Startovní listina Noční běhy Chebskem 2018 - Luby

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 60

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Bašus Lubomír KolováDospělíM2 (30-39)ano
Baxa Petr DaloviceDospělíM3 (40-49)ano
Baxová Blanka DaloviceDospělíZ3 (40-49)ano
Bechiňský Václav Nová RoleDospělíM2 (30-39)ne
Bigasová Doris Rozběhnito.czDospělíZ3 (40-49)ano
Bobenič Josef Cvočci SokolovDospělíM3 (40-49)ano
Bobenič Josef Cvočci SokolovDospělíM3 (40-49)ne
Bobeničová Ingrid Cvočci SokolovDospělíZ3 (40-49)ano
Bobeničová Ingrid Cvočci SokolovDospělíZ3 (40-49)ne
Bureš Radek New Roll RunnersDospělíM1 (16-29)ano
Bystroňová Tereza Rozběháme KVDospělíZ1 (16-29)ano
Čeřovská Iva SRTG Lazne Kynžvart DospělíZ3 (40-49)ano
Dědičová Daniela SokolovDospělíZ2 (30-39)ano
Heiserová Hanča ChodovDospělíZ1 (16-29)ne
Heiserová Hanka ChodovDospělíZ3 (40-49)ne
Hron Petr New Roll RunnersDospělíM1 (16-29)ano
Chlad Miroslav Rozběhnito.cz - ChebDospělíM3 (40-49)ano
Jirkal Tomáš DospělíM2 (30-39)ano
Kapr Tomáš Františkovy LázněDospělíM1 (16-29)ano
Knapčíková Jana LubyDospělíZ2 (30-39)ano
Královec Jiří AK SokolovDospělíM5 (60plus)ano
Kristenová Nela Triatlet KVDospělíZ2 (30-39)ano
Kulhánek Michal KV Arena TeamDospělíM1 (16-29)ne
Kvasnička Dominik KV Arena TeamDospělíne
Kvasničková Radka KV Arena TeamDospělíZ3 (40-49)ne
Maucher Blanka ChodovDospělíZ3 (40-49)ano
Merle Jakub KOME klub KrasliceDospělíM2 (30-39)ne
Merle Jakub KOME klub KrasliceDospělíM2 (30-39)ne
Mika Emil KolováDospělíM5 (60plus)ano
Molcarová Václava Rozběhnito.cz - ChebDospělíZ3 (40-49)ne
Naughton Marcela ChebDospělíZ3 (40-49)ano
Norek Jaroslav LubyDospělíM1 (16-29)ano
Novotný Jiří SokolovDospělíM2 (30-39)ne
Ouřada Michal Rozběhnito.czDospělíM1 (16-29)ne
Petrák Nikol SokolovDospělíZ2 (30-39)ano
Pleskač Marek New Roll RunnersDospělíM2 (30-39)ano
Polák Filip KV Arena TeamDospělíM1 (16-29)ne
Poláková Klára KV Arena TeamDospělíne
Pöplová Romana DospělíZ4 (50-59)ano
Raclavský David DospělíM2 (30-39)ano
Rančevová Simona Dospělíano
Richter Robert BukovanyDospělíM3 (40-49)ano
Řepa Vilém RozbenitoDospělíM4 (50-59)ano
Soukupová Nikol SokolovDospělíZ2 (30-39)ano
Stuchl Jindřich KV Arena TeamDospělíM3 (40-49)ne
Svojtková Martina ChebDospělíZ4 (50-59)ne
Šalátová Renata Cheb/Rungo pro ženyDospělíZ3 (40-49)ano
Špidlíková Kristýna KV Arena TeamDospělíZ1 (16-29)ano
Šrámková Renata ChebDospělíZ3 (40-49)ano
Štrbová Eliška TachovDospělíZ1 (16-29)ano
Štrbová Gábina SokolovDospělíZ3 (40-49)ano
Štrbová Gábina SokolovDospělíZ3 (40-49)ano
Švejdar Slávek KV Arena TeamDospělíM3 (40-49)ne
Švejdarová Šárka KV Arena TeamDospělíne
Tvaroužek Tomáš New Roll RunnersDospělíM1 (16-29)ano
Vaňková Klára HazlovDospělíZ1 (16-29)ano
Veselý Miroslav Žlutice DospělíM1 (16-29)ano
Werner Petr LubyDospělíM3 (40-49)ano
Zajíček Jakub New Roll RunnersDospělíM1 (16-29)ne
Žlůva Radek Karlovy VaryDospělíM2 (30-39)ne