Startovní listina OC GALERIE TEPLICE letní trail show Teplický půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 220

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Apolen Jan KadaňBěh 3 kmmužiano
Balcarová Romana PrahaBěh se psem 3 kmženyano
Bareš Miloslav Tým EdgewellBěh 9 kmmužiano
Barochovská Andrea Běh 9 kmženyano
Barsová Barbora TepliceBěh 21 kmženyano
Bennour Enis TepliceBěh 3 kmmužiano
Beran Lukáš LEGOBěh 21 kmmužine
Blažek Ladislav Knihy DobrovskýBěh 21 kmmužiano
Blažková Iva Tým EdgewellBěh 3 kmženyano
Čermák Ondřej SRTG LitvínovBěh 9 kmmužine
Čermi Team Míša Galerie TepliceBěh 3 kmženyano
Čermi Team Tom Galerie TepliceBěh 3 kmmužiano
Diepoldová Monika Tým EdgewellBěh 3 kmženyano
Divišová Efi Plzeň Běh se psem 9 kmženyne
Doležal Tomáš TepliceBěh 9 kmmužiano
Doležalová Radka Běh 9 kmženyano
Drvota Zdeněk MaLé-RBěh 21 kmmužiano
Drvotová Richterová Martina MaLé-RBěh 21 kmženyano
Duben Jiří TepliceBěh 9 kmmužiano
Duben Petr TepliceDětský běh starší (2000-2011)kluci staršíano
Duben Zdeněk TepliceDětský běh (2012-2018)kluci mladšíano
Duka Petr Tým EdgewellBěh 3 kmmužiano
Fišer Kryštof ÚAPSBěh 9 kmmužiano
Hampl Ondřej Běh 9 kmmužiano
Musilová Eva Gymnázium Děčín Běh 9 kmženyne
Havel Jan BURGER KINGBěh 3 kmmužiano
Herman Kamil MostBěh 9 kmmužiano
Horský Jakub Tým EdgewellBěh 3 kmmužiano
Hudek Ondřej BURGER KINGBěh 3 kmmužiano
Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE Běh 21 kmmužiano
Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE Běh 3 kmmužiano
Jaroš David Supermarket KorzoBěh 3 kmmužiano
Jaroš Michal TepliceDětský běh (2012-2018)kluci mladšíano
Javorová Petra Luční ChvojnoBěh se psem 9 kmženyano
Kafka Josef RaidLight teamBěh 9 kmmužiano
Kafka Josef RaidLight teamBěh 3 kmmužiano
Karásková Monika OhníčBěh se psem 9 kmženyne
Karičková Helena KrupkaDětský běh starší (2000-2011)holky staršíano
Kobližek Šimon USK PROVODBěh 3 kmmužiano
Kořínková Marta DubíBěh 21 kmženyne
Koštial Zpěváková Lucie Běh 9 kmženyano
Kratochvílová Markéta Tým EdgewellBěh 3 kmženyano
Křivohlavá Jiřina KrupkaBěh se psem 9 kmženyano
Křivohlavá Kateřina KrupkaBěh se psem 3 kmženyano
Křivohlavá Vendula KrupkaBěh se psem 9 kmženyano
Kubištová Michaela Ústí nad LabemBěh 9 kmženyano
Kugler Teodor Ústí nad LabemDětský běh (2012-2018)kluci mladšíano
Kuznetsova Yullia Tým EdgewellBěh 9 kmženyano
Kytýr Pavel SRTG TepliceBěh 21 kmmužiano
Löbl Jakub Lagarto CaféBěh 9 kmmužiano
Malínský Bronislav SoběslavBěh 21 kmmužiano
Maňák Luboš Magistrát města MostuBěh 21 kmmužiano
Mareš Petr MostBěh 21 kmmužine
Minaříková Michaela Supermarket KorzoBěh 9 kmženyano
Mottl Jan LitvínovBěh 21 kmmužiano
Mrnková Věra BK LounyBěh 21 kmženyne
Němcová Leona Tým EdgewellBěh 3 kmženyano
Neuman Jan Ústí nad LabemBěh 21 kmmužiano
Neumanová Adéla USK ProvodBěh 9 kmženyano
Novák Lubomír ČSPOTV, ch.o.Běh 9 kmmužiano
Novotná Adéla ChomutovBěh se psem 3 kmženyne
Novotná Jana/ Jessy ChomutovBěh se psem 9 kmženyano
Novotná Petra Tým EdgewellBěh 3 kmženyano
Novotný Miroslav Daniel Spartan Training Group TepliceBěh 9 kmmužiano
Obioma Alex KrupkaDětský běh starší (2000-2011)kluci staršíano
Olšer Tomáš AK DUCHCOVBěh 9 kmmužiano
Paatzová Martina VchyniceBěh 21 kmženyano
Pechová Jana Tým EdgewellBěh 3 kmženyano
Pencova Jitka Decin 2Běh se psem 3 kmženyne
Pock Milan MostBěh 9 kmmužiano
Podzimková Kamila Rozběhej Litvínov Běh 9 kmženyano
Rada Jan Sportisimo Hvězdy - BŽBBěh 21 kmmužiano
Rada Sebastian Sportisimo HvězdičkaBěh 3 kmmužiano
Máří co Září Galerie TepliceBěh 9 kmženyano
Raditsch Marek PrahaBěh 9 kmmužiano
Raditsch Tereza PrahaBěh 9 kmženyne
Renglová Kateřina TepliceDětský běh (2012-2018)holky mladšíano
Růžička Jan Růža Galerie TepliceBěh 9 kmmužiano
Sapoušek Miroslav MostBěh 21 kmmužiano
Sapoušková Lenka MostBěh 9 kmženyano
Schubertová Marcela BílinaBěh 9 kmženyne
Slepčík Sebastin KrupkaDětský běh starší (2000-2011)kluci staršíano
Slepčíková Katrin KrupkaDětský běh starší (2000-2011)holky staršíano
Stejskal Jakub KadaňBěh 21 kmmužiano
Stellnerová Miroslava Tým EdgewellBěh 3 kmženyano
Steska Vladimír TepliceBěh 21 kmmužiano
Stumpf Michal MostBěh 21 kmmužiano
Suchý Daniel Tým EdgewellBěh 9 kmmužiano
Svoboda Jan Teplice Běh 21 kmmužiano
Škarohlíd Mirek Ústí nad LabemBěh 21 kmmužiano
Šmid Tadeáš Ústí nad LabemDětský běh starší (2000-2011)kluci staršíano
Špírek/ Hany Michal MaLé-RBěh se psem 9 kmmužiano
Špírková Lenka MaLé-RBěh se psem 9 kmženyano
Šroufek Jaroslav Lagarto CaféBěh 9 kmmužiano
Štěpánková Martina JirkovBěh se psem 3 kmženyano
Tržilova Jana Ústi nad LabemBěh se psem 3 kmženyne
Unger Miroslav MostBěh 21 kmmužiano
V Míša Galerie TepliceBěh 3 kmženyano
Vaiglová Petra Tým EdgewellBěh 3 kmženyano
Váňa Matěj TepliceBěh 21 kmmužiano
Vaněk Pravoslav DubíBěh 9 kmmužiano
Vencour Karel TepliceBěh 21 kmmužiano
Vidovič Ilija Tým EdgewellBěh 3 kmmužiano
Vítková Zuzana MostBěh 21 kmženyano
Vlačihová Božena Povrlske běhnyBěh 21 kmženyano
Vodička Pavel MostBěh 21 kmmužine
Volák Josef MostBěh 3 kmmužiano
Volf Miroslav Běžci ChomutovBěh se psem 3 kmmužiano
Volf Miroslav Běžci ChomutovBěh se psem 21 kmmužiano
Vorliček Rudolf BK BěkodoBěh 9 kmmužiano
Zalewská Natálie Tým EdgewellBěh 3 kmženyano
Záruba Jan Knihy DobrovskýBěh 3 kmmužiano
Zárubová Miluše Knihy DobrovskýBěh 3 kmženyano
Zenk Tomáš TepliceBěh 9 kmmužiano
Zenková Denisa TepliceDětský běh (2012-2018)holky mladšíano
Zenková Denisa TepliceBěh 9 kmženyano
Handl Ivo BílinaBěh 9 kmmužiano
Vargová Jana Ústí nad LabemBěh 9 kmženyne
Talacková Olivie ÚAPSBěh 3 kmženyano
Talacková Alexandra Ústí nad LabemBěh 9 kmženyano
Talacko Oskar ÚAPSBěh 3 kmmužiano
Talacko Jaroslav Ústí nad LabemBěh 21 kmmužiano
Štraubová Jitka Sk Betyna Kamenický ŠenovBěh 3 kmženyne
Svobodová Martina TepliceBěh 3 kmženyne
Stakičová Adriana Běh 3 kmženyano
Rejmanová Martina Běh 3 kmženyano
Ptáčková Kateřina Rozběháme Česko - LiberecBěh 21 kmženyne
Kubáš Aleš MostBěh 21 kmmužiano
Chaloupková Tereza Dětský běh (2012-2018)holky mladšíano
Hrbáček Jan Ústí nad LabemBěh 21 kmmužiano
Fišerová Gabriela Ústí nad LabemBěh se psem 3 kmženyne
Brož Jiří Gymnázium DěčínBěh 9 kmmužine
Bauerová Jitka Tým EdgewellBěh 3 kmženyano
Brožková Kateřina MostDětský běh (2012-2018)holky mladšíano
Brožková Milena MostBěh 9 kmženyne
Černý Martin TepliceBěh 21 kmmužine
Fejfarová Jana DubíBěh 9 kmženyne
Fejfarová Lenka DubíDětský běh (2012-2018)holky mladšíano
Fílová Jana BK Běkodo TepliceBěh 9 kmženyano
Krajňák Pavel TepliceBěh 9 kmmužine
Michalec Martin Tým EdgewellBěh 9 kmmužiano
Novotný Adam ChomutovBěh 9 kmmužiano
Ptáčková Jana Už tam budeeem?!Běh 3 kmženyano
Ptáčková Jana Už tam budeeem?!Běh 9 kmženyne
Raichl Mikuláš TepliceBěh 21 kmmužine
Raskina Marina Tým EdgewellBěh 9 kmženyano
Snížek Vlastimil Teplice Běh 21 kmmužine
Sobecká Jarmila USK Provod Ústi nad LabemBěh 21 kmženyne
Turek Martin Galerie TepliceBěh 9 kmmužiano
Urbanová Denisa DubíBěh 9 kmženyne
Visňa Lukáš Galerie TepliceBěh 9 kmmužiano
Vorlíčková Ella SchellerhauBěh 3 kmženyano
Vorlíček Roman SchellerhauBěh 3 kmmužine
Okuliarová Emma Dětský běh (2012-2018)holky mladšíano
Křížová Libuše KrupkaBěh 3 kmženyano
Jadavanová Julie Dětský běh (2012-2018)holky mladšíano
Jadavan Jiří Dětský běh starší (2000-2011)kluci staršíano
Hrubec Matěj Dětský běh (2012-2018)kluci mladšíano
Benešová Barbora TepliceDětský běh (2012-2018)holky mladšíano
Kinclová Nikola SK Doubravan ÚjezdBěh 9 kmženyano
Zachariášová Iveta MostBěh se psem 3 kmženyano
Janeček Emil MostBěh se psem 3 kmmužiano
Shi David TepliceBěh 3 kmmužiano
Shi Zuzana TepliceBěh 3 kmženyano
Blažek Dominik TepliceBěh 3 kmmužiano
Zajíček Jiří Běh 21 kmmužine
Polanský Tomáš Premiere Cinemas TepliceBěh 21 kmmužiano
Tůma Dominik Premiere Cinemas TepliceBěh 21 kmmužiano
Hlisníková Anna Marie LoTe TepliceDětský běh starší (2000-2011)holky staršíano
Minaříková Michaela TepliceBěh 3 kmženyne
Čvančara Tomáš TepliceDětský běh starší (2000-2011)kluci staršíano
Veselá Eliška AniDefBěh se psem 3 kmženyano
Jelínková Michaela AniDefBěh se psem 3 kmženyano
Hyhlanová Petra AniDefBěh se psem 3 kmženyano
Kokšálová Michaela LitvínovBěh 9 kmženyne
Kovářová Ing. Michaela LounyBěh se psem 9 kmženyne
Gruber Radek Běžci ChomutovBěh 21 kmmužiano
Školová Barbora TepliceBěh se psem 3 kmženyano
Aberle Petr DuchcovBěh 9 kmmužine
Beltrami David AniDefBěh 9 kmmužiano
Stehlíková Adéla AniDefBěh se psem 3 kmženyano
Nádvornik Iveta AniDefBěh 3 kmženyano
Laloučková Michaela Ústí nad LabemBěh 21 kmženyne
Krištof Vladislav Rozběháme TepliceBěh 3 kmmužine
Vintera Daniel Tym Galerie TepliceBěh 3 kmmužiano
Šnajdrová Nela TepliceBěh 3 kmženyne
Procházková Linda Jablonec nad NisouBěh 3 kmženyne
Horáková Monika HradištkoDětský běh (2012-2018)holky mladšíano
Valoušek Miroslav Háj u DuchcovaBěh 9 kmmužine
Kulhan Tobiáš LEGODětský běh (2012-2018)kluci mladšíano
Beranová Anna LEGODětský běh starší (2000-2011)holky staršíano
Ptáček Daniel TepliceBěh 9 kmmužine
Jícha Zdeněk TepliceBěh 21 kmmužine
Walter Antonín TepliceBěh 9 kmmužine
Nobst Pavel ChomutovBěh 9 kmmužine
Nobstová Dita ChomutovBěh 3 kmženyne
Nobstová Nikol ChomutovDětský běh starší (2000-2011)holky staršíano
Partíková Ivana SKP Sever TepliceBěh 9 kmženyano
Partík Šimon TepliceDětský běh (2012-2018)kluci mladšíano
Štilip Ondřej TepliceBěh 3 kmmužiano
Koblížek Šimon Běh 9 kmmuži
Špirochová Lucie Běh 21 kmženy
Jansa Martin Běh 21 kmmuži
Vinkler Jaroslav Běh 3 kmmuži
Volečková Veronika Dětský běh starší (2000-2011)holky starší
Volečková Eliška Dětský běh starší (2000-2011)holky starší
Vinkler Jaroslav Dětský běh starší (2000-2011)kluci starší
Vinkler Jakub Dětský běh starší (2000-2011)kluci starší
Koblížek Mikuláš Běh 3 kmmuži
Roszypalová Linda Dětský běh (2012-2018)holky mladší
Malchusová Zuzana Dětský běh starší (2000-2011)holky starší
Morvay Martin Běh 9 kmmuži
Morvay Jan Běh 3 kmmuži
Morvay Martin Běh 3 kmmuži
Pospíšilová Kateřina Dětský běh (2012-2018)holky mladší
Janota Filip Dětský běh starší (2000-2011)kluci starší
Zárubová Miluše Dětský běh starší (2000-2011)holky starší
Bílá Klára Dětský běh starší (2000-2011)holky starší
Huša Marek Dětský běh starší (2000-2011)kluci starší
Hušová Markéta Dětský běh starší (2000-2011)holky starší