Startovní listina Havlíčkobrodský půlmaraton

půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 105

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorieSkupina 4Platba
Ambrož Stanislav FUN CZECH RUNNERSM3 (40-59)mužiano
Bártová Michaela Havlíčkův BrodZ3 (35-49)ženyano
Baxa Tomáš Dolní MěstoM2 (18-39)mužiano
Benda Jiří ŠTOKYM3 (40-59)mužiano
Bouchal Hynek Světlá nad SázavouM3 (40-59)mužiano
Brnický Petr JihlavaM3 (40-59)mužiano
Coufal Tomáš SázavkaM2 (18-39)mužiano
Čáp Marek České BudějoviceM3 (40-59)mužiano
Dobrovolný Patrik Havlíčkův BrodM2 (18-39)mužiano
Dobrovolný Petr Havlíčkův BrodM2 (18-39)mužiano
Dočekal Luboš ski&bike modelárna NovákM3 (40-59)mužiano
Dočkal Jan PosázavíM2 (18-39)mužiano
Dubský Roman PřibyslavM3 (40-59)mužiano
Dvořáková Soňa ZábornáZ3 (35-49)ženyano
Fajmon Luboš Hamry nad SázavouM3 (40-59)mužiano
Fiala Pavel SázavkaM3 (40-59)mužiano
Ficek Tomáš SK ChotěbořM3 (40-59)mužiano
Gregor Petr TJ RůženáM3 (40-59)mužiano
Gruntorád Jiří České BudějoviceM2 (18-39)mužiano
Havlena Jan Havlíčkův BrodM3 (40-59)mužiano
Hejda Tomáš Havlíčkův BrodM2 (18-39)mužiano
Hnídek Jan Dřevěný Nohy KolínM2 (18-39)mužiano
Holeček Miloš TřebíčM3 (40-59)mužiano
Holub Martin ChotěbořM3 (40-59)mužiano
Holub Pavel Rabbits ZnojmoM2 (18-39)mužiano
Hora Ondřej Vojenská policie TáborM2 (18-39)mužiano
Horák Luděk TURBO CHOTĚBOŘM3 (40-59)mužiano
Hrančík Martin Havlíčkův BrodM2 (18-39)mužiano
Hruška Vít Chabry PrahaM3 (40-59)mužiano
Hudač Peter Humpolecke střely M2 (18-39)mužiano
Chalupa Josef Havlíčkův BrodM3 (40-59)mužiano
Chlád Pavel Obec Dolní MěstoM3 (40-59)mužiano
Jelínek Antonín Aquaclub Havlíčkův BrodM4 (60plus)mužiano
Kohout Jan SDH Věž M2 (18-39)mužiano
Král Petr Havlíčkův BrodM3 (40-59)mužiano
Krejčí Aleš Havlíčkův BrodM2 (18-39)mužiano
Krejčí Daniel ŠtokyM2 (18-39)mužiano
Kučírek Petr Havlickuv BrodM3 (40-59)mužiano
Kutterwascher Pavel PosázavíM2 (18-39)mužiano
Lacina Václav Havlíčkova BorováM3 (40-59)mužiano
Lacinová Hana Havlíčkova BorováZ3 (35-49)ženyano
Lebdušková Jana MladoticeZ3 (35-49)ženyano
Libánský Vratislav SfhkKV Havlíčkův BrodM3 (40-59)mužiano
Marek Miloš PelhřimovM2 (18-39)mužiano
Merunková Miluše PleasZ3 (35-49)ženyano
Motl Jaroslav KochánovM2 (18-39)mužiano
Nedělka Lukáš ChotěbořM2 (18-39)mužiano
Nejedlík Tomáš ŽabčiceM2 (18-39)mužiano
Němeček Tomáš FBC PlzeňM2 (18-39)mužiano
Novák Jiří Jihlava M3 (40-59)mužiano
Novotný Martin Havlíčkův BrodM3 (40-59)mužiano
Novotný Petr Radostín u Havlíčkova Brodu M2 (18-39)mužiano
Pech Martin Vojenská policie TáborM3 (40-59)mužiano
Pilc Daniel Moravský BerounM2 (18-39)mužiano
Pivoňka Vladimír Havlíčkův BrodM3 (40-59)mužiano
Pokorný Libor Kluci z Trpaslíka / JihlavaM2 (18-39)mužiano
Popek Miloš KožlíM2 (18-39)mužiano
Rojka Jiří Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův BrodM3 (40-59)mužiano
Říčka Jaroslav ŠkrdloviceM3 (40-59)mužiano
Sadlo Jan SfhkKV Havlickuv BrodM3 (40-59)mužiano
Skořepová Marie JihlavaZ2 (18-34)ženyano
Součková Iva Havlíčkův BrodZ4 (50plus)ženyano
Stránský Petr TJ KafkyM3 (40-59)mužiano
Strašil Miroslav PřibyslavM3 (40-59)mužiano
Střeštík Jan Jindřichův HradecM3 (40-59)mužiano
Šorf Petr Havlíčkův BrodM2 (18-39)mužiano
Šrámek Jan Česká BěláM2 (18-39)mužiano
Šrámek Roman Modlíkov M3 (40-59)mužiano
Šrámková Monika Česká BěláZ2 (18-34)ženyano
Šťastná Gabriela JihlavaZ3 (35-49)ženyano
Štěpánková Kim Z3 (35-49)ženyano
Štursová Jitka Havlíčkův BrodZ3 (35-49)ženyano
Technik Jiří AC TechnikM4 (60plus)mužiano
Tichá Andrea BruntálZ3 (35-49)ženyano
Uchytil Zdeněk Železnohorák TÝMM3 (40-59)mužiano
Vaculíková Pavlína ZlínZ3 (35-49)ženyano
Vácha Ladislav Havlíčkův BrodM2 (18-39)mužiano
Vandas Martin MARVAN / NymburkM3 (40-59)mužiano
Vašek René KrucemburkM3 (40-59)mužiano
Vavrečan Jan Břeclav / K2 Fitnes Horní BojanoviceM3 (40-59)mužiano
Vítů Jan JihlavaM2 (18-39)mužiano
Vlček Jiří BrzkovM3 (40-59)mužiano
Vondra Milan SFHKKVM3 (40-59)mužiano
Votava Miroslav JipocarM2 (18-39)mužiano
Zadina Jiří M2 (18-39)mužiano
Zimmermannová Markéta Havlíčkův BrodZ2 (18-34)ženyano
Driml Miloš Sokol PukliceM3 (40-59)mužiano
Fišer Luděk PřibyslavM2 (18-39)mužiano
Hanzlík Josef TJ MegánekM2 (18-39)mužiano
Málek Lukáš 2IDEAM2 (18-39)mužiano
Škaryd Martin M2 (18-39)mužiano
Chlád Stanislav AZ Tým Světlá nad SázavouM3 (40-59)muži
Čáp Jakub ChoteborM2 (18-39)mužine
Hejný Martin ČechticeM3 (40-59)muži
Turdík Pavel SK Kovo LedečM3 (40-59)muži
Bartoš Dalibor Liaz JablonecM3 (40-59)muži
Novák Petr Ski e bike modelarna novokM3 (40-59)muži
Vojtíšek Tomáš AC Moravská Slavia BrnoM3 (40-59)muži
Kořenář Petr Havlíčkův BrodM3 (40-59)mužine
Beránek Jan Slavkov u BrnaM2 (18-39)muži
Metzenauer Martin Žďár nad SázavouM2 (18-39)mužine
Nekuža Jiří Zebra Technologies Sport Team BrnoM2 (18-39)mužine
Niklová Šárka KalištěZ2 (18-34)ženyne
Rak Martin České BudějoviceM3 (40-59)mužine
Zarembová Monika Dětmarovice Z3 (35-49)ženyne