Startovní listina Triatlon Trutnov Dolce

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 234

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 2Platba
Seidlová Eliška SKP Harrachovděti 12-15holky 12-15
Bakoč Hynek Loko Trutnovděti 8-11kluci 8-11
Bakočová Ema Loko Trutnovděti 8-11holky 8-11
Seidl Tomáš SKP Harrachovděti 8-11kluci 8-11
Vachová Adéla Loko Trutnovděti 8-11holky 8-11
Burdych Adam Loko Trutnovděti 12-15kluci 12-15
Kirschová Nicol Loko Trutnovděti 12-15holky 12-15
Vachová, Vach Milena, Vojtěch Piloti TrutnovŠtafety
Pýchová, Baxová, Doubicová Julie, Tereza, Tereza Boží ŽenyŠtafety
Kirschová Eva Loko TrutnovHlavní závodŽenyano
Petráček Milan P.J.P.T. junior teamděti 8-11kluci 8-11
Pajer Jan PJPT Junior Teamděti 8-11kluci 8-11
Petráčková Anna P.J.P.T. junior teamděti 8-11holky 8-11
Mrňávek Martin Sport Styl Hradec Královéděti 12-15kluci 12-15
Horáková Tereza Svoboda N/ÚHlavní závodŽeny
Spilko Daniel PKUMděti 12-15kluci 12-15
Kašparová Adéla Dukla Prahaděti 8-11holky 8-11
Kašpar Jiří CTC Fort Ústí nad OrlicíHlavní závodMužiano
Kirsch Radomír Loko TrutnovHlavní závodDorostenci a juniořiano
Řadová Ivana TrutnovHlavní závodŽenyne
Barvínková Adéla Loko Trutnovděti 12-15holky 12-15
Ryšavý Martin Pro Music Prolog Bike Trutnovděti 8-11kluci 8-11
Káňová Kateřina Loko Trutnovděti 8-11holky 8-11
Koreckova Aneta Nepasicky cyklo tymděti 12-15holky 12-15
Koreckova Markéta Nepasicky cyklo tymděti 8-11holky 8-11
Korecek Jakub Nepasicky cyklo tymděti 8-11kluci 8-11
Korecek Richard Nepasicky cyklo tymHlavní závodMužiano
Škoda Matěj Loko Trutnovděti 12-15kluci 12-15
Křemenský Filip Trutnovděti 8-11kluci 8-11
Škoda, Krákora, Stoklasa Aleš, Ondřej, Štěpán Olfin TrutnovŠtafety
Červinková Sára Spartak Vrchlabíděti 8-11holky 8-11
Simbartl Richard Spartak Vrchlabíděti 8-11kluci 8-11
Teichmanová Michaela Spartak Vrchlabíděti 8-11holky 8-11
Kunčíková Ella Spartak Vrchlabíděti 8-11holky 8-11
Kunčíková Mája Spartak Vrchlabíděti 8-11holky 8-11
Menoušek Matyáš Spartak Vrchlabíděti 12-15kluci 12-15
Simbartl Eduard Spartak Vrchlabíděti 12-15kluci 12-15
Kábrt Aleš Loko Trutnov děti 12-15kluci 12-15
Jahelka Kryštof Loko Trutnovděti 12-15kluci 12-15
Peterková Eliška Spartak Vrchlabíděti 12-15holky 12-15
Pražák Tobiáš Loko TrutnovHlavní závodDorostenci a juniořiano
Kašpar Lukáš Loko TrutnovHlavní závodDorostenci a juniořine
Kábrt Lukáš Loko TrutnovHlavní závodDorostenci a juniořiano
Vondra Tomáš Loko Trutnov Triatlon TeamHlavní závodMužiano
Papež Michal Loko TrutnovHlavní závodDorostenci a juniořiano
Havlová Kateřina Olfin Trutnovděti 8-11holky 8-11
Drygalská Krystýna Triatlon Trutnovděti 12-15holky 12-15
Drygalski Dominik Triatlon Trutnovděti 8-11kluci 8-11
Drygalski Hendryk Triatlon TrutnovHlavní závodMuži
Schäfer Josef Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Schäferová Magdalena Kasper Trutnovský kempděti 8-11holky 8-11
Adamu Natálie Kasper Trutnovský kempděti 8-11holky 8-11
Deimling Harry Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Endrychová Veronika Kasper Trutnovský kempděti 8-11holky 8-11
Obršlík Jan Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Hanák Matěj Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Kerelová Kristýna Kasper Trutnovský kempděti 8-11holky 8-11
Buryšek Matyáš Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Půbal Matouš Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Jelínek Ondřej Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Zajíček Filip Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Benda Vojtěch Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Lank David Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Svatoš Adam Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Jezdinská Nina Kasper Trutnovský kempděti 12-15holky 12-15
Trnovska Karolina Kasper Trutnovský kempděti 8-11holky 8-11
Johan Marek Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Macl Marek Kasper Trutnovský kempděti 12-15kluci 12-15
Šantroch Vojta Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Bendová Veronika Kasper Trutnovský kempděti 8-11holky 8-11
Králík David Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Fiala Maxim Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Kasper Jakub Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Souček Vojtěch Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Hurdálek Tobík Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Matoulek Tomáš Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Zajíček David Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Krbeček Adam Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Endrych Matěj Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Shorný Mikuláš Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Součková Lucie Kasper Trutnovský kempděti 8-11holky 8-11
Brustad Smith Marley Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Horák Radek Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Skandera Matyáš Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Stehlíková Beáta Kasper Trutnovský kempděti 8-11holky 8-11
Bednář William Tobias Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Zelenka Jindřich Trutnovděti 8-11kluci 8-11
Havelka Tomáš Trutnovděti 8-11kluci 8-11
Skořepa Adam Loko TrutnovHlavní závodDorostenci a juniořiano
Pásler Kryštof Loko TrutnovHlavní závodDorostenci a juniořiano
Jahelka Adam Loko TrutnovHlavní závodDorostenci a juniořiano
Poledno Adam AKK Častoloviceděti 12-15kluci 12-15
Cogan Ondřej Nová Pakaděti 12-15kluci 12-15
Cogan Jan Nová Pakaděti 12-15kluci 12-15
Janoušek Marty Nová Pakaděti 12-15kluci 12-15
Pásler Jakub TJ Sokol Batňoviceděti 12-15kluci 12-15
Horák Radek HIGHLANDERS SPARTAK TrutnovHlavní závodMužinad 100 kgne
Bohuněk Tomáš NáchodHlavní závodMuži
Götz Jan Bohemia Bike TrutnovHlavní závodMuži
Dvorská Alžběta Olfin car ski teamděti 12-15holky 12-15
Křemenský Jan Trutnovděti 8-11kluci 8-11
Hrneček Jan Aplomo s.r.o.Hlavní závodMužiano
Hrneček Pavel CrnciHlavní závodMužine
Augusta Dan Loko Trutnovděti 12-15kluci 12-15
Písař, Prokopová, Prokopová Martin, Lucie, Hana Dolce BeatŠtafety
Štěpánský Jan Loko TrutnovHlavní závodMužiano
Štěpánský Adam BK Loko TrutnovHlavní závodDorostenci a juniořiano
Hofman Olda Tri Club DobruškaHlavní závodMužinad 100 kg
Čiperka Radek RadvaniceHlavní závodMuži
Kábrt Ivo Loko TrutnovHlavní závodMužine
Králík Michal Loko Trutnov TriatlonHlavní závodMuži
Táslar Marek Loko Trutnov TRI TEAMHlavní závodMužiano
Turek Lukáš ContinentalHlavní závodMuži
Žižková Eliška Never give upHlavní závodDorostenky a juniorkyano
Šimon Pavel Dvůr Králové nad LabemHlavní závodMužiano
Remeš Štěpán Nové Město nad MetujíHlavní závodMužiano
Škoda Aleš Olfin TrutnovHlavní závodMuži
Hošek Pavel Staré BukyHlavní závodMužiano
Filip Lukáš SportStyl HKHlavní závodMuži
Prášek Adam Kasper - Swix TeamHlavní závodDorostenci a juniořiano
Ryzák David TrutnovHlavní závodDorostenci a juniořiano
Havel Lukáš Olfin TrutnovHlavní závodMužine
Havlovy Marie, Marcela Olfin Car Ski Team TrutnovŠtafety
Šípková Petra Kasper Swix TeamHlavní závodŽeny
Santini Anna Kasper Swix TeamHlavní závodDorostenky a juniorky
Tylšová Daniela Triatlon Team TrutnovHlavní závodŽenyano
Štěpánská Helena VOCODEHlavní závodŽenyne
Fiedler Vojtěch HnátniceHlavní závodMuži
Hurník Michal Praha Hlavní závodMužiano
Škoda Ondřej Olfin TrutnoHlavní závodDorostenci a junioři
Vácha Lukáš HC TrutnovHlavní závodMužiano
Šilar Martin Hlavní závodMuži
Opočenský Matej Kasper Swix TeamHlavní závodMuži
Šupich Martin Pítrs bikesHlavní závodMužine
Fábor Hynek Kasper Swix TeamHlavní závodMuži
Pekárková Vendula Janské LázněHlavní závodŽeny
Nováček Ondřej Bike Stars VrchlabíHlavní závodMuži
Tomšík Zdeněk TrutnovHlavní závodMužine
Buka Tomáš Elektrárna PoříčíHlavní závodMužiano
Drabík Radek Hlavní závodMužiano
Plecháč Jiří NKT Kablo Cycling TeamHlavní závodMuži
Komdáš Filip Elkov AuthorHlavní závodDorostenci a junioři
Havelka Daniel ZPA Smart EnergyHlavní závodMuži
Sadílek Radovan ZPA Smart EnergyHlavní závodMuži
Sadílek Šimon ZPA Smart EnergyHlavní závodDorostenci a junioři
Syrovátka Petr TrutnovHlavní závodMužine
Benešová Jolana Redpoint Eleven TeamHlavní závodŽenyne
Benešová Nikol Redpoint Eleven TeamHlavní závodDorostenky a juniorkyne
Hák Vojtěch TrutnovHlavní závodMužiano
Kuře Tomáš BIKO Adventures Hlavní závodMužiano
Hantl Aleš polydontekalhoyhadron hexa-sexa-hedro-dŠtafetyano
Tomšíková Lenka Šneček Team TrutnovHlavní závodŽeny
Šimek Pavel TrutnovHlavní závodMuži
Horák Ondřej ÚpiceHlavní závodMuži
Přibyl, Škoda, Moulin Michal, Jan, Far. Kasper - SWIX Team Trutnov IIIŠtafety
Melša Zdeněk Olfin TrutnovHlavní závodMuži
Augusta Čeněk SK Nové Město nad MetujíHlavní závodMuži
Popelka pavel TrutnovHlavní závodMužine
Pýcha Jan ChlastanaHlavní závodMužine
Dostál Jan Vella Team NáchodHlavní závodMužiano
Vít Pavel Vella Team NáchodHlavní závodMužiano
Žák Michal Ž3 SportHlavní závodMužiano
Novák Martin NikitaHlavní závodMuži
Zeisková Markéta Rakbas klub NáchodHlavní závodŽenyne
Kubina Matěj HSK BeneckoHlavní závodMuži
Kašpar Tomáš Loko TrutnovHlavní závodMužine
Pochobradský Jan Fort SMCHlavní závodMuži
Fajt Jan SMC FortHlavní závodMuži
Gnolová Dita MyšáciŠtafetyne
Mojžíš Josef Apache LOKO TrutnovHlavní závodDorostenci a juniořine
Šanovec, Flandera, Novotný Jakub, Václav, Vojtěch Gast - PRO TeamŠtafety
Hurdálek Ladislav NNNHlavní závodMuži
Bieleš Tomáš Phantom GymHlavní závodMuži
Köhlerová Zuzana Fitness SpektrumHlavní závodŽeny
Horák, Luštinec, Vymlátil Danielové BSSHOP 3DŠtafety
Voňka, Horák, Vlček Tomášové BSSHOP 3TŠtafety
Brzák, Horný, Štembera Pavel, Petr, Petr BSSHOP 3PŠtafety
Lešková, Vaňková, Procházka Tereza, Kateřina, Radek Conti LidiŠtafety
Macl, Vozka, Hruška Přemysl, Pavel, Jan Kasper - SWIX Team Trutnov IIŠtafety
Kábrt Daniel Sokol StudniceHlavní závodMuži
Opočenský Jakub Kasper Swix TeamHlavní závodMuži
Rypl Martin SK NMNMETHlavní závodMuži
Valenta, Červený, Vosmáhlo Tomáš, Jakub, Vít TrutnovŠtafety
Tyrychtr Tomáš NKT Kablo Cycling TeamHlavní závodMuži
Veselka Zdeněk Hlavní závodMuži
Dostálková Kateřina Hlavní závodŽeny
Záda ti ukážou Kuřpin, Bačus, Jenas Raketou na MarsŠtafetyne
Ryšavý Tichý Červený David Martin Matěj BeerBoys TrutnovŠtafetyano
Mráz Vít INS Ateliér NáchodHlavní závodMuži
Vlček Lukáš Rtyně v PodkrkonošíHlavní závodMužiano
Macháček Petr JaroměřHlavní závodMuži
Hejl Dušan SKI PoliceHlavní závodMuži
Polej Jiří HronovHlavní závodMužine
Suková Zdeňka BrdoHlavní závodŽenyano
Cogan Rudolf AEROTECHlavní závodMužiano
Jančovič Roman FRKOVOKOHlavní závodMužine
Mikšovský Matěj Hlavní závodDorostenci a juniořiano
Vícha Jan Hradec KrálovéHlavní závodMužiano
Víchová Eva Hradec KrálovéHlavní závodŽenyano
Doležal Luboš CyklotonyHlavní závodMuži
Hanuš Petr Chládek a Tintěra PardubiceHlavní závodMuži
Opočenský, Javůrek, Huček Stanislav, Petr, Jakub Kasper - SWIX Team Trutnov IŠtafety
Kužel Martin Kasper - Swix TeamHlavní závodMužiano
Trnka Jan Vikingové TrutnovHlavní závodMužinad 100 kg
Dvořák David Vikingové TrutnovHlavní závodMuži
Dražan Tomáš DobruškaHlavní závodMuži
Moravec Pavel TC DobruškaHlavní závodMuži
Štangler David Loko TrutnovHlavní závodMuži
Silvan Tomáš BezedosHlavní závodMuži
Holub David BezedosHlavní závodMuži
Janoušek Martin Nová PakaHlavní závodDorostenci a juniořine
Větry Krakonošovy TrutnovŠtafety
Cogan Jan Nová PakaHlavní závodDorostenci a junioři
Abely Petr TrutnovŠtafetyne
Bača Jan CzechTRI K. TeamHlavní závodMužine
Brustad Smith Elly Kasper Trutnovský kempděti 12-15holky 12-15
Cogan Mikuláš Rudolf AEROTECděti 12-15kluci 12-15
Cogan Mikuláš Rudolf AEROTECHlavní závodDorostenci a junioři
Cogan Ondřej Nová PakaHlavní závodDorostenci a junioři
Čukanová Kristýna Kasper Trutnovský kempděti 8-11holky 8-11
Fulka Jiří REDPOINT ELEVEN TeamHlavní závodMužiano
Götz Oliver Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Heřman Kristián Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Jiřička Dennis Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Jsou jedničky Kuřpin, Bašus, Jenas HUSTOKRUTOZKOPCEDOLŮŠtafetyne
Kopecký Matěj Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Kyselica Jonáš Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Lank Daniel Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Lášek Tomáš SK RN HKHlavní závodMužine
Mašek Petr AO Spartak VrchlabíHlavní závodMužine
Pešan Jan KrkonošmanHlavní závodMužine
Skandera Vojta Kasper Trutnovský kempděti 8-11kluci 8-11
Vašatová Terezka Kasper Trutnovský kempděti 8-11holky 8-11
Zelenka Jan AVENIR Financial group TrutnovHlavní závodMužiano