Startovní listina JEDEN BĚH NESTAČÍ

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 190

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
1 Balcárek Jakub Minižáciano
2 Balcárek Karel Olomouc5 kmano
3 Barbořík Adam OlomoucŽáci nejmladšíne
4 Barbořík Adam OlomoucPředškoláciano
5 Barboříková Ema OlomoucŽáci nejmladšíano
6 Bendová Jana BENDOVKY team, FLAMINGOS5 kmne
7 Berka Matyáš OlomoucPředškoláciano
8 Čechová Lucie OlomoucBěh s dětmi na vozíku a kočárkuano
9 Čechová Markéta OlomoucMinižáciano
10 Čírtková Barbora Olomouc10 kmne
11 Delprete Sofia OlomoucStarší žáciano
12 Dohnalová Hana Olomouc10 kmano
13 Dokoupil Matej OlomoucPředškoláciano
14 Fojtková Jitka TJ Liga 100 Olomouc10 kmne
15 Gajdová Zuzana Olomouc5 kmano
16 Gieslova Eliška Olomouc5 kmne
17 Gieslova Eliška Olomouc5 kmano
18 Gieslova Veronika Flamingos5 kmano
19 Grätz Ondřej 10 kmano
20 Hájek Jakub OlomoucBenjamínciano
21 Hájek Vojtěch OlomoucPředškoláciano
22 Hák Jaroslav Sokol Studenec2,5 kmano
23 Haraštová Aneta Olomouc5 kmano
24 Hlavsová Lucie atletické přípravky OlomoucŽáci nejmladšíano
25 Hulman Alexander Olomouc5 kmano
26 Husičková Kristýna Minižáciano
27 Juříček David Křelov10 kmano
28 Juříček David Olomouc10 kmne
29 Juříček David OlomoucStarší žácine
30 Juříčková Gabča OlomoucJuniořine
32 Juříčková Sára KřelovStarší žáciano
33 Kalous Antonín KOB Konice10 kmano
34 Kalous Daniel KOB KoniceMinižáciano
35 Kantor Tomáš OlomoucMinižáciano
36 Kantorová Terezie OlomoucPředškolácine
37 Karný Jakub OlomoucMinižáciano
38 Klegová Kristina Olomouc10 kmano
39 Kněžková Eva Šneci v běhu 10 kmne
40 Koblihová Amálie OLOMOUCŽáci nejmladšíano
41 Kolář Ondřej OlomoucBenjamínciano
42 Kolářová Barbora OlomoucBenjamínciano
43 Kožaková Chantal Olomouc 10 kmano
44 Kreuziger Radek Olomouc5 kmano
45 Krňávek Roman Olomouc10 kmano
46 Krňávková Anna AK OlomoucMinižáciano
47 Křížek Kryštof ProstějovMinižáciano
48 Kubičikova Julie Minižáciano
49 Kubičikova Klaudie Benjamínciano
50 Kubínová Jana Ostrý trénink10 kmne
51 Kůr Vlastimil Olomouc10 kmano
52 Losíková Lada AP OlomoucŽáci nejmladšíano
53 Lýsek Štěpán OlomoucPředškoláciano
54 Lýsková Terezie OlomoucŽáci nejmladšíano
55 Machová Valentina OlomoucŽáci nejmladšíano
56 Malínek Marek Olomouc10 kmano
57 Marek Karel HOMOPARTA10 kmano
58 Matouš David OlomoucMinižáciano
59 Matouš Filip OlomoucŽáci nejmladšíano
60 Matouš Tomáš Olomouc10 kmano
61 Matoušek Jáchym OlomoucBenjamínciano
62 Matoušková Agáta Atletické přípravky OlomoucŽáci nejmladšíano
63 Matoušová Soňa Olomouc10 kmano
64 Miláčková Lenka Olomouc10 kmano
65 Moničova Irena Olomouc10 kmano
66 Nakládalova Adriana Olomouc10 kmano
67 Nováková Eva Olomouc5 kmano
68 Losík Leonard Mladší žáciano
69 Plachá Lucie HlušoviceŽáci nejmladšíano
70 Podivinský Tomáš Snails10 kmano
71 Polčák Michal Olomouc2,5 kmano
72 Rak Tobiáš OlomoucPředškoláciano
73 Rambousková Kristýna 2,5 kmano
74 Randiak Adrian ŠtenberkBenjamínciano
75 Randiak Daniel ŠtenberkBenjamínciano
76 Reichová Jana Skrbeň5 kmano
77 Rotter Martin Olomouc5 kmne
78 Hofman Jan Hlubočky10 km
79 Rotter Pavel OlomoucBenjamínciano
80 Rusková Lada Olomouc10 km
81 Rybková Romana 10 kmano
82 Řehák Matyáš AK OlomoucŽáci nejmladšíano
83 Sečkář Pavel The Rebels Initiative5 kmano
84 Smejkalová Gabriela Olomouc10 kmano
85 Sovadinová Sára OlomoucMinižácine
86 Stark Katrin The Rebels Initiative5 kmano
87 Svátek Patrik OlomoucŽáci nejmladšíne
88 Šebelová Lenka OlomoucBěh s dětmi na vozíku a kočárkuano
89 Třísková Marcela Olomouc10 kmano
90 Unzeitigová Kateřina Olomouc5 kmne
92 Valová Eliška OlomoucBenjamínciano
93 Vaňáková Petra Olomouc10 kmne
94 Venosová Markéta SRTG Litovel10 kmano
95 Vymazalová Bára OlomoucŽáci nejmladšíano
96 Zatloukal Antonín AP OlomoucŽáci nejmladší
97 Zatloukalová Elena OlomoucBenjamínci
98 Zelinka Adam OlomoucMinižáciano
0 Bortlová - Kateřina Stergelis 1990 Monika Pazderová 1980 Martin Kašmen 1981 Jana Přerov -Troubkyštafetový běh 4x2,5 kmano
0 Bulan Jiří TestBenjamíncine
0 Doubravová Lenka Olomouc5 kmne
0 Doubravová Lenka Olomouc5 kmano
0 Drábková Nela Olomouc5 kmano
0 Faksa Lukáš Weba10 kmne
0 Faksa Michal Weba10 kmne
0 Faksa Michal Weba10 kmne
0 Fojtu Filip Olomouc5 kmne
0 Foretník Kryštof Horka nad MoravouPředškoláciano
0 Hanus Jan Olomouc10 kmne
0 Hausknecht Jaroslav Ludéřov10 kmne
0 Heger Oliver SMART teamPředškoláciano
0 Hlavsová Lucie atletické přípravky OlomoucŽáci nejmladšíne
0 Hofman Jan HlubočkyBěh pro radostano
0 Horváth Marek Weba10 kmano
0 Chrastina Michal OlomoucMinižáciano
0 Jančík Miloslav Olomouc10 kmano
0 Jančík Vojtěch OlomoucMinižáciano
0 Jančíková Anežka OlomoucPředškoláciano
0 Jančíková Iva Olomouc5 kmano
0 Jindra - Jiří Štencl, 1999 Petr Hrbček, 1997 Marek Vincour, 2000 Petr Tatran Litovelštafetový běh 4x2,5 kmano
0 Juříčková - Zuzana  Kubičoková 1974, Jana  Kubešová 1978, Marcela Šperlinová 1976 Jana TJ HORAL      štafetový běh 4x2,5 kmano
0 Klumplerová Denisa Olomouc5 kmano
0 kokosinski adam olomoucMinižácine
0 Kokosinski Martin Olomouc10 kmne
0 Kotrbová Eliška Olomouc5 kmne
0 Koubek Jáchym LoučanyBenjamíncine
0 Koubková Johana LoučanyMinižácine
0 Koucká Alena OlomoucBěh s dětmi na vozíku a kočárkune
0 Koucká Amalie ProstějovŽáci nejmladšíne
0 Kouřil Tomáš Olomouc10 kmano
0 Krbečková Vendula Olomouc5 kmano
0 Krňávková Anna AK OlomoucBěh pro radostne
0 Krňávková Lenka OlomoucBěh pro radostne
0 Krov David AK OlomoucMladší žáciano
0 Krov David AK Olomouc5 kmano
0 Krov Tadeáš FK BohuňoviceMinižáciano
0 Křiklava Petr Olomouc10 kmano
0 Kubínová Jana Ostrý trénink10 kmne
0 Kůrová Pavlína UNOLMladší žáciano
0 Laníková Lucie Olomouc5 kmne
0 Laníková Lucie Olomouc5 kmne
0 Lánský Stanislav OlomoucBěh pro radostano
0 Lubojacká Ivana Olomouc10 kmano
0 Lukáš Matěj SKP Ostrava z.s.10 kmne
0 Marková Martina Olomouc10 kmne
0 Marková Martina 10 kmano
0 Menke Monika CMTF UP Olomouc10 kmano
0 Mlčochová Markéta Prostějov10 kmano
0 Mokrý Jiří Třebíč10 kmano
0 Mrázková - Karolína Opatřilová 1995, Michaela Hlavatá 1991, Andrea Felcmanová 1989 Karolína Decathlon Bštafetový běh 4x2,5 kmne
0 Muzikant Vincent Běh pro radostne
0 Muzikantová Markéta Běh pro radostne
0 Ohlídal Jaroslav Prostějov10 kmano
0 Ohlídalová Daniela Prostějov5 kmano
0 Ouda Richard IN-LINE AKADEMIEBenjamíncine
0 Peřina Luděk 5 kmne
0 Peřinová Anna 2,5 kmne
0 Peřinová Klára Minižácine
0 Peřinová Markéta 2,5 kmne
0 Poláček Michal Olomouc5 kmne
0 Poliánová Bohumila Olomouc10 kmne
0 Poliánová Bohumila Olomouc10 kmano
0 Polýnek Martin OlomoucŽáci nejmladšíne
0 Pospíšilová Lenka Olomouc10 kmano
0 Přecechtěl Michal Olomouc5 kmano
0 Přidal Nicolas OlomoucMladší žáciano
0 Příhoda - Eva Hudylivová, Anna Vrabcová, Adéla Borovcová Tomáš VK UP Olomoucštafetový běh 4x2,5 kmano
0 Rotter - Peter Melicherík, rok 1967 Martin Štěpán, rok 1991 Lucie Melicheríková, rok 2004 Martin Running family team Troubeliceštafetový běh 4x2,5 kmano
0 Rychlá Anna HC OlomoucMinižácine
0 Rychlá Kateřina Štěpánov2,5 kmne
0 Rychlý Kristián HC Olomouc2,5 kmne
0 Schilková - Andrea Zrnková 1982, Edita Jemelková 1981, Petr Kubját 1973 Alexandra Přerovštafetový běh 4x2,5 kmano
0 Schiner Derek OlomoucMinižáciano
0 Schlossarek Martin Maendeleo5 kmano
0 smékal filip olomoucPředškolácine
0 Sofka Jan OlomoucMinižáciano
0 Sofka Jan OlomoucMinižácine
0 Sofkova Marie OlomoucPředškoláciano
0 Sojka Pavel OlomoucBěh pro radostne
0 Sojková Monika VojniceBěh pro radostne
0 Strnadelová Stanislava Troubky2,5 kmano
0 studená petra olomouc5 kmano
0 Špičák Roman Moolbike.cz Olomouc10 kmano
0 Uhlíř - Jan Felcman 1989, Denis Knedla 1995, Ondřej Sikora 1994 Jiří Decathlon Aštafetový běh 4x2,5 kmne
0 Válková - Lenka Dieslová, 1977 Lenka Hrabalová, 1975 Petr Houfek, 1970 Jana FARMAK, a.s. Olomoucštafetový běh 4x2,5 kmne
0 Vláčil Josef Olomouc5 kmano
0 Waclavíková Vendula Olomouc5 kmne
0 Weisová Monika Bíječné ženy v běhu10 kmano
0 Zapletal Ota OlomoucPředškolácine
0 Zelinková Adéla OlomoucŽáci nejmladšíano
0 Zíka Lukas Olomouc10 kmano
0 Zimolka William OlomoucBenjamínciano