Startovní listina Běh pro Paměť národa Hradec Králové

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 53

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
1 Bednář Jan 5 kmM39ano
2 Doubravska Kateřina 5 kmZ35plusano
3 Elisová Kateřina 5 kmZ35plusano
4 Hladíková Lucie 5 kmZ34ano
5 Horák Zdeněk 5 kmM39ano
6 Hušková Terezie 5 kmZ35plusano
7 Chiron Jerome 5 kmM39ano
8 Kahl Václav 5 kmM39ano
11 Machač Pavel 5 kmM39ano
12 Nádvorník Josef 5 kmM39ano
13 Osladil Martin 5 kmM39ano
14 Schejbalová Karolína 5 kmZ34ano
15 Spilka Kryštof 5 kmM39ano
16 Stehnova Kateřina 5 kmZ35plusano
17 Syrovátková Jana 5 kmZ34ano
19 Šulcová Jarmila 5 kmZ35plusano
20 Tůma Daniel 5 kmM40plusano
21 Vích Miloš 5 kmM40plusano
22 Víchová Magdaléna 5 kmZ34ano
23 Víchová Šárka 5 kmZ35plusano
24 Vlachynská Kristýna Neznám bolest5 kmZ35plus
25 Voříšek Roman 5 kmM40plusano
26 Zdechovský Tomáš 5 kmM39ano
27 Mezera Filip Sezemice5 kmM39
28 Vích Ondřej Dobříkov5 kmM39
29 Víchová Sára Dobříkov5 kmZ34
30 Slavíková Alžběta Hradec Králové5 kmZ34
31 Dobrovolný David Hradec Králové5 kmM39
202 Beránková Eva 10 kmZ35plusano
203 Bryksí Barbora BKL Machov10 kmZ35plusano
204 Hajská Gabriela Šlemrgang10 kmZ35plusano
205 Holmanova Olga 10 kmZ35plusano
206 Jirásek Jiří K.O. Poděbrady10 kmM40plusano
207 Jirásková Justýna K.O. Poděbrady10 kmZ34ano
208 Krejčí Jan 10 kmM39ano
209 Kuba Jiří Smrkáči10 kmM39
210 Kvasnička Tomáš 10 kmM39ano
211 Lášticová Martina 10 kmZ35plusano
212 Linhartová Jitka Po pravé cestě10 kmZ35plusano
213 Losman Miroslav důchodci10 kmM40plusano
214 Novotný Jakub 10 kmM39ano
216 Píšová Věra 10 kmZ35plusano
217 Ruse Helmut STS Chvojkovice - Brod10 kmM40plusano
218 Svoboda Milos 10 kmM39
220 Švorcová Lenka 10 kmZ35plusano
221 Tomášek Jiří Po pravé cestě10 kmM40plusano
222 Tomášková Soňa Po pravé cestě10 kmZ35plusano
223 Tůmová Kateřina 10 kmZ35plusano
224 Špryňan Pavel Hradec Králové10 kmM39
225 Rejsková Jana Hradec Králové10 kmZ35plus
226 Šiklová Dagmar Chrudim10 kmZ35plus
227 Balák Jiří 10 kmM40plus
228 Trávníček Richard Klimkovice10 kmM39