Startovní listina Všechlapská šlapka

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 86

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 2
Bartoš Karel NymburkhlavníM50
Bartošová Martina TJ Lokomotiva NymburkhlavníJuniorky
Čihák Lubomír SemicehlavníM70plus
Fliedrová Ilona TJ Lokomotiva NymburkhlavníZ46plus
Fučík Josef CK Vinohradské šlapkyhlavníM70plus
Rozvoral Radek VšechlapyhlavníM30všechlapák
Hora Marek VšechlapyhlavníM50všechlapák
Hodboď Zdeněk TJ Lokomotiva Nymburk hlavníM50
Hofman Tomáš VšechlapyhlavníM40všechlapák
Hofman Tomáš Všechlapydětský závod 4 kmkluci
Procházka Pavel VšechlapyhlavníM40všechlapák
Horký Michal TETA TEAMhlavníM30
Horyna Vlastík TJ Lokomotiva NymburkhlavníJunioři
Horyna Vlastimil TJ Lokomotiva NymburkhlavníM50
Hospodka Patrik TJ Lokomotiva NymburkhlavníJunioři
Bezdička Miroslav CS StodůlkyhlavníM40
Křena Martin Lysá nad LabemhlavníM40
Kubeš Oto NymburkhlavníM60
Kurková Natálka TJ Lokomotiva NymburkhlavníJuniorky
Mejzr Jan VšechlapyhlavníM30všechlapák
Mejzrová Martina NymburkhlavníZ35všechlapanda
Novák Jan MTB ČilechlavníM50
Šimeček Luděk LokomotivahlavníM50
Rástočný Jan NymburkhlavníM40
Ryglewicz Michal KovanicehlavníM40
Salava Jaroslav VšechlapyhlavníM50všechlapák
Haba Jan Joskatel TeamhlavníM40
Sedlák Milan Mladá BoleslavhlavníM60
Svoboda Josef NymburkhlavníM60
Šemlej Vladimír Cyklistika NymburkhlavníM50
Šindelář Miloš NymburkhlavníM60
Šnídlů Maránek TJ LOKOMOTIVA NYMBURKhlavníM40
Švejdová Jitka Kladno hlavníZ45
Tuláček Milan KolínhlavníM50
Vanický Jan NymburkhlavníM30
Vanický Miroslav CK NymburkhlavníM60
Vinš Pavel Lepší mrtvý, než druhý hlavníM30
Horáková Michaela Loučeň hlavníZ35
Procházka Josef hlavníM40všechlapák
Bartoš Karel TJ Lokomotiva Nymburkdětský závod 4 kmkluci
Gernátová Micaela Všechlapydětský závod 4 kmholky
Gřešula Michal dětský závod 4 kmkluci
Gřešulová Kristýna dětský závod 4 kmholky
Havelka Mikulas Vsechlapydětský závod 4 kmkluci
Havelkova Barbora Vsechlapydětský závod 4 kmholky
Horyna Daniel TJ Lokomotiva Nymburkdětský závod 4 kmkluci
Schmoranzerová Ema Všechlapydětský závod 4 kmholky
Šnídlová Gabča TJ LOKOMOTIVA NYMBURKhlavníJuniorky
Šnídlová Gabča TJ LOKOMOTIVA NYMBURKdětský závod 4 kmholky
Šnídlová Lili TJ LOKOMOTIVA NYMBURKdětský závod 4 kmholky
Horký Petr TETA TEAMhlavníM60
Janeček Michal PrahahlavníM40
Kysilka Martin JíkevhlavníM50
Maťhová Andrea TJ Lokomotiva NymburkhlavníZ35
Punčochářová Dita KerberoshlavníZ45
Punčochář Petr CS StodůlkyhlavníM40
Procházková Lucie Nymburkdětský závod 4 kmholky
Zelenková Eliška dětský závod 4 kmholky
Balšánková Natálie Všechlapydětský závod 4 kmholky
Trojánek Vlastimil VšechlapyhlavníM40všechlapák
Trojánková Adéla dětský závod 4 kmholky
Šídová Klára dětský závod 4 kmholky
Šídová Barbora dětský závod 4 kmholky
Šída Libor hlavníM40všechlapák
Tomek Vojtěch dětský závod 4 kmkluci
Pavlů Dušan hlavníM50
Kůrka Štěpán dětský závod 4 kmkluci
Svěcená Lucie dětský závod 4 kmholky
Svěcený Jakub dětský závod 4 kmkluci
Koblicová Adéla dětský závod 4 kmholky
Bytenglová Natálie dětský závod 4 kmholky
Šimek Jiří dětský závod 4 kmkluci
Punčochář Patrik dětský závod 4 kmkluci
Zbýň Martin Přerov nad LabemhlavníM30
Tůma Martin dětský závod 4 kmkluci
Michálek Miloslav SázavahlavníM60
Veselá Nela dětský závod 4 kmholky
Hnilica Jan PrahahlavníM40
Dvořáková Simona PoděbradyhlavníZ45
Soukup Martin OpolanyhlavníM50
Procházka Lukáš VšechlapyhlavníM40všechlapák
Pohl Míla NymburkhlavníM40
Janata Pavel VlkavahlavníM40
Michl Josef NymburkhlavníM60
Jambor Michal Městec KrálovéhlavníM40
Hejna Pavel NymburkhlavníM40