Startovní listina Kros Zdiby Klecany

hlavní závod

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 67

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Mojžiš Radovan PCKL - KlecanyM40-59ne
Havelka Petr ELEVEN RUN TEAMM40-59ne
Pecánek Richard PrahaMdo39ne
Vrbová Lucie ZdibyZ35plus
Malý Filip KlecanyMdo39
Churaňová Radka TJ Lokomotiva TrutnovZ35plus
Melichar David LitoměřiceM40-59ano
Bělohlávková Dagmar LitoměřiceZ35plusano
Jelínková Martina ZdibyZ35plus
Kolář František M40-59
Frýdl Lukáš TepliceMdo39ano
Ulipová Veronika TepliceZdo35ano
Břehovská Barbora Z35plus
Minchev Ivan JustM60plus
Kotěšovcová Anna TriSki Horní PočerniceZdo35ne
Kotěšovcová Pavla SK JeseniovaZdo35ne
Zsellérová Monika BrnkyZ35plus
Kohoutová Věra TrailpointZ35plusano
Ge Evžen Maratonské vrányM60plusano
Zimová Simona Česká LípaZ35plus
Zima Jroslav Česká LípaMdo39
Hanousek Jakub PrahaMdo39ne
Kovalovský Jan PatriaM40-59
Mokoš Pavol PatriaMdo39
Linhart Martin Praha 7M40-59ano
Vrlová Jana AC Praha 1890Z35plusne
Pražák Petr Slévárna SuchomelM40-59
Herren Barbora ČernošiceZdo35
Šír Václav Spartak Rokytnice nad JizerouM60plus
Šír Václav KlecanyM40-59
Píša Ondřej SK SvěrákMdo39ano
Vondra David LetohradMdo39ne
Třísková Katarína Praha 6Z35plus
Vokrouhlík Michal Mdo39ne
Šafránková Klara JenštejnZ35plusne
Hrstková Vladěna KerteamZdo35ne
Rada Petr AC Obora Hvězda PrahaM40-59ne
Rock Jan ACOH PrahaM60plusne
Bělohlávková Dagmar LitoměřiceZ35plusano
Davidová Nikola hardcore tým Zdo35ne
Frýdl Lukáš TepliceMdo39ano
Ge Evžen Maratonské vrányM60plusano
Ginzel Petr Praha 9 - LetňanyM40-59ne
Hanousek Jakub PrahaMdo39ne
Havelka Petr ELEVEN RUN TEAMM40-59ne
Himl Marek Mdo39ne
Hrstková Vladěna KerteamZdo35ne
Kohoutová Věra TrailpointZ35plusano
Kotěšovcová Anna TriSki Horní PočerniceZdo35ne
Kotěšovcová Pavla SK JeseniovaZ35plusne
Kupidlovský Daniel Praha StodůlkyM40-59ne
Linhart Martin Praha 7M40-59ano
Mališová Karla SABZOZ35plusne
Melichar David LitoměřiceM40-59ano
Mojžiš Radovan PCKL - KlecanyMdo39ne
Mojžiš Radovan PCKL - KlecanyMdo39ne
Pecánek Richard PrahaMdo39ne
Píša Ondřej SK SvěrákMdo39ano
Plzák Michal KladnoMdo39ano
Rada Petr AC Obora Hvězda PrahaM40-59ne
Rock Jan ACOH PrahaM60plusne
Šafránková Klara JenštejnZ35plusne
Ulipová Veronika TepliceZdo35ano
Vokrouhlík Michal Mdo39ne
Vokrouhlík Michal /Mdo39ano
Vondra David LetohradMdo39ne
Vrlová Jana AC Praha 1890Z35plusne