Startovní listina Vinohradská trojka

Studenti 3.LF UK / Students of 3rd FoM

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 167

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorie
Aschengeschvantner Roman muži
Atakhanova Anora ženy
Balcarová Barbora #pojdsemkamjdesženy
Bartek René muži
Bartoň Vít muži
Bártová Nikola #pojdsemkamjdesženy
Bašusová Michaela Poděbradyženy
Bažíková Tereza ženy
Beneš Pavel Praguemuži
Berec Šimon Praha 3muži
Bicanová Kateřina Prahaženy
Bilas René Prahamuži
Blahutová Barbora ženy
Burdová Simona Neratoviceženy
Burianová Michaela Burian Sportženy
Buzková Lenka praha ženy
Cachová Andrea ženy
Cvrčková Tereza ženy
Čalounová Kateřina Prahaženy
Čalounová Kateřina Prahaženy
Černovický Pavel Brnomuži
Černý Jan Hradec Královémuži
Čisláková Veronika Košiceženy
Čumpelík Jan-Jakub Čelákovicemuži
Debnar Martin Husinecmuži
Debnar Martin muži
Dinh Phuong Thao Prahaženy
Dinh Phuong Thao Prahaženy
Dohnálek Pavel IFMSAmuži
Doleček Jan Pardubický fanklub Lucie Kratochvílovémuži
Drahoš Jiří Praha 10muži
Durasova Eva praha ženy
Fecáková Kristína Košiceženy
Fellerová Zuzana ženy
Fišerová Adéla SK Jedničky Prahaženy
Gonzalez Vazquez Romina ženy
Gusiachkin Borys muži
Gvozdeva Alexandra ženy
Hajduková Michaela ženy
Hájková Tereza Liberecženy
Hanuščin Daniel Spišská Nová Vesmuži
Hanušová Viktorie ženy
Hestericová Alexandra ženy
Hettnerová Gabriela ženy
Hlaváč Vít A.C. Tepo Kladnomuži
Holinka Mikoláš muži
Holubcová Markéta Spartak Rokytnice nad Jizerouženy
Hronová Lucie Chrudim ženy
Hušek Matouš FK Lučanymuži
Jandová Kateřina ženy
Janota Petr muži
Ječná Aneta ženy
Jelínková Lenka ženy
Jiráková Pavla ženy
Juranová Magdalena ženy
Kavkova Marie ženy
Klíč Mikuláš Prahamuži
Klímová Rebecca ženy
Klinkovská Anna ženy
Kočí Klára Prahaženy
Koch Daniel muži
Kopecká Sára AK Pernáženy
Korček Ján Žilinamuži
Korený Dominik Podvysokámuži
Korol Alina Prahaženy
Kořínková Tereza Pardubickej lajfženy
Košíková Martina ženy
Kováčik Juraj Kostelec n.Č.l muži
Kozlová Lada SK Jedničky Prahaženy
Krivošová Patrícia Košiceženy
Kuchtová Barbora ženy
Kurková Anna ženy
Lauer David Prahamuži
Macháčková Petra Liberecženy
Malinová Anna Sejryženy
Marhefková Natália ženy
Maryško Štěpán Liberecmuži
Mastil Patrik muži
Materna Tomáš Prahamuži
Matouš Michael Prahamuži
Mihaldová Nikol ženy
Michalovová Magda České Budějoviceženy
Michalovová Magda České Budějoviceženy
Mikeš Ondřej Prahamuži
Miková Karolína Prahaženy
Mizner Jan Prahamuži
Mlíkovský Ondřej Praha muži
Moocová Alice ženy
Moučka Tomáš Prahamuži
Moudrý Martin Trimed pyčo! muži
Müller Jonathan muži
Mydlíková Katarína ASK Slavia Prahaženy
Němec Jan SK Jedničky Prahamuži
Němečková Barbora SK Jedničky Prahaženy
Neumannová Anežka ženy
Niesigová Lenka Sejryženy
Novotná Markéta Prahaženy
Novotný Jiří muži
Obšivač Matěj SK Jedničky Prahamuži
Olivíková Eliška ženy
Paulík Vít Prahamuži
Pavelková Anna Prahaženy
Pazdírek David Prahamuži
Perďochová Monika ženy
Pěstová Veronika sejryženy
Polášková Natálie ženy
Pončáková Kristýna ženy
Prcek Petr muži
Ptáčková Michaela ženy
Ptáčková Zuzana Šneci v běhuženy
Rosipal Dan muži
Rusnáková Alžbeta ženy
Řiháková Emma Prahaženy
Skácelová Zuzana Prahaženy
Slavík Stanislav Jenišovicemuži
Smetanová Marie ženy
Sobeková Simona ženy
Sobotková Anna ženy
Sojka Matěj Poděbradymuži
Sommer Vojtěch muži
Soukupová Kateřina sejryženy
Svobodová Adéla Hradec Královéženy
Šilhová Vanda Prahaženy
Šochmanová Barbora ženy
Šolcová Abigail TJ Liaz Jablonecženy
Šplíchalová Eliška ženy
Šrámek Jan muži
Šrámková Barbora Liberecženy
Šrámková Jitka ženy
Šťastný Ota Teplicemuži
Švec Jiří SK Jedničky Prahamuži
Švédová Barbora ženy
Takahashi Ryo Praha 4 Hodkovicemuži
Tesařová Kristýna Praha ženy
Trhlík Jakub Přerovmuži
Trnka Martin VSEOB 4. ročník, kruh 4muži
Typl Vojtěch Česká Třebovámuži
Ullrychová Eliška Děčínženy
Vacek Vojtěch muži
Vácha Michael Prahamuži
Valášek Martin SK Jedničky Prahamuži
Vanečko Martin muži
Vaňková Klára Hazlovženy
Vargová Veronika #pojdsemkamjdesženy
Veselý Jan muži
Vlk Robert praha muži
Vomela Michal muži
Yakubyak Iryna Prahaženy
Zahradnikova Lenka Kralupy n. Vlt.ženy
Zelíková Natálie ženy
Zumer Tomáš muži
Žampach Richard Osekmuži
Hrdlička Filip 2. ročník Všeobecnémuži
Píšová Barbora ženy
Česky´ Richard Benešovmuži
Drobil Tomáš muži
Drhlík Michal AFK Kunvaldmuži
Košinár Daniel PLZEŇmuži
Chudý Andrej Bratislavamuži
Astr Jiří III. fyziomuži
Makovička Radim Všeob 1muži
Shemesh Tomáš Všeob 1muži
Liland Arne muži
Pidhorocký Jan Všeob 4muži
Holubová Magda Všeob 4ženy
Barsová Karolína ženy
Hráček Tomáš Třebíčmuži