavní závodM1ne
Braum Zdeněk New Roll Runnershlavní závodM1
Pavlinská Jana New Roll Runnershlavní závodZ1
Pavlinský Vladimír Ostrovhlavní závodM2
Folvarčík Jiří ŠAK Chodovhlavní závodM1ano
Provazníková Martina ŠAK Chodovhlavní závodZ2
Provazník David ŠAK Chodovhlavní závodM1
Srba Stanislav hlavní závodM1ne
Kowolowski Robert Chodovhlavní závodM1ne
Dvořák Oldřich Triatlet Karlovy Varyhlavní závodM4ano
Šplinarová Jana SC Start Karlovy Varyhlavní závodZ2ano
Holeček František Triatlet Karlovy Varyhlavní závodM4ano
Bechiňský Václav hlavní závodM1
Kincl Tomáš ŠAK Chodovhlavní závodM1
Horváth Michal Chodovhlavní závodM1
Bednárová, Záhrobský Michaela, Lukáš Karlovy Vary, AC Sparta Prahaštafeta
Havlinová Michaela Triatlet KVštafetaano
Korellusová Markéta Triatlet Karlovy Varyštafetaano