Startovní listina Cross Country Řež

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 146

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Studnička Michal BSK Racing juniorsDěti 6-7Kluci 6-7
Studnička Štěpán BSK Racing JuniorsNejmenší odrážedla
Zilvar Šimon BSK Racing juniorsDěti 10-11Kluci 10-11
Cingroš Ivan Sebastian ObřístvíNejmenší odrážedlaano
Cingroš Filip BSK racingDěti 12-14Kluci 12-14ano
Cingrošová Tereza BSK racingDěti 6-7Holky 6-7ano
Pulkrabová Marika BSK - Cyklomarket Děti 12-14Holky 12-14ano
Novotný Jan BSK Racing JuniorsDěti 12-14Kluci 12-14ano
Kuchařová Evelína BSK Racing juniorsDěti 10-11Holky 10-11
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniorsDěti 12-14Holky 12-14
Šimonek Jáchym BSK racing juniorsDěti 8-9Kluci 8-9ne
Chmelík Filip Nejmenší kola
Chmelíková Helena Nejmenší odrážedla
Bílek Michal BášťNejmenší odrážedla
Pour Vojtěch Praha RadotínNejmenší kolaano
Pour Václav Praha RadotínDěti 6-7Kluci 6-7ano
Szöllös Štefan ADASTRA Sokol VeltěžDěti 8-9Kluci 8-9ano
Szöllös Samuel Adastra Sokol VeltěžNejmenší kola
Havel Eliáš ADASTRA Sokol VeltěžNejmenší odrážedlaano
Havlová Eliška ADASTRA Sokol VeltěžDěti 8-9Holky 8-9ano
Čermáková Johana ADASTRA Sokol VeltěžNejmenší kolaano
Čermák Denis ADASTRA Sokol VeltěžDěti 8-9Kluci 8-9ano
Dingová Anna BSK RacingDěti 12-14Holky 12-14ano
Dinga Jan BSK Racing JuniorsDěti 8-9Kluci 8-9ano
Zoul Martin BSK Racing juniorsDěti 10-11Kluci 10-11
Johánek Štěpán BSK Cyklomarket JuniorsDěti 8-9Kluci 8-9ano
Johánek Vojtěch BSK cyklomarket junior Nejmenší odrážedla
Bolf David Děti 6-7Kluci 6-7
Bolf Daniel Sokol VeltěžNejmenší kola
Lesage Marek TransbrodyDěti 12-14Kluci 12-14
Lesage Radek Transbrody Děti 10-11Kluci 10-11
Vašíček Robin ADASTRA Sokol VeltěžDěti 6-7Kluci 6-7ano
Vašíček Denis ADASTRA Sokol VeltěžDěti 10-11Kluci 10-11ano
Jurková Marie ŘežDěti 10-11Holky 10-11
Novotný Lukáš ADASTRA Sokol VeltěžDěti 8-9Kluci 8-9ne
Sedlecký Adam ADASTRA Sokol VeltěžDěti 12-14Kluci 12-14ano
Sedlecky Matej Sokol VeltezDěti 6-7Kluci 6-7ne
Alina Adam Hugo ADASTRA Sokol VeltěžDěti 10-11Kluci 10-11ano
Štěpán Daniel BSK Racing juniorsDěti 12-14Kluci 12-14
Jakl Lukáš ŘežDěti 8-9Kluci 8-9ano
Hynek Matěj ADASTRA Sokol VeltěžDěti 10-11Kluci 10-11ano
Roth Richard ADASTRA Sokol VeltěžDěti 10-11Kluci 10-11ano
Havelka Štěpán ADASTRA Sokol VeltěžDěti 12-14Kluci 12-14ano
Král Kryštof ADASTRA Sokol VeltěžDěti 12-14Kluci 12-14ano
Mišoňová Veronika ADASTRA Sokol VeltěžDěti 12-14Holky 12-14ano
Suchý Vojtěch ADASTRA Sokol VeltěžDěti 12-14Kluci 12-14ano
Špaček Marek Adastra Sokol VeltěžDěti 12-14Kluci 12-14ano
Tichá Simona Sokol VeltěžDěti 12-14Holky 12-14ano
Jech Lukáš ADASTRA Sokol VeltěžDěti 8-9Kluci 8-9ano
Král Matyáš ADASTRA Sokol VeltěžDěti 8-9Kluci 8-9ano
Ševčík Adam ADASTRA Sokol VeltěžDěti 8-9Kluci 8-9ano
Fous Vít ADASTRA Sokol VeltěžDěti 6-7Kluci 6-7ano
Ničová Emma ADASTRA Sokol VeltěžDěti 6-7Holky 6-7ano
Švambera Sebastien Adastra Sokol Veltěž Děti 6-7Kluci 6-7
Tesařová Michaela CK-Bítovská - SCM KovoDěti 12-14Holky 12-14ano
Čermák Vilém Adastra Sokol Veltěž Děti 12-14Kluci 12-14
Kameník Dominik Adastra Sokol Veltěž Děti 8-9Kluci 8-9
Amler Robin BSK Racing Děti 8-9Kluci 8-9
Plecháček Vojtěch Děti 8-9Kluci 8-9
Plecháček Andrej Muži Senioři (1 kolo)M60plus
Lojín František BSK Racing Muži Senioři (1 kolo)Mdo59
Beltcán Luna Řež Děti 6-7Holky 6-7
Toman Antonín KlecanyDěti 6-7Kluci 6-7ano
Holkup Ondřej Sokol VeltěžDěti 6-7Kluci 6-7
Děták Mikuláš Děti 10-11Kluci 10-11
Buršík Matouš Nový KnínDěti 6-7Kluci 6-7ne
Buršík Martin BSK cyklomarket juniors Nový KnínDěti 8-9Kluci 8-9ano
Černý Vladimír Olymp PrahaMuži Senioři (1 kolo)M60plusano
Chrovst Miroslav Muži Senioři (1 kolo)M60plus
Černý Jiří Muži Senioři (1 kolo)Mdo59
Ráczová Milana Ženy Seniorky (1 kolo)Z50-59
Všolák Rudolf Kralupy nad VltavouMuži Senioři (1 kolo)M60plusne
Budějský Miroslav NeratoviceMuži Senioři (1 kolo)M60plusano
Galko Jozef Barbora TeamMuži Senioři (1 kolo)Mdo59
Strejc Martin MužiMdo39ne
Šiška Petr BSK & Cyklo-MarketMužiMdo39ano
Hrubá Gábina BSK Racing UACUAC Ženy
Novotný Jiří ŘíčanyMužiMdo49ne
Jakl David ŘežŘežŘežáciano
Jech Filip ADASTRA Sokol VeltěžJunioři (3 kola)ano
Žemlička Vojtěch ADASTRA Sokol VeltěžJunioři (3 kola)ano
Zajac Filip Bikestrike.com Junioři (3 kola)
Sochor Stanislav ŘežŘežáci
Knittel Jan Praha 8MužiMdo39ne
Nič Pavel KlecanyMužiMdo49ano
Patzák Jiří 2xŘežŘežŘežácine
Šedivý Vojtěch ZdibyJunioři (3 kola)ne
Šedivý Petr ZdibyMužiMdo49ano
Beran Petr Řež ŘežŘežáci
Pína Jaroslav AB ŘežŘežŘežáciano
Macháček Jan MužiMdo29
Padyšák Jan CorebikeCorebike Muži
Kulíšek Jakub Praha 8MužiMdo29ano
Kajuk Jakub StruhařovMužiMdo29ano
Žítek Ondřej Charlieho andílciMužiMdo39ne
Splítek Karel ÚJV Řež a.s. MužiMdo29
Kluch Luboš KELLYS BIKE RANCH TEAMJunioři (3 kola)ne
Hrnčíř Martin GAPP System-CabtechMužiMdo49ne
Tamchyna Jakub Stark Cycling TeamUACUAC Mužiano
Šulc David Dexter CyclingUACUAC Mužine
Ryska Petr Bikeros TravnáMužiMdo49ano
Chyba Jiří Nutrend SpecializedMužiMdo39
Dvořák Jakub SK Rover PrahaMužiMdo29ano
Hendrych Karel Medvědi RoztokyMužiMdo39ne
Rubeš Jaroslav Cyklokros MiloviceUACUAC Mužine
Reiner Michael ŘežŘežáciano
Vejvar Lukáš Strak cycling team UACUAC Muži
Pojkarová Jitka Dexter CyclingUACUAC Ženy
Tácha Petr Dexter CyclingUACUAC Muži
Lekeš Marek AC Sparta Praha cyclingUACUAC Mužine
Klasna Michal ForFunCyclingMužiMdo39ano
Janský Michal MužiMdo29
Hynek Roman Adastra Sokol VeltěžMužiMdo49ne
Kadleček František bajker.euUACUAC Mužiano
Zimmel Václav Dexter CyclingUACUAC Muži
Starý Pavel MělníkMužiMdo39ano
Vrba Honza Vlci z BrdMužiMdo39ano
Král Lukáš PrahaMužiMdo39ano
Hajný Martin MTBS RacingUACUAC Mužiano
Tůma Radek Rajec TrekMužiMdo49
Petříček Michal MužiMdo49
Nazarov Anton MTB KievMužiMdo39ano
Kočí David PrahaMužiMdo29ano
Kecek Adam ÚJV ŘežMužiMdo39
Prchal Karel ÚJV MužiMdo39
Hofman Lukáš Ski a Bike centrum Radotín MužiMdo29
Šír Václav Klecany MužiMdo49
Dudek Michal Patria finance team MužiMdo39
Drinka Daniel Křižák Team MužiMdo29
Krása David Sokol Malá StranaŘežŘežáciano
Popelka Michal MostMužiMdo49ano
Matiasovits Petr Bejking TeamMužiMdo29ano
Škvařil Petr ŘežŘežŘežáciano
Spilka Jindřich SK Děvín MužiMdo39
Procházka Aleš Praha 6MužiMdo29ano
Chmelíková Pavla ŽenyZdo39
Novotná Aneta ADASTRA Sokol VeltěžJuniorky (2 kola)ano
Kadlecová Zuzana ADASTRA Sokol VeltěžJuniorky (2 kola)ano
Mišoňová Magdalena ADASTRA Sokol VeltěžJuniorky (2 kola)ano
Suchá Kateřina ADASTRA Sokol VeltěžJuniorky (2 kola)ano
Tichá Michaela Sokol VeltěžJuniorky (2 kola)ano
Beranová Romana ŘežŽenyZdo49
Doláková Táňa Toyota Dolák ŽenyZdo49
Dingová Anna BSK Racing juniorsJuniorky (2 kola)
Pulkrabová Marika BSK Racing juniorsJuniorky (2 kola)
Nosáková Alice PrahaŽenyZdo29ne