Startovní listina Říčanský běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 93

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorie
Studená Klára Biatlonklub Říčany Dětské závodyholky starší
Studená Natálie Říčany Dětské závodyholky mladší
Rousek Jakub ŘíčanyDětské závodykluci starší
Staněk Filip ŘíčanyDětské závodykluci mladší
Rousej Ondřej ŘíčanyDětské závodyml. žáci
Čapounová Kristýna ŘíčanyDětské závodyholky mladší
Kuklová Natálie Klub biatlonu ŘíčanyDětské závodyžákyně nejmladší
Bromová Kristýna Klub biatlonu ŘíčanyDětské závodyml. žákyně
Man Přemek RSFK kidsDětské závodykluci starší
Man Přemek RSFK kidsTuristé (4500 m)muži
Šťavík Zdeněk AK RosiceDětské závodyst. žáci
Smrčková Jana RSFK - Lesní HlubokéHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zmasters
Šťavík David AK RosiceDětské závodyst. žáci
Škvařilová Eva RSFK - Říčany u BrnaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Man Daniel Turisté (4500 m)muži
Škvařil Patrik RSFK kids - Říčany u BrnaDětské závodykluci starší
Holoubková Natálie ŘíčanyDětské závodyholky nejmladší
Jechová Kristýna Dětské závodyml. žákyně
Jechová Sára BrnoDětské závodyholky starší
Medřický Michal Klub biatlonu ŘíčanyDětské závodyžáci nejmladší
Dufek Jaroslav DomašovDětské závodykluci starší
Mikalová Manuela ŘíčanyDětské závodyholky starší
Mikalová Milly ŘíčanyDětské závodyholky starší
Zavřel Martin Buldogs BrnoDětské závodyst. žáci
Bartošová Natálie Klub biatlonu ŘíčanyDětské závodyml. žákyně
Jandásek Jan Klub biatlonu ŘíčanyDětské závodykluci starší
Báborská Lucie Veverské KníniceTuristé (4500 m)ženy
Durna Vojtěch RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Durna Filip RSFK KidsDětské závodykluci starší
Durna Dominik AK RosiceDětské závodykluci starší
Hanák Marek BystrcDětské závodykluci mladší
Hanák Tomáš BystrcTuristé (4500 m)muži
Mátlová Kateřiná NíhovDětské závodyholky starší
Mátl Štěpán NíhovDětské závodykluci starší
Vybíral Viktor ŘíčanyDětské závodyžáci nejmladší
Vybíralová Evelína ŘíčanyDětské závodyml. žákyně
Vybíralová Pavla ŘíčanyTuristé (4500 m)ženy
Stoklásek Pavel Biatlonklub ŘíčanyDětské závodyml. žáci
Hrdina Tomáš AC Moravská SlávieHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Hrdlička Vít ŘíčanyTuristé (4500 m)muži
Blažek Martin Biatlonklub ŘíčanyTuristé (4500 m)muži
Kokojanová Blanka RSFK Říčany u BrnaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Pavloušek Robert OleškaHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Salák Roman Turisté (4500 m)muži
Zavřelová Renata Klub biatlonu ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Nováček Josef SDH ČučiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Des Kamil SkalmeniHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Studený Jan SkalmeniHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Kropáček Jaroslav Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Zavřel Martin Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Borecký Petr Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Jura Luboš ŘíčkyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Novotná Lucie RSFK Veverské KniniceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Páviš Richard RUN magazine teamHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Végh Ondrej Újezd u BrnaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Bláha Michal BT Velká BítešHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Hořínková Dita Střelka BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Hořínková Jana Střelka BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zmasters
Hort Jindřich Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Blaha Martin Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Blahová Alžběta Turisté (4500 m)ženy
Hotárková Tereza Turisté (4500 m)ženy
Sedláčková Eva Mattoni Free Run Mariánské údolíHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Hauck Otto Mattoni Free Run Mariánské údolíHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Horký Tomáš KOS TJ Tesla BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Králík Luděk Hlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Králík St. Luděk Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Hotárek Jan Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Bednář Zbynek Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Fiala Honza Biatlonklub ŘíčanyTuristé (4500 m)muži
Fialová Jana ŘíčanyTuristé (4500 m)ženy
Štěpánek Radek RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Pořízek Libor Vysočina cyclingHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Urban Jiří Lesní HlubokéHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Pospíšil Radek SkalmeniHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Des David SkalmeniTuristé (4500 m)muži
Janikova Barbara MeteorTuristé (4500 m)ženy
Stoklásková Olga Biatlonklub ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)dorostenky
Holacka Zuzana 8 - 21Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Růžičková Lenka DDB Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Franz Jiří Hlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Dufek Tomáš Turisté (4500 m)muži
Kvarda Miroslav Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Dóbi Matěj Meniskos Dětské závodyžáci nejmladší
Frýbort David AK RosiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Konečná Martina ESSENSTuristé (4500 m)ženy
Konečný Jaroslav ESSENSHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Korobko Anna kazbegi Ultra TrailHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Prošek Lukáš BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Ryška Vít VSK Uni BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Šmidra Jaroslav BabiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Štourač Libor AK Rosice Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Volánek Pavel Lesní HlubokéHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters