Startovní listina Říčkovský GOLEM 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 70

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Beran František Beranimuživeteránine
Bohdálková Jolana Fitness Freedom Hustopečeženyveteránkyne
Capoušek Mirek 3D FITNESS RTmuživeteránine
Čech Daniel VM Crossmuživeteránine
Černý Aleš JKF Jaroměřmuživeteránine
Černý Vladimír CAPARTmuživeteránine
Čtvrtečka Pavel TJ Lokomotiva Trutnovmuživeteránine
doleček roman líšnicemužimužine
Doskočiová Martina Říčky v Orlických Horáchženyženyne
Dusbaba Milan LŠ na Martěmužimužine
Fabián Jaroslav Častolovicemuživeteránine
Fajfr František Vencl servis Žamberkmuživeteránine
Fikr Zdeněk Zedko Zervemužimužine
Friedl Radek Pardubicemužimužine
Grätz Ondřej Ústí nad Orlicímužimužine
Hanuš Petr Chládek a Tintěra Pardubicemuživeteránine
Holubář Patrik Vencl tým UOmužimužine
Janovský Marcel muživeteránine
Jasanský Jan mužimužine
Jeřábek Jakub SK Býšťmužimužine
Jeřábková Iva SK Býšťženyveteránkyne
Josefy Daniel bruckmuživeteránine
Koníř Miloslav muživeteránine
Kopecký Aleš Rychlá rotamužimužine
Králík Michal Zajda TJ Lokomotiva Trutnovmuživeteránine
Kratochvíl Jiří Chrudimmužimužine
Krejčí Jaromír ski club Pastvinymuživeteránine
Krutílek Marek TT Pardubicemuživeteránine
Lebeda Martin Fort SMC muživeteránine
Liška Pavel Fort SMC Ústí nad Orlicímuživeteránine
Marek Ondřej HO J. Gagarinamužimužine
Mařík Jiří 3D Fitness race teammuživeteránine
Melsa Martin lb-training.commužimužine
Morávek Ivan Dlouhoňovicemuživeteránine
Nosek Petr Pardubicemužimužine
Novotný Jan PIJATLONmužimužine
Novotný Luděk 3D Fitness RTmuživeteránine
Novotný Petr Cycling Team Brandýsmužimužine
Pešek Pavel SBR TRI-TEAM LITOMYŠLmužimužine
Pirklová Markéta Iscarex Česká Třebováženyženyne
Pittner Roman SBR TRI-TEAM LITOMYŠLmuživeteránine
Pochobradský Jan Fort SMC Ústí nad Orlicímuživeteránine
Pospíšil Petr Brandýs nad Orlicímužimužine
Pospíšil Petr Brandýs nad Orlicímužimužine
Rejda Jan OMT Pardubicemuživeteránine
Roháček Jan XC SPORT.CZ/RUNSPORTEAMmužimužine
sdsad sd mužimužine
Scheuer Jan Lanškrounmuživeteránine
Skotálková Tereza Ústí nad Orlicíženyženyne
Smetanová Klára Cycling team Brandýs nad Orlicíženyženyne
Strnad Tomáš 3D Fitness Race Teammuživeteránine
Svoboda Filip SMC Ford Ústí nad Orlicímuživeteránine
Svoboda Marek Fitness Freedom race teammuživeteránine
Škorpil Jaromír Lehokolo Azub Ibexmužimužine
Štangler David TJ Lokomotiva Trutnovmuživeteránine
Štěpánek Martin Letohradmuživeteránine
Štěpánský Jan TJ Lokomotiva Trutnovmužimužine
Štorková Tereza CTB cycling team brandysženyženyne
Tylšová Daniela Triatlon Team Trutnovženyženyne
Uhlíř Vojtěch Letohradmužimužine
v m muživeteránine
Vaněk Jan Roudnice nad Labem mužimužine
Veselá Kateřina AZAS Dolní Čermnáženyženyne
Vodehnal Jan OMT Pardubicemuživeteránine
Vondra Tomáš Loko Trutnov TTmužimužine
Vopršálek Miroslav Brück teammuživeteránine
Votava Vladimír VOTAVOVI TEAMmuživeteránine
Weihrauch Radek Žamberkmuživeteránine
Wiedermann Ondřej 3D Fitness Race Teammužimužine
Záleská Iveta Fort SMCženyveteránkyne