Startovní listina Mělnická jizerská 50

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 120

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávod
Beneš Michal SK Vítr v trenkáchrozběh 2
Beneš Michal SK Vítr v trenkáchfinále muži
Blažek Oskar Mělnická kavárnarozběh 3
Burianová Hana Hoši Děkujemfinále ženy
Cvrček Jiří Marná snaharozběh 1
Cvrková Petra Mělnická kavárnafinále ženy
Čermák Honza Titanic Mělníkrozběh 3
Černá Jana Čapí hnízdofinále ženy
Černá Monika Čapí hnízdofinále ženy
Černý Ivan Čapí hnízdorozběh 3
Černý Vít Čapí hnízdorozběh 3
Čvančar Martin Pivní vidlácirozběh 1
Dlouhá Tereza Dlouhánifinále ženy
Dlouhá Zuzana Dlouhánifinále ženy
Dlouhý Vladimír Dlouhánirozběh 4
Dolanský Martin Praha rozběh 4
Duchoslav Jakub Neratovicerozběh 2
Dvořák Aleš Titanic Mělníkrozběh 3
Eder Martin Pabjerka Cítovrozběh 4
Fidrant Lukáš Titanic Mělníkrozběh 3
Franěk Tomáš LTK Lavina Semicerozběh 2
Fúsek Jan SK Vítr v trenkáchrozběh 2
Gazdík Jan Box Mělník-Trenky z Hradurozběh 2
Hampl Daniel Mlazická lavinarozběh 2
Haslbach Petr Máňa Tozzirozběh 4
Havlík Petr Pivní vidlácirozběh 1
Herinková Alena Postřižinské pivařkyfinále ženy
Hilšer Marek Mělnická kavárnarozběh 3
Hliněná Kateřina Hoši Děkujemfinále ženy
Hobíková Eva Postřižinské pivařkyfinále ženy
Hrdlička Ladislav Závorarozběh 1
Hušková Kateřina Bohemiansfinále ženy
Chmelík Jan Luigi Cocottirozběh 1
Chmelík Jan Luigi Cocottifinále muži
Choura Jan Titanic Litoměřicerozběh 1
Jeránek Michal Mělníkrozběh 1
Jeránková Lucie Mělníkfinále ženy
Jindra David Rošťáci od soutokurozběh 3
Jindra David Rošťáci od soutokufinále muži
Jindra Václav Všetatyrozběh 4
Kafka Jakub Čapí hnízdorozběh 3
Kaiser Petr Box Mělník-Trenky z Hradurozběh 2
Kaňka Pavel Mládí v hazlurozběh 4
Karas Martin Titanic Litoměřicerozběh 1
Karnet Petr SK Vítr v trenkáchrozběh 2
Kočí Vojtěch Box Mělník-Trenky z Hradurozběh 4
Kořenář Martin Mělníkrozběh 2
Král Michal Apl mulletrozběh 1
Krejza Honza Jurský parkrozběh 4
Kryštof Jan Hoši Děkujemrozběh 2
Kudrna Jiří LTK Lavina Semicerozběh 3
Kvasnička Aleš Máňa Tozzirozběh 1
Kvasnička Aleš Máňa Tozzifinále muži
Lanča Tomáš Sámrozběh 1
Leger Jury Cítovrozběh 3
Liederhaus Matěj Apl mulletrozběh 4
Liederhaus Matěj Apl mulletfinále muži
Liederhaus Štěpán Apl mulletrozběh 4
Liederhaus Štěpán Apl mulletfinále muži
Májek Pepa Ústí nad Labemrozběh 3
Májek Pepa Ústí nad Labemfinále muži
Malý Lukáš Titanic Mělníkrozběh 3
Marounek Kryštof Box Mělník-Trenky z Hradurozběh 2
Melichar Stanislav Luigi Cocottirozběh 4
Melichar Vladimír Luigi Cocottirozběh 1
Melichar Vladimír Luigi Cocottifinále muži
Mikina Josef Špindlerův Mlýnrozběh 1
Možný Antonín Titanic Mělníkrozběh 3
Nájemník Maty Mělníkrozběh 4
Nekvasil V. Mládí v hazlurozběh 4
Nová Zuzana Hoši Děkujemfinále ženy
Prokeš Martin Titanic Mělníkrozběh 3
Přerovská Markéta Želva teamfinále ženy
Raich Tomáš 1rozběh 3
Rejmon Jiří Mělníkrozběh 2
Roboch Pavel Mělníkrozběh 4
Rudy Tomáš Máňa Tozzirozběh 3
Rudy Tomáš Máňa Tozzifinále muži
Růzha Jakub rozběh 4
Řízková Jana Mělníkfinále ženy
Smolčák Aleš Cítovrozběh 1
Smolčák Aleš Cítovfinále muži
Smolík Lukáš Zlosyňrozběh 1
Smolík Lukáš Zlosyňfinále muži
Steffl Otto Máňa Tozzirozběh 3
Steiner Jiří Mělníkrozběh 2
Steunz Adam Pivní vidlácirozběh 1
Stránská Jana Seniorfinále ženy
Svihla Tomáš Hoši Děkujemrozběh 1
Svihla Tomáš Hoši Děkujemfinále muži
Svihlová K. Hoši Děkujemfinále ženy
Svítil Jiří Máňa Tozzirozběh 4
Šenk Robert Mělnická kavárnarozběh 3
Šenkárčin Jakub Luigi Cocottirozběh 2
Šenkárčin Jakub Luigi Cocottifinále muži
Šimral Martin SK Vítr v trenkáchrozběh 2
Šimral Martin SK Vítr v trenkáchfinále muži
Šínová Katka Hoši Děkujemfinále ženy
Šťastný Martin Máňa Tozzirozběh 4
Štruplová Eva Hoši Děkujemfinále ženy
Tomáš Petr KVM 1881rozběh 4
Tomáš Petr KVM 1881finále muži
Tomášová Barbora Růžový dinosauřifinále ženy
Trnka Zdeněk Apl mulletrozběh 1
Trnka Zdeněk Apl mulletfinále muži
Tůma Dominik Apl mulletrozběh 3
Tůma Dominik Apl mulletfinále muži
Uhrinčať Ján Neratovicerozběh 2
Valda Antonín Luigi Cocottirozběh 2
Valda Antonín Luigi Cocottifinále muži
Vaňková Kristina Růžový dinosauřifinále ženy
Veselý Jiří Luigi Cocottirozběh 4
Veselý Jiří Luigi Cocottifinále muži
Višinský Petr Mělníkrozběh 2
Vlk Martin Mělníkrozběh 4
Vlk Martin Mělníkfinále muži
Volf Petr SK Vítr v trenkáchrozběh 2
Vondrouš Michal Mládí v hazlurozběh 4
Wyn Benoit Apl mulletrozběh 4
Zachar Ilja Mělníkrozběh 1