Startovní listina MTB XIII. Memoriál Fanyho Stelzera 2018

B - 46 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 101

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Šestal Radim TepliceM2Bano
Bárta Luboš KL sport MostM1Bano
Burdys Bronislav HrobM3Bano
Cvejn Jan HZS UL-DCM2Bano
Černý Liboslav LitoměřiceM3Bano
Dvořák Jaroslav MostM1Bano
Fuchs Franta TepliceM2Bano
Hamsa Tomáš SKP TepliceM2Bano
Hanzlíček Jaroslav TepliceM1Bano
Hazucha Marek Usti nad LabemM1Bano
Heidlberger Josef KošťanyM3Bano
Hoffman Ladislav TepliceM3Bano
Horák Lukáš MostM1Bano
Chaluš Jaroslav Bejking TeamM1Bano
Jonas Petr TepliceM2Bano
Junek Petr KL MostM3Bano
Karvay Drahomír Koloshop TeamM2Bano
Kindl Lukas Kellys Bikeranch TeamM1Bano
Kmoch Pavel Haj u DuchcovaM3Bano
Koubek Michal SKP Sever TepliceM1Bano
Kressl Josef M2Bano
Kriz Martin Empty LegsM2Bano
Kronich Josef DuchcovM3Bano
Kubínek Petr TopTenTepliceM2Bano
Lacina Petr HPM TepliceM3Bano
Lőw Miroslav DuchcovM1Bano
Madi Jaromír OsekM2Bano
Malíř Pavel HPM sport TepliceM1Bano
Maříková Barbora Bicykl Team Ústí nad LabemZ1Bano
Moltaš Ivan JENOPTIKM3Bano
Nejedlý Roman KOLOSHOPTEAMM2Bano
Nevečeřal Lukáš Badminton ProboštovM1Bano
Trunschka Tomáš OsekM1Bano
Pavel Miroslav LitvínovM3Bano
Pavlas Adam SKP Teplice SeverM2Bano
Pavlas Josef ŽimM1Bano
Pavlát Jan TepliceM2Bano
Pešek Matěj Clubbox Václava PolákaM1Bano
Pikart František STOPRO Bike TeamM2Bano
Písař Martin SK Cyklo-RD PardubiceM1Bano
Podzimková Kamila Rozběhej LitvínovZ1B
Polák Karel BílinaM2Bano
Port Pavel osekM2Bano
Rusy Jakub LitoměřiceM1Bano
Smělík Václav Usti nad LabemM1Bano
Smíšek Tomáš SKP MostM2Bano
Souček Petr BIKEMARAST TeamM1Bano
Stárek Tomáš Regal BikeM2Bano
Suchý Pavel JENOPTIKM3Bano
Šidlo Zdeněk SKP MOSTM3Bano
Šlapák Zdeněk Team bike PerštejnM2Bano
Šulc David Dexter CyclingM2Bano
Šulc Jiří OsekM2Bano
Šulek Josef SK HříškovM1Bano
Tabačko Šimon ebajk racingM1Bano
Tácha Petr Dexter CyclingM3Bano
Tintěra Radek HO Spartak Ústí n.LM2Bano
Turynová Hana KELLYS BIKE RANCH TEAMZ1Bano
Ulbrich Jiří Linde Racing TeamM3Bano
Vaňková Agáta Triatlon Team LitvínovZ3Bano
Vápeníková Jana Ústí nad LabemZ3Bano
Veselý Miroslav Kl sport MostM3Bano
Vyskočil Pavel MostM2Bano
Znorovský Víťa Háj u DuchcovaM3Bano
Zuna Aleš TisáM2Bano
Zvolský Roman KELLYS BIKERANCH TEAMM3Bano
Dvořák Stanislav Regal BikeM2Bne
Mařík Jan Bicykl Team Ústí nad LabemM1Bne
Bradáč Jan HrobM2B
Linet Pavel Sport areál KlínyM1Bne
Rosypal Ladislav MMB TřebeniceM2Bne
Raus Oldřich MMB TřebeniceM1Bne
Pecánek Jiří JenčiceM2B
Blaschke Karel MoldavaM1B
Hofman Petr Ústí nad LabemM3B
Medvěd Miroslav MikulovM2B
Bubla Jan Koloshop TeamM2Bne
Bublová Naďa Koloshop TeamZ2Bne
Bublová Petra Koloshop TeamZ1Bne
Hasnedlová Iva DěčínZ3B
Jurča Karel M1B
Liebscher Michael M1B
Třešňák Jaroslav M2B
Dvořák Jan M1B
Pechar Bob M3B
Truix Miloš M2B
Němec Zdeněk M2B
Krob Zdeněk M3B
Stránský Jiří M3B
Beneš Jiří M2B
Honzátko Jiří M2Bne
Vebr Vladimír Rock Machine CyklomaxM3Bne
Horáček Petr Dexter CyclingM3B
Brda Jan M3B
Polan Miloslav M3B
Joukl Přemysl M3B
Pšenička Ondřej M3B
Meschkank Manuel Brigade BärenfelsM1Bne
Horák Josef HPM SPORT TepliceM1Bne
Špora Petr KošťanyM3Bano
Bugar Roman tepliceM3Bne