Startovní listina Kros Zdiby Klecany

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 158

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Balík Martin dětský závodD3 kluci
Vojtěch Lukáš Sk Míledětský závodD2 kluci
Vojtěchová Eliška Sk Míledětský závodRD holky
Bártová Zuzana Atletika Líbeznicedětský závodD1 holky
Bárta Tomáš Atletika Líbeznicedětský závodD2 kluci
Navrátil Lukáš Atletika Líbeznicedětský závodD1 kluci
Slabá Nelly Klecanydětský závodD2 holky
Slabý Daniel Klecanydětský závodD1 kluci
Porubský Mathias Zdibydětský závodD3 kluci
Porubská Jana Zdibydětský závodD1 holky
Porubská Anna Zdibydětský závodRD holky
Kříž Vojtěch ŚAK Novoborskádětský závodD1 kluci
Zitko Jan SK Jeseniovadětský závodD3 kluci
Knor Samuel AC Praha 1890dětský závodD2 kluci
Mojžiš Filip PCKL - Klecanydětský závodD1 kluci
Mojžiš Radovan PCKL - Klecanyhlavní závodM40-59ne
Kotas Vojtěch dětský závodD1 kluci
Kotasová Anna dětský závodRD holky
Havelkova Kristina AC Praha 1890dětský závodD2 holky
Havelka Petr ELEVEN RUN TEAMhlavní závodM40-59ne
Havelka David AC Praha 1890dětský závodD1 kluci
Pecánek Radim Prahadětský závodD3 kluci
Pecánek Richard Prahahlavní závodMdo39ne
Šindelářová Lenka ŠAK Novoborskádětský závodD2 holky
Kulíšek Kryštof Atletika Líbeznicedětský závodD1 kluci
Rambousek Tomáš Atletika Líbeznicedětský závodD1 kluci
Rambousková Lucie Atletika Líbeznicedětský závodD2 holky
Houba Adam Zdibydětský závodRD kluci+holky
Vošalíková Nela Klecanydětský závodD2 holky
Vošalíková Julie Klecanydětský závodRD holky
Kuchařová Pavlína Sokol Veltěždětský závodD3 holky
Česnek Adam Sokol Veltěždětský závodD4 kluci
Česneková Anna Sokol Veltěždětský závodRD holky
Vrba Jonáš Zdibydětský závodRD kluci+holky
Vrbová Lucie Zdibyhlavní závodZ35plus
Vrbová Ella Zdibydětský závodRD holky
Červenka Hynek Biatlon Klecanydětský závodD2 kluci
Drbohlavová Eliška Biatlon Klecanydětský závodD3 holky
Suchomelová Tereza Biatlon Klecanydětský závodD3 holky
Plaček Lukáš Prahadětský závodRD kluci+holky
Plačková Linda Prahadětský závodD2 holky
Veselá Veronika Prahadětský závodD1 holky
Veselý Vojtěch Prahadětský závodRD kluci+holky
Pavinger Jakub SK Jeseniovadětský závodD3 kluci
Pšeničková Barbora dětský závodD2 holky
Šrotýř Sebastian dětský závodRD kluci+holky
Břehovský Martin dětský závodD3 kluci
Kolář Dalibor dětský závodD1 kluci
Kolář David Zdibydětský závodD3 kluci
Černoch David Zdibydětský závodD3 kluci
Břehovská Andrea dětský závodD4 holky
Vlčková Julie Klecanydětský závodD1 holky
Mulač Mikuláš Zdibydětský závodRD kluci+holky
Mulač Matěj Zdibydětský závodD1 kluci
Malý Filip Klecanyhlavní závodMdo39
Voves Michal KB Klecanydětský závodD1 kluci
Šimíček Jan SK Kotlářka Prahadětský závodD1 kluci
Šimíčková Adéla SK Kotlářka Prahadětský závodD3 holky
Manhart Jakub Praha Kobylisydětský závodD1 kluci
Churaňová Radka TJ Lokomotiva Trutnovhlavní závodZ35plus
Noháčová Anna PSK Olymp Prahadětský závodD3 holky
Noháč Matěj PSK Olymp Prahadětský závodD2 kluci
Melichar David Litoměřicehlavní závodM40-59ano
Bělohlávková Dagmar Litoměřicehlavní závodZ35plusano
Jelínková Martina Zdibyhlavní závodZ35plus
Noháč, Noháčová, Červenka Matěj, Anna, Hynek PSK Olymp Praha2členné štafety
Kolář František hlavní závodM40-59
Frýdl Lukáš Teplicehlavní závodMdo39ano
Ulipová Veronika Teplicehlavní závodZdo35ano
Břehovská Barbora hlavní závodZ35plus
Minchev Ivan Justhlavní závodM60plus
Kotěšovcová Anna TriSki Horní Počernicehlavní závodZdo35ne
Kotěšovcová Pavla SK Jeseniovahlavní závodZdo35ne
Zsellérová Monika Brnkyhlavní závodZ35plus
Kohoutová Věra Trailpointhlavní závodZ35plusano
Ge Evžen Maratonské vrányhlavní závodM60plusano
Zimová Simona Česká Lípahlavní závodZ35plus
Zima Jroslav Česká Lípahlavní závodMdo39
Hanousek Jakub Prahahlavní závodMdo39ne
Kovalovský Jan Patriahlavní závodM40-59
Mokoš Pavol Patriahlavní závodMdo39
Linhart Martin Praha 7hlavní závodM40-59ano
Vrlová Jana AC Praha 1890hlavní závodZ35plusne
Pražák Petr Slévárna Suchomelhlavní závodM40-59
Herren Barbora Černošicehlavní závodZdo35
Šír Václav Spartak Rokytnice nad Jizerouhlavní závodM60plus
Šír Václav Klecanyhlavní závodM40-59
Píša Ondřej SK Svěrákhlavní závodMdo39ano
Vondra David Letohradhlavní závodMdo39ne
Seemanovi Tomáš, Jana Medicína Praha2členné štafety
Třísková Katarína Praha 6hlavní závodZ35plus
Vokrouhlík Michal hlavní závodMdo39ne
Šafránková Klara Jenštejnhlavní závodZ35plusne
Sport4Activ 2členné štafety
Hrstková Vladěna Kerteamhlavní závodZdo35ne
Rada Petr AC Obora Hvězda Prahahlavní závodM40-59ne
Rock Jan ACOH Prahahlavní závodM60plusne
Bárta Tomáš Atletika Líbeznicedětský závodD1 kluci
Bártová Zuzana Atletika Líbeznicedětský závodRD holky
Bělohlávková Dagmar Litoměřicehlavní závodZ35plusano
Červenka Hynek Biatlon Klecanydětský závodD1 kluci
Davidová Nikola hardcore tým hlavní závodZdo35ne
Frýdl Lukáš Teplicehlavní závodMdo39ano
Ge Evžen Maratonské vrányhlavní závodM60plusano
Ginzel Petr Praha 9 - Letňanyhlavní závodM40-59ne
Hanousek Jakub Prahahlavní závodMdo39ne
Havelka David AC Praha 1890dětský závodRD kluci+holky
Havelka Petr ELEVEN RUN TEAMhlavní závodM40-59ne
Havelkova Kristina AC Praha 1890dětský závodD2 holky
Himl Marek hlavní závodMdo39ne
Hrstková Vladěna Kerteamhlavní závodZdo35ne
Kohoutová Věra Trailpointhlavní závodZ35plusano
Kotěšovcová Anna TriSki Horní Počernicehlavní závodZdo35ne
Kotěšovcová Pavla SK Jeseniovahlavní závodZ35plusne
Kříž Vojtěch ŚAK Novoborskádětský závodRD kluci+holky
Kulíšek Kryštof Atletika Líbeznicedětský závodRD kluci+holky
Kupidlovský Daniel Praha Stodůlkyhlavní závodM40-59ne
Linhart Martin Praha 7hlavní závodM40-59ano
Mališová Karla SABZOhlavní závodZ35plusne
Manhart Jakub Praha Kobylisydětský závodD1 kluci
Maxová Lenka Sněžení levharti2členné štafetyano
Melichar David Litoměřicehlavní závodM40-59ano
Mojžiš Filip PCKL - Klecanydětský závodD1 kluci
Mojžiš Radovan PCKL - Klecanyhlavní závodMdo39ne
Mojžiš Radovan PCKL - Klecanyhlavní závodMdo39ne
Navrátil Lukáš Atletika Líbeznicedětský závodD1 kluci
Pavinger Jakub SK Jeseniovadětský závodD3 kluci
Pecánek Radim Prahadětský závodD3 kluci
Pecánek Richard Prahahlavní závodMdo39ne
Píša Ondřej SK Svěrákhlavní závodMdo39ano
Plaček Lukáš Prahadětský závodRD kluci+holky
Plačková Linda Prahadětský závodD2 holky
Plzák Michal Kladnohlavní závodMdo39ano
Pšeničková Barbora Zdibydětský závodD2 holky
Pšeničková Barbora Zdibydětský závodD2 holky
Pšeničková Julie Zdibydětský závodRD holky
Pšeničková Julie Zdibydětský závodRD holky
Rada Petr AC Obora Hvězda Prahahlavní závodM40-59ne
Rambousek Tomáš Atletika Líbeznicedětský závodRD kluci+holky
Rambousková Lucie Atletika Líbeznicedětský závodD2 holky
Rock Jan ACOH Prahahlavní závodM60plusne
Šafránková Klara Jenštejnhlavní závodZ35plusne
Šimíček Jan SK Kotlářka Prahadětský závodRD kluci+holky
Šimíčková Adéla SK Kotlářka Prahadětský závodD2 holky
Šimíčková Anna SK Kotlářka Prahadětský závodD3 holky
Šimíčková Anna SK Kotlářka Prahadětský závodD3 holky
Šindelářová Lenka ŠAK Novoborskádětský závodD1 holky
Ulipová Veronika Teplicehlavní závodZdo35ano
Veselá Veronika Prahadětský závodRD holky
VESELÝ Vojtěch Prahadětský závodRD kluci+holky
Vojtěch Lukáš Sk Míledětský závodD2 kluci
Vojtěch Lukáš Sk Míledětský závodD2 kluci
Vokrouhlík Michal hlavní závodMdo39ne
Vokrouhlík Michal /hlavní závodMdo39ano
Vondra David Letohradhlavní závodMdo39ne
Vrlová Jana AC Praha 1890hlavní závodZ35plusne
Zajíček Tadeáš Klecánkydětský závodRD kluci+holky
Zajíček Tadeáš Klecánkydětský závodRD kluci+holky