Startovní listina Mělnická jizerská 50

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 120

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávod
Čvančar Martin Pivní vidlácirozběh 1
Havlík Petr Pivní vidlácirozběh 1
Steunz Adam Pivní vidlácirozběh 1
Smolčák Aleš Cítovrozběh 1
Smolčák Aleš Cítovfinále muži
Nová Zuzana Hoši Děkujemfinále ženy
Jeránek Michal Mělníkrozběh 1
Marounek Kryštof Box Mělník-Trenky z Hradurozběh 2
Řízková Jana Mělníkfinále ženy
Hliněná Kateřina Hoši Děkujemfinále ženy
Hrdlička Ladislav Závorarozběh 1
Beneš Michal SK Vítr v trenkáchrozběh 2
Beneš Michal SK Vítr v trenkáchfinále muži
Jeránková Lucie Mělníkfinále ženy
Roboch Pavel Mělníkrozběh 4
Štruplová Eva Hoši Děkujemfinále ženy
Svihlová K. Hoši Děkujemfinále ženy
Lanča Tomáš Sámrozběh 1
Svihla Tomáš Hoši Děkujemrozběh 1
Svihla Tomáš Hoši Děkujemfinále muži
Raich Tomáš 1rozběh 3
Kočí Vojtěch Box Mělník-Trenky z Hradurozběh 4
Duchoslav Jakub Neratovicerozběh 2
Fúsek Jan SK Vítr v trenkáchrozběh 2
Šimral Martin SK Vítr v trenkáchrozběh 2
Šimral Martin SK Vítr v trenkáchfinále muži
Smolík Lukáš Zlosyňrozběh 1
Smolík Lukáš Zlosyňfinále muži
Kořenář Martin Mělníkrozběh 2
Uhrinčať Ján Neratovicerozběh 2
Višinský Petr Mělníkrozběh 2
Karas Martin Titanic Litoměřicerozběh 1
Choura Jan Titanic Litoměřicerozběh 1
Rudy Tomáš Máňa Tozzirozběh 3
Rudy Tomáš Máňa Tozzifinále muži
Černá Jana Čapí hnízdofinále ženy
Černý Ivan Čapí hnízdorozběh 3
Gazdík Jan Box Mělník-Trenky z Hradurozběh 2
Volf Petr SK Vítr v trenkáchrozběh 2
Kaiser Petr Box Mělník-Trenky z Hradurozběh 2
Kryštof Jan Hoši Děkujemrozběh 2
Burianová Hana Hoši Děkujemfinále ženy
Šínová Katka Hoši Děkujemfinále ženy
Přerovská Markéta Želva teamfinále ženy
Černý Vít Čapí hnízdorozběh 3
Černá Monika Čapí hnízdofinále ženy
Kafka Jakub Čapí hnízdorozběh 3
Melichar Vladimír Luigi Cocottirozběh 1
Melichar Vladimír Luigi Cocottifinále muži
Prokeš Martin Titanic Mělníkrozběh 3
Fidrant Lukáš Titanic Mělníkrozběh 3
Možný Antonín Titanic Mělníkrozběh 3
Čermák Honza Titanic Mělníkrozběh 3
Malý Lukáš Titanic Mělníkrozběh 3
Dvořák Aleš Titanic Mělníkrozběh 3
Cvrková Petra Mělnická kavárnafinále ženy
Steffl Otto Máňa Tozzirozběh 3
Cvrček Jiří Marná snaharozběh 1
Leger Jury Cítovrozběh 3
Steiner Jiří Mělníkrozběh 2
Májek Pepa Ústí nad Labemrozběh 3
Májek Pepa Ústí nad Labemfinále muži
Blažek Oskar Mělnická kavárnarozběh 3
Šenk Robert Mělnická kavárnarozběh 3
Hilšer Marek Mělnická kavárnarozběh 3
Jindra Václav Všetatyrozběh 4
Tomáš Petr KVM 1881rozběh 4
Tomáš Petr KVM 1881finále muži
Tomášová Barbora Růžový dinosauřifinále ženy
Vaňková Kristina Růžový dinosauřifinále ženy
Valda Antonín Luigi Cocottirozběh 2
Valda Antonín Luigi Cocottifinále muži
Zachar Ilja Mělníkrozběh 1
Šenkárčin Jakub Luigi Cocottirozběh 2
Šenkárčin Jakub Luigi Cocottifinále muži
Kvasnička Aleš Máňa Tozzirozběh 1
Kvasnička Aleš Máňa Tozzifinále muži
Svítil Jiří Máňa Tozzirozběh 4
Mikina Josef Špindlerův Mlýnrozběh 1
Šťastný Martin Máňa Tozzirozběh 4
Haslbach Petr Máňa Tozzirozběh 4
Nájemník Maty Mělníkrozběh 4
Herinková Alena Postřižinské pivařkyfinále ženy
Hobíková Eva Postřižinské pivařkyfinále ženy
Krejza Honza Jurský parkrozběh 4
Melichar Stanislav Luigi Cocottirozběh 4
Stránská Jana Seniorfinále ženy
Eder Martin Pabjerka Cítovrozběh 4
Chmelík Jan Luigi Cocottirozběh 1
Chmelík Jan Luigi Cocottifinále muži
Trnka Zdeněk Apl mulletrozběh 1
Trnka Zdeněk Apl mulletfinále muži
Král Michal Apl mulletrozběh 1
Tůma Dominik Apl mulletrozběh 3
Tůma Dominik Apl mulletfinále muži
Wyn Benoit Apl mulletrozběh 4
Liederhaus Štěpán Apl mulletrozběh 4
Liederhaus Štěpán Apl mulletfinále muži
Dolanský Martin Praha rozběh 4
Veselý Jiří Luigi Cocottirozběh 4
Veselý Jiří Luigi Cocottifinále muži
Liederhaus Matěj Apl mulletrozběh 4
Liederhaus Matěj Apl mulletfinále muži
Kudrna Jiří LTK Lavina Semicerozběh 3
Franěk Tomáš LTK Lavina Semicerozběh 2
Dlouhá Zuzana Dlouhánifinále ženy
Hušková Kateřina Bohemiansfinále ženy
Dlouhá Tereza Dlouhánifinále ženy
Karnet Petr SK Vítr v trenkáchrozběh 2
Hampl Daniel Mlazická lavinarozběh 2
Vlk Martin Mělníkrozběh 4
Vlk Martin Mělníkfinále muži
Dlouhý Vladimír Dlouhánirozběh 4
Jindra David Rošťáci od soutokurozběh 3
Jindra David Rošťáci od soutokufinále muži
Nekvasil V. Mládí v hazlurozběh 4
Vondrouš Michal Mládí v hazlurozběh 4
Růzha Jakub rozběh 4
Kaňka Pavel Mládí v hazlurozběh 4
Rejmon Jiří Mělníkrozběh 2