Startovní listina OC GALERIE TEPLICE letní trail show Teplický půlmaraton

Běh 9 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 60

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Bareš Miloslav Tým Edgewellmužiano
Barochovská Andrea ženyano
Čermák Ondřej SRTG Litvínovmužine
Doležal Tomáš Teplicemužiano
Doležalová Radka ženyano
Duben Jiří Teplicemužiano
Fišer Kryštof ÚAPSmužiano
Hampl Ondřej mužiano
Musilová Eva Gymnázium Děčín ženyne
Herman Kamil Mostmužiano
Kafka Josef RaidLight teammužiano
Koštial Zpěváková Lucie ženyano
Kubištová Michaela Ústí nad Labemženyano
Kuznetsova Yullia Tým Edgewellženyano
Löbl Jakub Lagarto Cafémužiano
Minaříková Michaela Supermarket Korzoženyano
Neumanová Adéla USK Provodženyano
Novák Lubomír ČSPOTV, ch.o.mužiano
Novotný Miroslav Daniel Spartan Training Group Teplicemužiano
Olšer Tomáš AK DUCHCOVmužiano
Pock Milan Mostmužiano
Podzimková Kamila Rozběhej Litvínov ženyano
Máří co Září Galerie Tepliceženyano
Raditsch Marek Prahamužiano
Raditsch Tereza Prahaženyne
Růžička Jan Růža Galerie Teplicemužiano
Sapoušková Lenka Mostženyano
Schubertová Marcela Bílinaženyne
Suchý Daniel Tým Edgewellmužiano
Šroufek Jaroslav Lagarto Cafémužiano
Vaněk Pravoslav Dubímužiano
Vorliček Rudolf BK Běkodomužiano
Zenk Tomáš Teplicemužiano
Zenková Denisa Tepliceženyano
Handl Ivo Bílinamužiano
Vargová Jana Ústí nad Labemženyne
Talacková Alexandra Ústí nad Labemženyano
Brož Jiří Gymnázium Děčínmužine
Brožková Milena Mostženyne
Fejfarová Jana Dubíženyne
Fílová Jana BK Běkodo Tepliceženyano
Krajňák Pavel Teplicemužine
Michalec Martin Tým Edgewellmužiano
Novotný Adam Chomutovmužiano
Ptáčková Jana Už tam budeeem?!ženyne
Raskina Marina Tým Edgewellženyano
Turek Martin Galerie Teplicemužiano
Urbanová Denisa Dubíženyne
Visňa Lukáš Galerie Teplicemužiano
Kinclová Nikola SK Doubravan Újezdženyano
Kokšálová Michaela Litvínovženyne
Aberle Petr Duchcovmužine
Beltrami David AniDefmužiano
Valoušek Miroslav Háj u Duchcovamužine
Ptáček Daniel Teplicemužine
Walter Antonín Teplicemužine
Nobst Pavel Chomutovmužine
Partíková Ivana SKP Sever Tepliceženyano
Koblížek Šimon muži
Morvay Martin muži