Startovní listina MTB XIII. Memoriál Fanyho Stelzera 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 63

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Bárta Luboš KL sport MostB - 46 kmM1Bne
Bříza Jaroslav TepliceC - 34 kmMne
Bubla Jan Koloshop TeamB - 46 kmM2Bne
Bublová Naďa Koloshop TeamB - 46 kmZ2Bne
Bublová Petra Koloshop TeamB - 46 kmZ1Bne
Cvejn Jan HZS UL-DCB - 46 kmM2Bne
Čermák Petr MostC - 34 kmMne
Černý Liboslav LitoměřiceB - 46 kmM3Bne
Duchek Jiří KL sport MostA - 76 kmM2Ane
Dvořák Jaroslav MostB - 46 kmM1Bne
Dvořák Stanislav Regal BikeB - 46 kmM2Bne
Fuchs Franta TepliceB - 46 kmM2Bne
Hamsa Tomáš SKP TepliceB - 46 kmM2Bne
Hanzlíček Jaroslav TepliceB - 46 kmM1Bne
Hazucha Marek Usti nad LabemB - 46 kmM1Bne
Hoffman Ladislav TepliceB - 46 kmM3Bne
Hron Zdeněk Regal Bike TepliceA - 76 kmM3Ane
Hrouda Robert A - 76 kmM2Ane
Jarolímek Jan Regalbike TepliceA - 76 kmM2Ane
Javůrek Tomáš LitvínovA - 76 kmM2Ane
Jeřábek Oldřich Bicykl team Ústí nad LabemC - 34 kmMne
Jonas Petr TepliceB - 46 kmM2Bne
Kaiser Jan KaiserteamA - 76 kmM2Ane
Karvay Drahomír Koloshop TeamB - 46 kmM2Bne
Keimling Thomas StolpenA - 76 kmM2Ane
Koubek Michal SKP Sever TepliceB - 46 kmM1Bne
Krása Jakub BílinaC - 34 kmMne
Kressl Josef B - 46 kmM2Bne
Kubínek Petr TopTenTepliceB - 46 kmM2Bano
Leitermann David TepliceA - 76 kmM2Ane
Lőw Miroslav DuchcovB - 46 kmM1Bne
Lukšan Patrik DěčínA - 76 kmM2Ane
Madi Jaromír OsekB - 46 kmM2Bne
Matúšová Tereza Baník OsekC - 34 kmŽne
Moltaš Ivan JENOPTIKB - 46 kmM3Bne
Nejedlý Roman KOLOSHOPTEAMB - 46 kmM2Bne
Novák Aleš Czech TallboysA - 76 kmM2Ane
Olah Dušan TepliceC - 34 kmMne
Pavel Miroslav LitvínovB - 46 kmM3Bne
Pavlas Adam SKP Teplice SeverB - 46 kmM2Bne
Pavlát Jan TepliceB - 46 kmM2Bne
Pikart František STOPRO Bike TeamB - 46 kmM2Bne
Písař Martin SK Cyklo-RD PardubiceB - 46 kmM1Bne
port pavel osekB - 46 kmM2Bne
Roneš Jiří LányA - 76 kmM2Ane
Rusy Jakub LitoměřiceB - 46 kmM1Bne
Růžička Zbyněk SKI PAUDERA Staré SplavyC - 34 kmMne
Říha Jakub TepliceC - 34 kmMne
Říha Jan Nové Město v Krušných horáchC - 34 kmMne
Smíšek Tomáš SKP MostB - 46 kmM2Bne
Souček Petr BIKEMARAST TeamB - 46 kmM1Bne
Stárek Tomáš Regal BikeB - 46 kmM2Bne
Suchý Pavel JENOPTIKB - 46 kmM3Bne
Šulc David Dexter CyclingB - 46 kmM2Bne
Šulc Jiří OsekB - 46 kmM2Bne
Tácha Petr Dexter CyclingB - 46 kmM3Bne
Tatíček Petr RAJEC TREKA - 76 kmM1Ane
Ulbrich Jiří Linde Racing TeamB - 46 kmM3Bne
Vachtlova Lenka C - 34 kmŽne
Vyskočil Pavel MostB - 46 kmM2Bne
Zeman Petr DubíA - 76 kmM2Ane
Znorovský Víťa Háj u DuchcovaB - 46 kmM3Bne
Zvolský Roman KELLYS BIKERANCH TEAMB - 46 kmM3Bne