Startovní listina Karlštejnská 9

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 74

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Brožík Ivan Atletika Benešovdětské závodyžáci 10 – 11 letne
Brožíková Marie Pyšelydětské závodypřípravka děvčatane
Bubník Luka Střela - Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 letne
Bubník Luka Střela - Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 letne
Bubníková Šárka Sřela - Žebrákdětské závodypřípravka děvčatane
Bürgerová Kristýna Oplanyhlavní 9 kmZ35-44ne
Carmine Nicol Atletika Jižní Městodětské závodypřípravka děvčatane
Černá Kristýna Příbramdětské závodypřípravka děvčatane
Černá Tereza Bios Fitdětské závodypřípravka děvčatane
Černý Martin SK Spartak Příbramdětské závodypřípravka chlapcine
Červenka Jiří Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapcine
Dintar Josef Kingdžaj z Mnišku pod Brdy hlavní 9 kmM18-39ne
Dohnal František Lovosicehlavní 9 kmM18-39ne
Flachs Michal Zličínhlavní 9 kmM18-39ne
Havelka David AC Praha 1890dětské závodypřípravka chlapcine
Havelka Petr ELEVEN RUN TEAMhlavní 9 kmM40-49ne
Havelkova Kristina AC Praha 1890dětské závodyžákyně 10 – 11 letne
Henčová Romana Gymnázium Berounhlavní 9 kmZ35-44ne
Hrubý Richard Fbc Spartak Žebrákhlavní 9 kmM18-39ne
Hudač Peter Humpolecke střely hlavní 9 kmM18-39ne
Huml Filip Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapcine
Huml Jakub Cerhovicedětské závodypřípravka klucine
Huml Jan Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 letne
Humlová Eliška Střela Žebrákdětské závodyžákyně 10 – 11 letne
Jeřábková Jana Los retívroshlavní 9 kmZ18-34ne
Kaucká Ilona Sázavahlavní 9 kmZ35-44ne
Klementova Anna Loko Beroundětské závodypřípravka děvčatane
Klementova Olivie Beroundětské závodypřípravka děvčatane
Kroupova Petra Pribramhlavní 9 kmZ18-34ne
Krtek Ondřej LOKO Beroundětské závodyžáci 10 – 11 let
Krtková Michaela Liteňdětské závodyžákyně 14 – 15 letne
Kučerová Karolína Králův Dvůrhlavní 9 kmZ18-34ne
Kuskov Igor Prshahlavní 9 kmM18-39ne
Lenka Nováková Dobříšhlavní 9 kmZ35-44ne
Medová Ivana Zbečnohlavní 9 kmZ35-44ne
Míková Barbora Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letne
Novák Lukáš SK Sporting PBdětské závodyžáci 10 – 11 letne
pavlíček rudolf srtg strupčicehlavní 9 kmM40-49ne
Pavlišen Alexandr Bezděkov pod Třemšínemhlavní 9 kmM40-49ne
Pergl Lukáš Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapcine
Pergl Vojtěch Střela Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 letne
Pešice Šimon Futsal Dobřichovicedětské závodypřípravka chlapcine
Plavec Hynek D. Dušníkyhlavní 9 kmM40-49ne
pullman miroslav jablonec nad nisouhlavní 9 kmM60-69ne
Řeháková Laura Atletika Benešovdětské závodyžákyně 10 – 11 letne
Řeháková Valerie Atletika Benešovdětské závodypřípravka děvčatane
Řechková Svatava Příbramhlavní 9 kmZ45-54ne
Sedláček Miroslav Hořovicehlavní 9 kmM18-39ne
Seeman Tomas Medicinahlavní 9 kmM50-59ne
Seemanova Jana SABZOhlavní 9 kmZ35-44ne
Seemanova Jana SABZOhlavní 9 kmZ35-44ne
Schwarz Marek Běžecká parta Žižkovhlavní 9 kmM18-39ne
Schwarz Monika Praha 3hlavní 9 kmZ35-44ne
Sojka Karel Zbečnohlavní 9 kmM40-49ne
Sojková Anežka Lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letne
Sojková Dorota Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčatane
Svoboda Jan Pivovar Zlosynhlavní 9 kmM70plusne
Svobodová Dana Pivovar Zlosynhlavní 9 kmZ55plusne
Šedivý Jan Legolas z Mníšku pod Brdyhlavní 9 kmM18-39ne
Šilar Michael Liberec 25hlavní 9 kmM18-39ne
Škarda Milan AC falcon Rokycanyhlavní 9 kmM50-59ne
Štěpánová Hana Zadní Trebanhlavní 9 kmZ35-44ne
Švarcová Simona Střela Žebrákdětské závodyžákyně 14 – 15 letne
Švarcová Tereza Střela žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 letne
Turečková Jana Příbramhlavní 9 kmZ45-54ne
Turek Jiří Chaloupkyhlavní 9 kmM50-59ne
Urban Kryštof Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapcine
Urban Matyáš Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 letne
Valachová Lucie Tereza TJ lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 12 – 13 letne
Vlachová Anna Chomutovhlavní 9 kmZ18-34ne
Vlk Pavel Author Sedláček Příbramhlavní 9 kmM18-39ne
Vosmek Lukáš Vyběhej se / Halexhlavní 9 kmM18-39ne
Zindulka Robert hlavní 9 kmM18-39ne
Zindulková Tereza Beroundětské závodypřípravka děvčatane