Startovní listina Žebrácká 25 a 10

10 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 92

PříjmeníJménoKlub nebo městoZeměKategorieSkupina 2Skupina 3Platba
Červenka Miroslav MK ŽebrákCZEMužiMDom10
Holina Radimír ŽebrákCZEMužiMDom10
Huml Tomáš ŽebrákCZEMužiMDom10ano
Kozohorský Jan ŽebrákCZEMužiMDom10
Šimonovský Jiří ŽebrákCZEMužiMDom10ano
Šimonovský Jiří ŽebrákCZEMužiMDom10ano
Bouška Martin BzováCZEMužiano
Handl Ladislav PraskolesyCZEMužiano
Beranková Jaroslava ŽebrákCZEŽenyZDom10ano
Gregorová Jitka ŽlebyCZEŽenyano
Hrdličková Romana PraskolesyCZEŽenyano
Chvalová Teodora Forrest Gump TeamCZEŽenyano
Ježek Jaroslav PlzeňCZEMužiano
Justych Jiří Fbc BzovaCZEMužiano
Kaprhál Jan RpetyCZEMužiano
Kopecký Jiří KladnoCZEMužiano
Kratochvilova Pavla CZEŽenyano
Kuníková Adéla ŽebrákCZEŽenyZDom10ano
Oulehlová Jana Nadace na ochranu zvířatCZEŽenyano
Pavol Oravík HořoviceCZEMužiano
Perglerová Anna Střela ŽebrákCZEŽenyano
Rock Jan Sokol UhnošťCZEMužiano
Sedláček Miroslav Spartak Žebrák Muay thai / kickboxingCZEMuži
Szitaš Martin Smurfit KappaCZEMuži
Šaradín Robo Plevník-DrienovéSVKMužiano
Škvára Petr AC Sparta PodluhyCZEMužiano
Urík Tony Plevník-DrienovéSVKMužiano
Toušek Petr salviaparadiseCZEMužiano
Zavada Vladimír CZEMuži
Zázvorka Jaroslav Solar Turbines TeamCZEMužiano
Flachs Václav Králův DvůrCZEMuži
Šidlík Michal ŽebrákCZEMuži
Labohm Esther ApeldornCZEŽeny
Špot Jiří ŽebrákCZEMužiMDom10
Zick Wolfhard LC Dosse WittstockCZEMuži
Šimon Pavel CZEMuži
Pergler Lukáš AC SporákCZEMuži
Raška Václav CZEMuži
Šimáček Zdeněk CZEMuži
Filip Karel N. StrašecíCZEMuži
Joklík Miroslav ŽebrákCZEMužiMDom10
Havlová Kateřina TT Loko BerounCZEŽeny
Otčenášek Vít BerounCZEMuži
Pech David HořoviceCZEMuži
Kozler Vladimír ŽebrákCZEMuži
Frýba Vladimír PrahaCZEMuži
Kroupar Pavel Rozběháme Česko KlatovyCZEMuži
Krouparová Hana KlatovyCZEŽeny
Raboch Martin Štřela ŽebrákCZEMuži
Černý Václav Blue WingsCZEMuži
Kraus Tomáš Branovský statekCZEMuži
Lesanovský Mark CZEMuži
Lesanovský Robert CZEMuži
Mikulová Renata Ironstars BerounCZEŽeny
Banot Petr PrahaCZEMuži
Smělý Jaroslav BerounCZEMuži
Pechová Michaela Nikdy Nemame DostCZEMuži
Neděla Šimon T. ŠtěpánovCZEMuži
Komárek René HořoviceCZEMuži
Frantová Andrea Loko BerounCZEŽeny
Chval Marek Forrest Gump TeamCZEMuži
Švejda Jakub PraskolesyCZEMuži
Baumann Jaroslav KomárovCZEMuži
Baumann Daniel Horní PěnaCZEMuži
Bureš Pavel SK TlusticeCZEMuži
Šimurda Richard Střela ŽebrákCZEMuži
Lukavský Simon FK KomárovCZEMuži
Kuník Josef AC Střela ŽebrákCZEMužiMDom10
Holeček Václav KyšiceCZEMuži
Nosek Jan Smurfit KappaCZEMuži
Erdinger Josef KomárovCZEMuži
Šnebergerová Lucie CZEŽeny
Rada Petr ACONCZEMuži
Hrstková Vladěna KerteamCZEŽeny
Nová Jana TOS ŽebrákCZEŽeny
Hřích Václav Střela ŽebrákCZEMuži
Cibulková Markéta Ironstars BerounCZEŽeny
Cibulka Stanislav Ironstars BerounCZEMuži
Ratajová Hana RokycanyCZEŽeny
Vimer Jan KladnoCZEMuži
Vimer Martina KladnoCZEŽeny
Bauer Martin ChlustinaCZEMuži
Usoltsev Dmytro BzováCZEMuži
Usoltsev Vladyslav BzováCZEMuži
Ludrovský Martin TrubínCZEMuži
Zámečník Ladislav Atletika RoztokyCZEMuži
Bartoš Pavel Sokol RoztokyCZEMuži
Zákravská Kateřina CZEŽeny
Dvořák Kamil Nové StrašecíCZEMuži
Spilka Jiří Gymnázium ČeskolipskáCZEMuži
Spilka Jan Univerzita KarlovaCZEMuži
Holičková Lubica SlovenskoCZEŽeny