Startovní listina Český kros Labské pískovce

Počet přihlášených: 224

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Aberle Petr DuchcovBěh 15 kmmužiano
Jahn Angela LSV PirnaBěh 22,5 kmženyne
Auerbach Sonja LSV PirnaBěh 45 kmženyne
Bába Marek Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmužine
Baková Martina Vrtule FerdinandovBěh se psem 15 kmženyano
Barnetová Kamila LitoměřiceBěh 15 kmženyne
Bárta Miroslav SK MAXTRI LiberecBěh 15 kmmužine
Bartáková Jana Česká LípaBěh 7,5 kmženyano
Bartl Martin Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmužine
Bártlová Klára Jablonec nad NisouBěh 22,5 kmženyne
Bártová Ivana SK MAXTRI LIBERECBěh 15 kmženyne
Belšán Tomáš Rozběháme TepliceBěh 15 kmmužine
Beránek Lukáš Loko BerounBěh 22,5 kmmužiano
Berrouche Lenka USK PROVOD Ústí nad Labem Běh 45 kmženyano
Bezděk Miroslav PrahaBěh 22,5 kmmužine
Bičíková Ivana Horní StudenecBěh 15 kmženyne
Branda Karel Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmužine
Červinková Martina AXABěh 7,5 kmženyne
Ciml Michal Běh 7,5 kmmužine
Müller Cornelia TUS Einheit WehlenBěh 15 kmženyne
Čermák Michal SemilyBěh 22,5 kmmužine
Černecký Vladan Ústí nad Labem Běh 22,5 kmmužine
Dirk Walter Skilifte-telnice.deBěh 15 kmmužiano
Dlouhý Jan Skláři TepliceBěh 7,5 kmmužine
Dobrý Martin noha nohu mineBěh 45 kmmužine
Doubek Zdeněk Doubek TeamBěh 45 kmmužiano
Doubková Darina Doubek TeamBěh 45 kmženyano
Effmert Marek Nový BorBěh 22,5 kmmužine
Ehrlich JAROSLAV Kb Kamenický šenovBěh 22,5 kmmužine
Růžička Jan Usti Nad LabemBěh 7,5 kmmužine
Kracmanová Hana Kamenické běhnyBěh 7,5 kmženyne
Eulitz Carsten Koma Gera OCRBěh 45 kmmužiano
Fialová Eva MC DěčínBěh se psem 7,5 kmženyne
Filípek Milan ŘíčanyBěh 15 kmmužine
Filipová Vladimíra Běh 7,5 kmženyne
Fraňková Alexandra HoroguruBěh 7,5 kmženyne
Friese Toni KönigsbrückBěh 45 kmmužine
Gäbler Andreas LC Auensee LeipzigBěh 45 kmmužine
Gittlerová Jana Biatlon LiberecBěh 15 kmženyne
Gittlerová Jitka Biatlon LiberecBěh 7,5 kmženyne
Groulík Václav Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmužiano
Groulík Vít Ústí nad LabemBěh 7,5 kmmužiano
Groulíková Adéla Ústí nad LabemBěh 7,5 kmženyano
Gruntova Dana StrekovBěh 15 kmženyne
Gubanová Michaela MOSTBěh 7,5 kmženyne
Hampejsová Martina ŠNECI na MAXBěh 22,5 kmženyne
Hanzlová Michaela TřinecBěh 22,5 kmženyne
Havlová Kateřina Loko BerounBěh 7,5 kmženyano
Havránková Nikola Ferrum RacingBěh 7,5 kmženyne
Henych Miloslav TepliceBěh se psem 22,5 kmmužiano
Hercíková Jana Benátky nad JizerouBěh 7,5 kmženyne
Hingar Milos Aussig RunnersBěh 45 kmmužine
Hladíková Marcela ChabařoviceBěh 7,5 kmženyne
Holý Jan ChomutovBěh 22,5 kmmužiano
Hörichs Gunther LSV PirnaBěh 45 kmmužine
Hradecka Zora Cesta za snemBěh 22,5 kmženyne
Hrdličková Martina Šerpa a jáBěh se psem 22,5 kmženyne
Chalupný Jakub OhníčBěh 22,5 kmmužiano
Chládková Barbara ZdibyBěh 7,5 kmženyne
Jacob Steffen PirnaBěh 22,5 kmmužine
Janda Petr TepliceBěh 15 kmmužine
Jaumotte Laurent AXABěh 22,5 kmmužine
Javorová Petra Musher klub JCC Běh se psem 7,5 kmženyano
Jech Lubomir Běh 7,5 kmmužine
Jirkal Tomáš Běh 22,5 kmmužine
Junghanns Thomas SV WesenitztalBěh 45 kmmužine
Kadlec Michal MostBěh 45 kmmužine
Kafka Josef Team RaidLightBěh 15 kmmužine
Kalenská Lenka SUL Ústí nad LabemBěh 15 kmženyne
Kalenský Pavel SUL Ústí nad LabemBěh 45 kmmužine
Kalina Lukáš TJ Sokol MaxičkyBěh se psem 7,5 kmmužiano
Kaltofen Frank Dresdner SkivereinBěh 45 kmmužine
Karásková Michaela Jablonec nad NisouBěh 7,5 kmženyne
Messner Katja BerggiesshübelBěh 15 kmženyano
Jeschke Katrin Moritzburger Triathlonverein e.V.Běh 45 kmženyne
Kaulfuß Torsten Sächsische SchweizBěh 45 kmmužine
Kerkel Jana LSV-PirnaBěh 45 kmženyne
Kindlová Šárka LitoměřiceBěh 7,5 kmženyne
Kleinerová Tereza LiberecBěh 22,5 kmženyano
Klinkáček Karel DěčínBěh 45 kmmužine
Knobloch Josef Ústí nad Labem Běh 22,5 kmmužine
Knýřová Jitka SK MAXTRI LiberecBěh 15 kmženyne
Koláříková Alžběta KlecanyBěh se psem 7,5 kmženyano
Koňová Iveta PrahaBěh se psem 7,5 kmženyne
Konvalinka Martin Kravaře v ČecháchBěh 15 kmmužine
Elwoodová Kateřina TepliceBěh se psem 15 kmženyano
Krsek Jan Ferrum RacingBěh 22,5 kmmužine
Kubincová Kateřina LitoměřiceBěh 7,5 kmženyne
Kubinec Václav LitoměřiceBěh 7,5 kmmužine
Kučera Tomáš Alpin Club Lokomotiva BratislavaBěh 15 kmmužine
Kudrová Nelly KesnerkaBěh 22,5 kmženyne
Kulhánek Jáchym LK Slovan Karlovy VaryBěh 7,5 kmmužiano
Kulhánek Ondřej LK Slovan Karlovy VaryBěh 7,5 kmmužiano
Kulhánek Petr LK Slovan Karlovy VaryBěh 22,5 kmmužiano
Kulhánková Barbora LK Slovan Karlovy VaryBěh 22,5 kmženyano
Kulovaná Petra Ústí nad LabemBěh 7,5 kmženyne
Kytýr Pavel SRTG TepliceBěh 15 kmmužine
Lahola Tomáš Babice u Uh. Hradiště Běh 22,5 kmmužine
Legler Sabine LSV PirnaBěh 45 kmženyne
Ludvíková Katka SebnitzBěh 22,5 kmženyano
Ludvíková Natalka Biatlon MikulášoviceBěh 7,5 kmženyano
Mach David OstravaBěh 22,5 kmmužine
Macháčková Kateřina Barkness PrahaBěh se psem 7,5 kmženyne
Malinský Václav Nalehko.com LiberecBěh 15 kmmužine
Málková Lenka PrahaBěh se psem 22,5 kmženyne
Malý Jiří Praha 6Běh 45 kmmužine
Malý Martin Lučany nad NisouBěh 15 kmmužine
Maňák Luboš LomBěh se psem 15 kmmužine
Marková Petra MK JCCBěh se psem 15 kmženyne
Maška Jan TisáBěh 7,5 kmmužine
Matějková Mirka PrahaBěh 45 kmženyano
Maternová Adéla eMsport SlanýBěh 22,5 kmženyne
Matoušková Adéla slanýBěh 7,5 kmženyne
Matoušková Markéta slanýBěh 22,5 kmženyne
Matyuš Daniel SKMP KadaňBěh 22,5 kmmužine
Maxová Kateřina BloviceBěh 22,5 kmženyne
Mešo Jana Usk.Provod Usti n.L.Běh 15 kmženyne
MIeth Tobias SpatzenTourist.deBěh 45 kmmužine
Mikulka Martin Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmužiano
Moravcová Petra Roudnice nad LabemBěh 7,5 kmženyne
Motvičková Kristýna LounyBěh 7,5 kmženyne
Moulisová Helena Běh 15 kmženyne
Muhl Konrad Suku.de Lichtenau / LRC MittelsachsenBěh 45 kmmužine
Munro Tommy Dresdens Fastest SchotteBěh 45 kmmužiano
Ohem Martin eMsport SlanýBěh 22,5 kmmužine
Ondra Vladimír Praha 8Běh 45 kmmužiano
Owczarzy Robert Karlovy VaryBěh 22,5 kmmužine
Paatzová Martina VchyniceBěh 22,5 kmženyne
Pelc Matyáš OrienťáciBěh 7,5 kmmužine
Pelcová Pavla OrienťáciBěh 15 kmženyne
Pešek Petr Běh 15 kmmužine
Peter Müller TUS Einheit WehlenBěh 15 kmmužine
Pfeiferova Heda Běh 15 kmženyne
Pilát Stanislav HO Tesla Brno, Labská StraňBěh 45 kmmužine
Pleva Zdeněk Team Česká TlamaBěh 22,5 kmmužiano
Poddaný Standa PoleradyBěh se psem 15 kmmužiano
Poike Sven Goppeln RunnersBěh 45 kmmužiano
Privara Petr DecinBěh 15 kmmužine
Pröller Miroslav Česká LípaBěh 22,5 kmmužine
Pröllerová Petra Česká LípaBěh 15 kmženyne
Proňková Petra TepliceBěh 15 kmženyne
Pýchová Alena ČelákoviceBěh 7,5 kmženyne
Regner Tomáš Biatlon LiberecBěh 15 kmmužine
Ringelhan Zdenek RumburkBěh 15 kmmužine
Rodovská Žaneta TepliceBěh 7,5 kmženyne
Rybárová Tamara Šneci v běhuBěh 22,5 kmženyne
Říha Jan Praha 4Běh 45 kmmužine
Řízková Anna DěčínBěh 7,5 kmženyano
Sedláček Lukáš KK JiříkovBěh se psem 15 kmmužine
Schulz-Coppi Uta LSV PirnaBěh 15 kmženyne
Schulze Michael Golem2004@yahoo.deBěh 22,5 kmmužine
Schwarz Marek Běžecká parta ŽižkovBěh 22,5 kmmužine
Sikorová Lenka Musher klub JCCBěh 7,5 kmženyano
Slowiaczková Miriam TřinecBěh 22,5 kmženyne
Stejskal Jakub KadaňBěh 45 kmmužine
Stumpf Michal MostBěh 22,5 kmmužine
Sukovatá Klára GladiatorsBěh 22,5 kmženyne
Svobodová Ivana Mattonky Jablonec nad NisouBěh se psem 7,5 kmženyano
Svobodová Petra MeznáBěh se psem 15 kmženyne
Šelleiová Lenka Běh 15 kmženyano
Ševčíková Dominika Běh se psem 7,5 kmženyne
Šindelář Martin Hnízdil TeamBěh 22,5 kmmužiano
Škrdlantová Martina OstrovBěh 22,5 kmženyne
Škvor Josef PrahaBěh 22,5 kmmužine
Štefan Jan Skláři TepliceBěh 7,5 kmmužine
Štembergová Zuzana Teplice Běh 7,5 kmženyne
Štenclová Lenka České BudějoviceBěh 15 kmženyne
Štěpán Jaroslav Ještěd SkyraceBěh 22,5 kmmužine
Švácha Luboš Sokol Mšeno Běh 7,5 kmmužine
Teplík Petr /Predator Workout Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmužiano
Keidel Thomas LSV PirnaBěh 22,5 kmmužine
Tiefenbach Jan PrahaBěh 15 kmmužine
Tučáková Olga PlzeňBěh 15 kmženyne
Tvrdíková Lenka LitoměřiceBěh 7,5 kmženyne
Vacek Aleš Nový BorBěh 22,5 kmmužine
Vágner / Zoui Vlastimil běhejsepsem.czBěh se psem 22,5 kmmužiano
Vaněk Ondřej LibouchecBěh 45 kmmužine
Vaníček / Febee Danarny Adam Běh se psem 22,5 kmmužiano
Vlačihová Božena Povrlské BěhnyBěh 22,5 kmženyne
Vodička Pavel MostBěh 22,5 kmmužine
Vojáček Lukáš Hrádek nad NisouBěh 7,5 kmmužine
Vyhnánek Petr Běh 22,5 kmmužine
Vyskočilová Petra MostBěh 7,5 kmženyne
Walek Vít KarvináBěh 15 kmmužine
Wetzel Steffen DresdenBěh 15 kmmužine
Wolf Tomáš Liberec 30Běh 15 kmmužine
Wurmová Ilona ŠtětíBěh 7,5 kmženyne
Zámečník Zbyšek SRTG PrahaBěh 22,5 kmmužine
Zámečníková Miluše SRTG Praha Běh 7,5 kmženyne
Zaňkova Věra Běh 7,5 kmženyne
Zelenková Hana Hrádek nad NisouBěh 15 kmženyne
Ženíšek Radek Atletika DoksyBěh 45 kmmužine
Župová Veronika Děčín Běh 7,5 kmženyne
Deutscha Dávid Mikulov v Krušných horáchBěh 15 kmmužine
Hercíková Jana Benátky nad JizerouBěh 7,5 kmženyne
Kašparec Petr Sklárna AJETOBěh 7,5 kmmužine
Tomčo Tomáš Spajky a Tom- Hruboskalský canicrossBěh se psem 7,5 kmmužiano
Bredlová Jaroslava VitaSportBěh 7,5 kmženyano
Čekan Václav TJ Sokol MaxičkyBěh se psem 15 kmmužiano
Spratek Jan ESABěh 22,5 kmmužine
Šenk Filip Mattonky JablonecBěh 7,5 kmmužine
Smíšková Kateřina DěčínBěh 15 kmženyne
Runge Andre DresdenBěh 22,5 kmmužine
Kleinerová Barbora Běh 15 kmženyne
Šestáková Eliška KebliceBěh 15 kmženyne
Kutik Daniel Klášterec nad OhříBěh 15 kmmužine
Beneš Jan VarnsdorfBěh 15 kmmužine
Bartoníček Jan Ústí nad LabemBěh 15 kmmužine
Linhart Tomas PribramBěh 45 kmmužine
Malík Tomáš Hruboskalský canicross Běh se psem 7,5 kmmužine
Dědečková Lucie Hruboskalský canicross Běh se psem 7,5 kmženyne
Kršová Michaela Ústí nad LabemBěh 7,5 kmženyne
Brenk Jan TmáňBěh 45 kmmuži
Jurček Martin HavířovBěh 15 kmmuži
Šulcová Eliška Ústí nad LabemBěh 15 kmženy
Lorinc Jan Ústí nad LabemBěh 7,5 kmmuži
Gonda Petr Děčín HCDCXCBěh 15 kmmuži
Kejzlar Tomáš DěčínBěh se psem 22,5 kmmuži
Knobloch Josef Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmuži
Červinková Martina PrahaBěh 7,5 kmženy
Mareš Václav České BudějoviceBěh 7,5 kmmuži
Lorinc Ján Ústí nad LabemBěh 7,5 kmmužine
Mareš Vaclav České BudějoviceBěh 7,5 kmmužine
Šulcová Eliška Ústí nad LabemBěh 15 kmženyne