Startovní listina MTB XIII. Memoriál Fanyho Stelzera 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 185

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Bárta Luboš KL sport MostB - 46 kmM1Bano
Bartoš Jan A - 76 kmM2A
Beneš Jiří B - 46 kmM2B
Blaschke Karel MoldavaB - 46 kmM1B
Blažek Rudolf DuchcovC - 34 kmM
Bradáč Jan HrobB - 46 kmM2B
Bradáčová Anna HrobC - 34 kmŽ
Brda Jan B - 46 kmM3B
Brengubát Josef LitvínovC - 34 kmM
Bříza Jaroslav TepliceC - 34 kmMano
Bubla Jan Koloshop TeamB - 46 kmM2Bne
Bublová Naďa Koloshop TeamB - 46 kmZ2Bne
Bublová Petra Koloshop TeamB - 46 kmZ1Bne
Bugar Roman tepliceB - 46 kmM3Bne
Bula Ondřej TepliceA - 76 kmM1A
Burdys Bronislav HrobB - 46 kmM3Bano
Cvejn Jan HZS UL-DCB - 46 kmM2Bano
Čermák Petr MostC - 34 kmMano
Černý Liboslav LitoměřiceB - 46 kmM3Bano
Černý Milan A - 76 kmM2A
Dolecek Mario A - 76 kmM2A
Dolejš Petr TepliceA - 76 kmM2Aano
Duchek Jiří KL sport MostA - 76 kmM2Aano
Dvořák Jan B - 46 kmM1B
Dvořák Jaroslav MostB - 46 kmM1Bano
Dvořák Stanislav Regal BikeB - 46 kmM2Bne
Erler Aleš HPM sport TepliceA - 76 kmM1Aano
Fabišovský Ladislav Sweep Ultimate SportA - 76 kmM1Ane
Feix Ivo TepliceA - 76 kmM2Aano
Fuchs Franta TepliceB - 46 kmM2Bano
Granát David Ústí nad LabemA - 76 kmM2A
Hampl Michal Koloshop TeamA - 76 kmM2Ane
Hamsa Tomáš SKP TepliceB - 46 kmM2Bano
Hanzlíček Jaroslav TepliceB - 46 kmM1Bano
Hasnedlová Iva DěčínB - 46 kmZ3B
Hazucha Marek Usti nad LabemB - 46 kmM1Bano
Heidlberger Josef KošťanyB - 46 kmM3Bano
Hickl Jiří Louka u LitvínovaC - 34 kmMano
Hoffman Ladislav TepliceB - 46 kmM3Bano
Hofman Petr Ústí nad LabemB - 46 kmM3B
Honig Víťa Lokomotiva tepliceC - 34 kmMano
Honzátko Jiří B - 46 kmM2Bne
Hora Zdeněk Cyklokemp Pod lipou Roudnice nad LabemA - 76 kmM3Ane
Horáček Petr Dexter CyclingB - 46 kmM3B
Horák Josef HPM SPORT TepliceB - 46 kmM1Bne
Horák Lukáš MostB - 46 kmM1Bano
Hron Zdeněk Regal Bike TepliceA - 76 kmM3Aano
Hrouda Robert A - 76 kmM2Aano
Hrubý Jaroslav KL sport MostA - 76 kmM3Aano
Chalupecký Lukáš Koloshop TeamA - 76 kmM2Aano
Chaluš Jaroslav Bejking TeamB - 46 kmM1Bano
Janáček Jan #necosnohamaC - 34 kmMano
Janáček Petr TepliceC - 34 kmMano
Jarolím Pavel ProboštovC - 34 kmMano
Jarolímek Jan Regalbike TepliceA - 76 kmM2Aano
Javůrek Tomáš LitvínovA - 76 kmM2Aano
Jerie Marek TJ MaglaC - 34 kmMano
Jeřábek Oldřich Bicykl team Ústí nad LabemC - 34 kmMano
Jonas Petr TepliceB - 46 kmM2Bano
Joukl Přemysl B - 46 kmM3B
Junek Petr KL MostB - 46 kmM3Bano
Jurča Karel B - 46 kmM1B
Kaiser Jan KaiserteamA - 76 kmM2Aano
Kanis Jan HPM Sport TepliceA - 76 kmM2Aano
Karvay Drahomír Koloshop TeamB - 46 kmM2Bano
Keimling Thomas StolpenA - 76 kmM2Ane
Kindl Lukas Kellys Bikeranch TeamB - 46 kmM1Bano
Kmoch Pavel Haj u DuchcovaB - 46 kmM3Bano
Koubek Michal SKP Sever TepliceB - 46 kmM1Bano
Krása Jakub BílinaC - 34 kmMano
Kressl Josef B - 46 kmM2Bano
Kriz Martin Empty LegsB - 46 kmM2Bano
Krob Zdeněk B - 46 kmM3B
Kronich Josef DuchcovB - 46 kmM3Bano
Kruliš Jan TJ Stadion LounyC - 34 kmMano
Kruliš Jan LounyC - 34 kmMano
Kříž Petr TepliceA - 76 kmM1A
Kubík Petr A - 76 kmM2A
Kubínek Petr TopTenTepliceB - 46 kmM2Bano
Kučerová Tamara Koloshop TeamA - 76 kmZ2Aano
Kypet Aleš M&T klikyA - 76 kmM2Aano
Lacina Petr HPM TepliceB - 46 kmM3Bano
Leitermann David TepliceA - 76 kmM2Aano
Liebscher Michael B - 46 kmM1B
Linet Pavel Sport areál KlínyB - 46 kmM1Bne
Lőw Miroslav DuchcovB - 46 kmM1Bano
Lukšan Patrik DěčínA - 76 kmM2Aano
Madi Jaromír OsekB - 46 kmM2Bano
Malíř Pavel HPM sport TepliceB - 46 kmM1Bano
Maršík Jaroslav Koloshop TeamA - 76 kmM2Aano
Marvan Vojta Hnizdil teamA - 76 kmM1Ane
Marvan Vojta Hnizdil teamA - 76 kmM1Ane
Mařík Jan Bicykl Team Ústí nad LabemB - 46 kmM1Bne
Maříková Barbora Bicykl Team Ústí nad LabemB - 46 kmZ1Bano
Matoušek Michal Hostomice nad BilinouA - 76 kmM2Ane
Matúšová Tereza Baník OsekC - 34 kmŽano
Medvěd Miroslav MikulovB - 46 kmM2B
Meschkank Manuel Brigade BärenfelsB - 46 kmM1Bne
Míka Františe C - 34 kmM
Moltaš Ivan JENOPTIKB - 46 kmM3Bano
Nejedlý Roman KOLOSHOPTEAMB - 46 kmM2Bano
Němec Zdeněk B - 46 kmM2B
Nevečeřal Lukáš Badminton ProboštovB - 46 kmM1Bano
Novák Aleš Czech TallboysA - 76 kmM2Aano
Novák Jindřich originalky.czA - 76 kmM3Aano
Novák Zdeněk Brandýs n. L.C - 34 kmMano
Olah Dušan TepliceC - 34 kmMano
Pánek Tomáš Ústí nad LabemC - 34 kmMano
Partik Jakub A - 76 kmM1A
Pavel Miroslav LitvínovB - 46 kmM3Bano
Pavlas Adam SKP Teplice SeverB - 46 kmM2Bano
Pavlas Josef ŽimB - 46 kmM1Bano
Pavlát Jan TepliceB - 46 kmM2Bano
Pecánek Jiří JenčiceB - 46 kmM2B
Pechar Bob B - 46 kmM3B
Pešek Matěj Clubbox Václava PolákaB - 46 kmM1Bano
Pígl Jan TJ Stadion LounyC - 34 kmMano
Pigl Jan C - 34 kmM
Pikart František STOPRO Bike TeamB - 46 kmM2Bano
Písař Martin SK Cyklo-RD PardubiceB - 46 kmM1Bano
Plch Marek RegalBikeA - 76 kmM2Aano
Podzimková Kamila Rozběhej LitvínovB - 46 kmZ1B
Polák Karel BílinaB - 46 kmM2Bano
Polan Miloslav B - 46 kmM3B
Port Pavel osekB - 46 kmM2Bano
Pravda Ivo A - 76 kmM3A
Pražák Petr Praha 9A - 76 kmM2Ane
Prokop Michal BIG SHOCK TEAMA - 76 kmM2Ane
Přibil Tomáš LitvínovA - 76 kmM2A
Pšenička Ondřej B - 46 kmM3B
Raus Oldřich MMB TřebeniceB - 46 kmM1Bne
Rejcha Filip TepliceA - 76 kmM3Aano
Roneš Jiří LányA - 76 kmM2Aano
Rosypal Ladislav MMB TřebeniceB - 46 kmM2Bne
Rusy Jakub LitoměřiceB - 46 kmM1Bano
Růžička Zbyněk SKI PAUDERA Staré SplavyC - 34 kmMne
Říha Jakub TepliceC - 34 kmMano
Říha Jan Nové Město v Krušných horáchC - 34 kmMano
Schinkoethe Ralf Petz RacingA - 76 kmM2A
Sluka Milan TepliceA - 76 kmM3Aano
Sluková Tereza Clubbox Václava PolákaC - 34 kmŽano
Smělík Václav Usti nad LabemB - 46 kmM1Bano
Smíšek Tomáš SKP MostB - 46 kmM2Bano
Sopoušek Vojtěch Ski a Bike Centrum RadotínA - 76 kmM1Aano
Souček Petr BIKEMARAST TeamB - 46 kmM1Bano
Stádník Marek Dexter CyclingA - 76 kmM2A
Stárek Tomáš Regal BikeB - 46 kmM2Bano
Stránský Jiří B - 46 kmM3B
Suchý Pavel JENOPTIKB - 46 kmM3Bano
Šestal Radim TepliceB - 46 kmM2Bano
Šidlo Zdeněk SKP MOSTB - 46 kmM3Bano
Šindelář Jiří A - 76 kmM1A
Šlapák Zdeněk Team bike PerštejnB - 46 kmM2Bano
Špora Petr KošťanyB - 46 kmM3Bano
Šulc David Dexter CyclingB - 46 kmM2Bano
Šulc Jiří OsekB - 46 kmM2Bano
Šulek Josef SK HříškovB - 46 kmM1Bano
Švácha Pavel Cyklo Point Most RACING TEAMC - 34 kmMano
Tabačko Šimon ebajk racingB - 46 kmM1Bano
Tácha Petr Dexter CyclingB - 46 kmM3Bano
Tatíček Petr RAJEC TREKA - 76 kmM1Aano
Tintěra Radek HO Spartak Ústí n.LB - 46 kmM2Bano
Trojan Tomas Krušnohorský dvůrA - 76 kmM2Ane
Truix Miloš B - 46 kmM2B
Trunschka Tomáš OsekB - 46 kmM1Bano
Třešňák Jaroslav B - 46 kmM2B
Turynová Hana KELLYS BIKE RANCH TEAMB - 46 kmZ1Bano
Ulbrich Jiří Linde Racing TeamB - 46 kmM3Bano
Vacková Pavla Koloshop TeamC - 34 kmŽano
Vachtlova Lenka C - 34 kmŽano
Vaňková Agáta Triatlon Team LitvínovB - 46 kmZ3Bano
Vápeníková Jana Ústí nad LabemB - 46 kmZ3Bano
Vebr Vladimír Rock Machine CyklomaxB - 46 kmM3Bne
Vernerová Nikola JindřichovC - 34 kmŽano
Veselý Miroslav Kl sport MostB - 46 kmM3Bano
Vodochodský Vladimír HELLFISHA - 76 kmM2Ane
Vojáček Miroslav DuchcovC - 34 kmM
Vojtek Petr KL Sport MostA - 76 kmM3Aano
Voska Jiří A - 76 kmM3A
Vyskočil Pavel MostB - 46 kmM2Bano
Zauper Werner C - 34 kmM
Zeman Petr DubíA - 76 kmM2Aano
Znorovský Víťa Háj u DuchcovaB - 46 kmM3Bano
Zuna Aleš TisáB - 46 kmM2Bano
Zvolský Roman KELLYS BIKERANCH TEAMB - 46 kmM3Bano