Startovní listina MTB XIII. Memoriál Fanyho Stelzera 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 185

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Dolejš Petr TepliceA - 76 kmM2Aano
Duchek Jiří KL sport MostA - 76 kmM2Aano
Erler Aleš HPM sport TepliceA - 76 kmM1Aano
Feix Ivo TepliceA - 76 kmM2Aano
Hron Zdeněk Regal Bike TepliceA - 76 kmM3Aano
Hrouda Robert A - 76 kmM2Aano
Hrubý Jaroslav KL sport MostA - 76 kmM3Aano
Chalupecký Lukáš Koloshop TeamA - 76 kmM2Aano
Jarolímek Jan Regalbike TepliceA - 76 kmM2Aano
Javůrek Tomáš LitvínovA - 76 kmM2Aano
Kaiser Jan KaiserteamA - 76 kmM2Aano
Kanis Jan HPM Sport TepliceA - 76 kmM2Aano
Kučerová Tamara Koloshop TeamA - 76 kmZ2Aano
Kypet Aleš M&T klikyA - 76 kmM2Aano
Leitermann David TepliceA - 76 kmM2Aano
Lukšan Patrik DěčínA - 76 kmM2Aano
Maršík Jaroslav Koloshop TeamA - 76 kmM2Aano
Novák Aleš Czech TallboysA - 76 kmM2Aano
Novák Jindřich originalky.czA - 76 kmM3Aano
Plch Marek RegalBikeA - 76 kmM2Aano
Rejcha Filip TepliceA - 76 kmM3Aano
Roneš Jiří LányA - 76 kmM2Aano
Sluka Milan TepliceA - 76 kmM3Aano
Sopoušek Vojtěch Ski a Bike Centrum RadotínA - 76 kmM1Aano
Šestal Radim TepliceB - 46 kmM2Bano
Tatíček Petr RAJEC TREKA - 76 kmM1Aano
Vojtek Petr KL Sport MostA - 76 kmM3Aano
Zeman Petr DubíA - 76 kmM2Aano
Bárta Luboš KL sport MostB - 46 kmM1Bano
Burdys Bronislav HrobB - 46 kmM3Bano
Cvejn Jan HZS UL-DCB - 46 kmM2Bano
Černý Liboslav LitoměřiceB - 46 kmM3Bano
Dvořák Jaroslav MostB - 46 kmM1Bano
Fuchs Franta TepliceB - 46 kmM2Bano
Hamsa Tomáš SKP TepliceB - 46 kmM2Bano
Hanzlíček Jaroslav TepliceB - 46 kmM1Bano
Hazucha Marek Usti nad LabemB - 46 kmM1Bano
Heidlberger Josef KošťanyB - 46 kmM3Bano
Hoffman Ladislav TepliceB - 46 kmM3Bano
Horák Lukáš MostB - 46 kmM1Bano
Chaluš Jaroslav Bejking TeamB - 46 kmM1Bano
Jonas Petr TepliceB - 46 kmM2Bano
Junek Petr KL MostB - 46 kmM3Bano
Karvay Drahomír Koloshop TeamB - 46 kmM2Bano
Kindl Lukas Kellys Bikeranch TeamB - 46 kmM1Bano
Kmoch Pavel Haj u DuchcovaB - 46 kmM3Bano
Koubek Michal SKP Sever TepliceB - 46 kmM1Bano
Kressl Josef B - 46 kmM2Bano
Kriz Martin Empty LegsB - 46 kmM2Bano
Kronich Josef DuchcovB - 46 kmM3Bano
Kubínek Petr TopTenTepliceB - 46 kmM2Bano
Lacina Petr HPM TepliceB - 46 kmM3Bano
Lőw Miroslav DuchcovB - 46 kmM1Bano
Madi Jaromír OsekB - 46 kmM2Bano
Malíř Pavel HPM sport TepliceB - 46 kmM1Bano
Maříková Barbora Bicykl Team Ústí nad LabemB - 46 kmZ1Bano
Moltaš Ivan JENOPTIKB - 46 kmM3Bano
Nejedlý Roman KOLOSHOPTEAMB - 46 kmM2Bano
Nevečeřal Lukáš Badminton ProboštovB - 46 kmM1Bano
Trunschka Tomáš OsekB - 46 kmM1Bano
Pavel Miroslav LitvínovB - 46 kmM3Bano
Pavlas Adam SKP Teplice SeverB - 46 kmM2Bano
Pavlas Josef ŽimB - 46 kmM1Bano
Pavlát Jan TepliceB - 46 kmM2Bano
Pešek Matěj Clubbox Václava PolákaB - 46 kmM1Bano
Pikart František STOPRO Bike TeamB - 46 kmM2Bano
Písař Martin SK Cyklo-RD PardubiceB - 46 kmM1Bano
Podzimková Kamila Rozběhej LitvínovB - 46 kmZ1B
Polák Karel BílinaB - 46 kmM2Bano
Port Pavel osekB - 46 kmM2Bano
Rusy Jakub LitoměřiceB - 46 kmM1Bano
Smělík Václav Usti nad LabemB - 46 kmM1Bano
Smíšek Tomáš SKP MostB - 46 kmM2Bano
Souček Petr BIKEMARAST TeamB - 46 kmM1Bano
Stárek Tomáš Regal BikeB - 46 kmM2Bano
Suchý Pavel JENOPTIKB - 46 kmM3Bano
Šidlo Zdeněk SKP MOSTB - 46 kmM3Bano
Šlapák Zdeněk Team bike PerštejnB - 46 kmM2Bano
Šulc David Dexter CyclingB - 46 kmM2Bano
Šulc Jiří OsekB - 46 kmM2Bano
Šulek Josef SK HříškovB - 46 kmM1Bano
Tabačko Šimon ebajk racingB - 46 kmM1Bano
Tácha Petr Dexter CyclingB - 46 kmM3Bano
Tintěra Radek HO Spartak Ústí n.LB - 46 kmM2Bano
Turynová Hana KELLYS BIKE RANCH TEAMB - 46 kmZ1Bano
Ulbrich Jiří Linde Racing TeamB - 46 kmM3Bano
Vaňková Agáta Triatlon Team LitvínovB - 46 kmZ3Bano
Vápeníková Jana Ústí nad LabemB - 46 kmZ3Bano
Veselý Miroslav Kl sport MostB - 46 kmM3Bano
Vyskočil Pavel MostB - 46 kmM2Bano
Znorovský Víťa Háj u DuchcovaB - 46 kmM3Bano
Zuna Aleš TisáB - 46 kmM2Bano
Zvolský Roman KELLYS BIKERANCH TEAMB - 46 kmM3Bano
Bříza Jaroslav TepliceC - 34 kmMano
Čermák Petr MostC - 34 kmMano
Hickl Jiří Louka u LitvínovaC - 34 kmMano
Honig Víťa Lokomotiva tepliceC - 34 kmMano
Janáček Jan #necosnohamaC - 34 kmMano
Janáček Petr TepliceC - 34 kmMano
Jarolím Pavel ProboštovC - 34 kmMano
Jerie Marek TJ MaglaC - 34 kmMano
Jeřábek Oldřich Bicykl team Ústí nad LabemC - 34 kmMano
Krása Jakub BílinaC - 34 kmMano
Kruliš Jan TJ Stadion LounyC - 34 kmMano
Kruliš Jan LounyC - 34 kmMano
Matúšová Tereza Baník OsekC - 34 kmŽano
Novák Zdeněk Brandýs n. L.C - 34 kmMano
Olah Dušan TepliceC - 34 kmMano
Pánek Tomáš Ústí nad LabemC - 34 kmMano
Dvořák Stanislav Regal BikeB - 46 kmM2Bne
Mařík Jan Bicykl Team Ústí nad LabemB - 46 kmM1Bne
Říha Jakub TepliceC - 34 kmMano
Říha Jan Nové Město v Krušných horáchC - 34 kmMano
Sluková Tereza Clubbox Václava PolákaC - 34 kmŽano
Švácha Pavel Cyklo Point Most RACING TEAMC - 34 kmMano
Vacková Pavla Koloshop TeamC - 34 kmŽano
Vachtlova Lenka C - 34 kmŽano
Vernerová Nikola JindřichovC - 34 kmŽano
Bradáč Jan HrobB - 46 kmM2B
Bradáčová Anna HrobC - 34 kmŽ
Linet Pavel Sport areál KlínyB - 46 kmM1Bne
Zauper Werner C - 34 kmM
Vojáček Miroslav DuchcovC - 34 kmM
Trojan Tomas Krušnohorský dvůrA - 76 kmM2Ane
Bula Ondřej TepliceA - 76 kmM1A
Blažek Rudolf DuchcovC - 34 kmM
Rosypal Ladislav MMB TřebeniceB - 46 kmM2Bne
Raus Oldřich MMB TřebeniceB - 46 kmM1Bne
Pecánek Jiří JenčiceB - 46 kmM2B
Granát David Ústí nad LabemA - 76 kmM2A
Kříž Petr TepliceA - 76 kmM1A
Blaschke Karel MoldavaB - 46 kmM1B
Hofman Petr Ústí nad LabemB - 46 kmM3B
Medvěd Miroslav MikulovB - 46 kmM2B
Bubla Jan Koloshop TeamB - 46 kmM2Bne
Bublová Naďa Koloshop TeamB - 46 kmZ2Bne
Bublová Petra Koloshop TeamB - 46 kmZ1Bne
Hasnedlová Iva DěčínB - 46 kmZ3B
Brengubát Josef LitvínovC - 34 kmM
Přibil Tomáš LitvínovA - 76 kmM2A
Jurča Karel B - 46 kmM1B
Kubík Petr A - 76 kmM2A
Míka Františe C - 34 kmM
Keimling Thomas StolpenA - 76 kmM2Ane
Dolecek Mario A - 76 kmM2A
Pravda Ivo A - 76 kmM3A
Partik Jakub A - 76 kmM1A
Liebscher Michael B - 46 kmM1B
Schinkoethe Ralf Petz RacingA - 76 kmM2A
Stádník Marek Dexter CyclingA - 76 kmM2A
Třešňák Jaroslav B - 46 kmM2B
Dvořák Jan B - 46 kmM1B
Voska Jiří A - 76 kmM3A
Pechar Bob B - 46 kmM3B
Truix Miloš B - 46 kmM2B
Němec Zdeněk B - 46 kmM2B
Krob Zdeněk B - 46 kmM3B
Bartoš Jan A - 76 kmM2A
Pražák Petr Praha 9A - 76 kmM2Ane
Stránský Jiří B - 46 kmM3B
Beneš Jiří B - 46 kmM2B
Fabišovský Ladislav Sweep Ultimate SportA - 76 kmM1Ane
Honzátko Jiří B - 46 kmM2Bne
Vebr Vladimír Rock Machine CyklomaxB - 46 kmM3Bne
Horáček Petr Dexter CyclingB - 46 kmM3B
Hora Zdeněk Cyklokemp Pod lipou Roudnice nad LabemA - 76 kmM3Ane
Brda Jan B - 46 kmM3B
Polan Miloslav B - 46 kmM3B
Černý Milan A - 76 kmM2A
Joukl Přemysl B - 46 kmM3B
Pšenička Ondřej B - 46 kmM3B
Vodochodský Vladimír HELLFISHA - 76 kmM2Ane
Šindelář Jiří A - 76 kmM1A
Meschkank Manuel Brigade BärenfelsB - 46 kmM1Bne
Horák Josef HPM SPORT TepliceB - 46 kmM1Bne
Špora Petr KošťanyB - 46 kmM3Bano
Pigl Jan C - 34 kmM
Bugar Roman tepliceB - 46 kmM3Bne
Hampl Michal Koloshop TeamA - 76 kmM2Ane
Marvan Vojta Hnizdil teamA - 76 kmM1Ane
Marvan Vojta Hnizdil teamA - 76 kmM1Ane
Matoušek Michal Hostomice nad BilinouA - 76 kmM2Ane
Pígl Jan TJ Stadion LounyC - 34 kmMano
Prokop Michal BIG SHOCK TEAMA - 76 kmM2Ane
Růžička Zbyněk SKI PAUDERA Staré SplavyC - 34 kmMne