Startovní listina OC GALERIE TEPLICE zimní trail show Teplický půlmaraton

Počet přihlášených: 70

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Baierlová Aneta Žatec Běh 20 kmženyano
Berrouche Lenka USK ProvodBěh 20 kmženyne
Bezděk Miroslav PrahaBěh 20 kmmužine
Bukovjan Miroslav Běh 11 kmmužine
Dufkova Nikol TepliceBěh 11 kmženyne
Fischer Jindřich Dětský běhkluciano
Fischerová Karolína Marie Dětský běhholkyano
Hampl Ondřej Běh se psem 11 kmmužine
Hlavsová Ola Ústí nad LabemBěh 11 kmženyano
Hyšplerová / Egon Markéta Rozběháme LitoměřiceBěh se psem 11 kmženyne
Chalupný Jakub Ohníč Běh 20 kmmužiano
Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE Běh 20 kmmužiano
Janda Petr TepliceBěh 20 kmmužine
Jehlička JIří Jehla TeamBěh 11 kmmužine
Kafka Josef RaidLight teamBěh 11 kmmužiano
Klimešová Vladimíra ModlanyBěh 11 kmženyne
Klouček Martin Šneci v běhuBěh 11 kmmužine
Kobližek Šimon USK PROVODBěh 11 kmmužiano
Křístková Kateřina Běh se psem 11 kmženyano
Kubelková Eva Eskadra Puňťa a AlíkBěh se psem 20 kmženyne
Marcikánová Michaela ŽatecBěh 11 kmženyano
Mrnková Věra BK LounyBěh 20 kmženyne
Nejedlý Ondřej AK DuchcovDětský běh staršíkluci
Novák Lubomír ŘetouňBěh 11 kmmužiano
Novotná Jana/Jessy ChomutovBěh se psem 11 kmženyne
Plašilová Lenka ZnojmoBěh 11 kmženyne
Plašilová Lucie TJ Znojmo AtletikaDětský běh staršíholkyano
Podzimková Markéta PerštejnBěh 11 kmženyano
Proňková Petra TepliceBěh 20 kmženyne
Řezníčková Aneta PrahaBěh 11 kmženyne
Sikorová Lenka Musher klub JCCBěh 11 kmženyne
Sklenář Filip Běh 20 kmmužiano
Staněk Tomáš prahaBěh 20 kmmužine
Stejskal Jakub KadaňBěh 20 kmmužine
Sůra Rudolf Ústí nad LabemBěh 11 kmmužiano
Škarohlíd Mirek Ústí nad LabemBěh se psem 11 kmmužine
Špírek / Hany Michal MaLé-RBěh se psem 11 kmmužiano
Špírková / Charlie Lenka MaLé-RBěh se psem 20 kmženyano
Vávrů Ivana TJ VTŽ ChomutovBěh 20 kmženyano
Dlouhý Jan Skláři TepliceBěh 11 kmmužine
Štefan Jan Skláři TepliceBěh 11 kmmužine
Schulc Milan Skláři TepliceBěh 11 kmmužine
Václavová Magdalena Plzeň Běh 11 kmženyne
Václav David CK SPORT BERAN - PLZEŇBěh 11 kmmužine
Synek Jiří Uranové doly Hamr 1972Běh 11 kmmužine
Steklý Radek Běh 20 kmmužine
stanek petr prahaBěh 20 kmmužine
Ruzicka Jan Usti Nad LabemBěh 11 kmmužine
Pejřimovský Kryštof TepliceBěh 20 kmmužine
Novotný Adam ChomutovBěh 11 kmmužine
Musilová Dagmar Jílové Běh 20 kmženyne
Motvičková Kristýna LounyBěh 11 kmženyne
Maršík Jaroslav Koloshop TeamBěh 20 kmmužine
Kubáč Michal Běh 20 kmmužine
Kršová Michaela Ústí nad LabemBěh 11 kmženyne
Kroužek Jan JirkovBěh 20 kmmužine
Krása Jakub BílinaBěh 11 kmmužine
Kehar David Klášterec nad OhříBěh 11 kmmuži
Hamala Miloslav TepliceBěh 11 kmmužine
Strejček Jiří Běh 11 kmmuži
Sapoušek Miroslav Běh 20 kmmuži
Havel Aleš Běh 20 kmmuži
Pejřimovská Laura Dětský běhholky
Hyšplerová Barbora Dětský běh staršíholky
Hyšplerová Adéla Dětský běh staršíholky
Duben Jiří Běh 11 kmmuži
Stratil Jaromír Běh 20 kmmuži
Tipltová Anna Běh 11 kmženy
Kavalír Petr Běh 11 kmmuži
Lang Jaroslav Běh 20 kmmuži