Startovní listina Malíkov open 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 198

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Dvorský Radek Smiling Bikers MalíkovA Dlouhá 43 kmAM2
Marhoun Zdeněk České BudějoviceA Dlouhá 43 kmAM2
Běhal Jan TelčA Dlouhá 43 kmAM2
Vítů Josef Eurofoam sport teamA Dlouhá 43 kmAM1
Koten Adam MST JihlavaA Dlouhá 43 kmAM2ne
Kotenová Simona MST JihlavaA Dlouhá 43 kmAZ1ne
Michálek Zdeněk BANNER Power 2 YouA Dlouhá 43 kmAM2ne
Fleury Fleury Pohoda bike teamA Dlouhá 43 kmAM2
Průcha Josef CBC TeamA Dlouhá 43 kmAM2
Punda Václav MTB ModřanyA Dlouhá 43 kmAM3
Krejčí Václav CSK MarkusA Dlouhá 43 kmAM3
Reitermann Jiří Pohoda bike teamA Dlouhá 43 kmAM2
Pechek Vladimír Pechek Team VlaseniceA Dlouhá 43 kmAM4
Mařík Raimund BS JOMA Jindřichův HradecA Dlouhá 43 kmAM3ne
Heřmánek Jan JH CyclingA Dlouhá 43 kmAM1
Pechek Jan Kola BakusA Dlouhá 43 kmAM1ne
Ryšavá Vendula ČZU PrahaA Dlouhá 43 kmAZ1
Šňupánek Ondřej ČZU PrahaA Dlouhá 43 kmAM2
Zajíc Václav TJ Jiskra Nová Bystřice A Dlouhá 43 kmAM2ne
Bartoň Pavel Eurofoam sport teamA Dlouhá 43 kmAM2
Sedlák Radek Eurofoam sport teamA Dlouhá 43 kmAM3
Pivko David A Dlouhá 43 kmAM2
Chochole Věroslav A Dlouhá 43 kmAM3
Marek Jan Plech Team KunžakA Dlouhá 43 kmAMJne
Tomaschkova Zuzana JH cyclingA Dlouhá 43 kmAZ1ne
Pokorný Pavel Jihlavská čtyřkaA Dlouhá 43 kmAM2
Valdová Marie SK K. ŘečiceA Dlouhá 43 kmAZ1
Písař Jan Rajec - TrekA Dlouhá 43 kmAM1
Fous Jan Saunabar Horní CerekevA Dlouhá 43 kmAM4
Med Jaroslav Jhcycling A Dlouhá 43 kmAM2ne
Švácha Michal Smiling Bikers MalíkovA Dlouhá 43 kmAM1
Grošek Libor PK sportA Dlouhá 43 kmAM2
Schrek Daniel Jihlavská čtyřkaA Dlouhá 43 kmAM2
Rábek Milan A Dlouhá 43 kmAM2
Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec A Dlouhá 43 kmAM2ne
Matoušek Pavel Jindřichův HradecA Dlouhá 43 kmAM2ne
Buzek Luboš Joma JHA Dlouhá 43 kmAM3
Blažek Zdeněk SOS Jindřichův HradecA Dlouhá 43 kmAM2ne
Bílek Michal UličníkA Dlouhá 43 kmAM1ne
Mukec Tomáš Ski klub Velké MeziříčíA Dlouhá 43 kmAM2
Svoboda Petr Vojtěch Vojtěši PříbrazA Dlouhá 43 kmAM2ne
Kadlec Kamil A Dlouhá 43 kmAM2
Šmíd Pavel Vojtěši PříbrazA Dlouhá 43 kmAM3
Malý Filip Vojtěši PříbrazA Dlouhá 43 kmAM2
Chalupa Vojtěch Vojtěši PříbrazA Dlouhá 43 kmAM3
Šetka Jiří Vojtěši PříbrazA Dlouhá 43 kmAM3
PÍŠA VÁCLAV Cykloklub Cirkl České BudějoviceA Dlouhá 43 kmAM2ne
Hořejší Ladislav JindřišA Dlouhá 43 kmAM2
Jirsová Olga Kamenice nad LipouA Dlouhá 43 kmAZ1
Havel Viktor J. HradecA Dlouhá 43 kmAM2
Beran Pavel Grupetto teamA Dlouhá 43 kmAM2ne
Jirsa Miloš Kamenice nad LipouA Dlouhá 43 kmAMJ
Holický Milan Jindřichův HradecA Dlouhá 43 kmAM3ne
Kníže David Prodoli Racing TeamA Dlouhá 43 kmAM2
Kučera Ondřej STS Chvojkovice BrodA Dlouhá 43 kmAM2
Suč Ivan PK sportA Dlouhá 43 kmAM1
Míková Míša BS JomaA Dlouhá 43 kmAZ1
Dvořák Petr Velo - DvořákA Dlouhá 43 kmAM2
Karkulín Jiří SSK PřezleticeB Krátká 25 kmBM3ne
Havlík Milan Jindřichův HradecB Krátká 25 kmBM3ne
Dvořáková Eliška OtínB Krátká 25 kmBZJne
Dvořák Radek OtínB Krátká 25 kmBM2ne
Jirsa Pavel B Krátká 25 kmBM2
Krejcarová Simona FITPEOPELB Krátká 25 kmBZ2
Krejcar Kamil JihlavaB Krátká 25 kmBM2
Kubín Jan BRT Kamenice n/LB Krátká 25 kmBM3
Schick Jan B Krátká 25 kmBM2
Pundová Jaroslava MTB ModřanyB Krátká 25 kmBZ2
Pechek Petr cykloteam VlaseniceB Krátká 25 kmBM3ne
Novotná Jitka VONOB Krátká 25 kmBZ2
Vondrová Romana VONOB Krátká 25 kmBZ2
Hovorka Vít Smiling Bikers MalíkovB Krátká 25 kmBMJ
Vondrová Veronika VONOB Krátká 25 kmBZJ
Novotná Běla VONOB Krátká 25 kmBZJ
Houdková Natálie Malíkov SmilingB Krátká 25 kmBZJ
Smíšek Bohumil Domestic KameniceB Krátká 25 kmBM4
Houdek Jiří Malíkov SmilingB Krátká 25 kmBM3
Nováková Jitka B Krátká 25 kmBZ2
Dvořáková Jana B Krátká 25 kmBZ1
Válek Václav B Krátká 25 kmBM2
Kotrba Martin B Krátká 25 kmBMJ
Kotrbová Lenka TJ Spartak TřebíčB Krátká 25 kmBZJ
Kalvas Jiří B Krátká 25 kmBM4
Horký Miroslav ŽďárB Krátká 25 kmBM2ne
Jaroslav Fencl B Krátká 25 kmBM4
Pavlíček Miroslav Ghost KlatovyB Krátká 25 kmBM2ne
Míchal st. Jiří Jindřichův HradecB Krátká 25 kmBM4ne
Trkal Karel Banner Power 2 YOUB Krátká 25 kmBM3
Smolík Petr Banner Power 2 YOUB Krátká 25 kmBM2
Hanzl Milan CYKLO MníšekB Krátká 25 kmBM4ne
Šiška Pavel B Krátká 25 kmBM1
Derahová Zdeňka B Krátká 25 kmBZ2
Deraha Aleš Jihlavská čtyřkaB Krátká 25 kmBM2
Hřebecký Luboš Horní OlešnáB Krátká 25 kmBM2ne
Tourková Jarmila SK K. ŘečiceB Krátká 25 kmBZ2
Smejkal Martin B Krátká 25 kmBM1
Písař Vojtěch JH CyclingB Krátká 25 kmBM1
Soudek Roman KPM JHB Krátká 25 kmBM2
Nezbeda Libor KPMJHB Krátká 25 kmBM2ne
Martínková Šárka B Krátká 25 kmBZ2
Holický Jiří DataLifeB Krátká 25 kmBM3ne
Stehlík Mikuláš JH CyclingB Krátká 25 kmBMJ
Havlík Milan SJH OB J.HradecB Krátká 25 kmBM3
Gráf Jiří PSK ZnojmoB Krátká 25 kmBM2
Parilan Jiří SOS Jindřichův HradecB Krátká 25 kmBM2
Hroníček Bohdan Bogi 3B Krátká 25 kmBM2
Rada Feryna STS Chvojkovice BrodB Krátká 25 kmBM2
Švácha Petr Cyklon PlavskoB Krátká 25 kmBM2
Černý Jiří B Krátká 25 kmBM3
Paleček Jaromír PK sport J. HradecB Krátká 25 kmBM2
Paleček Jakub PK Sport JakubB Krátká 25 kmBMJ
Málek Josef B Krátká 25 kmBM2
Kozel Jaroslav B Krátká 25 kmBM2
Adamová Tereza TCV J. HradecB Krátká 25 kmBZJ
Adamová Žaneta TCV J. HradecB Krátká 25 kmBZ2
Souček Filip B Krátká 25 kmBM1
Jinek Pavel Dolní PěnaB Krátká 25 kmBM2ne
Rychtecky David Tilia96B Krátká 25 kmBM2ne
Dvořáková Jana Dolní PěnaB Krátká 25 kmBZ1ne
Rychtecky Zdeněk Nová VčelniceB Krátká 25 kmBM4ne
Janák Jan B Krátká 25 kmBM1
Viková Hanka Dukla PrahaB Krátká 25 kmBZJne
Píšová Eva B Krátká 25 kmBZ2ne
Goby Richard CYKLO MníšekB Krátká 25 kmBM1ne
Štumpour Ondřej CYKLO Mníšek B Krátká 25 kmBM1ne
Majerčík Milan CYKLO MníšekB Krátká 25 kmBM2ne
Holá Monika CT BožejovB Krátká 25 kmBZJ
Holý Ladislav CT BožejovB Krátká 25 kmBM2
Lukavský Vladimir B Krátká 25 kmBM2
Kubíček Vladimír Sokol LhotaB Krátká 25 kmBM4ne
Pokorný Jiří J.HradecB Krátká 25 kmBM4
Tischler Luděk TCV Jindřichův HradecB Krátká 25 kmBM2ne
Tischlerova Anna Jindřichův HradecB Krátká 25 kmBZ1ne
Horáčková Simona TJ Nová VčelniceB Krátká 25 kmBZJ
Kafka Ondřej Z bike team TřeboňB Krátká 25 kmBMJ
Činčura Václav Z bike team TřeboňB Krátká 25 kmBMJ
Jirsa Miloš Kamenice nad LipouB Krátká 25 kmBM2
Řimnáč Stanislav Jindřichův HradecB Krátká 25 kmBM1ne
Hájek Miroslav Jindřichův HradecB Krátká 25 kmBM1ne
Novák Milan UduorpItorpB Krátká 25 kmBM2ne
Studenovský Karel Jindřichův HradecB Krátká 25 kmBM1ne
Holický ml. Jiří Jindřichův HradecB Krátká 25 kmBM1ne
Holický Martin Jindřichův HradecB Krátká 25 kmBM1ne
Pucandlová Miroslava Kamenice nad LipouB Krátká 25 kmBZ1ne
Krejča Zdeněk VodnáB Krátká 25 kmBM2ne
Hronek Petr JHB Krátká 25 kmBM2ne
Žáková Trpáková Lenka RadenínB Krátká 25 kmBZ1
Šašková Silvie Kamenice nad LipouB Krátká 25 kmBZJ
Nouza Petr SJHB Krátká 25 kmBM3ne
Nouza Michal SJHB Krátká 25 kmBMJne
Pivcová Bohunka JH CyclingB Krátká 25 kmBZ2ne
Bártová Marie B Krátká 25 kmBZ2
Koranda Miloslav Políkno 70B Krátká 25 kmBM2
Soukup Jiří UDH ČíměřB Krátká 25 kmBM2
De Heil Kolářová Margita OB ŘíčanyB Krátká 25 kmBZ2
Kolář Viktor B Krátká 25 kmBM2
Kovářová Simonka Malíkov SmilingD Dětská 15 kmDH1
Novák Ondřej Horní DolníD Dětská 15 kmDK2
Hovorková Tereza Malíkov SmilingD Dětská 15 kmDH2
Dvořak Jan BlažejovD Dětská 15 kmDK2ne
Dvorská Andrea Smiling Bikers MalíkovD Dětská 15 kmDH1ne
Dvořáková Anna OtínD Dětská 15 kmDH2ne
Šívr Matěj Okrouhlá RadouňD Dětská 15 kmDK2
Manglová Kateřina SDH SvinařeD Dětská 15 kmDH1
Manglová Marie SDH SvinařeD Dětská 15 kmDH2
Schick Filip D Dětská 15 kmDK2
Schick David D Dětská 15 kmDK1
Smrčka Matyáš EurofoamD Dětská 15 kmDK1
Houdková Barbora Malíkov SmilingD Dětská 15 kmDH1
Bočková Martina D Dětská 15 kmDH1
Šňupárková Bára ČZU PrahaD Dětská 15 kmDH1
Šňupárek Jan ČZU PrahaD Dětská 15 kmDK1
Horká Veronika ŽďárD Dětská 15 kmDH2ne
Hrdlička Hynek Plavecký klub Jindřichův HradecD Dětská 15 kmDK2ne
Urban Jan Dolní ŽďárD Dětská 15 kmDK2ne
Urban Jakub Dolní ŽďárD Dětská 15 kmDK1ne
Tomaschko Jakub JM CyclingD Dětská 15 kmDK2
Tomaschková Adéla JM CyclingD Dětská 15 kmDH1
Parkan Tomáš SOS Jindřichův HradecD Dětská 15 kmDK2
Veselý Matyáš SOS Jindřichův HradecD Dětská 15 kmDK1ne
Hanzl Tomáš D Dětská 15 kmDK2
Hanzlová Veronika D Dětská 15 kmDH2
Blažek Cyril SOS Jindřichův HradecD Dětská 15 kmDK2ne
Blažek Vojtěch SOS Jindřichův HradecD Dětská 15 kmDK1ne
Kříž Milan KreuzD Dětská 15 kmDK1
Voráčková Natálie TJ Nová VčelniceD Dětská 15 kmDH2ne
Beran Antonín SJHD Dětská 15 kmDK1ne
Beranová Marie SJHD Dětská 15 kmDH2ne
Prantl Tomáš SOS Jindřichův HradecD Dětská 15 kmDK1
Prantl David SOS Jindřichův HradecD Dětská 15 kmDK1
Hronková Eliška JHD Dětská 15 kmDH2ne
Šašková Daniela Kamenice nad LipouD Dětská 15 kmDH1
Šašek Martin Kamenice nad LipouD Dětská 15 kmDK2
Gruber Tobiáš D Dětská 15 kmDK2
Nouza Vítek SJHD Dětská 15 kmDK1ne
Pivec Rosťa JH CyclingD Dětská 15 kmDK2
Kalvas Matyáš D Dětská 15 kmDK2
Vojta Matěj Horní PěnaD Dětská 15 kmDK1