Startovní listina Běh pro Paměť národa Praha

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 763

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
1 Ali Tanweer 5 kmM40plusano
2 Ambrožová Alžběta 5 kmZ34ano
4 Barda Lukáš 5 kmM39ano
7 Bártová Klára 5 kmZ34ano
8 Bártová Magdaléna Česká zemědělská univerzita v Praze5 kmZ34ano
9 Bendová Eva 5 kmZ34ano
10 Beneš Pavel 5 kmM40plusano
12 Bernard Jáchym Tentočky Votočky5 kmM39ano
13 Bernard Jan Tentočky Votočky5 kmM40plusano
14 Bernardová Emma Tentočky Votočky5 kmZ34ano
15 Bernardová Michaela Pexeso Zbraslav5 kmZ35plusano
16 Bláhová Kateřina 5 kmZ35plusano
17 Braná Zuzana April Gym5 kmZ34ano
18 Brandtlová Helga 5 kmZ35plusano
19 Brotánková Lucie 5 kmZ35plusano
20 Buchlová Andrea 5 kmZ35plusano
21 Burda Jirka Armáda české republiky5 kmM39ano
22 Burešová Iva 5 kmZ35plusano
23 Cihlářová Barbora 5 kmZ34ano
27 Culka Martin AZ Hujer5 kmM39ano
28 Čadková Kamila Crest Communications, a.s.5 kmZ35plusano
29 Čásenská Anna AC Reportér5 kmZ34ano
30 Čásenský Robert AC Reportér5 kmM40plusano
31 Čechová Tereza 5 kmZ34ano
32 Černá Aneta 5 kmZ34ano
33 Černá Renáta 5 kmZ35plusano
34 Černá Tereza 5 kmZ35plusano
35 Černý Matěj Veselá škola, Soukenicka 10, Praha 15 kmM39ano
36 Čiverná Marie 5 kmZ35plusano
37 Číž Martin 5 kmM39ano
38 Čížková Kateřina 5 kmZ34ano
39 Čížová Ivana 5 kmZ35plusano
40 Detzová Dana 5 kmZ35plusano
42 Ditrich Jiri 5 kmM40plusano
43 Ditrich Robert 5 kmM39ano
44 Ditrichova Ema 5 kmZ34ano
45 Ditrichova Martina 5 kmZ35plusano
46 Dolejší Martin 5 kmM39ano
50 Drncová Lucie 5 kmZ35plusano
51 Dubec Michal Učitel naživo5 kmM40plusano
52 Dudášová Julie 5 kmZ34ano
53 Dumalas Andreas 5 kmM39ano
54 Dumalasová Veronika 5 kmZ35plusano
55 Dvořák Vladimír 5 kmM39ano
56 Dvořáková Veronika 5 kmZ35plusano
57 Exnar Petr TOP 09 Praha 65 kmM40plusano
58 Exnarová Jana Freebody bosoboty leguano5 kmZ35plusano
59 Fazekaš Michal GENNET5 kmM39ano
60 Fialová Tereza Proběhni svět5 kmZ34ano
62 Fictumová Ludmila 5 kmZ34ano
63 Filipová Andrea 5 kmZ34ano
64 Fochler Petr AK Drnovice5 kmM39ano
65 Forejtová Kateřina 5 kmZ34
66 Formankova Dana 5 kmZ35plusano
67 Francová Jitka 5 kmZ35plusano
68 Francová Pavlína 5 kmZ34ano
69 Frátriková Šárka 5 kmZ34ano
70 Frostová Anna 5 kmZ34ano
71 Frostová Marie 5 kmZ35plusano
72 Gebhartova Jana 5 kmZ34ano
73 Gibson Tasci 5 kmZ35plusano
77 Haasová Tereza 5 kmZ34ano
79 Hadravová Zuzana 5 kmZ35plusano
81 Hampl Jan 5 kmM39ano
82 Hanusová Alena 5 kmZ35plusano
83 Havel Milan 5 kmM39ano
85 Hervertová Klára Gladiators5 kmZ34ano
86 Hesova Katerina 5 kmZ34ano
87 Hirič Dalibor 5 kmM39ano
88 Hladíková Lenka 5 kmZ34ano
90 Hofmeisterová Jitka 5 kmZ35plusano
91 Hokrova Eva 5 kmZ35plusano
92 Holt Anthony ZS Brana jazyku Uhelny trh5 kmM39ano
93 Holtová Martina 5 kmZ35plusano
94 Holý Jiří 5 kmM40plusano
96 Horáčková Karolína AZ Hujer5 kmZ34ano
97 Horčic Martin 5 kmM39ano
98 Horsky Petr LEGO5 kmM39ano
99 Hořejší Irena 5 kmZ35plusano
100 Hořejší Miroslav 5 kmM40plusano
101 Hošek Jakub ISŠ MB5 kmM39ano
102 Hošek Jiří 5 kmM40plusano
103 Hrček Tomáš 5 kmM40plusano
106 Hron Jiří 5 kmM39ano
107 Hrušovská Eva 5 kmZ34ano
108 Hřebeská Lucie 5 kmZ35plusano
109 Hůlka Václav 5 kmM40plusano
110 Humpolcová Jana 5 kmZ35plusano
111 Humpolec Josef 5 kmM40plusano
112 Huta Filip 5 kmM39ano
113 Hutová Barbora 5 kmZ34ano
114 Hypešová Kristýna 5 kmZ34ano
115 Chirnside Nikola 5 kmZ34ano
116 Chlad Jan 5 kmM39ano
117 Chladová Alena 5 kmZ35plusano
119 Chocholatý Libor 5 kmM40plusano
122 Janda Ondrej 5 kmM39ano
124 Jandusová Karolína SŠ Arcus Praha 95 kmZ34ano
125 Jandusová Martina 5 kmZ35plusano
126 Janegová Martina 5 kmZ34ano
128 Janouskova Marie Klub pratel5 kmZ35plusano
129 Janulik David 5 kmM39ano
130 Járová Radka 5 kmZ34ano
131 Jenšovská Šárka 5 kmZ35plusano
132 Jiránek Dan 5 kmM40plusano
133 Jirkalova Gabriela 5 kmZ34ano
135 Kabátník Petr Tým Tynek5 kmM39ano
136 Kacerovská Eva 5 kmZ34ano
137 Kacerovský Jiří 5 kmM39ano
138 Kadeřábek Martin Diagnostický ústav pro mládež, Praha 25 kmM39ano
139 Kalhous Jan SKP Ústí nad Labem5 kmM39ano
140 Kalhousová Lucie 5 kmZ35plusano
142 Kamínová Daniela 5 kmZ35plusano
143 Kaňák Petr 5 kmM40plusano
146 Kašpar Zdeněk 5 kmM40plusano
147 Kavková Ivana skupina GENNET5 kmZ35plusano
148 Kerner Zdenek 5 kmM40plusano
149 Kernerova Jana 5 kmZ35plusano
150 Kernerova Julie 5 kmZ34ano
151 Kiezler Filip Diagnostický ústav pro mládež, Praha 25 kmM39ano
152 Kilian Vojtěch 5 kmM39ano
154 Klašková Sandra tesena5 kmZ34ano
155 Klímová Lenka Pexo5 kmZ35plusano
156 Klimtová Barbora 5 kmZ34ano
157 Klouček Martin 5 kmM40plusano
158 Knoblochova Martina 5 kmZ34ano
159 Knotková Martina 5 kmZ34ano
160 Kobrlová Kateřina 5 kmZ34ano
163 Kočí Kateřina 5 kmZ35plusano
164 Kočí Petr 5 kmM39ano
165 Köhler Jan 5 kmM39ano
166 Kolský Tomáš 5 kmM40plusano
167 Konečný Jakub 5 kmM40plusano
169 Kopťár Michal České dráhy, a.s.5 kmM39ano
170 Korous Petr 5 kmM40plusano
171 Kořínek Lukáš 5 kmM39ano
172 Kořínek Zdeněk 5 kmM39ano
174 Košťálová Pavlína 5 kmZ35plusano
175 Kotrbáček Jan 5 kmM40plusano
176 Koukolová Karolína 5 kmZ34ano
177 Kozojed Petr 5 kmM40plusano
178 Kozojedová Magdalena 5 kmZ35plusano
179 Krabcová Radka 5 kmZ35plusano
180 Kramoliš Milan 5 kmM40plusano
181 Kratochvíl Michal 5 kmM40plusano
182 Kratochvílová Markéta 5 kmZ35plusano
183 Kremlíková Zuzana 5 kmZ35plusano
184 Kročilová Jitka 5 kmZ35plusano
185 Kroupa Jakub 5 kmM39ano
187 Kroupova Veronika 5 kmZ35plusano
189 Křesťanová Veronika 5 kmZ35plusano
191 Kubaczkova Marketa 5 kmZ34ano
192 Kubín Jan Diagnostický ústav pro mládež, Praha 25 kmM39ano
193 Kubiznakova Eva 5 kmZ34ano
194 Kučera Petr TOP 09/TOP tým5 kmM39ano
195 Kudělová Eliška AZ5 kmZ34ano
196 Kusnir Kamil 5 kmM40plusano
197 Kvítek Jiří 5 kmM40plusano
198 Kyriakou Kyriakos 5 kmM40plusano
199 Landíková Nadia 5 kmZ35plusano
200 Laštůvka Jiří 5 kmM40plusano
201 Laštůvková Jana 5 kmZ35plusano
202 Lebduskova Eva 5 kmZ35plusano
203 Lepičová Hana Sri Chinmoy Marathon Team5 kmZ35plusano
204 Liebichová Lenka 5 kmZ34ano
205 Linhartová Pavla Crest Communications, a.s.5 kmZ34ano
206 Lubomirsky Martin SK Viking5 kmM40plusano
207 Luxová Štěpánka Gennet, s.r.o.5 kmZ35plusano
208 Macek Martin Richard milosrdní bratři5 kmM40plusano
209 Machatová Martina 5 kmZ34ano
210 Machová Barbora 5 kmZ34ano
211 Mandlík Tomáš TOP 09 Praha 65 kmM40plusano
212 Mára Michal 5 kmM39ano
213 Marek Jan 5 kmM39ano
214 Mariničová Eva 5 kmZ34ano
215 Marouskova Sarka 5 kmZ34ano
216 Márová Klára adidas runners Prague5 kmZ34ano
217 Mařík Martin 5 kmM40plusano
218 Maříková Blanka 5 kmZ35plusano
219 Mašín Marek 5 kmM39ano
220 Mašková Martina 5 kmZ35plusano
221 Mašková Vendula 5 kmZ34ano
222 Matoušek Kamil 5 kmM40plusano
223 Melcrová Adéla 5 kmZ34ano
224 Michalová Anna 5 kmZ34ano
226 Minařík Adam 5 kmM39ano
227 Mlejnková Marta 5 kmZ35plusano
228 Mlynaříková Eva 5 kmZ35plusano
230 Mojžíšová Radka Tým Tynek5 kmZ34ano
231 Monková Lenka 5 kmZ35plusano
232 Mostek Petr 5 kmM40plusano
233 Mozgová Petra 5 kmZ35plusano
234 Mrázek Tomáš Praha 45 kmM40plusano
235 Mrnková Iveta 5 kmZ35plusano
236 Mudra Ondřej 5 kmM39ano
238 Müllerová Martina 5 kmZ34ano
239 Mutlova Marketa 5 kmZ35plusano
240 Nichtburgerova Hana 5 kmZ35plusano
241 Novák Jan 5 kmM39ano
243 Nováková Eva 5 kmZ35plusano
244 Novotná Hana Diagnostický ústav pro mládež, Praha 25 kmZ34ano
245 Novotná Marie 5 kmZ34ano
246 Očková Irena 5 kmZ34ano
247 Osvaldová Božena Divadlo Minor5 kmZ34ano
248 Oškera David 5 kmM40plusano
251 Pekárek Aleš 5 kmM40plusano
252 Pekarová Adamová Markéta TOP 095 kmZ34ano
253 Pernicová Dana 5 kmZ34ano
254 Petruželová Lenka 5 kmZ34ano
255 Pfortnerová Adéla 5 kmZ35plusano
257 Pivoda Josef BONBON5 kmM40plusano
258 Podhradská Alena 5 kmZ34ano
259 Pojsl Jan 5 kmM39ano
261 Pokorný Jiří 5 kmM40plusano
262 Pomorská Katarína 5 kmZ34ano
263 Potapov Viacheslav 5 kmM39ano
264 Potoček Tomáš 5 kmM40plusano
265 Potočková Dana 5 kmZ35plusano
266 Pour Marek 5 kmM40plusano
267 Převrátilová Alena 5 kmZ35plusano
268 Puobišová Anna 5 kmZ34ano
269 Quagliatová Vlasta za sebe a za paměť národa5 kmZ35plusano
270 Rákosová Julie 5 kmZ35plusano
273 Rennerová Ivana 5 kmZ35plusano
274 Röhrichová Lenka 5 kmZ35plusano
276 Routová Kateřina 5 kmZ34
277 Rozehnalová Markéta 5 kmZ34ano
278 Rozehnalová Miriam 5 kmZ34ano
279 Rozmánková Lucie 5 kmZ35plusano
280 Růžička Pavel 5 kmM40plusano
281 Růžička Šimon 5 kmM39ano
282 Ryant Filip 5 kmM39ano
283 Rybáček Pavel 5 kmM40plusano
284 Rybáčková Kristýna 5 kmZ34ano
286 Rychtar Jakub 5 kmM39ano
287 Ryšavá Ivana 5 kmZ35plusano
288 Řezníčková Lucie 5 kmZ35plusano
291 Sedláček Pavel 5 kmM39ano
292 Seidlová Málková Gabriela 5 kmZ35plusano
296 Schlöglová Barbora Pražská Náplavka5 kmZ34ano
297 Schlöglová Jana Pražská Náplavka5 kmZ35plusano
298 Schwarz Petr 5 kmM40plusano
299 Schwarzová Bohumila 5 kmZ35plusano
301 Skacel Jan CVUT5 kmM40plusano
302 Skokan Petr 5 kmM40plusano
303 Skorkovská Julie 5 kmZ35plusano
304 Slancová Martina 5 kmZ35plusano
305 Smith Michael 5 kmM40plusano
306 Smolka Martin 5 kmM40plusano
307 Sobotková Eva 5 kmZ35plusano
308 Sochor Václav Tipsport5 kmM40plusano
309 Soukupová Eva Gymnázium Ústavní5 kmZ34ano
310 Soukupová Martina 5 kmZ35plusano
311 Spudilová Michala LIMAX MAXIMUS5 kmZ35plusano
313 Staněk Karel 5 kmM39ano
314 Stará Evženie Crest Communications, a.s.5 kmZ34ano
315 Starec Petr 5 kmM40plusano
317 Starý Jan 5 kmM39ano
318 Steinerova Zuzana 5 kmZ35plusano
319 Stuchlíková Lenka 5 kmZ35plusano
320 Svátková Kateřina Český rozhlas5 kmZ34ano
321 Svoboda Lukáš 5 kmM40plusano
322 Svobodová Andrea 5 kmZ34ano
323 Synek Aleš Diagnostický ústav pro mládež, Praha 25 kmM39ano
324 Šamánková Markéta Báječné ženy v běhu5 kmZ34ano
325 Šefčík Jan  5 kmM40plusano
326 Šejdová Linda 5 kmZ34ano
328 Šimanová Eliška 5 kmZ35plusano
329 Šimek Jakub 5 kmM39ano
330 Šimková Zuzana 5 kmZ35plusano
331 Šír Jakub 5 kmM39ano
332 Šlingerová Alena 5 kmZ34ano
334 Šobrová Jana 5 kmZ35plusano
335 Špačková Štěpánka 5 kmZ35plusano
336 Špirková Hana 5 kmZ34ano
337 Špryslová Lenka 5 kmZ35plusano
339 Šťastná Barbora 5 kmZ35plusano
340 Šťastná Katerina 5 kmZ35plusano
342 Štiková Lucie 5 kmZ34ano
344 Šubrt David 5 kmM39ano
345 Švábová Elmíra 5 kmZ35plusano
346 Švadlenková Marie Europe Media Nest s.r.o.5 kmZ34ano
348 Švarcbachová Barbora AZ Hujer5 kmZ34ano
349 Švarcbachová Zuzana AZ Hujer5 kmZ34ano
351 Tattermuschova Iva 5 kmZ35plusano
352 Tietjenová Karolína 5 kmZ35plusano
353 Tikman Petr 5 kmM40plusano
355 Toninger Jiří 5 kmM40plusano
356 Trčka Filip 5 kmM40plusano
357 Trčka Stanislav 5 kmM39ano
359 Trlifaj Daniel GJK5 kmM39ano
360 Truksová Miluše 5 kmZ34ano
361 Turoňová Ivana 5 kmZ35plusano
363 Urban Jiří 5 kmM40plusano
365 Valášková Jitka 5 kmZ35plusano
367 Valkoun Petr Hvezdy v Lese, lesni klub5 kmM39ano
373 Vitoušová Anna April gym5 kmZ34ano
374 Vlček Jiří Antikomuna5 kmM40plusano
376 Voděrová Lenka 5 kmZ34ano
377 Voseček Václav 5 kmM39ano
378 Votrubec Lukas TJ Sokol Lakros Zbraslav5 kmM39ano
379 Vozábal Matěj CZAKOF5 kmM39ano
380 Vozková Markéta Český rozhlas Plus5 kmZ34ano
382 Werenycká Marta Pexeso5 kmZ35plusano
383 Werenyckyj Štěpán Pexeso5 kmM39ano
384 Werenyckyj Vojtěch Pexeso5 kmM39ano
385 Wolfe David 5 kmM40plusano
386 Wolfe Natalia 5 kmZ34ano
387 Wolfová Linda 5 kmZ35plusano
389 Zábranská Margareta 5 kmZ35plusano
392 Zajic Ivo 5 kmM40plusano
393 Zalesakova Miroslava 5 kmZ35plusano
396 Žáková Kateřina 5 kmZ34ano
397 Žamboch Ondřej 5 kmM40plusano
398 Žárský Martin 5 kmM40plusano
399 Žižka Ivan AZ Hujer5 kmM39ano
401 Frostová Noemi 5 kmZ34
404 Šabachová Barbara 5 kmZ35plus
405 Geislerová Aňa 5 kmZ35plus
406 Krobotová Lenka 5 kmZ35plus
407 Velká Tereza 5 kmZ34ano
408 Jurečková Alena 5 kmZ35plus
409 Kostroun Karel 5 kmM40plus
410 Bergerová Yvonne 5 kmZ35plus
411 Weitzová Lucie 5 kmZ35plus
412 Tomanová Markéta 5 kmZ35plus
413 Janoušková Monika 5 kmZ34
414 Huková Petra Praha5 kmZ35plus
415 Janda Antonín Praha5 kmM39
416 Pasler Jiří Měšice5 kmM40plus
417 Pluháček Miroslav Praha5 kmM40plus
418 Janíčková Marcela Praha5 kmZ35plus
419 Erbenová Markéta Náchod5 kmZ34
420 Koželská Kateřina Velké Přílepy5 kmZ35plus
421 Erbenova Jana Praha5 kmZ34
422 Režič Zvonimir Praha5 kmM39
423 Bilič Jelena Praha5 kmZ35plus
424 Trachtová Zdeňka Praha5 kmZ34
425 Velfl Tomáš Praha5 kmM39
426 Očka Petr 5 kmM39ano
427 Hlaváček Lukář Praha5 kmM39
428 Květoňová Regina Praha5 kmZ35plus
429 Bartošová Lucie Praha5 kmZ35plus
430 Marešová Petra Písek5 kmZ34
431 Lukeš Adam Praha5 kmM39
432 Šimon Hlinovský Praha5 kmM39
433 Foltýn Tomáš Praha5 kmM40plus
434 Kalina Michal 5 kmM39ano
435 Čermáková Karolína Praha5 kmZ34
436 Daněk Matěj Praha10 kmM39
437 Renata Ptáková 5 kmZ35plus
438 Weger Jan Velké Popovice5 kmM40plus
439 Bartoš Erik Nové Mesto nad Váhom5 kmM39
440 Tršová Kateřina Roztoky5 kmZ35plus
475 Cibiková Tereza Praha5 kmZ34
476 Milner František Praha5 kmM39
477 Pasler Petr Praha10 kmM40plus
478 Vágner Martin 5 kmM40plus
479 Vágnerová Adéla 5 kmZ34
480 Šťourač Petr Praha5 kmM40plus
481 Bartoníček Radek Praha5 kmM40plus
482 Richter Pavel Praha5 kmM40plus
501 Karabová Kristýna 5 kmZ34ano
502 Kenclová Jitka Praha5 kmZ35plus
503 Šonka Karel Praha5 kmM40plus
504 Šonková Stella Praha5 kmZ34
505 Juhász Juraj Praha5 kmM40plus
506 Janouš Petr Nové Strašecí5 kmM40plus
507 Platilová Tereza Praha5 kmZ34
509 Petrů Denisa Veselí nad Moravou5 kmZ34
510 Říha Viktor Praha5 kmM39
511 Trčková Olga 5 kmZ35plus
512 Hradilková Kristýna Praha5 kmZ34
550 Kožnerová Lucie Jesenice5 kmM40plus
551 Přikrylová Dana Praha5 kmZ34
552 Přikrylová Tereza Praha5 kmZ34
553 Torn Roman Praha5 kmM40plus
601 Kencl Lukáš Praha5 kmM40plus
602 Trčková Dominika 5 kmZ35plusano
603 Soukupová Lenka Praha5 kmZ35plus
604 Lelek Miroslav Harrachov5 kmM39
605 Bizzuto Valerie Praha5 kmZ34
606 Najman Jiří Vodochody5 kmM39
607 Kroupa Adam Praha5 kmM39
652 Doulová Hana Praha5 kmZ35plus
653 Matějková Kristýna Praha5 kmZ35plus
654 Říčka Tomáš Jesenice5 kmM40plus
655 Mastný Šimon Praha5 kmM40plus
701 Adam Jiří Ďáblický ďas10 kmM39ano
704 Bártová Julie 10 kmZ34ano
706 Ben Elisabeth Outboxers10 kmZ34ano
708 Blažková Kristina 10 kmZ34ano
710 Borovcová Karin 10 kmZ34ano
711 Borovcová Suzanne 10 kmZ34ano
712 Borovský Matyáš 10 kmM39ano
714 Bouša Tomáš AC Mydlinky10 kmM39ano
715 Boušková Natalie Prague beach team10 kmZ34ano
716 Brotánek Jan doJižníAmeriky.cz10 kmM39ano
718 Brychcínová Laura 10 kmZ34ano
720 Buchackova Helena 10 kmZ35plusano
721 Büchler Ondřej 10 kmM39ano
722 Buchta Jaroslav 10 kmM39ano
723 Buchtelová Aneta 10 kmZ34ano
724 Cartwright Grace 10 kmZ34ano
725 Casadová Zuzana 10 kmZ35plusano
727 Cícha Jan 10 kmM39ano
728 Cyprich Pavel 10 kmM39ano
730 Čermák Jakub 10 kmM39ano
731 Čermáková Kristýna 10 kmZ34ano
732 Čihař Ondřej 10 kmM40plusano
733 Daňková Veronika 10 kmZ35plusano
734 Diene Dita 10 kmZ35plusano
735 Dobiášová Veronika 10 kmZ34ano
737 Doubek Aleš 10 kmM39ano
738 Drážďanská Zuzana INFOMATIC Racing Team10 kmZ34ano
739 Drnkova Veru tyšunky seletice10 kmZ34ano
740 Drocar Jakub 10 kmM39ano
741 Duben Martin April Gym10 kmM39ano
743 Ebelová Ivana 10 kmZ35plusano
744 Eliáš Petr 10 kmM39ano
745 Fašianok Petr 10 kmM39ano
747 Filip Martin Tipsport10 kmM39ano
748 Francová Blanka Les Bonvivants10 kmZ35plusano
749 Frančík Lukáš 10 kmM39ano
750 Frantík Tomáš AZ Hujer10 kmM39ano
751 Fuchs Lukáš 10 kmM39ano
752 Fuks Matan 10 kmM39ano
753 Fuksa Leoš 10 kmM39ano
755 Geislerová Ester 10 kmZ34ano
757 Habart David 10 kmM40plusano
758 Hadrava Petr 10 kmM40plusano
759 Hák Jiří 10 kmM40plusano
760 Hanley Eoin 10 kmM40plusano
761 Havelka Tomáš 10 kmM39ano
762 Havlik Petr 10 kmM40plusano
763 Henebergová Lenka 10 kmZ35plusano
764 Herbig Milan 10 kmM39ano
765 Herskovič Šimon Filozofická fakulta10 kmM39ano
766 Hlaváček Filip AZ Hujer, z.s.10 kmM39ano
767 Hlaváčková Magdalena 10 kmZ34ano
769 Hlubina Dominik 10 kmM39ano
771 Höfer Karel SKS189210 kmM39ano
772 Hochman Tomáš 10 kmM39ano
773 Holcová Jana 10 kmZ35plusano
774 Holec Petr 10 kmM39ano
775 Hon Štěpán 10 kmM40plusano
776 Honová Klára 10 kmZ35plusano
777 Hora Matěj 10 kmM39ano
778 Horňáková Markéta 10 kmZ34ano
780 Hořák Radek 10 kmM39ano
781 Hořáková Markéta 10 kmZ34ano
782 Hrochová Andrea 10 kmZ34ano
783 Hrušková Štěpánka 10 kmZ35plusano
784 Hulmanová Paulína 10 kmZ34ano
785 Hulstein Ryan 10 kmM39ano
786 Hurt Josef 10 kmM40plusano
787 Husáková Adela 10 kmZ35plusano
788 Child Mark Partisan Prague FC10 kmM40plusano
789 Child Marketa 10 kmZ35plusano
790 Chrastova Sona 10 kmZ35plusano
791 Jablonská Eva Mattoni Free Run10 kmZ34ano
792 Janda Pavel 5 kmM40plusano
793 Jandova Blanka 10 kmZ35plusano
794 Jandus Jiří 10 kmM40plusano
795 Janeckova Marcela 10 kmZ35plusano
797 Januška Oldřich 10 kmM40plusano
798 Jarůšek Zdeněk 10 kmM39ano
799 Jirásek Tomáš Running Stones10 kmM39ano
800 Jirásek Vít FBK Kobylisy10 kmM40plusano
801 Jirošová Barbora 10 kmZ34ano
802 Jirsa Vojtěch 10 kmM39ano
803 Jonáš Vladimír 10 kmM39ano
804 Kačena Štěpán KPMG10 kmM39ano
805 Kadeřábek Jan TJ Sokol Veltrusy10 kmM40plusano
806 Kahancová Karolina 10 kmZ34ano
807 Kahanec Julius 10 kmM39ano
809 Kandusová Veronika 10 kmZ34ano
813 Kardaš Michal Outboxers10 kmM39ano
814 Kasinová Barbora 10 kmZ34ano
815 Kašová Jitka 10 kmZ35plusano
816 Kincl Jan 10 kmM40plusano
817 Kis-Csáji Alexander Pro Run Moldava10 kmM39ano
820 Klíma Jan 10 kmM39ano
821 Klimešová Lucie Diversity Beasts10 kmZ34ano
822 Kluková Markéta Makak10 kmZ34ano
824 Knotková Petra 10 kmZ34ano
825 Kocyan Kateřina 10 kmZ34ano
826 Koláčková Terezie 10 kmZ34ano
827 Kolář Martin 10 kmM40plusano
830 Kopřiva Štěpán 10 kmM39ano
831 Kopta Michal 10 kmM40plusano
832 Kotlanova Veronika 10 kmZ34ano
833 Koubík David 10 kmM40plusano
834 Kralik Michal 10 kmM40plusano
836 Kreuzerová Barbora Klub pratel PN10 kmZ34ano
838 Kroupa Mikulas 10 kmM40plusano
839 Kručinská Tereza 10 kmZ34ano
841 Krupickova Andrea 10 kmZ34ano
842 Křivda Pavel 10 kmM40plusano
843 Kubíčková Martina ZŠ Hostýnská, Praha 1010 kmZ35plusano
844 Kudlíková Petra Rungo pro ženy10 kmZ34ano
845 Kulhánek Jan 10 kmM39ano
846 Kulhánek Ondřej BONBON10 kmM39ano
847 Kusala Svätopluk 10 kmM40plusano
848 Laryšová Radka 10 kmZ35plusano
849 Lebeda Michal 10 kmM40plusano
850 Lebeslé Marie 10 kmZ34ano
852 Lexmann Róbert Digiteq Automotive10 kmM39ano
853 Lhotský Vojtěch 10 kmM39ano
854 Lieberzeit Jiří Junák - český skaut10 kmM39ano
855 Lichnovský Zdeněk Radio 110 kmM39ano
857 Lipár Jiří 10 kmM39ano
858 Liška Filip Univerzita Karlova10 kmM39ano
860 Macaspac Marc 10 kmM40plus
862 Mach Štěpán 10 kmM39ano
863 Macháčová Alexandra 10 kmZ35plusano
864 Machata Tomáš 10 kmM39ano
867 Malý Radek 10 kmM40plusano
868 Marquez Fran C.A. Puebla10 kmM39ano
869 Mařík Ondřej 10 kmM39ano
870 Masopust Tomáš 10 kmM40plusano
871 Mašínová Martina nakladatelství Plus10 kmZ35plusano
872 Matias João 10 kmM39ano
873 Matoušek Petr 10 kmM40plusano
874 Matoušková Anna 10 kmZ35plusano
875 Mazanec Milan 10 kmM40plusano
876 Mccollum Tereza Atletika Sokol I Smíchov10 kmZ35plusano
877 Mcmahon Dave 10 kmM39ano
878 Mcmahon Klara 10 kmZ34ano
879 Mencik Ludek 10 kmM40plusano
881 Mihalčík Michal 10 kmM40plusano
882 Michalina Dominik 10 kmM39ano
884 Mikulášek Jakub 10 kmM40plusano
885 Nič Miloslav Maratón Klub Kladno10 kmM40plusano
886 Minaříková Petra 10 kmZ35plusano
887 Mirovsky Ondrej 10 kmM39ano
888 Mirovský Vojtěch AZ Hujer10 kmM39ano
889 Míšek Jan BONBON10 kmM40plusano
890 Miškovský Josef 10 kmM39ano
892 Moravec Hynek 10 kmM40plusano
893 Muijderman Vilma 10 kmZ35plusano
894 Müller Petr 10 kmM39ano
895 Müllerová Vendula 10 kmZ34ano
896 Myšková Karolina Albatros Media10 kmZ35plusano
897 Naprstková Eva 10 kmZ35plusano
898 Ncongwane Vivian PRIVATE10 kmM40plusano
899 Neděla René 10 kmM39ano
900 Nedvěd Jakub Ma-Mi-Ku10 kmM39ano
901 Nenutilová Hana 10 kmZ35plusano
902 Nesvačilová Petra 10 kmZ34ano
903 Neumannová Helena 10 kmZ35plusano
904 Neuwirthová Veronika 10 kmZ34ano
905 Ničová Klára Sokol Slaný10 kmZ34ano
907 Novotná Kateřina Vysoká škola ekonomická10 kmZ34ano
908 Novotná Tereza ČVUT10 kmZ34ano
909 Nykodym Josef 10 kmM40plusano
910 Oberholzer Johan PRIVATE10 kmM40plusano
912 Oweyssi Natalie FA ČVUT10 kmZ34ano
913 Oweyssi Ruzbeh 10 kmM40plusano
914 Paleček Jan 10 kmM39ano
915 Pán Ladislav 10 kmM40plusano
916 Parmová Eva 1. LF UK10 kmZ34ano
918 Pätoprstý Michal Perfect Canteen s.r.o.10 kmM39ano
920 Pavlačková Lucie 10 kmZ35plusano
921 Pavlisová Jana 10 kmZ35plusano
922 Pavlov Roman 10 kmM40plusano
923 Pechar Michal Makrokoule Praha10 kmM40plusano
924 Pergl Lukáš 10 kmM40plusano
925 Pešata Jáchym Střední hotelová škola vyšší odborná šk10 kmM39ano
926 Pešatová Barbora Gymnázium Václava Beneše Třebízského ve10 kmZ34ano
927 Petránková Zuzana 10 kmZ35plusano
928 Petrbok David 10 kmM39ano
929 Pham Huu Uyen Van Lang10 kmM40plusano
930 Pikna Stanislav 660110 kmM39ano
932 Plesník Tomáš 10 kmM39ano
933 Pogran Jakub Outboxers10 kmM39ano
934 Poláková Pavla 10 kmZ34ano
935 Polanský Libor 10 kmM40plusano
936 Polický Martin 10 kmM39ano
937 Polouček Jan 10 kmM40plusano
938 Polouček Matěj 10 kmM39ano
939 Portel Viktor Post Bellum10 kmM39ano
940 Pospíšil Vladimír 10 kmM40plusano
941 Pospíšilová Karolína 10 kmZ34ano
944 Prasad Sanjay 10 kmM40plusano
945 Pressová Hana 10 kmZ35plusano
946 Prokopec Jindřich 10 kmM40plusano
947 Převrátil Martin 10 kmM40plusano
948 Přítel Ondřej 10 kmM39ano
949 Pulkert Dalibor Outboxers10 kmM39ano
950 Raiter Tomáš 10 kmM40plusano
951 Rejman Martin 10 kmM39ano
952 Rezková Magdalena 10 kmZ35plusano
953 Riegel Daniel 10 kmM40plusano
954 Riegelová Gabriela 10 kmZ35plusano
955 Riegelová Kateřina Gymnázium Říčany10 kmZ34ano
957 Röhrich Alex 10 kmM40plusano
959 Rosická Petra 10 kmZ35plusano
960 Rosová Beáta 10 kmZ35plusano
962 Rusnák Marek TJ MEZ Mohelnice10 kmM39ano
964 Růžek David 10 kmM39ano
966 Rysková Jitka 10 kmZ35plusano
967 Ryška Adam 10 kmM40plusano
968 Říha Martin 10 kmM39ano
969 Sadílek Jaroslav AKTD10 kmM40plusano
970 Sedláčková Eva 10 kmZ34ano
971 Sedmihradská Jarmila 10 kmZ35plusano
972 Sekeráková Aneta Fakulta tělesné výchovy a sportu Univer10 kmZ34ano
973 Seyfried Christopher 10 kmM39ano
976 Schöngut Marek TJ Zentiva10 kmM39ano
977 Schöngut Semiha Ezgi 10 kmZ34ano
978 Schwarz Marek 10 kmM40plusano
979 Simandl Petr Les Bonvivants10 kmM40plusano
980 Simandlová Pavlína 10 kmZ35plusano
982 Skorkovský Michal 10 kmM40plusano
983 Slabá Magdalena 10 kmZ34ano
985 Slomek Martin Bonbon Praha10 kmM40plusano
986 Sokolová Šárka 10 kmZ34ano
987 Soukup Jaromír 10 kmM40plusano
988 Soukup Tomas SKUP10 kmM39ano
989 Soukupova Kristina 10 kmZ35plusano
990 Stárek Jakub ODS Praha 610 kmM39ano
991 Stárek Michal 10 kmM39ano
992 Stenzl Libor Fanda und Ozzy10 kmM40plusano
993 Stolín Filip 10 kmM39ano
994 Stržínková Markéta Orange Team10 kmZ35plusano
995 Suchý Tomáš 10 kmM40plusano
996 Sus Michal GFP Neratovice10 kmM39ano
997 Svoboda Marek Právnická fakulta Univerzity Karlovy v 10 kmM39ano
998 Sýkora František Běžci Slaný10 kmM39ano
999 Syrovátková Michaela 10 kmZ34ano
1000 Šabach Petr Post Bellum10 kmM39ano
1001 Šafařík Jakub 10 kmM39ano
1002 Šašek David 10 kmM40plusano
1003 Šilhánková Helena 10 kmZ35plusano
1004 Šimon Martin 10 kmM39ano
1006 Šimr Petr 10 kmM40plusano
1007 Šindelář Radek Schindler Informatics Consulting, s.r.o10 kmM39ano
1009 Šmíd Jakub 10 kmM39ano
1010 Šmíd Roman 10 kmM40plusano
1011 Šperanda Nina MEDI NEST10 kmZ35plusano
1012 Špirek Václav 10 kmM39ano
1013 Šťastná Martina FF UK10 kmZ34ano
1014 Štefunda Tomáš 10 kmM39ano
1015 Štěpánek Zdeněk 10 kmM40plusano
1016 Šubrta Václav 10 kmM40plusano
1017 Švarcbach Jan Půlpáni Kladno10 kmM40plusano
1018 Švestková Magdaléna 10 kmZ35plusano
1019 Teichman Viktor 10 kmM40plusano
1020 Tejkal Ondřej 10 kmM39ano
1021 Terber Daniel 10 kmM39ano
1022 Thuriová Soňa 10 kmZ35plusano
1023 Tite Barbora 10 kmZ34ano
1025 Tolimat Rani 10 kmM40plusano
1026 Tolimatová Jarmila 10 kmZ35plusano
1027 Trevor Wallinger none10 kmM40plusano
1028 Tuček Ondřej rychlá kopyta10 kmM40plusano
1029 Tuček Vladimír rychlá kopyta10 kmM39ano
1030 Tučková Helena rychlá kopyta10 kmZ35plusano
1031 Tumova Apolena 10 kmZ35plusano
1033 Týfa Michal x10 kmM39ano
1034 Tyle Vít 10 kmM39ano
1035 Urban Marek 10 kmM40plusano
1036 Urban Radek 10 kmM39ano
1037 Vaculik Martin Tatran Stresovice10 kmM40plusano
1039 Váňová Ivana 10 kmZ34ano
1040 Vavrousek Martin 10 kmM39ano
1042 Velehradský Petr 10 kmM40plusano
1043 Velichová Ilona 10 kmZ34ano
1045 Veselovská Kateřina 10 kmZ35plusano
1046 Vesely Ladislav 10 kmM39ano
1047 Veselý Luboš 10 kmM40plusano
1049 Vincenc Michal 10 kmM40plusano
1050 Vinš Petr Jan 10 kmM39ano
1051 Vítek Tomáš Diversity Beasts10 kmM40plusano
1053 Vlček Jan 10 kmM39ano
1054 Vlček Jan 10 kmM39ano
1055 Vlková Voňková Lucie 10 kmZ35plusano
1056 Vodička Lukáš Orange Team10 kmM39ano
1057 Volfová Eliška 10 kmZ34ano
1059 Vopěnka Martin 10 kmM40plusano
1060 Voříšek Vladimír 10 kmM40plusano
1062 Votava Jan 10 kmM40plusano
1063 Votavová Barbora M.R.C.I.N.A.10 kmZ34ano
1065 Wagner Petr 10 kmM39ano
1066 Wendy Wallinger none10 kmZ35plusano
1067 Wirth Marek 10 kmM40plusano
1068 Wirthová Karolina 10 kmZ35plusano
1069 Zálešák Ivan 10 kmM40plusano
1071 Zelenková Pavla AZ Hujer10 kmZ34ano
1072 Zídková Kateřina 10 kmZ34ano
1073 Zoľák Róbert 10 kmM39ano
1074 Zoulek Aleš 10 kmM39ano
1075 Žáčková Jana Makabi Karlovy Vary10 kmZ35plusano
1076 Žárská Marie 10 kmZ35plusano
1077 Žibřid Petr 10 kmM40plusano
1078 Žižka Jan 10 kmM39ano
1079 Žižková Tereza 10 kmZ34ano
1080 Isaac  Malcolm Praha10 kmM39
1081 Pavelčáková Petra Praha10 kmZ34
1082 Slomek Jaromír 10 kmM40plusano
1083 Chmátal Martin Praha10 kmM40plus
1084 Slavík Honza Praha10 kmM39
1085 Nohava Karel Praha10 kmM40plus
1086 Dlabal Karel Praha10 kmM39
1087 Šustová Petra Sadská10 kmZ34
1088 Mazanec Vojtěch Praha10 kmM39
1089 Kornacki Petr Praha10 kmM40plus
1090 Píša Petr Praha10 kmM39
1091 Milnerová Zuzana Praha10 kmZ35plus
1092 Knapp Matouš Praha10 kmM39
1093 Kučerová Lenka Praha10 kmZ34
1094 Strakoš Martin Praha10 kmM39
1095 Vaňkát Honza Praha10 kmM39
1096 Sládková Veronika Praha10 kmZ35plus
1097 Kubík Jiří Černolice10 kmM40plus
1098 Hábová Alena 10 kmZ35plus
1099 Hába Stanislav 10 kmM39
1100 Jirsa Václav Volyně10 kmM40plus
1101 Pochman Jan Praha10 kmM40plus
1102 Rozsívalová Markéta 10 kmZ35plusano
1103 Beneš Michal Liberec10 kmM39
1104 Nývlt Ondřej Praha10 kmM40plus
1105 Černý Luděk Praha10 kmM39
1106 Žák Jakub Praha10 kmM39
1107 Saar Eliran Praha10 kmM39
1108 Kohen Tommy Praha10 kmM40plus
1109 Neumannová Marie Praha10 kmZ34
1110 Totůšková Marika SK Mlejn10 kmZ35plus
1111 Brožek Jiří Praha10 kmM39
1112 Lohniská Monika Odolena Voda10 kmZ35plus
1113 Kolář Jakub Praha10 kmM40plus
1114 Lehman Jerome Praha10 kmM39
1115 Liebezeit Petr Řevničov10 kmM39
1150 Beneš Jaroslav Praha10 kmM40plus
1151 Malínský Bronislav Soběslav10 kmM40plus
1152 Vágnerová Adéla Skůry10 kmZ35plus
1201 Vydra Lukáš Praha10 kmM40plus
1202 Bednář Petr Praha10 kmM39
1203 Černoušek Štěpán Praha10 kmM40plus
1204 Kallistová Linda Praha10 kmM39
1205 Vaculík Tomáš Praha10 kmM40plus
1206 Rybnikář Jakob Praha10 kmM39
1241 Kerner Jan 10 kmM40plus
1242 Rejsek Filip Všeradice10 kmM39
1243 Paďour František Dobříš10 kmM40plus
1244 Rejsková Ivona Dobříš10 kmZ34
1246 Weinbergerová Andrea Praha10 kmZ35plus
1247 Tučný Mikuláš Praha10 kmM40plus
1248 Šuchmanová Eva Praha10 kmZ35plus
1249 Vilt Ondřej Praha10 kmM39
1250 Jenčík Martin Praha10 kmM39
1251 Honigová Iva Praha10 kmZ35plus
1252 Hreško Ján Praha10 kmM39
1253 Vykoukal Ondřej Praha10 kmM39
1254 Malát Jiří Praha10 kmM39
1255 Vojtíšek Vladimír Behejsnami.cz10 kmM39ano
1256 Čáslavková Barbora Praha10 kmZ35plus
1257 Soukupová Simona Praha10 kmZ35plus
1261 Benešová Magdaléna Praha10 kmZ35plus
1262 Rybnikářová Soňa Praha10 kmZ35plus
0 Heneberg David Praha10 kmM40plus
0 Vevera Jan Praha10 kmM40plus