Startovní listina Noční běhy Chebskem 2018 - Dřenice

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 54

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Ballová Marie DospělíZ2 (30-39)ano
Bašus Lubomír KolováDospělíM2 (30-39)ano
Baxa Petr DaloviceDospělíM3 (40-49)ne
Baxová Blanka DaloviceDospělíZ3 (40-49)ano
Bechiňský Václav New Roll RunnersDospělíM2 (30-39)ano
Bigasová Doris PlesnáDospělíZ3 (40-49)ano
Bobenič Josef Cvočci SokolovDospělíM3 (40-49)ano
Bobeničová Ingrid Cvočci SokolovDospělíZ3 (40-49)ano
Bulan Jiří TestDospělíM2 (30-39)ne
Bureš Radek New Roll RunnersDospělíM1 (16-29)ano
Čeřovská Iva SRTG Lazne KynžvartDospělíZ3 (40-49)ano
Dědičová Daniela SokolovDospělíZ2 (30-39)ne
Dvořák Michal KOME klub KrasliceDospělíM1 (16-29)ano
Hron Petr New Roll RunnersDospělíM1 (16-29)ano
Chlad Miroslav Rozběhnito.cz - ChebDospělíM3 (40-49)ano
Kapr Tomáš DospělíM1 (16-29)ano
Klimešová Eliška TachovDospělíZ1 (16-29)ano
Kohout Jaromír KOME klub KrasliceDospělíM4 (50-59)ano
Kristenová Nela Triatlet KVDospělíZ2 (30-39)ano
Kulhánek Michal KV Arena TeamDospělíM1 (16-29)ne
Kvasnička Dominik KV Arena TeamDospělíano
Kvasničková Radka KV Arena TeamDospělíZ3 (40-49)ano
Mähner Robert DospělíM3 (40-49)ano
Merle Jakub KOME klub KrasliceDospělíM2 (30-39)ano
Mika Emil KolováDospělíM5 (60plus)ano
Molcarová Václava Rozbehnito.cz ChebDospělíZ3 (40-49)ne
Naughton Marcela DospělíZ3 (40-49)ano
Navrátil Petr ChebDospělíM3 (40-49)ano
Norek Jaroslav LubyDospělíM1 (16-29)ne
Novotný Jiří SokolovDospělíM2 (30-39)ano
Polák Filip KV Arena TeamDospělíM1 (16-29)ano
Poláková Klára KV Arena TeamDospělíne
Pöplová Romana DospělíZ4 (50-59)ano
Raclavský David Rozběhnito.cz-ChebDospělíM2 (30-39)ano
Rejcha Milan Velká HleďsebeDospělíM5 (60plus)ne
Rejcha Milan Velká HleďsebeDospělíM5 (60plus)ano
Richter Robert BukovanyDospělíM3 (40-49)ano
Řepa Vilém RozbehnitoDospělíM4 (50-59)ano
Schmid Martin K.VaryDospělíM4 (50-59)ano
Soukupová Nikol SokolovDospělíZ2 (30-39)ano
Strnad David Tři SekeryDospělíM3 (40-49)ano
Svojtková Martina DospělíZ4 (50-59)ano
Šalátová Renata Rungo pro ženy/ChebDospělíZ3 (40-49)ano
Špidlíková Kristýna KV Arena TeamDospělíZ1 (16-29)ano
Šrámková Renata ChebDospělíZ3 (40-49)ne
Štípek Petr KOME klub KrasliceDospělíM1 (16-29)ano
Tvaroužek Tomáš New Roll RunnersDospělíM1 (16-29)ano
Vaňková Klára HazlovDospělíZ1 (16-29)ano
Velková Veronika DospělíZ2 (30-39)ano
Volfova Lucie SokolovDospělíZ2 (30-39)ne
Vysocká Dagmar ChebDospělíZ4 (50-59)ano
Werner Petr LubyDospělíM3 (40-49)ne
Závora Ivan Báječní v běhu OstrovDospělíM4 (50-59)ano
Žlůva Radek karlovy varyDospělíM2 (30-39)ano