Startovní listina Jihočeské naděje

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 576

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Adam Ryba HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Albrecht Jan České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Amchová Lenka Lhenicemalý okruh 5 kmne
Anderle Jakub Hc Motor České Budějovice velký okruh 10 kmne
Anderle Pavel Sk Pedagog malý okruh 5 kmne
Andrle Kubová Hana Šneci v běhumalý okruh 5 kmano
Andrlová Jana velký okruh 10 kmano
Babka Jakub HC Motormalý okruh 5 kmne
Bartáčková Jana České Budějovice malý okruh 5 kmne
Bartizal Vojtěch SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Bártová Kateřina malý okruh 5 kmne
Bastl Libor SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Bednář David Fight clubmalý okruh 5 kmne
Bednář Patrik SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Bednařík Jakub Stanislav HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Bednařík Stanislav HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Bednaříková Bára Dita HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Bek Adam SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Bek Lukáš SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Belohlav Radek Hc motorvelký okruh 10 kmne
Belohlav Radek Hc motorvelký okruh 10 kmne
Belohlav Radek Hc motorvelký okruh 10 kmano
Belohlavova Adela Sokol ceske budejovicevelký okruh 10 kmano
Belohlavova Radka Ceske budejovicevelký okruh 10 kmano
Benát Petr SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Beneš Josef České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Beneš Tomáš HC Motorvelký okruh 10 kmne
Beníšek Petr Fight clubmalý okruh 5 kmne
Benýšková Ivetta České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Beran Ladislav České Budějovice velký okruh 10 kmano
Beránek Martin České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Beránek Martin Hc Motor České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Beránek Martin HC Motormalý okruh 5 kmne
Bílý Tom SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Bláha Tomáš SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Boček Patrik SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Bočková xxx SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Brabec Jan SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Bravenec Vojtěch České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Brozova Kateřina HC Motormalý okruh 5 kmne
Brož Luděk HC Motormalý okruh 5 kmne
Brož Marek HC Motormalý okruh 5 kmne
Brožka František HC Motormalý okruh 5 kmne
Brožka František HC Motormalý okruh 5 kmne
Brožová Ivana České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Brulík Miroslav Sk Pedagog malý okruh 5 kmne
Brulík Pavel Sk Pedagog velký okruh 10 kmne
Brychta Michal Ceske Budějovice malý okruh 5 kmne
Brychta Václav HC Motor České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Brychtová Eliška HC Motor České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Bříza Dušan SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Bukovská Jana Fight clubmalý okruh 5 kmne
Bukovská Lucie Fight clubmalý okruh 5 kmne
Bulan Jiří IronTime testvelký okruh 10 kmne
Bumba Adam SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Bumbová Aneta SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Bürgerová Hana HC Motormalý okruh 5 kmne
Burian Jakub HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Buršík Miroslav České Budějovice malý okruh 5 kmano
Cabajová Markéta MK JCCmalý okruh 5 kmano
Cibulková Klára České Budějovice velký okruh 10 kmano
Cieslar Marek malý okruh 5 kmano
Císař Jan HC Motormalý okruh 5 kmne
Císař Richard HC Motormalý okruh 5 kmne
Císařová Iva HC Motormalý okruh 5 kmne
Cmunt Filip HC Motormalý okruh 5 kmne
Cmunt Jiří HC Motormalý okruh 5 kmne
Collin Dominik SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Čalounová Pavlina Hluboká nad Vltavoumalý okruh 5 kmano
Čapek Jakub SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Čápová Dana HC Motorvelký okruh 10 kmne
Čavoš Patrik SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Čech František HC Motormalý okruh 5 kmne
Čelikovský Jakub HC Motormalý okruh 5 kmne
Čermák Adrián SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Čermák yyy SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Čermák yyy SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Čermák Zdeněk České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Čermák Zdeněk České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Černá Stanislava České Budějovicevelký okruh 10 kmano
Čížek Adam ČEZ Motor České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Čížek Jakub HC Motormalý okruh 5 kmne
Čížek Petr SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Čondlová Lucie Fight clubmalý okruh 5 kmne
Čudka Karel Fight clubmalý okruh 5 kmne
Čudková Dagmar Fight clubmalý okruh 5 kmne
Dančišin Milan HC Motormalý okruh 5 kmne
Dančišin Milan HC Motormalý okruh 5 kmne
Doktor Jakub HC Motormalý okruh 5 kmne
Doktor Vojtěch HC Motormalý okruh 5 kmne
Družkovská Veronika HC Motormalý okruh 5 kmne
Družkovská Veronika "HC Motor"malý okruh 5 kmne
Dudáček Daniel HC Motormalý okruh 5 kmne
Duchoňová Nikola Hc motormalý okruh 5 kmne
Dvořák Jan HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Dvořák Jaroslav České Budějovicevelký okruh 10 kmano
Dvořák Martin Fight clubmalý okruh 5 kmne
Dvořák Tomáš HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Dvořáková Hana Fight clubmalý okruh 5 kmne
Egert Jiří Lomnice nad Lužnicívelký okruh 10 kmne
Eiselt Ladislav HC Motormalý okruh 5 kmne
Eiselt Ladislav HC Motormalý okruh 5 kmne
Eiseltová Helena HC Motormalý okruh 5 kmne
Faltýn Josef HC Motormalý okruh 5 kmne
Fér Ondřej Prahamalý okruh 5 kmne
Fiala Stanislav velký okruh 10 kmano
Filip Jakub České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Fišer Martin SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Florek Pavel Fight clubmalý okruh 5 kmne
Florková Hana Fight clubmalý okruh 5 kmne
Formánek Radek Lišovmalý okruh 5 kmano
Fosberry David České budejovicemalý okruh 5 kmne
Fosberry Gabriela České budejovice malý okruh 5 kmne
Franko Pavel Fight clubmalý okruh 5 kmne
Franková Anna Fight clubmalý okruh 5 kmne
Franková Hana Fight clubmalý okruh 5 kmne
Gaisler Adam SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Glaser Tomáš Fight clubmalý okruh 5 kmne
Glaserová Adéla Fight clubmalý okruh 5 kmne
Grossmann Matyáš HC Motorvelký okruh 10 kmne
Gřegořek Adam Motor České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Gřegořek Adam HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Gvenetadze Tim HC Motormalý okruh 5 kmne
Gyori Karel SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Hadrava Petr České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Hadravová Barbora České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Hajnová Daniela Fight clubmalý okruh 5 kmne
Hák Tomáš SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Hála Daniel HC Motorvelký okruh 10 kmne
Hála Daniel HC Motorvelký okruh 10 kmne
Hála Daniel HC Motorvelký okruh 10 kmne
Harsova Petra HC motormalý okruh 5 kmne
Hašek Filip SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Hauser David HC Motormalý okruh 5 kmne
Havel Lukáš SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Havránek Tomáš HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Havránek Tomáš HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Heczková Andrea Zbytinymalý okruh 5 kmne
Heiderová Eliška Vimperkmalý okruh 5 kmano
Heiderová Lenka Vimperkmalý okruh 5 kmano
Heindlova Lucie ČESKÉ BUDĚJOVICEmalý okruh 5 kmne
Heindlová Lucie České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Hirsch Christian HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Hlach Jan SPPHmalý okruh 5 kmano
Hoch Ferdinand HC Motormalý okruh 5 kmne
Holomelová Věra České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Holub Kevin HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Holubová Karolína České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Holubová Vladislava České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Horák Přemysl Sk Pedagog malý okruh 5 kmne
Horák Tomáš Sk Pedagog malý okruh 5 kmne
Horáková Jana Sk Pedagog malý okruh 5 kmne
Horáková Kristýna Sk Pedagog malý okruh 5 kmne
Horejš David SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Horňák Tomáš České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Horňák Tomáš České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Horňáková Magdaléna České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Horňáková Magdaléna České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Horňáková Magdaléna České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Hrakholski Yahor České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Hrakholski Yahor HC Motorvelký okruh 10 kmne
Hrakholski Yahor "HC Motor"velký okruh 10 kmne
Hrakholski Yahor HC Motorvelký okruh 10 kmne
Hrakholski Yahor HC Motorvelký okruh 10 kmne
Hrakholski Yahor HC Motorvelký okruh 10 kmne
Hromada Matyáš HC Motormalý okruh 5 kmne
Hromada Matyáš „HC Motor”malý okruh 5 kmne
Hron Nicolas SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Hrubec Matouš Hc Motorvelký okruh 10 kmne
Hrubec Stanislav HC Motormalý okruh 5 kmne
Hrubec Tobiáš HC Motormalý okruh 5 kmne
Hruška Jakub SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Hřebejk Tobby HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Hřebík Tomáš HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Hubata Tomáš HC Motor velký okruh 10 kmne
Hubata Tomáš HC Motor velký okruh 10 kmne
Chaloupka Jan HC Motor ČBmalý okruh 5 kmne
Chaloupka Lukáš HC Motor ČBmalý okruh 5 kmne
Chaloupková Kateřina HC Motor ČBmalý okruh 5 kmne
Chochole Petr RESOLUTION TEAMvelký okruh 10 kmne
Ira Patrik České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Jakovljevič Dušan České Budějovicevelký okruh 10 kmano
Janák Martin malý okruh 5 kmne
Janáková Kateřina České Budějovicemalý okruh 5 kmano
Janás Martin České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Janás Štěpán České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Jánek Petr Fight clubmalý okruh 5 kmne
Jánek Petr Fight clubmalý okruh 5 kmne
Jánková Kristýna Fight clubmalý okruh 5 kmne
Janků Mirka HC Motormalý okruh 5 kmne
Janoch Jan ČEZ Motor České Budějovice velký okruh 10 kmne
Janoušek Filip André SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Janout Miroslav České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Jášová Eliška SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Jelínek Stanislav HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Jelínek Vojta HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Jenneová Margareta HC Motormalý okruh 5 kmne
Jílek Jan SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Jokl Miroslav HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Joklová Marcela HC Motormalý okruh 5 kmne
Joza Vojtěch Sokol Vitín velký okruh 10 kmano
Kadlec Jan velký okruh 10 kmano
Kadlec Rostislav HC Motormalý okruh 5 kmne
Kadlec Vít České Budějovickévelký okruh 10 kmano
Kadula Jindřich SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Kachyňa Ondřej HC Motorvelký okruh 10 kmne
Kaiseršot Martin HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Kamlach Bronislav HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Kamlach Bronislav HC Motormalý okruh 5 kmne
Káník Jakub HC Motormalý okruh 5 kmne
Karas Lukáš České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Karnisova Lenka Sk Pedagog velký okruh 10 kmne
Karnisova Melania Sk Pedagog velký okruh 10 kmne
Karnisova Valeria Sk Pedagog velký okruh 10 kmne
Karpíšková Miroslava Malešicevelký okruh 10 kmne
Kasanda Adam Hc Motormalý okruh 5 kmne
Kasanda Ales Hc Motormalý okruh 5 kmne
Kasandova Zacharova Kamila Hc motormalý okruh 5 kmne
Katona Jan SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Kellinger Michael HC Motormalý okruh 5 kmne
Kerl Dominik SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Klewar David Fight clubmalý okruh 5 kmne
Klewarová Markéta Fight clubmalý okruh 5 kmne
Klicmanová Simona Sezimovo Ústívelký okruh 10 kmano
Klimeš Jan HC Motor České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Klimeš Jiří HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Klimeš Václav HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Klimešová Gabriela HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Kohnheiser Ondřej České Budějovicemalý okruh 5 kmano
Kohnheiser Ondřej České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Kokeš Adam SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Kolář Daniel Mostvelký okruh 10 kmne
Kolář Roman SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Kolláriková Jana Zběšičkyvelký okruh 10 kmano
Koloničný Tomáš SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Konrád Milan FC Tequila - Český Krumlovvelký okruh 10 kmne
Korábik Michal Táborvelký okruh 10 kmano
Kosař Mikuláš HC Motormalý okruh 5 kmne
Kostková Miroslava Milíkovicemalý okruh 5 kmano
Kotková Tereza Český Krumlovmalý okruh 5 kmne
Kotlas Miroslav České Budějovicemalý okruh 5 kmano
Kouba Tomáš HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Koutecký Pavel Běžímpro.cz Centrum Bazalka velký okruh 10 kmne
Král Jiří HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Králík Jan SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Krejčíček Adam SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Krch David SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Krcho Vojtěch HC Motormalý okruh 5 kmne
Křížek Zdeněk SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Kubata Jan SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Kubešová Iva České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Kubíček Šimon HC Motormalý okruh 5 kmne
Kubiena Matěj HC Motormalý okruh 5 kmne
Kubík Lukáš SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Kubík yyy SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Kudláčková Monika Fight clubmalý okruh 5 kmne
Kulhánková Simona České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Kutlák Kristián HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Kutlák Zdeněk HC Motormalý okruh 5 kmano
Kutlakova Simona HC Motormalý okruh 5 kmano
Kváča Petr HC Motormalý okruh 5 kmne
Květoňová Andrea Tj karate České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Květoňová Andrea Tj karate České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Kysilka Václav HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Kysilková Kateřina České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Lácha Jaromír Fight clubmalý okruh 5 kmne
Lácha Martin Fight clubmalý okruh 5 kmne
Lácha Ondřej Fight clubmalý okruh 5 kmne
Lácha Radek Fight clubmalý okruh 5 kmne
Láchová Gabriela Fight clubmalý okruh 5 kmne
Láchová Gabriela Fight clubvelký okruh 10 kmne
Lamač Petr České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Lapáček Jan České Budějovicemalý okruh 5 kmano
Lavička Michal Trhové Svinyvelký okruh 10 kmano
Lavička Michal HC Motorvelký okruh 10 kmne
Lavičková Denisa Fight clubmalý okruh 5 kmne
Lavičková Michaela Fight clubmalý okruh 5 kmne
Lavičková Petra "HC Motor"malý okruh 5 kmano
Lavičková Simona Fight clubmalý okruh 5 kmne
Lazarová Pavla České Budějovicemalý okruh 5 kmano
Lechner Marek HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Lechnerová Anna HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Leitgebová Monika České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Leitgebová Monika České Budějovicevelký okruh 10 kmano
Lenz Ondřej Munice - Hluboká n. Vltavouvelký okruh 10 kmano
Lerch Tomáš SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Leština Radim HC Motormalý okruh 5 kmne
Leština Štěpán HC Motormalý okruh 5 kmne
Líbal Martin HC Motormalý okruh 5 kmne
Líbal Miroslav HC Motormalý okruh 5 kmne
Líbal Miroslav HC Motormalý okruh 5 kmne
Líbalová Miroslava HC Motormalý okruh 5 kmne
Litvíková Kateřina Fight clubmalý okruh 5 kmne
Luksch Matěj SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Malý Karel SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Marek Vaclav Hc Motormalý okruh 5 kmne
Maroš Filip SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Maroš Jakub SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Maroš Petr SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Márovec Aleš Fight clubmalý okruh 5 kmne
Márovec Daniel Fight clubmalý okruh 5 kmne
Martiš Luboš České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Martiš jr. Luboš České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Martišová Viktorie České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Martišová Vlasta České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Mařík Nicolas HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Mashike Elvis SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Masopust Matouš HC MOTORvelký okruh 10 kmne
Masopust Richard Hc Motormalý okruh 5 kmne
Masopust Šimon Hc Motorvelký okruh 10 kmne
Masopust Štěpán "HC MOTOR"malý okruh 5 kmne
Matějková Anna SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Matějková Jana „HC Motor“malý okruh 5 kmne
Matoušek Jakub SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Medová Michaela Fight clubmalý okruh 5 kmne
Melichar Josef HC Motor velký okruh 10 kmne
Michal Jiří HC Motorvelký okruh 10 kmne
Michl Viktor SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Mikulička Daniel SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Mikulička František SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Misek Petr Hc Motormalý okruh 5 kmne
Misek Petr HC Motormalý okruh 5 kmne
Mondekova Lucie Ceske Budejovicemalý okruh 5 kmne
Mrázek Tomáš HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Mrázková Monika HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Mrkvičková Monika České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Müllerová Petra Č.B.malý okruh 5 kmano
Musil Viktor České Budějovice malý okruh 5 kmano
Navrátil Jiří SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Nečas Dominik HC Motormalý okruh 5 kmne
Nečas František HC Motormalý okruh 5 kmne
Nečas Maxmilián HC Motormalý okruh 5 kmne
Nečasová Pavla HC Motormalý okruh 5 kmne
Němeček Jan SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Němeček Michal SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Neubauer Renda České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Nitrianský Milan SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Noll Jakub Č.B.malý okruh 5 kmano
Novák Jiří SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Novák Jiří SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Novák Pavel SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Novák Pavel HC Motormalý okruh 5 kmne
Novák Sebastian SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Nováková Jitka SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Nováková Lucie Nadějkovvelký okruh 10 kmano
Nováková Šarlota SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Novotná Hana SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Novotná Karolína Sk Pedagog malý okruh 5 kmne
Novotná Neli SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Novotná Nikola Fight clubmalý okruh 5 kmne
Novotný Daniel SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Novotný Filip HC Motormalý okruh 5 kmne
Novotný Jaroslav Sk Pedagog malý okruh 5 kmne
Novotný Oldřich Fight clubmalý okruh 5 kmne
Olejník Marek MOTORmalý okruh 5 kmne
Olejník Tomáš MOTORmalý okruh 5 kmne
Opekar Jiří HC Motorvelký okruh 10 kmne
Opekar Jiří „HC Motor“velký okruh 10 kmne
Opelka Patrik SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Osouch Antonín SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Osouch Jakub SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Ouskova Monika Novosedly nad Nezarkoumalý okruh 5 kmano
Pacolová Dagmar malý okruh 5 kmano
Palán Mikuláš HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Palán Ondřej HC MOTROmalý okruh 5 kmne
Palat Tomas HC Motorvelký okruh 10 kmne
Palatova Klara HC Motormalý okruh 5 kmne
Pánek Maxmilián SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Papáček Radek SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Pavlát Lukáš HC Motor České Budějovice velký okruh 10 kmne
Pavlíček Daniel SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Pavlík Šimon SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Pecka Luboš SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Pekař Martin České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Pelíšek Daniel BěžímPro.cz Centrum Bazalkavelký okruh 10 kmano
Pešadík Miroslav Sk Pedagog velký okruh 10 kmne
Pešek Jakub SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Petrásek David HC Motor České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Petrovičová Jana Mladošovicemalý okruh 5 kmano
Petrovičová Nevena malý okruh 5 kmne
Petrů Daniel Sk Pedagog malý okruh 5 kmne
Petrů David Sk Pedagog velký okruh 10 kmne
Petrů Lenka Sk Pedagog malý okruh 5 kmne
Petrů Tomáš Sk Pedagog malý okruh 5 kmne
Petřík Milan HC Motorvelký okruh 10 kmne
Petřík Milan HC Motorvelký okruh 10 kmne
Petřík Milan HC Motorvelký okruh 10 kmne
Petřík Milan HC Motorvelký okruh 10 kmne
Píglová Jana České Budějovice velký okruh 10 kmne
Pincová Jana Lišovmalý okruh 5 kmne
Plášil Karel HC Motormalý okruh 5 kmne
Plocek Jaromír SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Podhola Jakub SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Podrová Petra HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Pojar David HC Motorvelký okruh 10 kmne
Pojar Pavel Hc motor velký okruh 10 kmne
Pojarová Andrea HC Motorvelký okruh 10 kmne
Popeláková Zuzana Fight clubvelký okruh 10 kmne
Poskočil Zbyněk Prachaticevelký okruh 10 kmano
Poskočilová Denisa Dobrá Voda u Českých Budějovicvelký okruh 10 kmano
Postl Dominik HC Motormalý okruh 5 kmne
Pouček Lukáš SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Pourová Petra malý okruh 5 kmano
Pouzar Jaroslav České Budějovice velký okruh 10 kmne
Pradler Richard Ski Team Budweis České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Prášek Tadeáš SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Procházka Radomil SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Prušák David Hc Motorvelký okruh 10 kmne
Pšenička Adam České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Puchel Erik SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Punda Jiří HC Motormalý okruh 5 kmne
Pýcha Pavel HC Motormalý okruh 5 kmne
Rajdlová Tereza České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Remta Jiří HC Motor České Budějovice velký okruh 10 kmne
Remta Jiří HC Motor České Budějovice velký okruh 10 kmano
Rendlová Ivana Jindřichův Hradecvelký okruh 10 kmano
Rezek Michal SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Rottner FILIP HC Motormalý okruh 5 kmne
Rottner Matěj HC Motormalý okruh 5 kmne
Rottner Pavel HC Motormalý okruh 5 kmne
Roubal Šimon SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Rozboud Vojtěch SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Rozboud st. Vojtěch SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Rozboudová xxx SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Rozboudová st. xxx SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Ryba Adam HC Motor České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Ryba Adam HC MOTORvelký okruh 10 kmne
Rychlá Eliška Fight clubmalý okruh 5 kmne
Rychlá Natálie Fight clubmalý okruh 5 kmne
Rychlý Ondřej Fight clubmalý okruh 5 kmne
Rýpar Zbyněk HC Motormalý okruh 5 kmne
Řehoř Petr SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Řehout Filip HC Motor velký okruh 10 kmano
Řezáč Aleš HC Motorvelký okruh 10 kmne
Řezáč Michal SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Sadílek Michal České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Sadílková Ivana České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Sadílková Zlata České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Sedlák Martin HC Motor české Budějovicemalý okruh 5 kmne
Schacherl Albert HC Motormalý okruh 5 kmne
Sigmund Filip SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Silný Michal HC Motormalý okruh 5 kmne
Sindelar Viktor HC Motormalý okruh 5 kmne
Sindelarova Hana HC Motormalý okruh 5 kmne
Skýpalová Natália Brlohmalý okruh 5 kmne
Slámová Kateřina SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Soukup Josef Trhové Svinyvelký okruh 10 kmano
Soukupová Mirka České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Soulková Michaela HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Spahic Adin SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Spolidoro Samulel HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Srnec Patrik HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Stadler Robert Srubecmalý okruh 5 kmne
Staněk Dalibor České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Staněk Jindřich SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Stankay Elizabeth HC Motormalý okruh 5 kmne
Stankay Kristýna HC Motormalý okruh 5 kmne
Stankay Marek Motor České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Stankay Marek HC Motormalý okruh 5 kmne
Stankay Matyáš HC Motormalý okruh 5 kmne
Stöhr Matěj HC Motormalý okruh 5 kmne
Strmeň Jan HC Motormalý okruh 5 kmne
Strouha Aleš SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Stříbrný Jakub Vrchoabímalý okruh 5 kmne
Svach Václav HC ČEZ Motor České Budějovice velký okruh 10 kmne
Svoboda Daniel HC Motormalý okruh 5 kmne
Sýkorová Zdeňka České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Šafář Matěj Hc Motorvelký okruh 10 kmne
Šebek Michal malý okruh 5 kmne
Šebestová Stanislava České Budějovicemalý okruh 5 kmano
Šebková Eliška malý okruh 5 kmne
Šebkova Michaela malý okruh 5 kmne
Šedivá Johana SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Šedivá Rozálie SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Šedivý Martin HC Motorvelký okruh 10 kmne
Šedivý Miroslav SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Šíma Jakub HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Šíma Michal Motor České Budějovice malý okruh 5 kmne
Šimeček David SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Šíp Martin HC Motorvelký okruh 10 kmne
Škoda Roman Jan České Budějovice malý okruh 5 kmano
Škoda Vladimír HC Motormalý okruh 5 kmne
Škodová Martina Lucie České Budejovicemalý okruh 5 kmano
Škodová Mercedes Dagmar České Budejovicemalý okruh 5 kmne
Škodová Parmová Dagmar České Budejovicemalý okruh 5 kmano
Šrámek Jiří HC Motormalý okruh 5 kmne
Šrámek Jiří HC Motormalý okruh 5 kmne
Šrámek Josef HC Motormalý okruh 5 kmne
Šrámek Josef HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Šrámková Klára HC Motormalý okruh 5 kmne
Šrámková Monika HC Motormalý okruh 5 kmne
Šťastný Štěpán Hc Motormalý okruh 5 kmne
Šťastný Tomáš HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Štěch Vitek HC Motormalý okruh 5 kmne
Štěchová Petra HC Motormalý okruh 5 kmne
Štěchová Zuzana HC Motormalý okruh 5 kmne
Štěpánek Kamil RUN magazine teamvelký okruh 10 kmano
Štěpánek Michal České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Štifter Šimon SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Štochl Ondra HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Šuba Martin SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Šulek Ondřej HC Motormalý okruh 5 kmne
Švácha Stanislav Fight clubmalý okruh 5 kmne
Švácha Štěpán Fight clubmalý okruh 5 kmne
Šváchová Eliška Fight clubmalý okruh 5 kmne
Šváchová Johana Fight clubmalý okruh 5 kmne
Šváchová Marta Fight clubmalý okruh 5 kmne
Švantner Patrik SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Švarc Jakub SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Tinavská Pavlína Fight clubmalý okruh 5 kmne
Tinavský Jáchym Fight clubmalý okruh 5 kmne
Tobek Vojtěch České Budějovicemalý okruh 5 kmne
Toman Matěj HC Motormalý okruh 5 kmne
Tomášek Miroslav České Budějovicevelký okruh 10 kmano
Tomášek Pavel SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Tomášková Michaela České Budějovicemalý okruh 5 kmano
Tomášková Veronika České Budějovicemalý okruh 5 kmano
Tomeček Jan ODSMS2malý okruh 5 kmano
Tomek Rostislav SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Tomková Štěpánka České Budějovice (Rozběháme České Budějvelký okruh 10 kmano
Tomšovicová Adela velký okruh 10 kmano
Trmal David SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Turková Cindy HC Motormalý okruh 5 kmne
Turková Helena HC Motormalý okruh 5 kmne
Turková Nicky HC Motormalý okruh 5 kmne
Ullrich Filip SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Urie Anna HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Urie Sebastian HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Urie Tomáš HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Vacek Petr SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Vaculík Ondřej HC Motor České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Vačkář Jan Run magazin teammalý okruh 5 kmano
Vačlena Štepán Sk Pedagog malý okruh 5 kmne
Váňa Jan Hrdějovicevelký okruh 10 kmne
Váňa Ladislav HC Motorvelký okruh 10 kmne
Váňa Lukáš HC Motormalý okruh 5 kmne
Váňa Radek Hrdějovicevelký okruh 10 kmne
Váňa Vojtěch HC Motormalý okruh 5 kmne
Vančura Jan SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Váňová Ivana HC Motormalý okruh 5 kmne
Vařilová Lenka Fight clubmalý okruh 5 kmne
Vasko Pavel České Budějovicevelký okruh 10 kmne
Vávra Jan HC Motor velký okruh 10 kmne
Vebr Tomáš malý okruh 5 kmne
Vebr Tomáš malý okruh 5 kmano
Vejsada Marek HC Motorvelký okruh 10 kmano
Vejsada Tomáš HC Motormalý okruh 5 kmano
Velek Aleš HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Velková Kamila HC Motorvelký okruh 10 kmne
Vincík Josef HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Vincík Josef HC Motormalý okruh 5 kmne
Vítek Samuel Fight clubmalý okruh 5 kmne
Vítková Karolína Fight clubmalý okruh 5 kmne
Vítková Leila fmalý okruh 5 kmne
Vítovcová Hana Sk Pedagog malý okruh 5 kmne
Vítovec Přemysl SK Rudolfovmalý okruh 5 kmne
Vlčková Lucie České Budějovucemalý okruh 5 kmne
Vogl Jakub SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Vondra Jan SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Vondrů Lucie Fight clubmalý okruh 5 kmne
Vondrů Viktorie Fight clubmalý okruh 5 kmne
Vondřička Mike Tábormalý okruh 5 kmne
Vondřich Jiří HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Vondřichová Andrea HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Voráček Filip HC Motormalý okruh 5 kmne
Vozábal Martin SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Vylíčil Adam HC Motormalý okruh 5 kmne
Wermke Roman SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Wolfl Šimon SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Zákostelecký František České Budějovice malý okruh 5 kmne
Zeman Pavel SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Zeman Václav HC Motormalý okruh 5 kmne
Zeman Václav HC MOTORmalý okruh 5 kmne
Zemanová Šárka HC Motormalý okruh 5 kmne
Zevl Jakub SK DYNAMOmalý okruh 5 kmne
Zikeš Václav HC MOTORmalý okruh 5 kmne