Startovní listina Chodovská vlečka

hlavní závod

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 91

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Pizinger Patrik ŠAK ChodovM2ne
Soukup Luděk ŠAK ChodovM1ano
Pizingerová Magdalena ChodovZ2ne
Bauer Miroslav SokolovM2
Hampejsová Martina Karlovy VaryZ1ano
Lang Tomáš ŠAK ChodovM2ano
Kiss Jiří Karate kllub Chodov a Hasiči ChodovM2ano
Vachrlon Václav ŠAK ChodovM1ano
Bašta Vojtěch ChodovM1
Nováček Jan LK Slovan Karlovy VaryM3
Kňava Martin Bike a Běh OstrovM1ano
Braunfuchsova Dagmar ChodovZ2ano
Válek Michal ChodovM2ano
Bokůvková Alena Chodov u Karlových Var 1Z2ne
Hataš Jiří ChodovM1ne
Coufal Jakub Witte Bike TeamM1ano
Brožek Vítek WITTE BIKE TEAMM1ano
Brožková Štěpánka OstrovZ1ano
Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club ChodovM2ano
Kalfář Jaroslav ChodovM2ano
Macháček Marek Triatlet Karlovy VaryM2ano
Valjent Jiří Luky team ChodovM3ano
Pospisilova Alzbeta New Roll RunnersZ2ano
Koláříková Jaroslava Z1
Kolářík Martin M1
Pacourek Petr TJ PočernyM3ano
Wystrach Marek LoučkyM2ano
Wýstrach Pavel Loket M1ano
Krassa Manfred ŠAK ChodovM4ne
Molnárová Jana Čochtan team H. SlavkovZ1
Omrai Jan TJ Slavoj Bečov n/TM2
Smutná Tereza ChodovZ1ano
Husáková Jana ChodovZ1
Kubínová Martina Z2
Kubín Michal M1
Kuchválková Jana Triatlet Karlovy VaryZ2ano
Plášilová Jindřiška KrasliceZ2ano
Mikeš Václav Sport JosefovM4ne
Kaden Dietmar LC Oelsnitz-ErzgebirgeM3
Bock Maik LC Oelsnitz-ErzgebirgeM1
Vogel Marcel LC Oelsnitz-ErzgebirgeM1
Bock Jens LC Oelsnitz-ErzgebirgeM3
Meisner Simon LC Oelsnitz-ErzgebirgeM3
Bauer Sandy LC Oelsnitz-ErzgebirgeZ2
Tautenhahn Anja LC Oelsnitz-ErzgebirgeZ1
Bock Ines LC Oelsnitz-ErzgebirgeZ2
Kožák Milan SC Start Karlovy VaryM3ano
Lubinová Romana SC Start Karlovy VaryZ2ano
Palubjak Robert ChodovM1ano
Pöplová Romana ChranišovZ2ano
Grosser Tomáš Karlovarský vegetariánM2ano
Čočková Jana Nemocnice OstrovZ2ano
Hůrka Otakar Bike a Běh OstrovM2ne
Kvasnička Dominik KV Arena TeamM1ano
Kvasničková Radka KV Arena TeamZ2ano
Sekyrová Ivana AK SokolovZ2ne
Čekan Miroslav OstrovM4ano
Parihuzič Dušan Živé SokolovskoM2ano
Streichsbier Zdeněk M2
Audy Adam HabartovM1ano
Merunka Jan ŠAK ChodovM1ano
Housková Hana ChodovZ1ano
Nehybová Ilona ChodovZ2ano
Malý Lubomír Karlovy VaryM3
Paluska František HroznětínM2ano
Punčochář Jan M1
Dvořáková Lenka ChodovZ1ano
Kubálek Petr Korejský SršniM2ano
Kozová Vendula Korejský Sršni Z1ano
Švejdar Slávek Triatlet Karlovy VaryM2ne
Kuneš Adam Korejský sršni M1ano
Kristenová Nela Triatlet KVZ1ano
Bašus Lubomír KolováM1ano
Bureš Radek New Roll RunnersM1ano
Bendová Šárka ChodovZ1ano
Královec Jiří AK SokolovM4ano
Sokol Jan AK SokolovM1ne
Braum Zdeněk New Roll RunnersM1
Pavlinská Jana New Roll RunnersZ1
Pavlinský Vladimír OstrovM2
Folvarčík Jiří ŠAK ChodovM1ano
Provazníková Martina ŠAK ChodovZ2
Provazník David ŠAK ChodovM1
Srba Stanislav M1ne
Kowolowski Robert ChodovM1ne
Dvořák Oldřich Triatlet Karlovy VaryM4ano
Šplinarová Jana SC Start Karlovy VaryZ2ano
Holeček František Triatlet Karlovy VaryM4ano
Bechiňský Václav M1
Kincl Tomáš ŠAK ChodovM1
Horváth Michal ChodovM1