Startovní listina Dobřichovická míle 2019

Počet přihlášených: 278

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodPlatba
Košťálová Juliie Emma 2.CDěvčata starší
Budíová Anna Marie Děvčata starší
Kvasničková Veronika Děvčata mladší
Kvasničková Štěpánka Děvčata starší
Dočekal Lukáš Kluci mladší
Kondášová Diana Žákyně nejmladší
Tůmová Klára Žákyně nejmladší
Duplák Matěj Žáci nejmladší
Kondáš Adrian Žáci nejmladší
Muzikář Ondřej Žáci nejmladší
Urajová Tereza Žákyně mladší
Cina Samuel Žáci mladší
Dočekal Martin Kluci nejmladší
Šlesingerová Amalie Děvčata nejmladší
Eremiáš Patrik Žáci mladší
Šlesingerová Anna závod pro nejmenší
Farkaš Zoltán Žáci mladší
Musil Petr Žáci mladší
Olíček David Žáci mladší
Rác David Žáci mladší
Mondříková Vanesa Žákyně starší
Tůma Zdeněk Dorostenci, junioři
Kondáš Kristian Dorostenci, junioři
Jarkovská Danuše 2.CDěvčata starší
Krutilová Kateřina 6.BŽákyně mladší
Krutilová Veronika Děvčata mladší
Černá Anežka 6.B - ZŠ DobřichoviceŽákyně mladší
Mastný Martin ČernošiceMuži
Schusová Eliška ŘevniceDěvčata nejmladší
Slavíčková Karla Děvčata nejmladší
Přesličková Adriana 4.AŽákyně nejmladší
Vávra Filip Kluci mladší
Skrip David Kluci nejmladší
Dražík Jan Sokol LetyKluci mladší
Vávra David závod pro nejmenší
Dražíková Lucie Sokol LetyDěvčata nejmladší
Dražík Martin Muži
Hudečková Nela Děvčata mladší
Tichá Ema Děvčata mladší
Hladíková Tereza závod pro nejmenší
Vinař Tomáš 2.BKluci starší
Bohmová Ema 3.B - Sokol Královké VinohradyŽákyně nejmladší
Bohmová Dora JojogymDěvčata mladší
Ward Luka 8.CŽáci starší
Skřidlovský Matyáš 3.AKluci starší
Skřidlovský Jáchym 1.BKluci starší
Ward Ella 4.AŽákyně nejmladší
Bohm Matěj 2.C - ASK DipoliKluci starší
Bohm Mikuláš ASK DipoliKluci mladší
Křivánek Kryštof Futsal DobřichoviceKluci mladší
Křivánková Mariana Děvčata nejmladší
Hruby Filip Kluci nejmladší
Vychroň Lukáš Kluci nejmladší
Filipcová Eliška Děvčata nejmladší
Košťálová Nela Sofie Děvčata mladší
Hudečková Natálie Děvčata nejmladší
Hruby Jakub Kluci mladší
Merčáková Monika 6.AŽákyně mladší
Stočesová Barbora Děvčata nejmladší
Skrib Dominik Kluci mladší
Vokál Vojta Kluci nejmladší
Stočes Václav 1.A - SK ČernošiceKluci starší
Smělý Vojtěch Kluci nejmladší
Smělý Patrik 5.C - TJ Sokol DobřichoviceŽáci mladší
Peprná Šárka Děvčata nejmladší
Vrbová Adéla 5.CŽákyně nejmladší
Vojtěchová Tereza Děvčata mladší
Vrba Lukáš Kluci mladší
Daňa Matěj 3.AKluci starší
Křenková Natálie Děvčata nejmladší
Slaba Jan Kluci nejmladší
Dostál Ondřej Kluci nejmladší
Filipcová Lenka 1.A - Gym DobřichoviceDěvčata mladší
Dostál Daniel 1.CKluci mladší
Nacházel Vincent 4.A - ASK Černošice z.s.Žáci nejmladší
Nacházelová Antonie Děvčata mladší
Filipcová Šárka 3.A - Gym DobřichoviceDěvčata starší
Hron Jonáš Atletika Spolek DODOKluci mladší
Snopek Matěj 3.B - ASK Černošice z.s.Kluci starší
Snopek Jan TJ Karlštejn-fotbalová přípravkaKluci nejmladší
Sklenářová Valentýna Děvčata nejmladší
Bartál Lubomír Muži
Císař Tomík Kluci nejmladší
Bartálová Jolana Děvčata nejmladší
Krocová Nikola 5.C - Sokol LetyŽákyně nejmladší
Krocová Nela Sokol LetyDěvčata mladší
Krocová Aneta Děvčata nejmladší
Kroc Miloš Muži
Průša Jakub 1.A - Pohybová akademie DobřichoviceKluci mladší
Staněk Štěpán Kluci mladší
Vyskočil David Kluci mladší
Vyskočilová Tereza Děvčata nejmladší
Vyskočilová Eva Ženy
Voláková Nikola Děvčata mladší
Voláková Adriana 3.CDěvčata starší
Doležal Štěpán 1.BKluci starší
Doležal Antonín Kluci nejmladší
Doležal Hynek závod pro nejmenší
Horáček Daniel 1.B - Pohybová akademie DobřichoviceKluci mladší
Horáčková Nicol závod pro nejmenší
Vopalecký David 1.C - Pohybová akademie DobřichoviceKluci mladší
Vopalecký Filip Kluci nejmladší
Havlová Ellen Děvčata nejmladší
Staněk Miroslav 1.AKluci starší
Alexy Elena Magdalena 2.C - Atletika Dobřichovický DomekDěvčata starší
Alexy Leona Karolína Děvčata mladší
Nováková Viktorka Děvčata starší
Nováková Valentýna Atletika Spolek DODODěvčata mladší
Čermák Krištof Kluci mladší
Půbalová Alžběta 4.A - TJ Sokol DobrichoviceŽákyně nejmladší
Čermáková Natáálie 3.AŽákyně nejmladší
Půbalová Magdaléna Gym DobrichoviceDěvčata mladší
Půbal Karel 6.B - TJ Sokol DobrichoviceŽáci mladší
Žůrek Šimon Kluci starší
Hofbauerová Linda 2.CDěvčata starší
Šára Jáchym Sokol LetyKluci mladší
Šára Michal Muži
Houba Adam Kluci mladší
Šára Jonáš Sokol Letyzávod pro nejmenší
Šárová Petra Ženy
Nešpor Cyril Biatlon KlecanyŽáci nejmladší
Nešporová Nora Děvčata starší
Nešporová Alice Děvčata mladší
Zoulková Amélie 1.CDěvčata mladší
Zoulková Betty 3.BDěvčata starší
Houba Dominik Žáci nejmladší
Bařinka Vít 2.A - ASK Černošice z.s.Kluci starší
Bařinková Ema Děvčata mladší
Mecková Natálie 1.CDěvčata mladší
Knajflová Anna 6.B - Volejbal DobřichoviceŽákyně mladší
Knajfl Jakub 9.BŽáci starší
Nešporová Kristýna 4.A - Volejbal DobřichoviceŽákyně nejmladší
Kastner Matouš Kluci mladší
Nešporová Andrea 2.C - Volejbal DobřichoviceDěvčata starší
Nováková Lucie 3.CDěvčata starší
Štefanová Viktorie 3.CŽákyně nejmladší
Lacinová Nikola 3.CDěvčata starší
Hofbauer Mojmír Kluci mladší
Sekaninová Ema 2.BDěvčata starší
Mistoler Jakub 1.BKluci starší
Mistoler Matěj Kluci nejmladší
Slavíková Johanka Děvčata mladší
Horváthová Anna Děvčata mladší
Slavíková Julie 3.A - Fenri ŘevniceDěvčata starší
Tvrdíková Terezka 1.ADěvčata starší
Kliment Vojtech 1.C - Gym DobrichoviceKluci mladší
Buttke Kája Kluci mladší
Straširybková Hana 1.ADěvčata starší
Novák Jiří 5.AŽáci mladší
Wolfová Jasmína 2.ADěvčata starší
Kavka Daniel 2.C - ASK Černošice z.s.Kluci starší
Kratochvílová Viktorie Děvčata mladší
Kratochvílová Ellen závod pro nejmenší
Vopavová Sára 1.A - TJ Sokol LetyDěvčata starší
Fialová Barbora 3.AŽákyně nejmladší
Rusnáková Nikola Děvčata mladší
Marhoul Antonín 2.CKluci starší
Marhoul Tomáš Kluci mladší
Marhoulová Lucie závod pro nejmenší
Roznerová Adéla 2.CDěvčata starší
Maxa Bořek 5.B - všestrannostŽáci nejmladší
Maxová Izabela 4.C - všestrannostŽákyně nejmladší
Maxová Jana všestrannostŽeny
Dvořáková Klára Maria 2.A - Gym DobřichoviceDěvčata starší
Pešatová Thea 6.AŽákyně mladší
Tajtlová Amálie 3.C - Kašťa teamDěvčata starší
Dvořáková Johana 2.BDěvčata starší
Tajtlová Rozálie 4.A - Kašťa teamŽákyně nejmladší
Čapek Filip 1.AKluci starší
Pekárková Nela 3.CŽákyně nejmladší
Pekárek Daniel 5.CŽáci mladší
Vanclová Mariana 3.BDěvčata starší
Vanclová Amálie 1.CDěvčata starší
Křižovič David 1. FC BarrandovKluci mladší
Šantora Petr 1.AKluci starší
Valdhans Jakub 3.BŽáci nejmladší
Lavičková Sarah 3.CDěvčata starší
Polák Richard 3.B - SC RadotínŽáci nejmladší
Nováková Eliška 2.ADěvčata starší
Honsová Veronika Judo Praha 8Žákyně starší
Šťastný Matěj 1.BKluci starší
Bulička Tomáš F.H.TKDobřichoviceKluci mladší
Buličková Irena F.H.TKDobřichoviceŽeny
Buličková Veronika F.H.TKDobřichovicezávod pro nejmenší
Železná Milena 2.ADěvčata starší
Pánková Amélie 5.BŽákyně nejmladší
Grygar Jonáš 2.AKluci starší
Grygar Jakub Muži
Víková Sofie 2.B - GymnastikaDěvčata starší
Vík David 4.C - Atletika, sebeobranaŽáci nejmladší
Altmanová Dominika 2.B - TJ Sokol LetyDěvčata starší
Česák Tomáš 2.CKluci starší
Česáková Adéla 3.AŽákyně nejmladší
Řeháková Stella 1.A - Baletní přípravka NDDěvčata starší
Vejsadová Hermína závod pro nejmenší
Vojtěch Michal Kluci starší
Květoň Jan 1.AKluci starší
Hilbert Alex Futsal DobřichoviceKluci starší
Kopřivová Tereza 5.BŽákyně mladší
Šťastný Martin 3.C - Futsal DobřichoviceKluci starší
Malina Matěj 2.CKluci starší
Šín Hynek 3.BKluci starší
Vobořil Marek SK PortosKluci starší
Vobořilová Vendula DominoŽákyně mladší
Pešice Šimon 4.A - Futsal DobřichoviceŽáci nejmladší
Pešicová Sára 6.AŽákyně mladší
Kastnerová Julie 4.CŽákyně nejmladší
Bednář Jan 1.A - ASK DipoliKluci starší
Hubner Krystof Kluci starší
Jandourek Jáchym 3.A - Futsal DobřichoviceKluci starší
Židlická Kristýna 2.SŽákyně nejmladší
Nolová Olga 5.AŽákyně nejmladší
Dvořáková Zuzana 3.AŽákyně nejmladší
Verbeek Adrian 3.B - Futsal DobřichoviceKluci starší
Frelich Rudolf 3.C - Futsal DobřichoviceKluci starší
Kubát David Kluci starší
Kubátová Kristýna Žákyně nejmladší
Schierová Alžběta 5.BŽákyně nejmladší
Kubátová Věra Ženy
Vostrá Eliška 5.CŽákyně nejmladší
Vágenknechtová Monika 4.BŽákyně nejmladší
Koukal Adam SC RadotínŽáci mladší
Solničková Denisa Ženy
Solničková Kateřina 8.CŽákyně starší
Koukalová Eliška SC RadotínŽákyně nejmladší
Vladařová Veronika 3.BŽákyně nejmladší
Doležalová Kamila 6.AŽákyně mladší
Němečková Natálie 4.BŽákyně nejmladší
Němeček Vítek 5.CŽáci mladší
Frelichová Sofie Žákyně nejmladší
Valtrová Isabela 4.B - ZŠ DobřichoviceŽákyně nejmladší
Modr Jakub 5.A - Karlstejn.toysŽáci nejmladší
Poláková Klára 5.AŽákyně mladší
Polák Alexandr SC RadotínDorostenci, junioři
Kutil Adam 5.CŽáci nejmladší
Gabrielová Magdaléna závod pro nejmenší
Suchomel Vítek 4.C - Futsal DobřichoviceŽáci nejmladší
Kudrna Martin 5.C - Florbal DobřichoviceŽáci nejmladší
Šesták Vít 3.AŽáci nejmladší
Šesták Tomáš Muži
Zbožínková Klára 6.B - SC RadotínŽákyně mladší
Jandourková Adéla 6.AŽákyně mladší
Janotová Veronika 6.AŽákyně mladší
Břečťan Filip 4.AŽáci nejmladší
Cabálková Běla 6.BŽákyně mladší
Flégl Vlastimil Muži
Havel Tobias závod pro nejmenší
Šínová Bára závod pro nejmenší
Pekárková Tereza ZŠ DobřichoviceŽeny
Pekárek Kryštof závod pro nejmenší
Kozmová Anna 6.AŽákyně mladší
Vladařová Lucie 6.AŽákyně mladší
Oujiřová Marcela 6.AŽeny
Bláha Jan Žáci starší
Fílová Justýna Atletika SC Olympia RadotínŽákyně mladší
Strnadová Ela 6.AŽákyně mladší
Struška Vojtěch závod pro nejmenší
Nemasta Dominik TJ Sokol Dobřichovicezávod pro nejmenší
Praveček Antonín závod pro nejmenší
Ledvinvá Anna AK VEGAŽákyně mladší
Fröhlichová Zora TJ Sokol Dobřichovicezávod pro nejmenší
Sosna Marek 8.CŽáci starší
Jiříková Eliška 6.AŽákyně mladší
Vagenknechtová Eliška 6.AŽákyně mladší
Kozma Jan 6.AŽáci mladší
Blaženínová Anna 7.BŽákyně mladší
Havlíček Tomáš Muži
Leffler Krystof BikeclinicŽáci mladší
Břečťan René Muži
Břečťan Marek Dorostenci, junioři
Krejčířová Petra Ženy
Kratochvíl Štěpán 6.AŽáci mladší
Šlesingerová Iva Ženy
Hašková Petra Ženy
Galuska Bogdan Jawornica PolskaMuži
Batulka Martin PunkTrailMuži
Jabornik Karel SK BabiceMuži
Peprný Marcel Muži