Startovní listina Svatojánský kopeček

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 296

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Adámková Dana TT Tálín5 kmZ35-44
Ardamica David Centrum Bazalka10 km
Ardamica David Dolní Bukovsko10 km
Balláková Kateřina Svatý Jan nad Malší5 kmjuniorky
Balláková Růžena Svatý Jan nad Malší5 kmZ45plus
Bauer Václav Klet10 km
Bílek Petr TJ Pilich Horní Skrýchov10 km
Bláha Jan AK Kroměříž 10 km
Bobowski Jaroslav Zlín-Malenovice5 kmM45plus
Boháč Karel Liga 2000 Tábor10 km
Bohinský Petr Achilles5 kmM34
Brothánek Antonín TC Dvořák České Budějovice10 km
Brothánková Lenka TC Dvořák České Budějovice10 km
Brouček Jakub Svatý Jan nad Malší5 kmjunioři
Broučková Magdalena Svatý Jan nad Malší5 kmZ45plus
Broučková Magdalena -5 kmZ34
Brychtová Lenka Nordic Walking Novohradsko5 kmZ35-44
Cába Jakub JK Safír5 kmjunioři
Cába Vilém 5 kmjunioři
Cábová Markéta Groz-Beckert5 kmZ35-44
Candrová Jana BH TT CB10 km
Cenková Veronika České Budějovice10 km
Cinádr Pavel Vodňany10 km
Čada Filip Běžím pro10 km
Čada Vojtěch Sedlo5 kmjunioři
Čadová Eliška Sedlo5 kmjuniorky
Čapková Aneta České Budějovice5 kmZ34
Čápová Markéta Promrzlá pijavice5 kmZ35-44
Čenec Tomáš Union Grid10 km
Černý Michal Trisk Č.B.10 km
Daňová Kristýna Římováci10 km
Dědková Miluše A. Schmied5 kmZ45plus
Diviš Jiří CBC Team10 km
Dobiášová Máša Praha5 kmZ45plus
Doležálek Zdeněk Liga 2000 Tábor10 km
Doležalová Jana 10 km
Dulová Martina Besedník5 kmZ34
Dvořák Ladislav Římováci10 km
Dvořáková Ema Římováci5 kmjuniorky
Fencl Daniel Union Grid10 km
Fialová Zdenka -5 kmZ34
Foltová Helena KPK Římov5 kmZ35-44
Frolík Jan TJ Tatran Železná Ruda10 km
Gazda Martin Bujanov10 km
Haňour Roman BBK Boršov n. Vltavou10 km
Hansalová Anežka České Budějovice5 kmZ34
Hansalová Barča České Budějovice5 kmjuniorky
Hansalová Klára České Budějovice5 kmjuniorky
Hansalová Miroslava České Budějovice5 kmZ45plus
Hartl Tomáš Římov10 km
Hartlová Ivana Sokol Římov5 kmZ35-44
Hegr Daniel České Budějovice10 km
Hejdová Eva České Budějovice5 kmZ45plus
Hlach Jan Č. Budějovice5 kmM35-44
Holar Daniel České Budějovice5 kmjunioři
Holbová Linda -5 kmjuniorky
Holbová Miluše -5 kmZ35-44
Holbová Nikol -5 kmjuniorky
Hommer Roman Děti Kleti10 km
Hönig Václav Tortilly v mlze10 km
Horelica Jakub A. Schmied5 kmjunioři
Horelicová Eva A. Schmied5 kmZ45plus
Horelicová Kristýna A. Schmied5 kmjuniorky
Horelicová Lucie Centrum Bazalka10 km
Horníková Zdeňka -5 kmZ34
Hoznourek Jiří Mattoni10 km
Hronová Božena ŠU-TRI Prachatice10 km
Hulín Pavel Římováci10 km
Humeličová Marie A. Schmied5 kmZ34
Hüttl Robert Tortilly v mlze5 kmM34
Chalupa Tomáš 10 km
Chlup Petr dvabezci.cz10 km
Chlup Tomáš dvabezci.cz10 km
Chlupová Tereza dvabezci.cz10 km
Chrt Tomáš Horní Stropnice10 km
Chrtová Markéta Horní Stropnnice5 kmjuniorky
Jamrik Mirek 10 km
Janda Felix A. Schmied5 kmM34
Janda Viktor A. Schmied5 kmjunioři
Janda Vilém A. Schmied5 kmjunioři
Jandová Petra A. Schmied5 kmZ34
Janouch Václav České Budějovice5 kmM45plus
Jaroš František Svatý Jan nad Malší5 kmM45plus
Jelínková Petra České Budějovice - Černý Dub5 kmZ35-44
Jindra Pavel Cyklo Kájov5 kmM35-44
Juráň Karel TT Tálín10 km
Kadlec Miroslav Kamenný Újezd5 kmM35-44
Kalianková Šárka A. Schmied5 kmZ35-44
Kalianková_Ml. Šárka A. Schmied5 kmZ34
Kasík Konstatin JKM Tásov10 km
Kilian Patrik Tortilly v mlze5 kmM34
Kincová Petra Triathlon team Tábor10 km
Klapalova Zuzana Praha10 km
Klestilová Jana Veselí nad Lužnicí5 kmZ35-44
Kocanová Adéla České Budějovice5 kmjuniorky
Kocanová Bohuslava České Budějovice5 kmZ35-44
Kocanová Viktorie České Budějovice5 kmjuniorky
Kocourek Jan Sayerlack Prachatice10 km
Kohout Luděk Nová Ves10 km
Konášek Jan -5 kmM34
Konášek Václav -5 kmM34
Konýčková Štěpánka Nordic Walking Novohradsko5 kmZ35-44
Kopřivová Anna A. Schmied5 kmjuniorky
Korandová Klára 5 kmZ35-44
Korbelar Jakub V-2.cz10 km
Košíček František Ločenice5 kmjunioři
Košíčková Lucie Ločenice5 kmjuniorky
Kotsan Yuriy České Budějovice5 kmM35-44
Koudelková Martina Centrum BAZALKA5 kmZ45plus
Krátká Monika Svatý Jan nad Malší5 kmZ35-44
Kříhová Jana Nordic Walking Novohradsko5 kmZ34
Kubáková Marie A. Schmied5 kmZ35-44
Kubáková_Ml. Marie A. Schmied5 kmjuniorky
Kůrka Tomáš Čkyně10 km
Kutheil Tomáš A. Schmied5 kmjunioři
Kutheilová Jana A. Schmied5 kmZ34
Langhans Jan Triexpert ČB10 km
Langová Martina Svatý Jan nad Malší5 kmZ34
Lavička Michal A. Schmied10 km
Lavička Tomáš A. Schmied5 kmjunioři
Lavičková Petra A. Schmied5 kmZ35-44
Leština Jakub A. Schmied5 kmjunioři
Leština Jan A. Schmied5 kmM35-44
Leština Petr Svatý Jan nad Malší5 kmM35-44
Leštinová Pavla A. Schmied5 kmZ35-44
Lippl Jan Běžímpro.cz Centrum BAZALKA10 km
Loos Jaroslav VIVO č.310 km
Lusk Petr České Budějovice 10 km
Mára Bohumil FK Junior Strakonice10 km
Márová Angela Mattoni5 kmZ34
Martinusová Eliška 5 kmjuniorky
Matouš Pavel SDH Srubec10 km
Matoušová Jitka České Budějovice 10 km
Mautschková Marta České Budějovice10 km
Mazouchová Veronika -5 kmZ34
Mikeš Vladimír A. Schmied5 kmM34
Mikešová Dagmar A. Schmied5 kmZ35-44
Mikešová Jana A. Schmied5 kmZ35-44
Mikešová Simona A. Schmied5 kmZ34
Mikšl Rostislav SK Dynamo ČB5 kmjunioři
Mol Jirka BěžímPro.cz Centrum BAZALKA5 kmM45plus
Mrazík Karel Kaplice5 kmM45plus
Nedorostová Pavlína Svatý Jan nad Malší5 kmZ34
Nepivoda Jan Č. Krumlov5 kmjunioři
Nepivodová Bára -5 kmjuniorky
Neubergová Lucie A. Schmied5 kmZ35-44
Neubergová Natálka A. Schmied5 kmjuniorky
Novák Jaroslav Č. Krumlov5 kmM45plus
Novák Petr Zliv5 kmM45plus
Novotna Jana Nordic Walking Novohradsko5 kmZ35-44
Novotný Pavel Sepekov10 km
Olenočinová Hana Lanškroun5 kmZ35-44
Olenočinová Klára Lanškroun5 kmjuniorky
Ortman Luděk 10 km
Ortman Pavel -5 kmM35-44
Pavlátka Pavel Union Grid10 km
Pechova Jaroslava Mexico Team10 km
Pelíšek Daniel Běžímpro.cz Centrum Bazalka10 km
Petr Jan Bizoni SEDLO10 km
Petrov Jan 8KI Veleštín5 kmM45plus
Petrová Lenka Bizoni SEDLO10 km
Petříková Vlasta České Budějovice5 kmZ35-44
Pexa Martin Groz Beckert 5 kmM35-44
Picková Adéla Nordic Walking Novohradsko5 kmZ35-44
Pinl Michal Rudolfov10 km
Piskač Jan_Nepomuk ČB/Římov-Branišovice10 km
Piskačová Michala České Budějovice10 km
Piveček Radek -5 kmjunioři
Pleštilová Lucie PLNEJ PUPEK CB10 km
Ploneková Barča KPK Římov5 kmjuniorky
Pokorný Jiří ČB10 km
Polívková Vanda Centrum BAZALKA5 kmZ45plus
Popelová Miroslava A. Schmied5 kmZ34
Prais Marcel sokol Křemže5 kmM34
Procházka Michal Sigma Olomouc10 km
Rechtoriková Linda SPSVD Jistebnice10 km
Rohova Martina Srubec10 km
Rojdl Filip A. Schmied5 kmjunioři
Rojdl Marek A. Schmied5 kmM35-44
Rojdlová Jitka A. Schmied5 kmZ35-44
Rojdlová Nikola A. Schmied5 kmjuniorky
Rokos Ivan TJ Jiskra Třeboň10 km
Rokos Lukáš Jiskra Třeboň10 km
Rožboud Pavel Včelná10 km
Růžička Jindřich Sokol Č.B.10 km
Řežáb Tomáš A. Schmied5 kmM35-44
Řežábová Marcela A. Schmied5 kmZ35-44
Řežábová Žaneta A. Schmied5 kmjuniorky
Říha Miroslav Achilles5 kmM35-44
Říha Tomáš Žďár5 kmM34
Sábo Lukáš Badminton na Výstavišti 10 km
Sekáč Václav České Budějovice5 kmjunioři
Schönbauerová Denisa České Budějovice (VK Třebín)5 kmjuniorky
Sklářová Anna Svatý Jan nad Malší5 kmjuniorky
Sklářová Eliška Svatý Jan nad Malší5 kmjuniorky
Sláma Daniel A. Schmied5 kmjunioři
Sláma Filip A. Schmied5 kmjunioři
Sláma Marcel A. Schmied5 kmM35-44
Smažíková Alena Tábor10 km
Smetana Jiří Český Krumlov - ČIHO10 km
Smirnov Vojtěch SK Hojná voda5 kmjunioři
Smirnová Naděžda -5 kmZ35-44
Smrž Jakub Bezimpro.cz Centrum BAZALKA10 km
Smrž Matěj Bezimpro.cz - Centrum Bazalka5 kmjunioři
Smržová Johana Jílovice5 kmjuniorky
Smržová Lenka BěžímPro.cz Centrum BAZALKA5 kmZ35-44
Sochacká Eva Římováci5 kmjuniorky
Sochacká Linda Římováci5 kmjuniorky
Sochacká Pavla Římováci5 kmZ35-44
Sochacký Adam Římováci10 km
Soukupová Valerie SK Studenec10 km
Stehlík Jan České Budějovice5 kmM35-44
Stejskal Jan SK 4 Dvory ČB5 kmjunioři
Stejskal Pavel SK 4Dvory ČB10 km
Stejskalová Kateřina České Budějovice5 kmZ35-44
Stočesová Vendula České Budějovice5 kmZ35-44
Stodolovský Lukáš A. Schmied5 kmjunioři
Suchá Olga A. Schmied5 kmZ35-44
Suchý Pavel -5 kmM35-44
Sůsová Kristýna Svatý Jan nad Malší5 kmZ34
Sýkora Adam A. Schmied5 kmjunioři
Sýkora Dominik A. Schmied5 kmjunioři
Sýkorová Daniela A. Schmied5 kmZ35-44
Šimek Miroslav TC Dvořák České Budějovice10 km
Šjlistová Veronika Todné5 kmZ34
Šoustar Lubomír Č.Bud. Proti rakovině10 km
Špinarová Michaela České Budějovice5 kmZ34
Šrámková Ellen Taekwon-do Velešín5 kmjuniorky
Štěpán Kamil Prachatice10 km
Štětina Zdeněk Vlašim5 kmM45plus
Švaříčková Gabriela České Budějovice10 km
Švecová Kateřina A. Schmied5 kmZ35-44
Tomášek Karel Štěpánovice5 kmM45plus
Tomášek Patrik Štěpánovice5 kmjunioři
Tomášek Vlastimil Svatý Jan nad Malší10 km
Tomášková Lucie Štěpánovice5 kmZ35-44
Tomášková Natálie Štěpánovice5 kmjuniorky
Tomášová Gabriela České Budějovice 10 km
Toul Jan A. Schmied5 kmM45plus
Toul Vojtěch A. Schmied5 kmjunioři
Toulová Barbora A. Schmied5 kmjuniorky
Toulová Pavla A. Schmied5 kmZ35-44
Třeštík Radek České Budějovice5 kmM35-44
Tučková Jana JaMaLu10 km
Tučková Tereza SK Čéčova ČB5 kmjuniorky
Tůma Jaroslav SK EGO Šindlovy Dvory10 km
Tupá Marie Svatý Jan nad Malší5 kmZ45plus
Turek Jakub -5 kmM34
Tušerová Jindra Musher klub JCC5 kmZ34
Tvaroh Pavel Bezimpro.cz Centrum BAZALKA5 kmM35-44
Tvaroh Táďa Taekwon-do Velešín5 kmjunioři
Tvarohová Helena 5 kmjuniorky
Tvarohová Karolína Taekwon-do Velešín5 kmjuniorky
Urban Martin Č.B.Třebotovice10 km
Vácha Vojtěch 10 km
Vachová Lenka -5 kmZ45plus
Vala Ondřej Todné5 kmM34
Vaněk Jan TCV-JH10 km
Vařáková Pavla Harém10 km
Vařejková Bára ČB10 km
Vaš David Salming running team10 km
Váša Petr Římováci5 kmjunioři
Vašek Radim Svatý Jan nad Malší10 km
Vášová Klára Římováci5 kmZ35-44
Vášová Lenka České Budějovice5 kmZ45plus
Vášová Nela Římováci5 kmjuniorky
Vášová Veronika České Budějovice5 kmZ34
Veithová Dagmar Promrzlá pijavice5 kmZ45plus
Veselá Martina České Budějovice10 km
Vildová Michaela A. Schmied5 kmZ34
Vildová Vendula A. Schmied5 kmjuniorky
Víšek Filip Svatý Jan nad Malší5 kmM35-44
Víšková Klára Svatý Jan nad Malší5 kmjuniorky
Víšková Simona Svatý Jan nad Malší5 kmjuniorky
Vítů Marie Srubec5 kmZ34
Vlasák Lukáš České Budějovice5 kmjunioři
Vlasáková Vlasta České Budějovice 5 kmZ35-44
Vlčková Kateřina Bezimpro.cz Centrum BAZALKA5 kmZ34
Vlk Ondřej Union Grid10 km
Vocat Markéta ČB5 kmZ35-44
Vojč Pavel Zliv10 km
Vondrášek Martin TJ Jiskra Třeboň10 km
Vondrášek Štěpán SK Čryři Dvory10 km
Vorlová Dana Relax běhny10 km
Vrobel Radim České Budějovice10 km
Weisová Elinor Sokol České Budějovice5 kmjuniorky
Zelená Eva 5 kmZ45plus
Zelenka Libor TJ Jiskra Třeboň10 km
Zelenková Karolína TJ Jiskra Třeboň5 kmjuniorky
Zelenková Leona Tábor 35 kmZ35-44
Zettnerová Gabriela České Budějovice5 kmZ35-44
Zima Josef České Budějovice10 km
Zoderer Josef Praha10 km
Zodererová Václava Sokol Žižkov Praha10 km
Zoubková Eva České Budějovice5 kmZ35-44
Zrno Vladimír Banes Pacov10 km